Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ewangeliczny Siewca

Obudźcie się z waszego letargu!

Polecane posty

Gość Mikaooo
Sprawa ze stocznią została już wyjaśniona pełno razy m.in.przez ojca Rydzyka , wiadomo że jest to nieprawda a pieniądze zostały zwrocóne. I nie pisz co mam robić, mogę mowić co chcę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mikaooo
Zamilknę jak przestaniesz pisać nieprawdziwe rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie bluźnij na proroków, nie masz prawa osądzać wg twojego widzi misie czy ktoś jest opętany czy nie. Pozory często mylą. Nie rozumiesz jeszcze wielu rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mikaooo
Ale ja wcale nie bluźnię, tak osądzil NIEOMYLNY Kościoł. A z niej to prorok ale FAŁSZYWY. I nie oceniam wg mojego widzi mi się tylko zgadzam sie z Kościołem który wie o tym najlepiej a po drugie to jak już pisałam - pod wpływem Boga nikt jeszcze nie zemdlał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mikaooo
Do siewcy: ja twoim zdaniem bluźnię, Kościół też a kto wie najlepiej? No TY oczywiście, ha ha ha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mikao! Nie będe z tobą zaczynał tej dyskusji, bo wszystko co na ten temat miałem powiedzieć, już powiedziałem. Nie każdy w kościele jest sprawiedliwy, można by powiedzieć nic się nie zmieniło od czasów Sanhedrynu. Wielu jest niesprawiedliwych i niegodnych w Watykanie i to właśnie, ktoś z nich mógł wydać werdykt na Vassule a ci sprawiedliwi mogli nie mieć prawa głosu. Nie czytałaś w Apokalipsie św. Jana o wielkim odstępstwie, o wielkiej nierządnicy, to właśnie jest Watykan, gdzie szatan już od dawno buszuje i robi wszystko dzięki swoim sługom Judaszom aby zagłuszyć Słowo Boże. Jeśli żyłabyś dwa tysiące lat temu i tak wiernie ufała kapłanom to jak już wspominałem, pewnie byś stała i wołała "ukrzyżuj, ukrzyżuj", "to fałszywy prorok". Więc zakończ ten temat i zachowaj swoje poglądy dla siebie, jeśli więc przez ciebie ktoś nie przeczyta choćby jednej strony objawienia Vassuli dzięki której mógłby się nawrócić, to ty bedziesz miała grzech!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mikaooo
A ja już też pisalam że Kosciół jest grzeszny jek wszyscy z resztą ale w sprawach wiary i moralności jest NIEOMYLNY bo rządzi nim Pan Bóg ale jak widać do ciebie to wcale nie dociera. Grzechy są zupełnie inną sprawą. I wcale nie bylabym za ukrzyżowaniem Jezusa, twierdzisz tak tylko na tej podstawie, że potępiam herezje Vassuli a to nie jest żaden powód by tak uważać. Zlo należy potępiać. Z resztą w czasach Jezusa teologowie zadecydowali o Jego smierci ale wtedy nie było jeszcze Kościola jako instytucji którą kierowałby Duch Święty. To apostołowie Go otrzymali a duchowni są ich następcami i dlatego się nie mylą. OBY NIKT NIE PRZECZYTAŁ NIC Z OBJAWIEŃ VASSULI BO TO OPETANA KOBIETA I POTRZEBNY JEJ EGZORCYSTA! Nie życzyłabym nikomu "nawrócenia" pod wpływem dzieł Vassuli Ryden. Już ty się o mnie nie martw odnośnie moich grzechów, zajmij się lepiej sobą, módl się do Ducha Świętego bo bardzo ci potrzebne jest Jego oświecenie. Ja napewno nie będę mieć żadnego grzechu gdy ktoś nie przeczyta nic z dzieł Vassuli, wręcz przeciwnie, bo może gdyby ktoś tak zrobił to wpadłby w szpony diabła a nawet gdyby nie wpadł to czytanie tych herezji byłoby dla niego daremne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mikaooo
Za to polecilabym czytać innym Pismo Święte tylko nie kierować się własnym tłumaczeniem jego lecz przyjąć to co twierdzi na jego temat nieomylny Kościół, dziela doktorów Kościoła też są wartościowe, np. św. Teresy od Jezusa i św. Teresy od Dzieciatka Jezus, św. Jana od Krzyża. Cenny jest także Dzienniczek siostry Faustyny Kowalskiej. Ale do dzieł Vassuli radzę nie sięgać bo nie warto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mikaooo
Piszesz innym, że są biedni i nie świadomi a ty sam jesteś nieświadomy w kwestiach o których wyżej wspomniałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mikaooo
Ty mi rozkazujesz? No proszę. Sam stąd idź jak ci się coś nie podoba. Ja mam prawo tu być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mikaooo
mylisz się jest prawosławną ale jej wolą Boga jest aby wszystkie religie zjednoczyć w całość aby wszyscy się wzajemnie miłowali. Jezus w tych objawieniach prosi,żeby być posłusznym Papiezowi,bo tylko wtedy bedzie mozliwe do zrealizowania Jego najwieksze pragnienie tj. JEDNOŚĆ wszystkich chrześcijan.... Nie krytykuje jednak żadnych religii,tylko mówi jak "uprawianie" konkretnej religii czy doktryny wpływa na duszę(o reinkarnacji również mówi). Jezus chce żebyśmy WSZYSCY byli sobie braćmi i się miłowali ,a to jest najbardziej prawdopodobne wówczas gdy będziemy posłuszni Papieżowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mikaooo
To zapewne ty siewco podajesz się pod moim pseudonimem! Skończ bo to jest naprawdę żałosne! Skoro Kościół potępia jej dziela to znaczy że są złe A co do ekumenizmu to jest wiele cenniejszych ksiązek i encyklik na ten emat, np. Dekret o ekumeniźmie więc po co sięgać do dzieł opętanej Vassuli. Diabel niczego prawdziwego i wartościowego nie powie. I zmień lepiej pseudonim. Zapewne tylko tobie siewco zależy na tym żeby mnie zezłościć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mikaooo
Wstyd by ci było, ty co tyle mówisz o moralności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mikaooo
Podszywać się pod pseudonimem innych to każdy potrafi ale wygrać w dyskusji mądrymi poglądami nie każdy( w tym ty nie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ja tylko sprawdzam nie przeszkadzajcie sobie heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe słowa w ustach nawiedzonego fanatyka religijnego... Dawaj więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jakże
""Co ty sprawdzasz? Przywiąż sobie dwa pustaki i rzuć się do morza to może ci ten ateizm wypłynie uszami! " No i jak to ma się do przykazania '' ... kochaj nieprzyjaciół swoich "? Oj, Siewco, Siewco !!!! Nie widzisz sprzeczności w tym co tutaj głosisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem nieszczęsliwie
ZAKOCHANA I NIE CHCE MI SIE JUŻ ŻYĆ. DOBIJCIE MNIE :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość błagam
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😭 moje życie to dno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem nieszczęsliwie
O Epoko! Jak ja cierpię! nigdy pewnie z nim nie bede i co teraz?!?!?!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem co czujesz. Ja też od lat kocham się w jednym księdzu. Dawniej w papieżu się podkochiwałem ale od początku było wiadomo, że ten związek nie ma szans.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z braku snu siewco we łbie ci się yebie, Zmień dilera, bo ci zioło szkodzi , i wpędza w obsesje religijne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vassula o Komunii na rękę: http://video.google.com/videoplay?docid=2698627635913963440 Jest to po angielsku a w tłumaczeniu w skrócie jest tak: "Wspomina sobie, jak to przyjęła Pana Jezusa na rękę i nie bardzo wiedziała co z Nim zrobić, bo też nie bardzo wiedziała co to takiego. Wróciła se z Nim do ławki, jakieś konwersacje prowadziła ze swoją siostrą, wyszła z Nim z Kościoła, siostra poradziła jej spróbować, ewentualnie wypluć jeśli próba się nie powiedzie, ostatecznie zdecydowała się spożyć i wtedy zrozumiała że to Komunia św. A co Pan Jezus na to? Tu Vassula wykonała serię infantylno kokieteryjno głupawych uśmiechów i wyznała, iż po powrocie Pan Jezus złapał ją za rękę i powiedział jej "Ćśśś! Nic nie mów! Cieszę się żeś spróbowała! "I'm happy!" Jednym słowem - bełkot na poziomie rozfantazjowanej gimnazjalistki."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×