Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CO SIE STALO ZE JESZCZE NIE MA

LISTOPAD 2010

Polecane posty

Gość Ania WWW
Serdeczne gratulacje dla kolejnej mamy i synka!!!\ Jeju, jeju..., a ja coraz bardziej boję się porodu i tego wszystkiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anuszka4
Gratulacje dla kolejnej szczęśliwej Mamusi!!!!!! Wszystkiego dobrego i niech Adaś rośnie zdrowo!!! A w wolnej chwili skrobnij kilka słów o tym jak to wszystko było u Ciebie i jak sobie radzicie:) Ojejku jejku, a moja torba szpitalna nadal nie spakowana!!!...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozwolilam sobie nas dopisac :) NICK.... ............WIEK.......PORÓD............PŁEĆ............M IASTO pestycyda..........20..........02.11.......chlopiec.... ..........lubuskie Amarantowy......23..TC 22...02.11......Roksanka...........pomorskie Strawberrrrry....29...........03.11.......chłopiec... ............Poznań moppy...............24.........04.11.............?.... ............Holandia Kelis1................26..........05.11.......córcia.. ......świętokrzyskie mamaAnia...........29..........05.11.......córcia..... ..........Białystok dagetka ............29..........05.11..............?.............. ....Poznań Megi84..............26..........05.11..........IGOREK ..........Warszawa aneczka1986......24..........05.11..........KACPER... ...warm.-mazur. Drumla............32..........06.11.......chłopiec.. ...............Opole ewelinaer..........30...........06.11.......dziewczynka .............Łódź Zareczona.........28...........06.11......dziewczynka.... .....Pfungstadt Pikalinka...........27...........07.11.......chłopiec. ....Frankfurt/Main madzialenka89....21...........07.11.......dziewczynka.. ....małopolska Ola_Smyk26........26...........07.11.........córka...... ........ok.Łodzi goska32............32...........07.11.........chłpopiec. .......wielkopolskie slonko*..............27...........08.11.............?.. ...........Inowrocław mgrEndus...........24..........08.11.......chłopak.... ...zachodniopom. kaasik26.............29.........10.11.......dziewczynka ..........łódzkie fasolinka............26.........10.11....dziewczynka... ..świętokrzyskie AnnS...................26.........10.11..........Natan... .........Poznan krakersik...........33..........12.11......dziewczynka... ......lubelskie mami82.............28...........14.11......chłopiec..... ...........Gliwice Maja112010........30.........16.11.........chłopiec..... .......Katowice AWięc................33.........17.11.........kobietka.. ......Warszawa MaNiusia27 .........25.........17.11.........synuś............Częstoc howa Anuszka4 ...........30.........17.11.........synuś............Pozna& marty88.............22..........17.11........Franek...... ....Warszawa mirabelkax..........30.........20.11......dziewczynka. ..mazowieckie Pani.Kara............21.........20.11.........chłopiec.. .............wlkp. Sirusho...............23.........20.11........dziewczynka ...Tarnobrzeg Antena1985..........25.........23.11.........chłopiec. ......dolnośląskie coraz grubsza Zosia..33......24.11..........chłopiec...........Antalya moni_85..............25.........24.11.............?...... ....wielkopolskie Miracle10............29.........25.11..........chłopiec. ..........Gdynia bela_mi...............26.........25.11..........Zosia.............Gliwice AniaWWW............27.........30.11..........Nata lia..........Warszawa Rozpakowane POR.___NICK______WIEK___IMIĘ___ WG/WZR___ TYDZIEN __ MIASTO 29.09__asia25______25__Martynka _2600g/51cm_ 35t3d __Warszawa 06.10__lenna1982____27___Hania___2430g/.... ___ ......___ ....... 06.10__lenna1982____27___Jerzyk__ 2330g/....___ ......___ ........ 08.10__Aisha_hm_____25___Adaś____2150g/49____35t5d___R-w y

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mami 82 widze, ze ty tez jestes z gliwic :)) jaki lekarz cie prowadzi?? i gdzie bedziesz rodzic??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.... ............WIEK.......PORÓD............PŁEĆ............M IASTO pestycyda..........20..........02.11.......chlopiec.... ..........lubuskie Amarantowy......23..TC 22...02.11......Roksanka...........pomorskie Strawberrrrry....29...........03.11.......chłopiec... ............Poznań moppy...............24.........04.11.............?.... ............Holandia Kelis1................26..........05.11.......córcia.. ......świętokrzyskie mamaAnia...........29..........05.11.......córcia..... ..........Białystok dagetka ............29..........05.11..............?.............. ....Poznań Megi84..............26..........05.11..........IGOREK ..........Warszawa aneczka1986......24..........05.11..........KACPER... ...warm.-mazur. Drumla............32..........06.11.......chłopiec.. ...............Opole ewelinaer..........30...........06.11.......dziewczynka .............Łódź Zareczona.........28...........06.11......dziewczynka.... .....Pfungstadt Pikalinka...........27...........07.11.......chłopiec. ....Frankfurt/Main madzialenka89....21...........07.11.......dziewczynka.. ....małopolska Ola_Smyk26........26...........07.11.........córka...... ........ok.Łodzi goska32............32...........07.11.........chłpopiec. .......wielkopolskie slonko*..............27...........08.11.............?.. ...........Inowrocław mgrEndus...........24..........08.11.......chłopak.... ...zachodniopom. kaasik26.............29.........10.11.......dziewczynka ..........łódzkie fasolinka............26.........10.11....dziewczynka... ..świętokrzyskie AnnS...................26.........10.11..........Natan... .........Poznan krakersik...........33..........12.11......dziewczynka... ......lubelskie mami82.............28...........14.11......chłopiec..... ...........Gliwice Maja112010........30.........16.11.........chłopiec..... .......Katowice AWięc................33.........17.11.........kobietka.. ......Warszawa MaNiusia27 .........25.........17.11.........synuś............Częstoc howa Anuszka4 ...........30.........17.11.........synuś............Pozna& marty88.............22..........17.11........Franek...... ....Warszawa mirabelkax..........30.........20.11......dziewczynka. ..mazowieckie Pani.Kara............21.........20.11.........chłopiec.. .............wlkp. Sirusho...............23.........20.11........dziewczynka ...Tarnobrzeg Antena1985..........25.........23.11.........chłopiec. ......dolnośląskie coraz grubsza Zosia..33......24.11..........chłopiec...........Antalya moni_85..............25.........24.11.............?...... ....wielkopolskie Miracle10............29.........25.11..........chłopiec. ..........Gdynia bela_mi...............26.........25.11..........Zosia.... .........Gliwice fra_nia...............23.........27.11..............?...........Gorzów Wlkp. AniaWWW............27.........30.11..........Nata lia..........Warszawa Rozpakowane POR.___NICK______WIEK___IMIĘ___ WG/WZR___ TYDZIEN __ MIASTO 29.09__asia25______25__Martynka _2600g/51cm_ 35t3d __Warszawa 06.10__lenna1982____27___Hania___2430g/.... ___ ......___ ....... 06.10__lenna1982____27___Jerzyk__ 2330g/....___ ......___ ........ 08.10__Aisha_hm_____25___Adaś____2150g/49____35t5d___R-w y GRATULACJE WSZYSTKIM DZIELNYM ROZPAKOWANYM MAMUSIOM !! :D Troche wam zazdroszcze ze juz po.. ja sie dopiero zaczynam bac.. Napiszcie ze nie bylo tak zle.. :) Ja bylam dzis u lekarza i u mnie wszystko ok.. poza tym ze brzuh mam na tyle wysoko ze boja sie ze ciaza jest wieksza niz poczatkowo wszyscy mysleli.. no i mam dodatkowe usg.. zas chyba sie spakowac :) Pozdrawiam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aisha - a to zrobilas nam niespodzianke- WIELGACHNE gratulacje. Niesamowite, ze to juz tuz tuz- i na nas przyjdzie kolej :) Jak Twoj synek sie miewa? wszystko w porzadku, dobrze na wadze przybiera? Jestem pod wrazeniem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lekarz mowi ze wszystko ok.. ale tez tak macie.. ze juz wam strasznie niewygodnie? boli was krzyz wieczorami tak ze czasem nie mozna sie ruszyc? Czujecie sie zmeczone, rozdraznione i w ogole czasem maie juz dosc bycia w ciazy i nie mozecie doczekac sie kiedy bedzie juz po..? ja ostatnio mam coraz czesiej takie mysli.. przy moim 3letnim szalapucie na prawde trzeba miec duzo energii.. a mi po prostu czasammi opadaja ree z bezsilnosci.. :( macie juz czasami dosc..? hociaz czasami..? czy tylko ja..? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja czasami mam poprostu już dość, nie mam już siły. Olga to istny wulkan energi i ciągle jej mało, naszczęście dużo pomocy mam ze strony męża i siostry która często wpada zabrać malą na spacer czy pabawić się z nią ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fra__nia - jakbyś czytała w moich myślach. Rozmawiam tak z moim maleństwem żeby może się zdecydowało na wcześniejszy termin. Raz czuję się lepiej raz gorzej, ale chyba częściej jest tak, że coś mnie pobolewa. Witam nową mamę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o to fajnie masz :) moj maly wulkan energii dostal sie do przedszkola na szczescie i berdzo z tego faktu jestesmy obie zadowolone.. moj maz mnie wspiera jak moze ale pracuje od rana do wieczora praktycznie.. takze jak wraca to juz dzien sie konczy a ja na nim biednym wyladowuje zle emocje.. -> na szczescie rozumie :) (kochany jest..) a siostra mloda szalona 20 lat czasami hanule gdzies zabierze (dzis na przyklad na basem :P) ale raz na miesiac.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anuszka4 - ale gafę walnęłam, dzięki że poprawiłaś tabelkę. Aisha_hm - Gratulacje !!! Właśnie przed chwilą odszedł mi czop śluzowy, miał taką galaretowatą bezbarwną wydzielinę. Dzwoniłam do mojej gin i powiedziała, że powoli się zaczyna. Na razie nie mam skurczy, choć brzuszek stwardniał niesamowicie. Mam się obserwować i liczyć z zegarkiem skurcze - nawet twardnienia brzuszka. Jeśli będę odczuwała twardnienia co 10 - 7 min to mam jechać do szpitala. Troszkę się boje, ale bardziej mój mąż panikuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja siostra 21 lat więc tez młoda, chociaż za starą siebie nie uważam :P Moja panna coś w przedszkolu szwankuje, codziennie rano płacze i urządza histerie, więc nie wiem czy nie wypisac jej z przedszkola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pestycyda..........20..........02.11.......chlopiec.... ..........lubuskie Amarantowy......23..TC 22...02.11......Roksanka...........pomorskie Strawberrrrry....29...........03.11.......chłopiec... ............Poznań moppy...............24.........04.11.............?.... ............Holandia Kelis1................26..........05.11.......córcia.. ......świętokrzyskie mamaAnia...........29..........05.11.......córcia..... ..........Białystok dagetka ............29..........05.11..............?.............. ....Poznań Megi84..............26..........05.11..........IGOREK ..........Warszawa aneczka1986......24..........05.11..........KACPER... ...warm.-mazur. Drumla............32..........06.11.......chłopiec.. ...............Opole ewelinaer..........30...........06.11.......dziewczynka .............Łódź Zareczona.........28...........06.11......dziewczynka.... .....Pfungstadt Pikalinka...........27...........07.11.......chłopiec. ....Frankfurt/Main madzialenka89....21...........07.11.......dziewczynka.. ....małopolska Ola_Smyk26........26...........07.11.........córka...... ........ok.Łodzi goska32............32...........07.11.........chłpopiec. .......wielkopolskie slonko*..............27...........08.11.............?.. ...........Inowrocław mgrEndus...........24..........08.11.......chłopak.... ...zachodniopom. kaasik26.............29.........10.11.......dziewczynka ..........łódzkie fasolinka............26.........10.11....dziewczynka... ..świętokrzyskie AnnS...................26.........10.11..........Natan... .........Poznan krakersik...........33..........12.11......dziewczynka... ......lubelskie mami82.............28...........14.11......chłopiec..... ...........Gliwice Maja112010........30.........16.11.........chłopiec..... .......Katowice AWięc................33.........17.11.........kobietka.. ......Warszawa MaNiusia27 .........25.........17.11.........synuś............Częstoc howa Anuszka4 ...........30.........17.11.........synuś............Pozna& marty88.............22..........17.11........Franek...... ....Warszawa mama przedszkoolakaa........18.11.......córcia........................ mirabelkax..........30.........20.11......dziewczynka. ..mazowieckie Pani.Kara............21.........20.11.........chłopiec.. .............wlkp. Sirusho...............23.........20.11........dziewczynka ...Tarnobrzeg Antena1985..........25.........23.11.........chłopiec. ......dolnośląskie coraz grubsza Zosia..33......24.11..........chłopiec...........Antalya moni_85..............25.........24.11.............?...... ....wielkopolskie Miracle10............29.........25.11..........chłopiec. ..........Gdynia bela_mi...............26.........25.11..........Zosia.... .........Gliwice fra_nia...............23.........27.11..............?.... .......Gorzów Wlkp. AniaWWW............27.........30.11..........Nata lia..........Warszawa Rozpakowane POR.___NICK______WIEK___IMIĘ___ WG/WZR___ TYDZIEN __ MIASTO 29.09__asia25______25__Martynka _2600g/51cm_ 35t3d __Warszawa 06.10__lenna1982____27___Hania___2430g/.... ___ ......___ ....... 06.10__lenna1982____27___Jerzyk__ 2330g/....___ ......___ ........ 08.10__Aisha_hm_____25___Adaś____2150g/49____35t5d___R-w y dopisalam nasza nowa mame - witamy Cie serdecznie :) oki, a ktora z Was czuje, ze bedzie nastepna na liscie rozpakowanych? ja juz mam coraz czesciej bole i skurcze ale nie chce rodzic w tym miesiacu :) magnez i no-spa to moi przyjaciele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maja112010 - dobrze wiedziec ze nie ja tylko mam czasem dosc.. bo juz sie sama zle z tym czulam.. Ale teraz to juz z gorki.. chyba.. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megi84 - no to powodzenia.. !! :) malo bolu i szybkiego porodu! i oby wszystko bylo ok!! (na pewno bedzie) mama przedszkoolakaa - ja bym nie wypisywala.. jak wulkan energii to na pewno bedzie dobrze.. moja co prawda placze jak ma isc do domu bo sie woli z dziecmi bawic ale podejzewalam i bylam przygotowana ze z jej charakterkiem bedzie ciezej z zaaklimatyzowaniem sie w przedszkolu i ze bedzie bunt.. byl ale 2dni z pania walczyla :) moze twoja tez potrzebuje czasu na to zeby przyzwyczaic sie do warunkow, podpozadkowania i samodzielnosci..? ponoc 3 m-ce daje sie dzieciom na aklimatyzacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megi84 trzymam kiuki. Z tego, co wiem to pd odejścia czopu (-a?) to max 2 tygodnie. Życzę Ci żebyś nie musiała długo czekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy dziękować, więc nie dziękuję żeby nie zapeszać. Gin też mi mówiła, że może zacząć się w nocy lub do jakiś 2 tygodni, ale żeby się już przygotować. Torby spakowane czekają od kilku dni. Hmmm... A jak odejdą wody to od razu mam jechać do szpitala bo nie zapytałam, czy dopiero jak skurcze będą co 10 - 7 min ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na szkole rodzenia ówili, że jak będą zielone to jechać od razu, a jak będą miały normalny kolor, tzn. będą przeźroczyste to masznawet 4 godziny. Chyba, że chlupnąś na raz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaa i zapomniałam dodać.. Hura dziś zakończył się remont, więc możemy zacząć kupować meble. Nasze małe 30m2 zrobiło się cudne i takie czyściutkie :) Tak się cieszę, że zdecydowaliśmy się na ten remont. Nawet już wydanej kasy mi nie szkoda bo wiem że będzie nam się dużo przyjemniej mieszkać i tworzymy dużo lepsze warunki dla Igora. Tylko zdecydowaliśmy się jednak na zrobienie całej nowej kuchni od szafek po sprzęt AGD, więc jeszcze z miesiąc na pewno u teściów będziemy musieli pomieszkać... Buziulki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maja112010 - dzięki za info :) Bo właśnie teściowa mi namieszała w głowie że to natychmiast trzeba jechać w każdym przypadku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megi84 rzeczywiscie jak wody zielone to od razu,ale jak nie to masz troche czasu, ale lepiej nie bierz kapieli w domu, zeby nie bylo zadnej infekcji po odejsciu wod mam ny mysli. A czop moze odchodzic rzeczywiscie ok 2 tyg. Mi odszedl w pierwszej ciazy z krwia lekko zabarwiony,ale ja to od raz mialam skurcze co 5 min. Od odejcia czopu do urodzenia minelo 15 godzin. :-) POWODZENIA!!! Ale sie sypiecie laseczki. Mi tylko od 4 dni skurcze mecza,ale szyjka cala, rozwarcia brak.Dopiero 37tc. Core urodzilam w 42 tc. Bylam wczoraj na wizycie i wszystko oki. Zameldowalam sie juz w szpitalau, w ktorym mam rodzic i polozne mi opisaly wszystko co i jak z tym antybiotykiem co maja mi podac, ze wzgledu na paciorkowca. Ide rozpakowywac szafe, bo jutro czeka nas maly remoncik i przemeblowanie. Uff w koncu mezowi zawiecila zarowka,ze termin porodu tuz tuz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aisha_hm serdeczne gratulacje :) No pomalutku idziemy pod "ostrzał":) Ja mam "zakaz jeszcze rodzenie przez moja położna, bo wyjechała mi dzisiaj na urlop na 2 tyg, więc zacisam nogi jak się da hihi Wczoraj miałam wizyte u lekarza. Wysiedziałam sie w kolejce jakąś dobrą godzine po to tylko żeby wejść na dosłwonie 3 min :[ Zrobił mi badania na paciorkowca. Za tydzień wynik. Już mam stracha. Dziś przez pół dnia nie czułam za wiele ruchów synusia. trochę tym zmartwiłam, ale nie potrzebnie bo od tamtej pory bryka jak szalony:) Megi84 powodzenia ci życzę :) Bedzie wsyztsko ok. trzymamy za Ciebie kciuki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania WWW
Ja na bieżąco donoszę mojemu mężulkowi o tym, że któraś z nas listopadówek już urodziła. Robi taką przerażoną minę, że to już! Specjalnie to robię żeby miał świadomość, że faktycznie lada dzień (no może za parę tygodni) może się już coś wydarzyć. Bo on chyba nie zdaje sobie z tego sprawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama przedszkolaka - moj syn nie jest zbyt wylewny w uczuciach (to juz ten wiek) ale kilka razy pytal sie czy bedzie mogl siostre wozic w wozku :) nie wiem skad akurat ten pomysl wzial ale byloby fajnie gdyby dal mi od czasu do czasu odetchnac :) jesli chodzi o odejscie wod to jedyne co slyszlam to by nie robic sobie bron Boze lewatywy gdy juz odejda.. mi same nie odeszly, na porodowce przebijano mi pecherz wiec nie mam o tym zbyt duzego pojecia Ja tez mego mezulka informuje na bierzaco o rozpakowanych listopadowkach (a jakby pazdziernikowkach?) i oboje martwimy sie czy on zdazy na porod... juz moze nawet nie sam porod ale bym chociaz z mala nie musiala oni jednej nocy spedzic w domu bez tatusia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O rety pzez jeden dzień nie zaglądałam a tu TAAAKie rzeczy się dzieją.. Gratuluję rozpakowanym!!! Ja maluję i maluję i końca nie widać - miało się jutro kończyć, ale chyba jeszcze w niedzielę będziemy wałczyć, żeby jak najszybciej mieć to juz za sobą:P Ja mam wkładki J&J na razie zakupione zobaczymy czy się sprawdzą... Odnośnie humorków to też już czasem mam dość tego stanu - krzyż naiwania non stop... z łóżka sama wstać nie mogę, a jak się trochę pogimnastykuję przy sprzątaniu to nogi nie mogę ruszyć później... Mam nadzieję, że do niedzieli skończy się to remontowanie i już będę mogła na spakowanej torbie siedzieć i czekać:P Buziaki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania WWW
Co do nastroju i samopoczucia to mam takie dni, że znoszę wszystko dzielnie, a mam i takie kiedy wyję z bólu. Już dawno postanowiłam, że ta ciąża będzie moją ostatnią, bo ja to wszystko bardzo źle znoszę. Nie wiem czy nie zmienię kiedyś zdania, ale na ten moment jestem na skraju wyczerpania. U mnie to jest kilka miesięcy czekania. Od lipca dosłownie kilka razy wychodziłam z domu, a jak wychodziłam to i tak najczęściej do lekarza. Na przemian boli mnie nerka, pęcherz, ostatnio kręgosłup, uwiera mnie cewnik, a malutka bardzo mocno napiera główką w dół. Do tej pory rozmawiałam z córeczką żeby się może troszkę wcześniej pojawiła na świecie, sugerowałam jej początek listopada, ale od pewnego czasu jej mówię, że niech siedzi sobie ile chce, byle tylko była zdrowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×