Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CO SIE STALO ZE JESZCZE NIE MA

LISTOPAD 2010

Polecane posty

no ja ma pewność że się obrucił bo: - widziałam na usg -czuje że zlazł mi z żołądka i na pęcherzu siedzi (nie wiem co gorsze) :) spoko ma jeszcze czas więc jeśli ma jeszcze miejsce to się pewnie na czas obróci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja mala juz od 29 tygodnia jest ulozona glowka w dol, i chyba ciagle tak samo, bo ciagle kopie po lewej stronie tak jak wlasnie gin tlumaczyl, ze jest ulozona.... tylko niech sie bron boze nie szykuje wczesniej, bo becikowego nie dostane hehe, akurat moj M na dostac umowe na stale jakos 3 listopada, i wtedy jakby mala sie urodzila (termin niby na 2 listopad, zobaczymy, co jutro powie) to dostaniemy dodatkowe becikowe z pracy, a jak wczesniej to raczej nie...;/ dziewczyny, a jak u was z seksem? dla mnie moglby nie istniec od jakiegos miesiaca, wczesniej jeszzcze mialam ochote, a teraz wogole! narazie M sie nie upomina za bardzo...;D zobaczzmy co bedzie dalej hehe a i jeszcze mi sie przypomnialo, ze mialam Was spytac o zdanie, co myslicie o zakupie lozeczko 2w1 czyli lozeczko połączone z kolyska? nie wiem czy to sie naprawde przyda, czy wogole warto? przykladowe http://allegro.pl/lozeczko-radek-ii-kolyska-sosna-szuf-materac-i1218713033.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mamuśki. oj tydzień ponad mnie nie było - lenia złapałam i stan depresyjny:) lezałam cale dnie w łózku:) i nie miałam ochoty na nic:) odbieralam tylko paczki od listonosza:) odnosnie rmua to iby trzeba miec, chociaz tak jak pisałyście w ciąży mają obowiązek przyjąć bez tego, ale chyba jest 7 dni na doniesienie. ja pobiłam sobie książeczkę ubezpieczeniową ale bez daty:) wpisze sobie datę w październiku pod koniec, no bo miesiąc ważna-chyba ze wcześniej będę musiała. seks?? a co to:)? hehe. ja od czerwca neiwiem co to jest:( ale ze względu na stan zdorwia a nie na chęci.chec to mam i to ogromną ale ja nie moge miec wysiłku, skoków cisnienia itp i tak wegetujemu i czekamy do listopada:) Niie wiem kieyd będę miała kolejne usg.ostatnie miałam w 26 tyg. i mała była główką w dół. ale nie wiem cyz nie jest teraz inaczej ułożona, nie mam kopniaków w żebra, tylko na boki a nawet w dół bruzch. Albo mała akrobatka z niej albo rękami wali: )heeheh czekam na ostatnie zakupy z allegro.przewijak itp - duza paczka zamówiona w piątek 10.09 i nie przysłali mi jeszcze! skandal. ja kuriera wzielam bo pomyslalam ze szybciej a tak sie ociągaja. Podobno maj dzisiaj wysłać. Jak przyjdzie to juz mam wszystko oprócz wyprawki dla mnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asia25 - Ja mam łóżeczko zwykłe bo u mnie w sypialni by się nie sprawdziło bujane (za blisko ściany stoi), ale bardzo podobały mi się te bujane a szuflada też bardzo przydatna. A jeśli chodzi o sex to ja jakoś straciłam ochotę a mąż na razie się nie skarży. Zjadłam przed chwila obiad i teraz mnie strasznie żebra bolą, jakoś tak ostatnio mam że po każdym posiłku strasznie boli chyba maluszek trochę uciska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was serdecznie :) Ale nas wywiało z inetrentu przez weekend, ale to dobrze, bo piekna była pogoda. Przynajmnie u nas na Śląsku. Ja po piątkowej wizycie u lekarza zaczęłam swoje L4. Byłam w pracy się wyspowiadać i oddać dokument do kadr. Nakupiłam gazet i leżę:) Na razie mi sie podoba, ale ciekawe jak długo? W sobotę w ramach poprawy nastroju robiłam zakupy na allegro dla malucha. W ten sposób zaopatrzylismy się w nożyczki, pieluchy tetrowe, prześcieradła, butelki, termometr, okrycie kąpielowe, szotkę i grzebień. Mam nadzieję, że bez przeszkód przesyłka do mnie dotrze. Co do kart z NFZ to słyszałam, że czasem mogą wymagać dodatkowo RMUA. Najgorzej, że te druki są ważne 1 miesiąc. Mój mały juz od miesiąca do góry nogami, co świtnie wyczuwam na moich juz obolałych żebrach. Najwspaniialsze jest to uczucie wypychania żoładka przez przełyk, Suuper :) Mam nadzieje, że n9ie wytnie mi numeru i nie obkręci się w drugą stronę, bo może być mu niełatwo wrócić. Mój mąż tylko otwiera oczy ze ździwienia, że tyle rzeczy trzeba kupić. Przy czym cały czas zastanaiwa sie czemu nie zrobimy tego po ludzku w sklepie, więc poglądowo zaprowadziałm go do sklepu . Był ze mnie dumny bo specjalnie oszczędna nie jestem i na przerózne cuda potrafię wydać każdy pieniądz, a tu taka przemiana :) Dostałam pochwałę :)) Widział na allegro cudna lampę do pokoju dziecka, ale zastanawiam się czy będzie dawała odpowiednie światło- chciałaby żeby była jasne światło, bo zamontujemy takie pokrętło do zmiany natężenia i sami będziemy mogli decydować, czy ma być bardziej, czy mniej jasno. A tu rzeczona lampa: http://allegro.pl/samolot-lampka-na-sufit-klik-i1230519886.html Pozdrówka dla Wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania WWW
U nas też temat seksu zawieszony niestety i też ze względu na mój stan zdrowia:( Mąż rozumie, chociaż trochę mu się tęskni. Mi zresztą też. Moja mała od kilku dobrych tygodni na usg była ułożona główkowo, ale pewnie jeszcze jest opcja, że się przekręci. Dziś na przykład mocno mnie kopie w moją obolałą nerkę, tak że tylko leżeć mogę na lewym boku, a tyle spraw mam do zrobienia przed szpitalem :(. I w ogóle humor jakiś taki mam kiepski. Kurier się spóźnia z moimi przesyłkami, listonosza też nie widać. Dzisiaj cały dzień sama jak palec siedzę i jeszcze te nerwy przed szpitalem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Mamuśki! widzę, że zakupy idą jak burza. My też w weekend popłynęliśmy z kasą - kupiliśmy dywan do pokoju Małego, lampę podłogową i sufitową, oprócz tego parę pierdół w sklepie dziecięcym (pierdół, za które wyszło 250 zł). Musimy jeszcze kupić sofę i pokój dziecięcy gotowy. Wyprawkę dla malucha chyba już też mam gotową. Dostane jeszcze trochę ubranek od rodziny więc pewnie wyjdzie tego nadmiar. W piątek byłam u lekarza. Nadal mam rozwarcie na 4 mm(nie powiększyło się), ale mały podpłynął trochę do góry i już aż tak nie uciska na szyjkę macicy. Lekarz był zadowolony i ja też. Mam zamiar kontynuować dużo leżenia, ale łazić trochę też. Maja 112010> chyba lepiej lampę obejrzeć na żywca i zobaczyć jakie daje światło. Ja nie zdecydowałam się na kupno lampy przez internet właśnie z tego względu. Tez patrzyłam na te lampki, co Twoja i zastanawiałam się czy nie dają za ostrego światła. My w sobotę byliśmy w sklepie z oświetleniem. Wybraliśmy fajny żyrandol i zamówiliśmy go z katalogu. http://sklep.kim-jaroslaw.pl/?p1258,lampa-dziecieca-massive-rainbo-40509-55-10 Popełniliśmy przy tym niewybaczalny błąd, bo okazało się w domu, że w necie można tę lampkę kupić 100 zł TANIEJ. Ja się wkurzyłam, a mój oszczędny maż po prostu zbladł :-) Powiedzmy sobie, że to jego wina, bo ja nawet na takie drogie lampy nie patrzyłam, a on się zdecydował :-) no ale cóż - nie był to jedyny błąd tego dnia, bo okazało się dywan, który wybraliśmy (moja decyzja) - nie podoba mi się. No ale cóż... po ptokach, jak to się mówi. Poza tym, z uwagi na to, że nie będziemy mieli lampek na ścianie, kupiliśmy lampę stojącą - taką najzwyklejszą za 140 zł w NOMI, z dwoma źródłami światła i potencjometrami i jesteśmy bardzo zadowoleni, bo lampka super świeci. Odnośnie seksu to u nas lekarski szlaban. Wcześniej zakazu nie było, ale mąż się jakoś bał i jak go przekonałam, to lekarz zakazał :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pestycyda U mnie tez co chwilke na wizycie u lekarza dziobia mnie tymi igłami, a z siusianiem to też hihi Na drugiej wizycie pamietam że się zapytałam dlaczego znowu mam siusiac, jak tydzien temu to robiłam, ta pani popatrzyła na mnie jak z kosmosu i wytłumaczyła że na każdej wizycie trzeba siuiać :) No cóż pierwsza ciąża, pierwsze poważniejsze wizyty u gina więc człowiek zielony. teraz jak mam jechać do lekarza, wypijam doość dużo wody żeby mieć co im dać:) jak im sie to tak podoba :P:P Dziewczyny mam problem z moim spojeniem łonowym :( Koszmarnie mnie boli, tak jakby mnie chciało rozerwać. Jak wysiadałam z autobusu i miałam przejśc dokłądnie 20 metrów z przystanku do domu, myślałam że nie dojdę :( Mam nadzieje,że to nic poważnego i nie bede rodzić przedwczesnie?!:( Wizyta w czwartek, oczywiście oznajmie mu o wszytskim, ale żeby do tej pory nie zmieniac terminu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pikalinka ból spojenia łonowego to neistety norma. ja miałam od 26 - 31 tygodnia non stop. już przeszlo ale powiedział ze to normalne, bo kości się rozstawiajai szykują na przyjście dziecka, u dziecka też na siebie kosci czaszki nachodz po to żeby przejść przez kanał rodny i mówił mi gin ze musi poboleć. oczywiście oby to spojenie się nie rozchodizło-bo to neibezpieczne,ale mnie zbadał i było ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pikalinka- uważaj na siebie i maleństwo. Miracle 10 - chyba będzie najlepiej póść do sklepu .Poczekam ten miesiąc to może mi pozwolą się ruszyć - w końcu lekarz mówił, że w tym miesiącu leżymy a w nastepnym hoćby samochody przepyach, więc poczekam, albo pokarze mężowi to będzie wiedział cze szukać :P Co do seksu to teraz właśnie dostaliśmy zakaz, a wcześniej, hmmm cudo :) Najgorsze jest to, że jak tylko człowiekowi zabronią to od razu ma ochotę :) No nic lekarz wiedząc jak jestem powtórzył to mężowi 2 razy więc nie mam szans Pap-rotki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Mamusie Ja dzis w nocy o 3 obudzilam sie z wilkim bolem w dole brzucha- to chyba byl skurcz trwajacy kilka sekund, bardzo sie wystraszylam, wzielam no-spe i czekalam co dalej, na szczescie nic sie nie pojawilo ale spac dlugo nie moglam, za to ucielam sobie drzemke od 13:00 :) Asia25 lozeczka jest fajne i chetnie bym takie kupila ale niestety z racji malego metraza pewni nie skorzystalibysmy z kolyski. Z reszta przyjaciolka obiecala pozyvczyc kolyske na pierwsz4 m-ce :) a inna przyjaciolka bardzo narzeka na szuflade pod lozeczkiem- mowi, ze to kurzolap. U mnie celibat bo nie ma meza a ochota mniejsza niz w II trymestrze choc ciagle wilgotno :D Maja ile placilam za szczotke do wlosow i czy kupowalas z naturalnego wlosia? bo widzialam takie za ponad 20 zl i troche sie zdziwilam... pikalnika- ja 1-sza ciaze przenosilam bez zadnych boli az do porodu a teraz tez mnie ciagle w dole boli, piecze, kluje- boje sie chodzic by nie bolalo :) ankanka- wiesz? ja to sie zastanawialam wlasnie jak to bedzie jesli ginka nie da mi zwolnienia- to zaczne rodzic w pracy? nie wyobrazam sobie- choc moze wolalabym w ten sposob zakonczyc ciaze niz byc na zwolnieniu ze swoimi bolami :) Do dziewczyn na L4 do porodu - jak to jest ? macie wypisane do dnia porodu? a co jesli urodzicie pozniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku! przczytalam swoj wpis i sorki za moje bledy i iterowki, ja chyba jeszcze po drzemce nieprzytomna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anuszka4
Hej Kobitki!!! Mieliśmy zakupowo intensywny weekend, w wyniku czego: wózek kupiony, fotelik kupiony, łóżeczko kupione, materacyk też, więc uuuffff, cieszę się, że mamy to za sobą!!! Komodę też kupiliśmy w Ikei - nawet spoko. Ale trochę zagracił nam się pokój w związku z czym chyba fotel do karmienia się nie zmieści i musimy pomyśleć nad innym rozwiązaniem... Tak w ogóle to polecam bobomarket.pl - zakupy przez internet albo jak któraś z Was jest z Poznania lub okolic - w Swadzimiu bezpośrednio w sklepie. Porównywaliśmy różne sklepy i internet i nam wyszło taniej, wszystko dostępne od ręki (nawet wózek w takim kolorze jaki chcieliśmy!) i rabaciki dają :) Asia25 - kupiliśmy identyczne łóżeczko tylko bez funkcji kołyski. Na pewno jest to fajna sprawa ale my jakoś nawet nie braliśmy tego pod uwagę... Sprawdź na bobomarket.pl - wydaje mi się że będzie trochę taniej, nawet jeśli osobno materacyk zamówisz. Maja112010 - lampeczka suuuper!!! Na pewno będzie dawała odlotowe światło :D Co do seksu to hmmmmmmmmmmmmmmmm.... Kiedy to było?... I jak to było?... Najpierw wstrzymaliśmy się tak na wszelki wypadek bo pierwszą ciążę poroniłam więc woleliśmy dmuchać na zimne. A potem to jakoś ja ochoty nie miałam, a jak miałam to z kolei mąż się obawiał, że coś się złego stanie... Wielu facetów tak ma podobno... Eeeeh, oby do listopada :D Co do L4 to ja mam takie od gina mojego, nawet nie brałam pod uwagę zwolnienia od innego niż gin lekarza... Pierwsze zwolnienie wystawił mi na miesiąc i tak pewnie co wizyta będzie mi wystawiał nowe. Z tego co ja wiem, to macierzyński "z ustawy" zaczyna się z dniem porodu, ale można złożyć wniosek o to żeby się zaczął 2 tygodnie przed porodem. Ja nie biorę tego pod uwagę - do porodu będę na L4 i już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamaaniaponiżej link do szczotki, którą kupiłam: http://allegro.pl/szczotka-do-wlosow-drewno-wlosie-z-kozla-i1231143212.html Mam nadzieję, że będzie dobra, a jak nie to będę szukać dalej. Co do L4 ja dostałam takie na miesiąc. Z tego co wiem wszystko zależy od lekarza. U mojego jest nastepująca praktyka: na wizycie na 2 tyg. przed wyznaczonym terminem dostajesz L4 na 30 dni ( max. ilość na jaką lekarz może wypisać zwolnienie), które jest ewentualnie przerywane przez poród. Zgodnie z przepisami prawa to ty decydujesz czy chcesz zacząć macierzyński na 2 tygodnie przez planowanym ( !!! ) terminem. A chodzi oczywiście o czas - bo może urodzisz na 2 tyg. przed terminem i będzie ci leciało macierzyńskie, a co jak urodzisz 2 tyg po terminie? Masz wtedy miesiąc macierzyńskiego w d..ę. Sorry za wyrażenie, ale wkurza mnie coś takiego. Lekarz z reguły tłumaczy, że na 2 tygodnie przed terminem możesz spokojnie rodzić i nic się nie stanie - w gruncie rzeczy ma rację, ale dla mamy każdy dzień z maleństwem sie liczy :) Koleżanka tak miała, że nie przedłużono jej L4, ale chyba się tak przejeła, że ur. 1 dzien po wizycie u lekarki i nie było problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marty88 jakbym słyszała i widziała swojego :) przy tym remoncie też trzeba było wziąć sprawy w swoje ręce, bo jego system zarządzania się nie sprawdza...ech, urodzony dyrektor co do lampki i światła to tak sobie pomyślałam, czy to też nie zależy od mocy żarówki? no ale ja to blondynka jestem, więc nie będę się spierać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście, że zależy od mocy żarówki, ale zobacz jak ona jest umieszczona w tej lampce - nie wiem jak to światło będzie się rozchodzić, bo jeżeli cała jego moc będzie szła w sufit to pod spodem nie będzie jasno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Dawno mnie nie było tutaj, ogólnie u mnie wszystko w porządku oprócz pobolewania w dole brzuszka, częściej w dole po lewej, podobnie do bólów na okres. Brałam po pół no-spy przez ostatnie dni. No icierpie na bezsenność ;/ usypiam rano a potem ciężko mi wstać ;/ Jestem na etapie kończenia zakupów wyprawkowcy, ale wózka jeszcze nie mamy, i to chyba będzie najtrudniej wybrać, bo sama już nie wiem jaki ;/ Leci mi 31 t.c. już, tak zleciało. No i niebawem w październiku rozpoczną mi się zjazdy na uczelni..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej... tylko Pestycyda chce mi pomóc w wyborze.. dzięki Pestycyda, cudna jest ta w kwiaty, dam znać co uda mi się kupić :) A co do ułożenia, to mały mógł fiknąć od ostatniej wizyty i zaraz pewnie odfiknie spowrotem. Byle nie czekął za długo bo robi się coraz większy a coraz mniej miejsca. a seks? czasem mi żal mężyka, dzielny, nie domaga się, ale widzę ze ma chętkę, a ja nie. kurcze, chyba już jestem za ociężała a nie lubię leżeć jak kłoda, czy wypinać tylko tyleczek :P kelis... nie depresuj się. A z tą książeczką bez daty niezły myk... zawsze na miejscu można wpisać :-D mamaania... witaj w klubie "nie chcę urodzić w pracy" :-D A moze mala tabeleczka z obwodami brzuszków na wysokości pępka? Hehe bo mi się już miarka skończyła /mam równy metr/.. więc na oko to tak 102-103 cm. No i brzuszek wygląda jak piłeczka, dzieci się nim w szkole zachwycają :-D Ankanka.... 33 tydzień skończony ...... 103 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! Ja też byłam dziś oddac do badania moją cenną krew i mocz. Wyniki będą jutro.Ciekawe czy wszystko ok. Zeszłym razem miałam za niski poziom płytek krwi.Zobaczymy jak to wygląda teraz. Co do seksu-przeciwskazań lekarskich nie mam, apetyt na igraszki ogromny ale niestety...Mój kochany widzi we mnie tylko inkubator dla maluszka.Boi się do mnie nawet mocniej przytulic. Ostatnio w akcie desperacji groziłam mu gwałtem ale chyba nie potraktował mnie poważnie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ankanka sukieneczki nie sa w moim guscie dlatego nie chcialam sie wypowiadac :) jutro dopisze sie do tabelki ale merzyc sie przed czy po sniadaniu? he he Oj meza tez mozna zgwalcic- moj tak stwierdzil pare tygodni temu jak go dopadlam gdy juz spal... chyba na poczatku myslal, ze sni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamaania-chyba też napadnę swojego we śnie. Wtedy się tak łatwo nie wywinie ;-) Podsunęłaś mi ciekawy pomysł :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam o poranku pierwszy dzień prawdziwego chorobowego /dostałam zwolnienie do poniedziałku włącznie/, właśnie wyprawiłam męża z córką do babci a ja się szykuję do odpoczywania i jedzenia. Mała wróci po spacerze, więc mam chwilę tylko dla siebie... bezcenne:) No dziewczyny prześlijcie mi troszke tej energi seksulanej :-D idę jeść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danka1976
Cześć Chciałam wam tylko dziewczyny powiedzięc że u mnie wszytsko ok - byłam u swojego gina i sprawdził takimi paskami czy to aby nie są wody płodowe. na szczęście okazało się że to wydzielina. Podobno pod koniec ciązy jest tego więcej i mam się nie martwić. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cieszę się :) a właśnie o tobie dziś myślałam bo tak zniknęłaś i już się bałam że to jednak wody były :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania WWW
To ja się z kolei pożegnam na parę dni. Jednak jest pewien plus jak człowiek idzie do szpitala z ostrego dyżuru - nie denerwuje się tak. Oby tylko było lepiej, bo przede mną jeszcze cała fura prania, prasowania, a i porządnie wysprzątać dom by się przydało przed porodem. Mój mąż by powiedział, że się robię zmamusiała skoro tylko takie sprawy zaprzątają mi głowę. tylko ciekawe, że sam jakoś nie garnie się do takiej pracy, a na przykład na mycie okien muszę się umawiać na kilka tygodni wcześniej, bo on lubi sobie takie rzeczy zaplanować. Ale żeby sam dostrzegł, że okna trzeba umyć to już nie bardzo. No cóż. Mam nadzieję, że wszystko pójdzie zgodnie z planem i pod koniec tygodnia znów się tu pojawię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
danka to super ze wszystko ok...ja sie dzis niezle wystraszylam tez bo wstalam nie dosc ze z opuchnieta twarza, tak lekko, ale od razu zauwazylam, to jeszcze jak usiadlam do sniadania, czuje takie lekkie podwojne wyplywanie plynu z pochwy! takie siup, i tyle....mam nadzieje ze to wlasnie jakies uplawy....gorzej sie martwie z tym puchnieciem, bo wcesniej nic takiego nie mialam....chociaz w ciazy to raczej normalne, ale ja nie chce! chyba woda mi sie zatrzymyuje bo jakos waga mi ostatanio codziennie po trochu wzrasta, a jem normalnie. No takie chyba uroki 3 trymestru, u mnie juz leci 34 t.c. to widze, ze w wiekszosci u Was z seksem tak jak i umnie hehe no niech faceci tez pocierpia a co! aniawww- trzymaj sie tam w tym szpitalu! a co do L4 to ja zawsze dostaje na 28 dni, teraz mam wizyte w czwartek wiec dostane na kolejne 28 dni, a potem wezme jeszcze jedno i to juz bedzie i tak duzo ponad... to mowicie ze takie lozeczko z kolyska fajna sprawa? wiec chyba sie w takie zaopatrze, jeszcze nie wiem czy dokladnie w to, bo chce kupic takie zeby jeszcze mialo w komplecie cala wyprawke tzn. komplet poscieli, ochroniacze, rozek, baldachim i takie tam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wyniki krwi i moczu odebrane tylko ja się na tym nie znam w poniedziałek do lekarza to może się czegoś dowiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Danka to dobrze, ze wszystko oki, odzywaj sie czesciej :) AniaWWW - szybciutko do nas wracaj :) Asia25 - a ten gosc od lozeczka ma fajne komplety poscieli- full wypas z dodatkami :) moje wyniki sie poprawily :) ginka byla zadowolona no ale mam te jakies twardnienia brzucha, uczucie ciagniecia/rozrywania wiec nadal na no-spie bede leciec. Dzis zapowiada sie dzien leniwca, moze ksiazki poczytam? p.s. dzis zaczne smarowac/masowac krocze wit E w kropelkach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×