Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kituś bajduś

Kocham byłego męża

Polecane posty

Gość wojtekbezportek
A co u Ciebie po prawie roku - bardzo mnie to ciekawi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
E tam pokora. Chyba Wojciech :P Ja już próbowałem mieszkać i nic z tego dobrego nie wyszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dalam sie oszukac
witam jestem w trakcie rozwodu moje malzenstwo bylo jak przejazdzka kolejka gorska byly chwile cudowne a pozniej lot w dol maz pil chodzil na dziwki az sie zakochal w jednej takiej mlodszej ode mnie 10 lat. odkrylam to i rozstalam sie z nim. plakalam pilam chodzilam na dyskoteki 2 miesiace chodzilam jak zombie. postanowilam zajac sie soba silownia itp. po 4 miesiacach maz zerwal z tamta i probowal do mnie wrocic byc slodki mily przypomnialam sobie za co sie w nim zakochalam jednac znow mu sie znudzilo bycie milym i od nowa jestem na dnie psychicznie nie radze wracac do bylych to tylko przedluza cierpienia. pozdrawiam cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość new one
Kitus Bajdus co u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my rozstalismy sie bez zadnego powodu,taka zwykla klotnia o nic,Rodzice z obu stron byli szczesliwi a my?? coz ja o nim nie zpomnialam nigdy,wyszlam za maz powtornie i on sie ozenil,ale ja nie moglam go zapomniec,rozeszlam sie z drugim mezem i po 30 latach spotkalismy sie przypadkowo,Wszystko odzylo,kochalismy sie,on obiecywal zlote gory,ale niestety postawil warunek chce byc ze mna i drug a zona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ritka71
Byłam z moim mężem 12 lat, jako para 8, małżeństwo 4. Teraz jest 16 lat po rozwodzie i nadal o nim myślę. Mam do niego wiele ciepłych uczuć. Fajny mężczyzna, moja pierwsza i największa miłość. Zawsze będę do kochała. nie widzieliśmy się ponad 10 lat, a ja ciągle o nim myślę, nie ma dnia. Szkoda, że pozwolił mi odejść. Może mnie nie kochał tak, jak kochałam jego. Może jeszcze kiedyś się spotkamy i pogadamy. Do dziś on sam i ja sama. Ach życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po 9 latach małżeństwa z mężem z trójką dzieci mój mąż zaczął wychodzić z innymi damami i pokazał mi zimną miłość, kilkakrotnie groziło rozwodem, jeśli ośmielę się zapytać go o jego romans z innymi damami, byłem całkowicie zdewastowany i Zmieszany, dopóki stary przyjacielu nie powiedział mi o lekarzach miłosnych nazywanych DR. Goko, który pomaga ludziom z problemami małżeńskimi i małżeńskimi, zabrał mnie do lekarza, który naprawdę mi pomógł, kiedy skontaktowałem się z nim, a on wrócił do mojego męża w ciągu 48 godzin, więc zaczął przepraszać, teraz przestał wychodzić z damami, a on Jest ze mną na dobre i na prawdę. Skontaktuj się z lekarzem w sprawie małżeństwa i problemu oraz wszelkich problemów, które okazały się trudne do rozwiązania i trwałego rozwiązania. Oto jego adres e-mail (dr.gokosspiritualcaster@gmail.com lub możesz go dodać do whatsapp i Viber +2348056398964 Powodzenia dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krajanka

Zostalam sama.Cudowny człowiek,którego kochałam i kocham ponad życie odszedł, jego miłość wygasła. To niesprawiedliwe ,że cierpienie zostaje przy osobie,która tego nie zrobiła i to ona musi zmagać się z każdą sekundą bolu ,która rozdziera jej serce.Zyje chwila, nie myśli o jutrze...nadzieja tylko to jej pozostało, jak jej zabraknie to znaczy ,że już jej nie ma,,Kiedy w jej oczach nie bedzie miłości do niego,to znaczy że żyć przestała "tęsknię tak bardzo jak kocham.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×