Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wlazi mi do łazienki

Granice prywatności w stałym związku

Polecane posty

Gość no weeź przestań
koło wzajemnej adoracji pod wezwaniem niemytej psiochy i cuchnącej pały :D A pławcie cię w swoim smrodku. Adios.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koło wzajemnej adoracji pod wezwaniem niemytej psiochy i cuchnącej pały A pławcie cię w swoim smrodku. Adios. twoje wnioski są poruszające :D zmartwię cię- nie wykorzystujemy wanny do picia w niej wina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Szkoda, że poszła" - Brumka, naprawdę w to wierzysz? Zaraz wróci ta kretynka, tylko pewnie pod innym nickiem. Ale nadal "hard corowo" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolorowe paski
tez jestem w zwiazku, mieszkamy razem ale: -maili sobie nie czytamy, hasel swoich nie znamy (tylko do wspolnego konta), w telefonach nie grzebiemy -do kibla sobie nie wchodzimy wiec nie sikamy i nie sramy przy sobie -do lazienki zawsze pukamy ale generalnie lubie byc w lazience sama i moj facet o tym wie, razem wchodzimy tylko zeby umyc zeby np.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez bez pukania wchodze do
lazienki. Skad mam wiedziec, ze ktos tam jest? Jak sie wchodzi do lazienki to sie zamyka drzwi. Zamyka na klucz, na cokolwiek, nie tylko na klamke. Strasznie by mnie wkurzalo jakby ktos nie zamknal drzwi... Przeciez jak prysznic biore tto nie slyszalabym czyy ktos puka czy nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zs o MSie piszesz??? zgadzam się z tobą !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesteś zwolennikiem pukania czy raczej wstrzemięźliwości w łazience to zalezy od sytuacji, nastroju itd, raz mozna puknac a raz mozna sie wstrzymac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Tyu Zs jesteś zwolennikiem pukania widziałaś faceta, który nie jest zwolennikiem tak zwanego pukania ??:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to było pytanie retoryczne:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojeju najbarziej mnie
najbardziej mnie zdziwił ten, co napisał, że jeszcze mu żadna loda nie odmówiła (co by oznaczało, że się sam pytał: obciągniesz mi)... z kontekstu w dodatku wynikało, że się wcześniej nie mył... bleee jesteście obleśni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość włazi mi do łazienki
Czemu piszecie o obleśności. Kobieta pod prysznicem albo depilująca nogi jest obleśna? Kazdy ustala swoja prywatność, chciałam sie dowiedzieć jak jest w innych związkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale my już piszemy na inny temat:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zs ale wtedy musieli byśmy w ciszy patrzeć na monitor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×