Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CO SIE STALO ZE JESZCZE NIE MA

LISTOPAD 2010

Polecane posty

Hej :) Ja na zwolnieniu jestem już drugi tydzień jestem przedstawicielem medycznym więc bardzo dużo jeżdżę i to tylko po przychodniach i szpitalach. A do tego bliźniaki więc lepiej uważać. Powiem Wam że czuje się doskonale odkąd jestem w domu mdłości prawie nie mam od czasu do czasu coś tam się dzieje, jestem wyspana nie chodzę jak zombie więc nie żałuję decyji. Co do duszności to też miewam głównie przy zasypianiu nie wiem czy dobrze słyszałam ale chyba trzeba spać na wysokiej poduszce. Dziś wogóle mnie bardzo boli brzuch i ciągnie jak zwykle lekka panika ale lekarz mówi że jak dwójka rośnie to musi boleć więc nospa i leżakowanie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ..skorpiony to fajne dzieciaki..sama jestem skorpionem i fakt uparta jestem ale dzięki temu realizuję swoje marzenia i jestem szczęśliwa:) I wcale nie ide do celu po trupach:) A poza tym fakt faktem ze wszystko zalezy od wychowania..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, ja wczoraj wieczorem mialam niezlego stracha, bo wieczorem zauwazylam brazowe plamienia na bieliznie. Nie wiem w ktorym momencie je mialam, bo nic nie czulam. A ze wczoraj byl piatek i weekend wiec do mojego ginekologa dopero w poniedzialek rano. Od tamtej pory plamienia sie nie pojawily. Mam nadzieje ze wszystko bedzie OK ;/ do szpitala juz nie chcialam jechac i robic niepotrzebnej paniki. A to juz 10 tydzien od USG. Przypuszczam, ze przyczyna mogl byc przedwczorajszy sex. Teraz robie post na kilka dni, bo lekarz powiedzial, zeby sie wstrzymac przy koncu 1 trymestra. Tylko ze ja nie wiem wedlug ktorego mam sie kierowac bo wg usg - 10 tydz. a wg OM 12tydz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was wszystkie, ja również dołączam do grona Listopadówek'2010. Ostatnia @ 9 lutego. Termin wg OM mam na 17.11. Czuję się wyśmienicie, jedynie zaparcia i zmęczenie mi dokuczają, więc można ogólnie powiedzieć, że luzik;) 8 kwietnia miałam USG - maleństwo miało 21mm, widziałam pracujące serduszko, jestem pełna nadziei. Jedyny cień na całości kładzie moja choroba Hashimoto (tarczyca), ale i jej staram się nie poddawać:) pozdrawiam Was cieplutko! NICK.................WIEK............PORÓD...........PŁ EĆ. ........MIASTO pestycyda..........20...................02.11...........? .............lubuskie aneczka1986.......24................04.11..............?. ........................ Dorka55.............29................04.11.............. ?........................ moppy...............24..................04.11...........? ...............Holandia Ankanka.............32................06.11.............. ?..............Opole ewelinaer............29................06.11............. .?...............Łódź Kelis1.................26...............07.11............ ...?...............Kielce slonko*...............27...............08.11............. .?..........Inowrocław mgrEndus............24...............08,11............... ?....zachodniopom. arla83 ..............27................09.11..............? ............pomorskie Sirusho...............22...............10.11............. .?... ......Tarnobrzeg Migrena73...........36...............10.11..............? ...........Warszawa starająca...........25................10.11............. .?..........małopolska kaasik26.............29.................10,11............ ?...............łódzkie PrzyszlaMamade....24.................11.11............?.. ..........Mannheim enna1982...........27..................12.11......bliźni aki?płeć........lubuskie dagetka ............29.................15.11..............?......... ..Poznań AWięc................33................17.11..............?............Warszawa Aisha_hm............25...................18.11..........? ...............śląskie duskaaaaa.........21...................20.11............. ? .............pomors mirabelkax..........30...................20.11..........? ............mazowieckie coraz grubsza Zosia33..................24.11...........?.............Antal ya kuleczka3..........30..................26.11............. .?.........dolnośląskie asia25.................25................07.11........... ...?..............Warszawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Dziewczyny ja również melduję się na forum. Termin mam =/- 25 listopada 2010. Rozpoczęłam 8 tc (od OM). O dziecko walczyliśmy dwa lata, mój organizm ześwirował i od 5 lat nie miesiączkowałam z niewiadomych przyczyn. Na początku lutego poddałam się stymulacji Clostilbegytem i gonadotropinami. Miałam I inseminację. Stał się cud - jestem w ciąży. W ubiegłą środę miałam USG i widzieliśmy Maluszka i jego bijące serce :-D Nie mam praktycznie żadnych objawów ciąży - tylko powiększone, bolące przy ucisku piersi i czasem lekkie mdłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj ja też chcę się dostać na listę Listopadówek:) Mam 20 lat, ostatnią @ miałam 5 lutego termin mam jeszcze taki przypuszczalny przez nieregularne cykle - 20 listopad. Nie mogę doczekać się USG. Jestem z Wadowic. I w przyspieszonym czasie biorę ślub:), już w czerwcu. Wogóle nie mam mdłości, tylko pierśi powiekszone i wrażliwe no i niby płaczliwa jestem i mam cholerną ochotę na truskawki. A wczoraj pełna nadziei na ich smak zamowilam sobie w restauracji shaka truskawkowego, a smakował jakby był zrobiony z samego cukru! Oh ale byłam zła i... głodna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej,nie wiem czy mnie pamiętacie z początku tego topiku ale obiecałam że pochwale się jeśli znowu będe w ciąży...Zaszłam w ciąże w kolejnym cyklu po tym moim mikro poronieniu,zaczynam 6 tydzień, termin mam na 15 grudnia,póki co wszystko ok!:) Pozdrawiam Was wszystkie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bleufille uuu to szkoda, bo ja właśnie dzisiaj odpaliłam moje mrożone zapasy najlepszych truskawek... szkoda, ze mieszkasz w Wadowicach, bo zaprosiłabym Cię na pysznego shake'a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miracle2009 :) No właśnie moje zapasy też się skończyły przed tą nowinką o ciąży. Dziś zadowoliłam się kompotem, ale to nie to samo co świeże słodko kwaśne truskawy! Chodź przedtem nie budziły we mnie takich emocji. mammma80 gratuluję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bleufille ja uwielbiam prosty shake domowej roboty: -Jogurt pitny naturalny (ja używam Campina) duży -Opakowanie mrożonych truskawek (na używam Hotrex) -Miód do posłodzenia. Miksujesz w blenderze, słodzisz miodem wg swojego smaku. Można też dodać np sok z malin, jeśli się ma pod ręką. Jeśli rozmrozisz truskawki, to będzie taki koktajl. Jeśli zmiksujesz zmrożone, to wychodzi taki mrożony gęsty shake smacznego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anarien
Hej :) Ja też termin na 6 listopada :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki. Ja w piątek poszłam na L4 dostałam narazie do 29 kwietnia. Mój tryb pracy jest siedzacy 8 godz przy komputerze, niestety ostatnio wystarczy ze przez godzine patrzenia na monitor oczy mi łzawia, bola i nie moge nic zrobic.Do tego dochodziło ciagłe przemęczenie bo na weekendy jestem na uczelni wiec zero wypoczynku. Ale za to teraz mam wiecej czasu na planowanie wesela;-) Pozdrawiam cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mgrndus Ty też wychodzisz za mąż?? Ja za niecałe 3 tyg ślub był planowany od roku w piątek pierwsza przymiarka suknie więc mam nadzieję że nie przytyję za mocno Dziewczyny mam pytanko jak jest u Was z sexem.Ja jestem tak na maksa spięta i zestresowana tym że coś może się stać że wszystko mnie boli i obciera w środku i po prostu nie ma szans!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja szczerze mówiąc po seksie w pierwszej ciązy byłam tydzien w szpitalu na fenoterolu w kroplówce bo dostałam skurczy..to był 29 tydz. Wczoraj po seksie bolał mnie brzuch i dziwnie kuł..wiec ja raczej na razie stopuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie z sexem to roznie bywalo, na poczatku to znaczy tak do 7 tygodnia wogole mi sie nie chcialo, a teraz jak na zlosc 10-11 tydzien mam coraz wieksza ochote, akurat wtedy kiedy nie za bardzo mi mozna.... czy wam tez lekarz wpomnial, zeby pod koniec 1 trymestra raczej unikac seksu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie zapomnialam dodac ja podobnie mam jak kaasik26. od czwartkowego seksu, mialam jednorazowe brazowe plamienie, i do tej pory mam lekkie pokuwanie po lewej stronie brzucha....mam nadzieje ze przejdzie, u gina nie bylam.....i tez od tamtej pory post ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lenna1982 - tak mam zamiar wyjsc za maz planowalam dopiero za rok ale skoro dziecko sie pojawilo znajac zycia jak teraz nie wezme to potem juz mi sie nie bedzie chcialo i czasu zapewnie nie bedzie.Jak mi sie uda dostac jakas sale to planuje na poczatek lipca .....brzuchol bede pewnie juz mial a mam sukienke po siostrze gorsetowa i oby udalo sie ja poszerzyc !!!!! bo jak nie to chyba pojde w worku po kartoflach ;-) a co do seksu to mi pani ginekolog powiedziala ze jak nie bede odczuwala zadnego dyskomfortu to ile dusza zapragnie...jednakze wogole nie mam ochoty na seks ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lenna1982: Ja np. zakaz seksu. Dokładnie od pierwszej wizyty u gin., która była 26 lutego. Przez bóle podbrzusza i przez to, że brałam Luteinę. Ale idę w czwartek na badanie i USG więc muszę zapytać. Bleufille: Mam to samo, oprócz bolących piersi i brzucha nic mi nie dolega i mam cały czas ochotę na truskawki. Niestety jest chyba jeszcze za wcześnie żeby kupić jakieś dobre, bo te co kupiłam w markecie nawet koło truskawek nie stały... :P W środę idę zrobić badania, mam nadzieję, że wszystko będzie ok. No i że w końcu w czwartek będę miała zrobione USG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oleńka1989
NICK.................WIEK............PORÓD...........PŁ EĆ. ........MIASTO pestycyda..........20...................02.11...........? .............lubuskie aneczka1986.......24................04.11..............?. ........................ Dorka55.............29................04.11.............. ?........................ moppy...............24..................04.11...........? ...............Holandia Ankanka.............32................06.11.............. ?..............Opole ewelinaer............29................06.11............. .?...............Łódź Kelis1.................26...............07.11............ ...?...............Kielce slonko*...............27...............08.11............. .?..........Inowrocław mgrEndus............24...............08,11............... ?....zachodniopom. arla83 ..............27................09.11..............? ............pomorskie Sirusho...............22...............10.11............. .?... ......Tarnobrzeg Migrena73...........36...............10.11..............? ...........Warszawa starająca...........25................10.11............. .?..........małopolska kaasik26.............29.................10,11............ ?...............łódzkie PrzyszlaMamade....24.................11.11............?.. ..........Mannheim enna1982...........27..................12.11......bliźni aki?płeć........lubuskie dagetka ............29.................15.11..............?......... ..Poznań AWięc................33................17.11............ ..?............Warszawa Aisha_hm............25...................18.11..........? ...............śląskie duskaaaaa.........21...................20.11............. ? .............pomors mirabelkax..........30...................20.11..........? ............mazowieckie coraz grubsza Zosia33..................24.11...........?.............Antal ya kuleczka3..........30..................26.11............. .?.........dolnośląskie asia25.................25................07.11........... ...?..............Warszawa oleńka1989...........21...............01.11................?..........Lubin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nowe dziewczyny! W piątek byłam na wizycie u gina. wszystko jest oki, wyniki też mam dobre. Jedynie zmienił mi się termin porodu na 11.11., no i przepisał witaminy prenatal complex. Wprowadzam zmianę w tabelce. NICK.................WIEK............PORÓD...........PŁ EĆ. ........MIASTO pestycyda..........20...................02.11...........? .............lubuskie aneczka1986.......24................04.11..............?. ........................ Dorka55.............29................04.11.............. ?........................ moppy...............24..................04.11...........? ...............Holandia Ankanka.............32................06.11.............. ?..............Opole ewelinaer............29................06.11............. .?...............Łódź Kelis1.................26...............07.11............ ...?...............Kielce slonko*...............27...............08.11............. .?..........Inowrocław mgrEndus............24...............08,11............... ?....zachodniopom. arla83 ..............27................09.11..............? ............pomorskie Sirusho...............22...............10.11............. .?... ......Tarnobrzeg Migrena73...........36...............10.11..............? ...........Warszawa starająca...........25................10.11............. .?..........małopolska kaasik26.............29.................10,11............ ?...............łódzkie PrzyszlaMamade....24.................11.11............?.. ..........Mannheim enna1982...........27..................12.11......bliźni aki?płeć........lubuskie dagetka ............29.................15.11..............?......... ..Poznań AWięc................33................17.11............ ..?............Warszawa NICK.................WIEK............PORÓD...........PŁ EĆ. ........MIASTO pestycyda..........20...................02.11...........? .............lubuskie aneczka1986.......24................04.11..............?. ........................ Dorka55.............29................04.11.............. ?........................ moppy...............24..................04.11...........? ...............Holandia Ankanka.............32................06.11.............. ?..............Opole ewelinaer............29................06.11............. .?...............Łódź Kelis1.................26...............07.11............ ...?...............Kielce slonko*...............27...............08.11............. .?..........Inowrocław mgrEndus............24...............08,11............... ?....zachodniopom. arla83 ..............27................09.11..............? ............pomorskie Sirusho...............22...............10.11............. .?... ......Tarnobrzeg Migrena73...........36...............10.11..............? ...........Warszawa starająca...........25................10.11............. .?..........małopolska kaasik26.............29.................10,11............ ?...............łódzkie PrzyszlaMamade....24.................11.11............?.. ..........Mannheim Aisha_hm............25...................11.11..........? ...............śląskie enna1982...........27..................12.11......bliźni aki?płeć........lubuskie dagetka ............29.................15.11..............?......... ..Poznań AWięc................33................17.11............ ..?............Warszawa duskaaaaa.........21...................20.11............. ? .............pomors mirabelkax..........30...................20.11..........? ............mazowieckie coraz grubsza Zosia33..................24.11...........?.............Antal ya kuleczka3..........30..................26.11............. .?.........dolnośląskie asia25.................25................07.11........... ...?..............Warszawa oleńka1989...........21...............01.11............. ...?..........Lubin duskaaaaa.........21...................20.11............. ? .............pomors mirabelkax..........30...................20.11..........? ............mazowieckie coraz grubsza Zosia33..................24.11...........?.............Antal ya kuleczka3..........30..................26.11............. .?.........dolnośląskie asia25.................25................07.11........... ...?..............Warszawa oleńka1989...........21...............01.11............. ...?..........Lubin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze jakoś nie dwa razy mi tabelkę wkleiło jeszcze raz poprawnie NICK.................WIEK............PORÓD...........PŁ EĆ. ........MIASTO pestycyda..........20...................02.11...........? .............lubuskie aneczka1986.......24................04.11..............?. ........................ Dorka55.............29................04.11.............. ?........................ moppy...............24..................04.11...........? ...............Holandia Ankanka.............32................06.11.............. ?..............Opole ewelinaer............29................06.11............. .?...............Łódź Kelis1.................26...............07.11............ ...?...............Kielce slonko*...............27...............08.11............. .?..........Inowrocław mgrEndus............24...............08,11............... ?....zachodniopom. arla83 ..............27................09.11..............? ............pomorskie Sirusho...............22...............10.11............. .?... ......Tarnobrzeg Migrena73...........36...............10.11..............? ...........Warszawa starająca...........25................10.11............. .?..........małopolska kaasik26.............29.................10,11............ ?...............łódzkie PrzyszlaMamade....24.................11.11............?.. ..........Mannheim Aisha_hm............25...................11.11..........? ...............śląskie enna1982...........27..................12.11......bliźni aki?płeć........lubuskie dagetka ............29.................15.11..............?......... ..Poznań AWięc................33................17.11............ ..?............Warszawa duskaaaaa.........21...................20.11............. ? .............pomors mirabelkax..........30...................20.11..........? ............mazowieckie coraz grubsza Zosia33..................24.11...........?.............Antal ya kuleczka3..........30..................26.11............. .?.........dolnośląskie asia25.................25................07.11........... ...?..............Warszawa oleńka1989...........21...............01.11............. ...?..........Lubin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coraz grubsza Zosia
czesc - witam nowe mamusie! nam lekarka powiedziala, ze z seksem - OK, ale nie za duzo... ciakawe co to znaczy? wczoraj bylo i na razie zadnych dolegliwosci nie mam.ale ja sie czuje jakos tak malo atrakcyjnie, w ogole mi sie nie chce....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zauważyłyście jakiś spadek dolegliwości u siebie?Ja się dziwię bo przy ciąży bliźniaczej miałam mieć podwójne dolegliwości a piersi już prawie mnie nie bolą mdłości tylko przy myciu zębów i nie wierzę w swoje szczęście że tak łagodnie mi mija kolejny tydzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi tez jakby troszkę wszystko mija - piersi już tak nie bolą i nie są takie napięte-'nabite' i z zaparciami też lepiej - ale może to dzięki wielu zastosowanym metodom:) Już się zaczynałam martwić, że coś ze mną nie tak, ale widzę, że nie ja jedna tak mam. Lenna 1982 - nic tylko się cieszyć! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłam dzis u lekarza, wszytko ok, plamienia pojedyncze, i nic sie nie dzieje. Na sex też mam przyzwolenie ;d nie wiem dlaczego, ale zawsze jak jestem u gina, mam wrazenie ze patrzy na mnie jakbym przyszla po L4, dzis mnie nawet zapytal, czemu zaprzeczylam. A przeciez mówią, żeby zawsze skonsultować się z lekarzem, jeśli coś się dzieje.....wy też tak macie>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×