Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość WicherDmie

Jak sprawicz zeby Zona sie wyluzowala.

Polecane posty

Gość WicherDmie

No wlasnie. Mily wieczorek, winko , muzyczka, zaczynami wstepik an ona po kilku pocalunkach zaczyna mowic o tym ze nie wynioslem od razu smieci tak jak mnie prosila tylko dopiero po dwoch godzinach. Qrwa. Moj maly opadl natychmiast. Moze Panie cos podpowiedza? Zaznaczam ze to nie jest pierwszy raz. Zdarza sie ze Ona zaczyna mowic o raczej nie istotnych sprawach poczas gry wstepnej co zupelnie mnie rozwala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JolkaToruń
Zmobilizuj się z tymi śmieciami i nie zawracaj odbytu :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WicherDmie
Dzieki za odkrycie Ameryki. Smieci to tylko przyklad. Problem w tym ze Ona nigdy nie jest zadowolona tak jej sie w glowce pomieszalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozamunda Dziupla
Na mój gust to ona próbuje dyplomatycznie wymigać się od stosunku. Wie, że Twój kutong wtedy mięknie i to wykorzystuje. Trzeba więc sięgnąć głębiej do istoty problemu - dlaczegonie chce kopulacji z Tobą? Może ma jakieś problemy albo uważa że za mało się nią na co dzień zajmujesz? Albo jesteś informatykiem?... nie wiem. Musisz to wybadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WicherDmie
Ok. Ciekawe uwagi. Zonka Twierdzi ze wszytko jest OK. - Cos mi sie zdaje ze ona po prostu jest na mnie o cos zla i nie chce sie przyznac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wąsaty konduktor
to najbardziej prawdopodobne drąż temat w chacie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najczęściej normalna kobieta nie lubi się dzielić seksem z wieloma partnerami Jak ma jednego dobrego to z poprzednim kończy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WicherDmie
Nie sadze zeby kogos miala. Jak juz wygada sie podczas gry wstepnej to pozniej jest super. Zdaje mi ze musi mi powiedziec o rzeczach ktora jak wkurzyly zeby mogla miec fajny seks. Niezle. Czuje sie jak doktor house :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co najlepiej jak juz ciebie to rozproszy to ryknij śmiechem ją to zaskoczy i obudzi ze narzekanie w tym momencie jest nie na miejscu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×