Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość euforia84

Tym razem się uda - Starania 2010

Polecane posty

hyhy:) jasne, że wykrzesałam :) trzymajcie kciuki :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarna jesteś? masz już skierowanie na badanie hormonów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żeby tylko jakimś cudem zdarzyła się ta owulacja... :( dzięki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, mam skierowanie od gina, dal mi je wczoraj po tym jak wyszlo, ze nie mam owulacji ( pecherzyki nie rosna, sa wielkosci 12 mm tak jak w 9 dc). Dziwne, bo mialam owulacje zawsze, nawet przy ostatnim badaniu sprawdzal w karcie, ze kiedy bylam kilka m-cy temu to byly slady po owulacji.Moze faktycznie psychika :) Licze, ze trafil na ten miesiac ktory sie czasem zdarza ze nie ma owulki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobietki mam prosbe jezeli to nir problem to przekaz 1% podatku na Elbląskie Stowarzyszenie Pomocy Humanitarnej LAZARUS KRS 0000124190 koniecznie dopisz Bozena Rosa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, hej :) heyo dzięki, mam cichą nadzieję, że się uda bo tempka dalej utrzymuje się pożyżej 37 st., dzisiaj rano 37.2 czarna_06 napisz coś o tej dietce, na której schudłaś aż 9 kg Olka.P Faktycznie, ja też mam żyły na piersiach, które mi pozostały po ciąży, faktycznie, podejście do objawów, o którym piszesz jest najlepsze, nie dajmy się zwariować ;) aga_ton Nigdy nie miałam badanych hormonów ale coraz częściej myślę o tym, żeby się przebadać no i o tym, żeby wysłać mojego M. na badanie nasienia.. no ale to już będzie trudne.. wiesiołek łykałam firmy OERAROL i powiem, że na prawdę działa, ja szczególnie nie obserwuję śluzu (jest gęstości) ale kiedy zaczęłam łykać wiesiołek to mój mąż strierdził, że w "tych" dniach jest więcej śluzu, zauważył, że szczególnie w jeden dzień było go najwiecej, to był 17 dc, myślę, że wtedy była owaulacja, a nie jak zawsze wyliczałam 14 dc. Trudno powiedzieć, czy to wina organizmu, czy psychiki, czasami wydaje mi się, że winne jest ciągłe myślenie, staranie, liczenie.. pamiętam, że jak poroniłam to mój gin wziął mnie za rękę i powiedział: "są kobiety, które rodzą 8-9 dziecko, skaczą z pieca, żeby poronić a potem rodzą zdrowe, duże dziecko. Takie jest życie, niesprawiedliwe". Nie sądzę, żeby te kobiety są zdrowsze od nas, w leszej kondycji ale na pewno nie starają się o dziecko tak bardzo jak my, nie liczą dni i na pewno nie trzymują nóg po stosunku do góry..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesć dziewczyny. mam dziś podły nastrój, kłuje mnie podbrzusze, piersi stały się obolałe.... pierwsze zwiastuny zbliżającej się miesiączki... zawsze tak mam a później nadchodzi nieszczęsna @. musiałam sobie trochę ponarzekać... wybaczcie dziewczyny. jutro odbieram wyniki badań hormonów. zobaczymy co wyjdzie. czarodziejka, u mnie całkiem przypadkiem wykryto powiększenie tarczycy, prawdy płat jest zdecydowanie większy od lewego. od razu poszłam na pobranie krwi. oczywiście prywatnie bo u nas nie można doprosić się skierowania, zapłaciłam 50 zł. pisałam wam już wcześniej, że poczekam jeszcze trochę z badaniami, ale ta tarczyca dała mi do myślenia i nie będę zwlekać. przynajmnie jedno będę miała już z głowy, a za miesiąc kolej na męża. czrodziejka, może spróbuj namówić swojego na badanie, mi się już udało. Marcin obiecał, że w marcu się wybierze tylko muszę go umówić i dopilnować wszystkich formalności. trochę się obawiam tych badań bo niedawno okazało się że w jego rodzinie były problemy z płodnością :-( ale żyję nadzieją, że jego to nie dotyczy... powiedz mi jeszcze do którego dnia cyklu brałaś ten wiesiołek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lidkaaa80
Witam Was Jestem na początku drogi, dopiero zaczęliśmy starania, więc chętnie przyłączę się do bardziej doświadczonych w tym temacie koleżanek, jeśli mnie nie pogonicie oczywiście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojjj z miom mężem nie będzie tak łatwo, u mnie w mieście nie wykonuje się takich badań, najbliższy specjalistyczny szpital, który wykonuje takie badanie jest co prawda blisko, ok. 20 minut drogi ale nie wyobażam sobie, jak mógłby oddać to nasienie bo przecież jakoś to trzeba dostarczyć w ciągu 30 minut.. Wiesiołek brałam od 1 do 13 dc i myślę, że warto spróbować U mnie tempka 37.4, jutro powinna pojawić się @.. jeżeli przyjdzie to już nie wiem, jakie obserwacje prowadzić..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny:) co u was? czarodziejka trzymam kciuki za to zeby @ sie nie pojawila:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justyś1818 Serdeczne dzięki i Wam wszystkim za dopign ale im bliżej @ tym mam mniesze nadzieje, że się udało.. Nie chcę się rozczarować. Dzisiaj spotkałam koleżankę, która powiedziała mi, że bardzo długo starali się o dziecko a jak już sobie odpuścili to w następnym cyklu zaszła... ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja teraz tez na luzie podchodze do sprawy:) po cichutku licze na to ze sie uda ale nie skupiam na tym calych swoich mysli bo przeciez to nie pomoze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny Czarodziejkka życzę powodzenia i żeby @ nie nadeszła Czasem trzeba przestać o tym mysleć i zająć się czymś innym a ciąża sama przyjdzie - to znam z własnego przykładu. Poradźcie mi dziewczyny kiedy powinnam iść na usg sprawdzić czy mam owulację . Cykle mam 37 dniowe. Ostatnia @ była 15.02 i nie wiem czy mam iść 14 dni przed spodziewaną czy bardziej tak w połowie 17-18 dc ? Do tej pory nie mierzyłam jeszcze tempki i nie bardzo wiem kiedy mam owulke ? Chciałabym dowiedzieć się czy moja owulka jest w porzadku pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slonko wejdz sobie na strone z kalkulatorem dni plodnych i oblicz kiedy mniej wiecej wypada ci owulacja i na tej podstawie stwierdzisz kiedy isc do gina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co czarodziejka a mi się czasem wydaje, że ludzie tylko tak mówią, że sobie odpuścili i wtedy pojawiła się ciąża. trochę to przereklamowane. osobiście znam dziewczyny, które z kalendarzem w ręku planowały każdy dzień cyklu, nogi podnosiły w górę za każdym razem, wykonały przynajmniej kilka testów przed terminen spodziewanej @, zachodziły w ciążę a później wszystkim wmawiały jak to one podeszły do tego na luzie... nie mówię tu o twojej koleżance, stwierdzam ogólnie. dobrze, że temperaturka utrzymuje się. nadal trzymam kciuki. kiedy testujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Lidka! Pewnie, że Cię nie pogonimy. wskakuj do tabelki i napisz nam coś o sobie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słonko wydaje mi się,że mogłabyś wybrać się ok 19 - 22 dnia cyklu. przy moich 29 cyklach gin kazała mi przyjść między 12 a 14 dniem. choć różnie z tym może być bo niestety jeden cykl drugiemu nierówny :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo to jest pewnie tak, że nikt nie chce się do tego przyznac, jak bardzo się stara, myślę, że kobiety niepłodne są w opini społecznej "niepełnowartościowe" a jak starasz się długo, to każdy pomyśli, że z nią coś nie tak.. Jeżeli @ nie przyjdzie jutro to i tak nie zrobię testu, poczekam tydzień albo pojadę na betę, ona jest bardziej wiarygodna. Nie wierzę, że się udało bo nie mam dodatkowych, bardzo charakterystycznych objawów ciążowych. Tylko tempka się utrzymuje. słonko_ona7 spróbuj policzyć tutaj: http://piekielko.info/kalendarzyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prystelka
mogę się podłączyć??? Bardzo chciałabym zostać mamą ale coś na razie nie jest mi to dane :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie Prystelka, witamy. wskakuj do tabelki i opowiedz coś o sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co tu taka cisza? czyżbyście dziewczęta oglądały ,,Nie igraj z aniołem" czy innego tasiemca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich :))) ja mam dziś wyjątkowo dobry nastrój i pozytywne nastawienie:) Czarodziejka - daj znak czy cokolwiek się zmienia!!! trzymam kciuki:) a jak reszcie idą staranka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prystelka
NICK............WIEK.......CYKL STARAN.......TERMIN SPODZIEWANEJ @ euforia84........26.............6....................... .....01.03.2010 Olka.P............29...............8.................... ......02.03.2010 aga_ton..........25..............12..................... ....07.03.2010 Miśkaaaa..........31............20...................... ....09.03.2010 malutka8479.....26............1......................... ...10.03.2010 czarna_06........27............17....................... . .10.03.2010 heyo............25...........1.......................... .....10.03.2010 Ania_29............29............11..................... ...15.03.2010 szarlotka80......29............3........................ ...15.03.2010 jabłuszko_32.....32............4........................ ..22.03.2010 Czarodziejkka79....30........5.......................... .25.03.2010 justys1818.......21..............4...................... .......???????? Faustka.............28..........3....................... ......????????????? jagódka20.......20..............8....................... .......??????? Prystelka.........29.............4...............................09.03.2010

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prystelka
czy ja to dobrze zrobiłam???? Cos dziś jestem zamroczona. Więc, mam 30 lat , staram się od niedawna, byłam pewna sukcesu od początku a teraz mój optymizm podupadł i czuję, że zaczną się schody. Czekam na @ , a raczej nie czekam . Jednak mam przeczucie, że nie udało się i tym razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prystelka czemu masz takie pesymistyczne podejscie? zawsze trzeba wierzyc w to ze sie udalo:) ja tak jak ty 4 cykl staran mam i ciagle optymistycznie podchodze do tego. glowa do gory wkoncu sie uda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heyo U mnie z tempką bez zmian, dalej na tym samym poziomie ale niestety nie mam żadnych dodatkowych objawów ciąży więc coraz bardziej skłaniam się ku myśli, że jutro @ przyjdzie.. jeżeli nie to i tak nie zrobię testu, no może pojadę na betę pod koniec tygodnia albo na poczatku przyszłego, ile można patrzeć na tą jedną kreskę na teście.. już mi się nie chcę testować, od czasu kiedy się staram a jest to 5 cykl to w 4 cyklach robiłam test :( i już nie chcę patrzeć na niepowodzenia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarodziejka - ale jak temp. się utrzymuje to chyba dobrze, prawda? mam nadzieję, że @ nie przyjdzie! z drugiej strony rozumiem... bardzo na coś liczysz... już myślisz, że to to, a tu klops :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja co prawda jutro zaczynam starania ale testy juz kupilam... zobaczymy co to bedzie. czarodziejka ja nie mialam zadnych objawow ciazy a jednak bylam juz w 4 tyg. wiec glowa do gory:) moze jednak sie udalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×