Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sarita77

Pani panna pan blizniak czy s tu takie pary?

Polecane posty

Kochane Panny jak sobie radzicie z panem blizniakiem? Ja juz nie wiem jak mam sobie radzic ze swoim. Ciegle szuka jakis zmian, jest niestabilny emocjonalnie. Ja lubie stabilizacje musze wiedziec na czym stoje i miec zabezpieczona przyszlosc. Napiszcie Wasze doswiadczenia i jak podchodzicie do Waszych mezczyzn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lakier do paznokci...
nie lubię tego znaku. z nimi to jak na dwoje babka wróżyła albo sa naprawdę fantastyczni(rzadkość),albo trudni, podstępni, wredni i fałszywi (przeważnie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lakier do paznokci...
trudno ich rozpoznać bo to takie wilki w owczej skórze:D myślisz ,że trafiłaś na tego fajnego a później wychodzi szydło z worka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Na tym polega świat
Jakie wy maksymalnie pojebane jesteście, że wierzycie w jakieś horoskopy to nawet nie chcę mi się pisać :classic_cool: 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalalaaaaaaaaa
:-) akurat u mnei ejst odwrotnie:-) ja kobieta bliźniak,a moj facet panna :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lakier do paznokci...
ty wyżej! o jakich horoskopach gadasz-to życie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bylam z blizniakiem 2 lata zazdrosny,zaborczy, a jak mialam 19lat chcial sie zareczyc :o i non stop si eklocilismy :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakie życie. Idiotyczne jest zakładanie, że charakter i zachowanie człowieka mają związek z tym w jakim miesiącu się urodził. Wy tylko tutaj pierdolicie "ja wodnik, on skorpion coś z tego będzie" "Nie, nie ma szans. Pan skorpion to typ władczy i dominujący, pomiatający kobietą maczo, a pani wodnik jest na niego zbyt deliktania" "Tak, tak, zgadzam się! Ciotka kuzynki mojej przyjaciółki właśnie przez to się z mężem rozwiodła!" Jesteście tak oderwane od świata, że same nie widzicie jak bardzo komiczne jest poleganie na tego typu zabobonach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bliźniak
byłam 1,5 roku z bliźniakiem, katastrofa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grudniowa koza
lakier-coś w tym jest. mama-bliżniak-cudowna kobieta,do rany przyłóż. ojciec-bliżniak-szkoda gadać:( bez kija nie podchodź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×