Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wlazi mi do łazienki

Granice prywatności w stałym związku

Polecane posty

Żeby chłop z chłopem Świat się kończy chyba. żeby to pierwszy raz ..............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze, że chociaż o dziurach rozmawiają ........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"poprzez stosowanie zmiennej geometrii lopatek" - innym rozwiązaniem jest druga turbina, pracująca w innym zakresie prędkosci obrotowej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O dzirach w majtkach mogłabym nawet popisać ale tych turboczymś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zakrawa na perwersje u ciebie niekoniecznie:) ale, że kolega ZS też...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"O dzirach w majtkach mogłabym nawet popisać ale tych turboczymś..." - to bardzo zbliżone dziedziny. Dziura w majtkach - podobnie jak turbodziura - powoduje pewne zahamowania i ogranicza wykorzystanie pełnej mocy eee.... silnika ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym raczej powiedziała, że umożliwia silnikowi szybszy "rozpęd"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MS - czy aby to ta dzira w majtkach powoduje zahamowania? Wrećz przeciwnie :D Bez tej dziry byłoby problematycznie :D Chociaż to zależy jakie kto majty preferuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaczyna mi się ta rozmowa podobać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"i analogicznie potrzeba dodatkowego sprezenia by przywrocic wlasciwa moc" - co wiąże się ze wzrostem spalania:) "MS - czy aby to ta dzira w majtkach powoduje zahamowania? Wrećz przeciwnie Bez tej dziry byłoby problematycznie Chociaż to zależy jakie kto majty preferuje" - otóż nie - z punktu widzenia kierowcy miałabyś rację, natomiast właścicielka dziurawych majtek - w tym przypadku pojazd z turbosprężarką - nie może się otworzyć na dostarczane bodźce (paliwo) i zamiast iść na całość, prawdopodobnie z powodu dyskomfortu spowodowanego wstydem przed ujawnieniem tejże dziury - traci moc:) Czyli spina się i w miejsce reakcji na dodawanie gazu powstaje blokada, pojazd zwalnia zamiast przyspieszać. Różnica między majtkami a turbiną polega tylkoo na czasie reakcji - no ale jak kobieta ma zrobić kilka tysięcy obrotów na minutę? W głowie by się jej zakręciło i nastąpiłoby odcięcie zapłonu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj MS ale to zależy, czy dziura powstała niechcący czy została w owych majtkach ulokowana specjalnie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy ja moge poprosić o taki normalny, zwykły, klasyczny seks w aucie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha! Powiem więcej - brak turbiny obarczonej turbodziurą (vel majtek z dziurą) rozwiązuje wszystkie problemy. Co prawda pojazd nie rozpędza się tak szybko, ale kierowca ma świadomość jaką mocą dysponuje ciągle i nie stresuje się potencjalnymi niespodziankami podczas jakże niebezpiecznego manewru wyprzedzania - przypomnę, że manewr ten polega - między innymi - na gwałtownym przyspieszeniu :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze byc ewentualnie turbo przez tę dziurę w majtkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MS daj trochę pola do popis koledze :P szczerze mówiąc bardziej liczyłam na jego wykład:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"oj MS ale to zależy, czy dziura powstała niechcący czy została w owych majtkach ulokowana specjalnie" - niechcący... to można dziewkę z czworaków zbrzuchacić :classic_cool: Specjalnie umieszczona dziura w majtkach to otwór dostępowy, nie rozmawiamy teraz o tuningu tylko o wyposażeniu fabrycznym, obarczonym pewnymi wadami :classic_cool: "Czy ja moge poprosić o taki normalny, zwykły, klasyczny seks w aucie?" - mówisz i masz :classic_cool: A jaka marka i model by Cię interesowała? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Moze byc ewentualnie turbo przez tę dziurę w majtkach" - no teraz mnie zagięłaś :D "MS daj trochę pola do popis koledze szczerze mówiąc bardziej liczyłam na jego wykład" - ależ daję!:) Po prostu temat jest mi bliski:) Mam na myśli seks oczywiście:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po prostu temat jest mi bliski Mam na myśli seks oczywiście dodaj jeszcze: jak nie wierzycie zapytajcie ZSa :P:P:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak nie wierzycie zapytajcie ZSa myślisz, że jemu wierzymy????????:P:P:P eh dajesz się złapać jak dziecko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O seks czy o turbo sprężarki? O dziurę w majtkach się wstydze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takim ze skórzna beżową tapicerką. Taka kawa z mlekiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"myślisz, że jemu wierzymy???????? eh dajesz się złapać jak dziecko" - punkt dla Ciebie :P Mam deja vu ;) "O seks czy o turbo sprężarki? O dziurę w majtkach się wstydze" - O seks z turbosprężarką w dziurawych majtkach :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"myślisz, że jemu wierzymy???????? eh dajesz się złapać jak dziecko" - punkt dla Ciebie więc tradycyjnie dopowiem jak zawsze wicemistrzu:P jak zawsze:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yyyyyyyyyy Zs czy uprawiałeś seks z turbosprężarką w dziurawych majtkach ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×