Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość euforia84

Tym razem się uda - Starania 2010

Polecane posty

wlasnie wrocilam z invimedu,powiedzieli ze pierwsze badanie beta-hcg w cenie inseminacji super zaoszczedzilam jakies 30 zl wynik po 16,ale mam 2zmiany wiec odezwe sie po 23.00 nie wiem dziewczyny tyle negatyw.testow przez te kilkanascie miesiecy bylo ze nie nastawiam sie na jakis cuddzis mam 25 d.c.przyspieszyli mi owu tymi lekami a wiec@przydzie moze za jakies 2dni buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) u mnie dzisiaj piekna pogoda a ja mam jakies nie najlepsze samopoczucie i cieszyć sie tym słońcem nie potrafie... A toa wogóle to u mnie bez zmian dzisiaj kupuje test bo mąż mi ciągle głowe zawraca i dla świętego spokoju jutro testuje... Mąż tak sie nakręcił że chodzi za mną i tego nie rób kawy nie pij usiądź itd. już mnie to denerwuje on chyba naprawde wierzy że cos z tego będzie szkoda że się po raz kolejny może rozczarować... pyskapyska czekam na wieści mam nadzieję dobre:) Aga_ton zazdoszczę Ci tej werwy a mam 10 grządek obo ogródek mam 2X1,5 :D ale wyplewic mi się nie chce iść choć plonów nie będzie bo wszystkie nasiona spłynęły przez te deszcze.. Heyo nie smutaj się!:) Mazia trzymam kciukasy:D odnośnie temperatury to ja jakośnie wierzę jej i dlatego nie mierzę... ale powinno się mierzyć wśrodku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znowu spanie mnie łapie... Ale mam tyle prasowania że chyba spędzę pół dnia przy żelazku...:( Mąż za godzinke przyjeżdża z pracy więc biore sie za jakąś robote bo potem będzie stał nade mna i mi wszystkiego zakazywał.... Buziaki:* Zajrzę wieczorkiem życzę Wam miłego dnia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Dziś piękna pogoda, słońce świeci jak szalone... a ja nie mogę się z tego cieszyć, bo plecy pieką jak szalone. Mimo panthenolu i innych różności, które ulgę przynoszą tylko na chwilkę. Najlepiej nie dotykać;) A u mnie szalony weekend. Zaraz jadę na zajęcia, a jutro też szkoła od rana do wieczora. Jak wrócę to pewnie bałagan będzie, bo postanowiliśmy pomalować babci pokój póki jej nie ma. Sorrki dziewczyny, że ja tak o tej babci, ale jakoś jestem z nią bardzo związana. Na początku myślałam, że ciężko się będzie mieszkać razem, mimo, że zawsze miałyśmy świetne relacje, ale okazało się, że wszystko się dobrze układa. I teraz brakuje mi jej... A najgorsze, że przez 3 dni nie mogę jej odwiedzić, bo jeszcze w niedzielę muszę do pracy iść. (robimy dzień dziecka w pracy). Aga_ton życzę powodzenia na działeczce i ostrzegam przed słoneczkiem;) Heyo jasne, że możesz się wygadać jak Ci smutno, ja sama ciągle wam marudzę... Ale mam nadzieję, że ta piękna pogoda pozytywnie Cię jednak nastroi. Może jakiś weekendowy wypad... :) Mazia a może jednak... pęcherzyk był! Pękł! Nie masz powodów do zmartwień. tak jak już pisałam może TYM RAZEM SIĘ UDA:) Pyskapyska mam nadzieję przeczytać dobre wieści dziś wieczorem! Eldcia jak to nie ciąża to już nie wiem... wszystko na to wskazuje:) Nie mogę się już doczekać kiedy zrobisz test. Tak już nas trzymasz w niepewności, że pewnie dziewczyny (tak jak ja) są bardzo ciekawe jego wyniku. TRZYMAM KCIUKI!!!!! Pozdrawiam! Korzystajcie ze słoneczka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witm wszystkich:) na reszcie w domku ;)na wstępie dziękuje wam wszystkim za trzymanie kciuków to bardzo miłe :) a więc tak:25 maja pojechałam do szpitala w swieciu zostałam przyjęta na oddział ginekologiczny od samego rana przygotowania do zabiegu badania krwi chyba z pięć razy mi pobierali brrr co jakiś czas jakieś tabletki po godz 12 zakaz jedzenia tylko mogłam pić wode n/g i płyn na przeczyszczenie jelit masakra na noc tabletka na spanie i zastrzyk w brzuch przeciw zakrzepom .rano pobudka załozyli mi cewnik dali kolejny zastrzyk i nerwy mi puściły ogarnął mnie ogromny strach bardzo się bałam ale długo to nie trwało bo dostałam tzw głupiego Jasia i było mi wszystko jedno zabrali mnie na sale operacyjną z której pamiętam miłe panie w zielonych fartuchach i maskach oraz słowa 'a teraz podajemy pani ..' i tyle obudziłam się w mopmencie gdy wyciągali mi rurke z gardła to było okropne myślałam ze zaraz się uduszę bo nie mogłam złapać tchu no ale wszystko dobrze sie skończyło resztę dnia przespałam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrobili mi trzy dziurki jedna w pępku i dwie na w miejscu gdzie tak mi się wydaje sa jajniki.brzuch strasznie obolały ciężko było się ruszać dzisiaj już troszkę lepiej się czuje zabieg może mało inwazyjny ale jak dla mnie bardzo bolesny :( na obchodzie dowiedziałam się że miałam w obu jajowodach zrosty a w lewym sporego wodniaka którego ładnie udało się usunąć udało się też udrożnić jajowody z czego bardzo się cieszę ale oczywiście nie mogło byc pięknie i zatrzymali mnie jeszcze na jeden dzień poniewasz lekarze podejrzewają u mnie bakterie chlamydia które prawdopodobnie były moją pzyczyną niepłodności i powstaniu zrostów teraz musze czekać na wyniki badań ok 2 tygodnie naszczęście jest to uleczalne poczekamy zobaczymy jestem dobrej myśli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie:) Byłam dzisiaj na zakupach z mężem i oczywiście kupiłam test ciążowy. Przjechaliśmy do domu i mąż od razu kazał mi go zrobić taki niecierpliwy. I mam wynik testu. Ale przeczytajcie to co napisze pod spodem BARDZO WAS O TO PROSZĘ!!! A oto moja historia w styczniu ostatnia @ potem 72 dni spóźnienia poszłam do lekarza a on powiedzial że mam cystę wielkości 3 cm na lewym jajniku. Miałam wywoływaną @ lutenylem potem miałam brać przez 3 miesiące od 14 dc do 25dc luteinę po jednej tabletce dziennie. Lekarz od razu powiedział że mam 0% szans na zajście w ciążę, dlatego sie załamałam i wpisałam sobie przerwe w Naszej tabelce i starania miałam rozpocząc dopiero od sierpnia jeśli ta przeklęta cysta zniknie. W pierwszym cyklu wzięłam tylko 8 tabletek bo wystąpiła u mnie @ 22.04.2010 r. i po konsultacji z lekarzem miałam juz jej nie brac tylko w następnym cyklu zacząć wszystko od początku. I tak sie stało, tylko że tym razem dzisiaj 38 dc okresu nadal brak, powiększone bolące i twarde piersi, puchnięcie nóg, brak apetytu, powiększony brzuszek, krosty na twarzy i na dekoldzie, ból jajnika i podbrzusza, skurcze macicy... Takie miałam dolegliwości. Doszło do tego puchnięcie nóg i senność. Mąż zmusił mnie to zrobienia testu miałam zrobic jutro rano ale zaraz po przyjeździe go zrobiłam i ku mojemu zdziwieniu nie wyszlo rozczarowanie wręcz przeciwnie. Na teście pojawiły sie dwie śliczne grube kreski. któś by pomyślał że jak to możliwe przy takich zawirowaniach jakie miałam z cyklem od początku tego roku, lekarz który odebrał nadzieję itd... Jeszcze w to uwieżyć nie mogę ale teraz wierze że warto istnieją i zdarzają się cuda, bo w moim przypadku właśnie taki sie stał. Teraz nie wiem czy mam płakać czy się cieszyć tyle pytań niepewności itd. Ale wierzę że każdej z Nas się uda i będzie miała ta ukochaną fasolkę. Rozpisałam się ale chcę żeby kazdy przeczytał to co napisałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eldcia gratuluje i dziękuje zza opowiedzenie tej historii bo dzięki tobie bardziej wierze w to że w końcu mi się uda :) no i oczywiście innym dziewczynom ;) buziaczki dla ciebie :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczyny. Eldcia, a nie mówiłam:D ginekolog swoje a życie swoje. SZCZERZE GRATULUJĘ!!!!!!!!!!!! i jednocześnie zazdroszczę. ja też tak chcę:D (mam nadzieję, że niedługo się doczekam). Dbaj o siebie, w końcu jest Was już dwoje :-) chuda, dobrze, że wszystko się udało. wracaj szybko do zdrowia. uciekam bo chcę obejrzeć Sopot. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eldcia WIEDZIAŁAM WIEDZIAŁAM WIEDZIAŁAM WIEDZIAŁAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Cieszę się przeogromnie!!!!! GRATULUJĘ Ci z całego serducha:) Mam do Ciebie tylko jedną prośbę... no może dwie;) Po pierwsze nie zostawiaj nas tak jak zrobiła to Olka i Czarodziejka (pamiętasz?) A po drugie przeskocz w drugą część tabelki:) Teraz sobie odpoczywaj:) Buziaki dla Was:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eldcia - graaaaaatulacje :D :D :D wiedziałam :) straaaaaasznie się cieszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie dziękuję nie chce zapeszać bo przeciez czeka mnie jeszcze wizyta u lekarza. Ava85 na pewno nie zostawie Was moje drogie to forum przynosi szczęście ja przynajmniej w to wierzę.:) Aga_ton doczekasz się ale przyjdzie to wtedy kiedy nie będziesz się tego spodziewać:) Chuda uda sie napewno:) A swoja drogą to powiem Wam że rzeczywiście jak myślałam że nie mam szans i wyluzowałam się to zaskoczyło:) może w tym tez jest jakaś metoda. Dziewczynki wskocze do drugiej tabelki ale prosze szybko do mnie dołączać pokolei:D!!!!!!!!!!!!! umowa stoi? Ja będę mocno trzymac za Was kciuki tak bym chciała żeby zmienił się na UDAŁO NAM SIĘ:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eldcia gratuluję :):):):) cieszę się przeogromnie :):):) aż miło się czyta takie wieści i czeka na nie z niecierpliwoscią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eldcia - ogromne gratulacje. Baaaardzo się cieszę Twoim, Waszym szczęściem.......🌼🌼🌼🌼 I bardzo zazdroszczę :( Poprosimy o trochę pozytywnej energii i fluidów :-D :-D 😍😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki:) Jak milo że cieszycie się razem ze mną:D mój mąż juz nie zwraca się do mnie w lb pojedynczej tylko mnogiej, chodzi i marudzi za uchem. Powiem Wam szczerze że nie spodziewalam się takiego toku wydarzen z jednej strony się cieszę zdrugiej ogarnia mnie strach... Teraz jeszcze doszło to że musze znaleźć sobie lekarza bo tego co mam jest dośc dobry tylko pracuje w takim szpitalu że tam nie chciałabym się znaleźć... Dziewczynki mam wielką nadzieję żę ode mnie się zaczęło i teraz pójdzie szybciutko po kolei:) tak bym tego chciała:D Więc przesyłam fluidy pozytywne i oczywiście trzymam kciukasy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz zaktualizuję tabelkę bo wczoraj internetu na wieczór nie miałam i nie zrobiłam tego.. NICK............WIEK.......CYKL STARAŃ.......TERMIN SPODZIEWANEJ @ groszek27........27..........PRZERWA..................... ............. Iwetta21..........21.......... PRZERWA (3)................................ heyo................25.............4..................... ..........16.06.2010 kachna79..........31.............6....................... ...........???????? magusia9..........30...............8..................... .......17.05.2010 czarna_06.........27............20....................... ....ok.20.05.2010 Słonko_ona7......32.............3....................... .........21.05.2010 ava85.............24,5..........3........................ .........30.05.2010 aga_ton...........25.............14...................... ........05.06.2010 Miśkaaaa..........31............24(4)................... .........07.06.2010 chuda845.........26.............długo................... .........12.06.2010 maziaa............32.............długo.................. ........ok.7.06.2010 magdaretka...34.....................4..............................29.05.10 pyskapyska....25......15.................................ok.01.06.2010 2 KRESECZKI NA TEŚCIE NICK..........WIEK.......CYKL STARAN..... DATA OSTATNIEJ @ Eldcia.245 (2 z luteiną)= 7 22.04.2010 CIĘŻARNE NICK-------WIEK.........CYKLE STARAŃ........... DATA PORODU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś mi to dziwnie wyszło więc jeszcze raz:D NICK............WIEK.......CYKL STARAŃ.......TERMIN SPODZIEWANEJ @ groszek27........27..........PRZERWA..................... ............. Iwetta21..........21.......... PRZERWA (3)................................ heyo................25.............4..................... ..........16.06.2010 kachna79..........31.............6....................... ...........???????? magusia9..........30...............8..................... .......17.05.2010 czarna_06.........27............20....................... ....ok.20.05.2010 Słonko_ona7......32.............3....................... .........21.05.2010 ava85.............24,5..........3........................ .........30.05.2010 aga_ton...........25.............14...................... ........05.06.2010 Miśkaaaa..........31............24(4)................... .........07.06.2010 chuda845.........26.............długo................... .........12.06.2010 maziaa............32.............długo.................. ........ok.7.06.2010 magdaretka...34.....................4..............................29.05.10 pyskapyska....25......15..........................ok.01.06.2010 2 KRESECZKI NA TEŚCIE NICK..........WIEK.........CYKL STARAN..... DATA OSTATNIEJ @ Eldcia......... 24.......... 5 (2 z luteiną)= 7........ 22.04.2010 CIĘŻARNE NICK-------WIEK.........CYKLE STARAŃ........... DATA PORODU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Eldcia:) widze że jesteś pierwsza w naszej tabelce mam nadzieję że szybko się ona nam zapełni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mogę sobie tylko wyobrazić jak bardzo jesteś szczęśliwa no i to że z drugiej strony ogarnia cię strach ale nie martw się na pewno wszystko będzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :-D Jestem i ja, jak zwykle na momencik - ale dzisiaj mamy gości więc same rozumiecie :) Jeszcze nie miałam czasu nadrobić zaległości w czytaniu co u Was, poza oczywiście ostatnią, baaardzo dobrą wiadomością :) Eldcia - mam nadzieję, że Cię nie uraziłam z tą swoją zazdrością, jeśli tak to przepraszam 😘. Nie martw się, wszystko będzie oki. Pamiętaj teraz, że te negatywne emocje odbiera dzidziuś. Głowa do góry Chuda - no ja też mam nadzieję, że teraz to zapełnianie tej dolnej tabeleczki pójdzie jak z płatka :):) 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idę teraz się troszeczkę położyć bo jakaś taka zmęczona jestem .miłego dnia dziewczynki :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chuda ja tez mam nadzieje że szybko zapełni się ta druga tabelka:) Myślę że przekonasz się bardzo szybko co człowiek myśli w takich chwilach tego Ci życzę:D Miśkaa daj spokój nie masz za co mnie przepraszać a ja nie mam za co się gniewać. wiadimo że z jednej strony człowiek sie cieszy a z drugiej zazdrości sama doskonale wiem jak to jest:) A ja zaraz ide obiad gotowac i obiecałam męzowi że upiekę mu ciasto. Więc lecę bo za 2 godzinki będzie w domu... zajrzę do Was później;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekająca ...
NICK............WIEK.......CYKL STARAŃ.......TERMIN SPODZIEWANEJ @ groszek27........27..........PRZERWA..................... ............. Iwetta21..........21.......... PRZERWA (3)................................ heyo................25.............4..................... ..........16.06.2010 kachna79..........31.............6....................... ...........???????? magusia9..........30...............8..................... .......17.05.2010 czarna_06.........27............20....................... ....ok.20.05.2010 Słonko_ona7......32.............3....................... .........21.05.2010 ava85.............24,5..........3........................ .........30.05.2010 aga_ton...........25.............14...................... ........05.06.2010 Miśkaaaa..........31............24(4)................... .........07.06.2010 chuda845.........26.............długo................... .........12.06.2010 maziaa............32.............długo.................. ........ok.7.06.2010 magdaretka...34.....................4.................... ..........29.05.10 pyskapyska....25......15..........................ok.01.0 6.2010 czekająca ... 21 .............10.(1 z luteiną)=11...........ok.02.06.10 2 KRESECZKI NA TEŚCIE NICK..........WIEK.........CYKL STARAN..... DATA OSTATNIEJ @ Eldcia......... 24.......... 5 (2 z luteiną)= 7........ 22.04.2010 CIĘŻARNE NICK-------WIEK.........CYKLE STARAŃ........... DATA PORODU Ogólnie się przeprowadziłam i mam nadzieję, że nowe miejsce i nowe wydarzenia w moim życiu :) Eldcia bardzo gratuluję i zazdroszczę, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Zacznę oczywiscie od gratulacji dla naszej przyszlej mamusi Eldcia,cieszę sie że Ci sie udalo,mam nadzieje że szybko do ciebie dolączymy:):):) czekająca-zobaczysz że nowe miejsce to nowe możliwości:) chuda-zazdroszczę Ci że juz masz za sobą laparo i że wszystko ok,mam nadzieje że unikne tego badania a z drugiej strony może bym miala potem bardziej drożne jajowody Fajnie,że juz weekend,chociaż przyznam że ostanio to coraz częściej leniuchuję:) na szczęscie moja praca mi na to pozwala:) dzisiaj idę na malą imprezkę urodzinową ale jedynie maly kieliszek winka,bo jakby czasem... he he przynajmniej przez te dwa tyg mogę czuc sie jak ciężaroweczka a jak przyjdzie @ to zejdę na ziemie:( dzisiaj coś fukam:( chyba coś w powietrzu wisi no i jem jak opętana,ale to chyba przez duphaston-czytalam że może powodować tycie heh ale jak ma pomóc to wszystko zniosę!!!:) Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekająca mam nadzieje że te wydarzenia będą same pozytywne:) Mazia ja tez mam nadzieję że szybko dołączycie domnie Wszystkie:) zazdroszczę tej imprezki ja jakoś nie mam siły bo kazda impreza ostatnio jest u nas w domu więc odpocząć sobie nie moge tylko zajmuje się gośćmi... A ja wlasnie skonczyłam pasowanie stałam 3 godziny przy desce do prasowania i mam juz dość. Załamałam się dzisiaj w sobotę czyli 5.06 mam wesele u brata mężą dwa tygodnie temu kupiłam na dwa dni fajne ciuchy i dzisiaj się okazało że w nic się nie zmieszczę:(:(:( zastanawia mnie to czy to możliwe żeby przez taki krótki okres czasy brzuszek powiększył sie o jakieś 5 cm... A moja waga nawet nie drgnęła! I czekaja mnie kolejne zakupy i wydatki a na dodatek 17 lipca mam kolejne wesele i chyba tez z tego wesela ubrania nie będą pasować.... A jakby tego było mało to dzisiaj upieklam sernik na zimno zjadłam kawałek dość spory i co najdziwniejsze do tego dwie parówki. zupełnie nieświadomie az mąż się zaśmiał dopiero zobaczyłamco ja jem:D Takie mam przeboje... Boli mnie jajnik i to mnie niepokoi strasznie:( czekam na wizytę ale nie wiem kiedy uda mi sie umówić do lekarza... Teraz idę pizze zrobić. Przepraszam że zanudzam Was moimi problemami. Wiem że to nie jest łatwe kiedy sam człowiek się stara o dzidziusia a ktoś piszę o swoich dolegliwościach. Na przyszłość nie będę aż tak marudzić:) Życzę Wam miłej nocki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey dziewczyny mam takie pytanie - trochę ni z gruchy ni z pietruchy :) jak myślicie - od 10dc (kiedy wydawało mi się, że mam owulację) temp. mam 36.8 - raczej mało prawdopodobne, żeby wtedy była owulka, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki wprowadzam tylko małą poprawkę w tabelce, bo ktoś pominął ostatnią i jestem "niezaktualizowana" ;) NICK............WIEK.......CYKL STARAŃ.......TERMIN SPODZIEWANEJ @ groszek27........27..........PRZERWA..................... ............. Iwetta21..........21.......... PRZERWA (3)................................ ava85.............24,5.........PRZERWA (4)............. .................. heyo................25.............4..................... ..........16.06.2010 kachna79..........31.............6....................... ...........???????? magusia9..........30...............8..................... .......17.05.2010 czarna_06.........27............20....................... ....ok.20.05.2010 Słonko_ona7......32.............3....................... .........21.05.2010 aga_ton...........25.............14...................... ........05.06.2010 Miśkaaaa..........31............24(4)................... .........07.06.2010 chuda845.........26.............długo................... .........12.06.2010 maziaa............32.............długo.................. ........ok.7.06.2010 magdaretka...34.....................4.................... ..........29.05.10 pyskapyska....25......15..........................ok.01.0 6.2010 czekająca ... 21 .............10.(1 z luteiną)=11...........ok.02.06.10 2 KRESECZKI NA TEŚCIE NICK..........WIEK.........CYKL STARAN..... DATA OSTATNIEJ @ Eldcia......... 24.......... 5 (2 z luteiną)= 7........ 22.04.2010 CIĘŻARNE NICK-------WIEK.........CYKLE STARAŃ........... DATA PORODU Eldcia nie możesz mieć poczucia winy... możesz sobie marudzić do woli i opisywać swoje ciążowe dolegliwości, zachcianki itd... Przecież możemy się czegoś od Ciebie nauczyć:) Nie możesz przecież czuć się winna, że Tobie się już udało a nam jeszcze nie. Przekazuj pozytywne fluidy i zarażaj;) My wszystkie jesteśmy z tobą i bardzo się cieszymy, że wreszcie Ci się udało!!! (Prawda dziewczyny?) Pyskapyska robiłaś betę??? Jaki wynik? Przepraszam, ale nie mam czasu, żeby odpisać wszystkim, bo zbieram się do pracy;( Pozdrawiam i życzę milej niedzieli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK............WIEK.......CYKL STARAŃ.......TERMIN SPODZIEWANEJ @ groszek27........27..........PRZERWA..................... ............. Iwetta21..........21.......... PRZERWA (3)................................ ava85.............24,5.........PRZERWA (4)............. .................. heyo................25.............4..................... ..........16.06.2010 kachna79..........31.............6....................... ...........???????? magusia9..........30...............8..................... .......17.05.2010 czarna_06.........27............20....................... ....ok.20.05.2010 aga_ton...........25.............14...................... ........05.06.2010 Słonko_ona7......32.............4....................... .........06.06.2010 Miśkaaaa..........31............24(4)................... .........07.06.2010 chuda845.........26.............długo................... .........12.06.2010 maziaa............32.............długo.................. ........ok.7.06.2010 magdaretka...34.....................4.................... ..........29.05.10 pyskapyska....25......15..........................ok.01.0 6.2010 czekająca ... 21 .............10.(1 z luteiną)=11...........ok.02.06.10 2 KRESECZKI NA TEŚCIE NICK..........WIEK.........CYKL STARAN..... DATA OSTATNIEJ @ Eldcia......... 24.......... 5 (2 z luteiną)= 7........ 22.04.2010 CIĘŻARNE NICK-------WIEK.........CYKLE STARAŃ........... DATA PORODU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×