Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CO SIE STALO ZE JESZCZE NIE MA

LISTOPAD 2010

Polecane posty

Gość E1981
A jeszcze jedna rzecz... moja Pani gin zasugerowała badania genetyczne, natomiast ta kobieta, u której byłąm dzisiaj poradziła obserwację cyklu przez kolejne kilka cykli, bo być może jest tak, ze okres pomiędzy owulacją a miesiączką trwa krócej niż 14 dni - co z pewnością jest przyczyną problemów na poczatku ciąży.... myślę, ze kobieta może mieć rację, bo jak miałam wcześnie przez kilka miesięcy monitoring cyklu to np. w 16 - 17 dniu cyklu miałam podawany prednyl, a cykle mam 28 - 19 dniowe, więc trochę na póżno jajeczko pękało... tylko trochę się dziwię, że moja gin nie zwróicła na to uwagi???? no ale już postanowiłam... będę mierzyć temperaturkę i oglądać sluz... jeszcze raz pozdrawiam Was Kochane i życze powidzenia... Zajrzę do Was jeszcze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
E1981 - bardzo bardzo mi przykro. Bardzo Ci współczuję :( Boję się jak cholera, naprawdę zaczynam świrować, huśtawki nastrojów jak na karuzeli, z przewagą tych gorszych :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość E1981
Serce - nie ma co martwić się na zapas... jeżeli masz obajwy ciążowe tzn, że wszystko jest ok... nie masz powodów, żeby myśleć inaczej!!!ja naprawdę nie czułam się w ciąży - wiesz taka kobieca intucji.... Trzymam kciuki :) Już chyba się pogodziłam z tym co się stało i z tym co mnie czeka... oczywiście jest mi bardzo przykro smutno i źle.... ale wiem, że zrobiła wszytsko co mogłam zrobić.... moja pierwsz gin powiedziała mi też podczas ostatniej wizyty, że natura sama wie co robić... i może to okropne co napiszę, ale wolę poczekać i mieć zdrowe dziecko niż takie, które np. nie będzie chodziło, mówiło, samo jadło... sąsiadka moich rodziców miała synka, który żył z 16 lat i nawet sam nie siedział, wydawał zsiebie tylko nieartykuowane dźwięki a jadł jedynie papki tzn trzeba go było klarmić i przwijać.... ja jak każda kobieta chciałabtym mieć zdrowego dzieciaczka :) a nawet 3 dzieciaczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość E1981
Mam nadzieję, że kiedyś mi się uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coraz grubsza Zosia
E1981 - na pewno sie uda, masz super silne, zdrowe podejscie, ja tez wczesniej stracilam wiele ciaz, nie chcialam na sile podtrzymywac, wierze w madrosc natury, a teraz mam zdrowa coreczke i mam nadzieje, ze i w listopadzie bedzie nastepna. ale cokolwiek by nie mowic smutek ogromny i nawet jak czlowiek sobie wszystko madrze wytlumaczy to i tak smutno. trzymaj sie! i daj znac jak sie uda - bo uda sie na pewno! ktos pytal o zwolnienie, ja mam taka praca, ze duzo jezdze autem, latam samolotem, stres za stresem i jeszcze plan sprzedazy trzeba realizowac, ale w pierwszej ciazy pracowalam do 8 miesiaca i super, bo w domu bym zwariowala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc E1981... mądre podejście, natura wie najlepiej JA w pierwszej ciąży byłam w pracy do końca, ale nie mam jakoś straszliwie męczącej pracy, pracuję w szkole, za biurkiem. Od czasu do czasu szłam na tygodniowe zwolnienie żeby odpocząć. Aaa.. no i rodziłam w święta Bożego Narodzenia, więc jakiś tydzień przed porodem też miałam wolne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc E1981... mądre podejście, natura wie najlepiej JA w pierwszej ciąży byłam w pracy do końca, ale nie mam jakoś straszliwie męczącej pracy, pracuję w szkole, za biurkiem. Od czasu do czasu szłam na tygodniowe zwolnienie żeby odpocząć. Aaa.. no i rodziłam w święta Bożego Narodzenia, więc jakiś tydzień przed porodem też miałam wolne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
E1981- też uważam, że na pewno Ci się uda, masz jak najbardziej prawidłowe podejście do tego, co się stało. Ja, po tym krwawieniu, które miałam na początku i myślałam, że już po wszystkim, też wytłumaczyłam sobie, że może lepiej, że na początku niż później. Gdy się okazało, że ciąży nie straciłam, tylko mam krwiaka, przestraszyłam się, że to może mieć wpływ na rozwój dziecka. Wyczytałam, że krwiak nie ma nic do rozwoju dziecka, no i uspokoiłam się. Teraz, kiedy już jestem w domu ponad trzy tygodnie, czasem dopada mnie zwątpienie i mam czarne myśli. E1981 - trzymaj się, wierzę, że Ci się uda :) Trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
E1981 bardzo mi przykro,trzymaj sie jakos i pamietaj ze czekamy na dobre wieści:) Ja w pierwszej ciązy byłam na zwolnieniu od 6 tyg, ale po pierwsze była to ciąża zagrożona a po drugie pracowałam w państwówce wiec sobie poszłam odpocząc:) Teraz bedę pracować tak do 6 m-ca bo prowadze własną działalnośc i ze zwolnieniem kiepsko bo nie moge znależć nikogo na moje miejsce.. A ja byłam wczoraj u gina i dzidziula ma 10,4 mm i dokładnie odpowiada wielkości na 7 tyg i 1 dzień.Wszystko dobrze,a łykać mam na razie tylko folik. Następną wizytę ma na 14 kwietnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prystelka
Ja się wczoraj dowiedziałam!!! Jeszcze żyję w odrealnionym świecie. Termin mam na 14 listopada 2010. Fizycznie jest super, tylko ta huśtawka nastrojów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duskaaaaa
E1981 ja normalnie zaczełam krwawic fakt ból byl nie ziemski ale nie miałam lyzeczkowania po4dniach ustabilizowalo sie samo dostałam antybiotyk dzis jestem po kolejnym usg wszystko sie stabilizuje a ja to teraz juz jest ok fakt jak widzę takie maleństwo albo kobiety z brzuszkiem to lezka zakręci ale co nie zabije to wzmocni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirabelkax
witam,dołączam do was dziewczyny bo rownież mam termin na listopad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
E1981 strasznie mi przykro, ale jestem pewna, że już wkrótce będziesz się cieszyć upragnioną ciążą i maluszkiem. Pozdrawiam i witam nowe spodziewające się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny wpiosujcie sie do tabelki-jest kilka stron wcześniej:) A mnie mdli dzisiaj okropnie..i tak od początku spadł mi 1kg ale nie narzekam bo całkiem dobrze wyglądam:) aż troche za dobrze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coraz grubsza Zosia
czesc mnie tez cos mndli i mdli od wczoraj, juz wolalabym isc i zwymiotowac i miec spokoj, a tak to tylko to uczucie niesmaku.... do tego 2 dni okropnie bolal mnie prawy jajnik (ale marudze... jak kobieta w ciazy), ale dzis na szczescie juz bol przeszedl i jest OK. Tylko te mdlosci.... ciekawe ile przytyjemy w ciazy? caluje wszystkie mamusie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny :) ja tez jestem na listopad :) narazie wstepnie na 4ego :P choc pewnie zmieni sie to jeszcze kilka razy. Za 2tyg mam pierwsza wizyte i usg. Mam nadzieje, ze dzieciatko zdrowo sie rozwija. W ciaze zaszlam w sumie szybko po 2,5 miesiacach staran. A najciekawsze jest to, ze sie udalo, kiedy w ogole nie mielismy czasu, ogolnie bylismy przekonani, ze akurat wtedy napewno nic z tego nie bedzie. Jest to moja pierwsza ciaza, wiec bardzo sie denerwuje :( tym bardziej, ze mieszkamy z mezem zagranica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) E1981 ja również bardzo Ci współczuję :( pozdrawiam Cię gorąco. Witam wszystkie nowe dziewczyny ;) Moppy ja tez mam termin na 4 :) a co do starań, to u mnie też tak było, że udało się wtedy w cykl pełen komplikacji i który skreśliłam już całkowicie. NIespodzianka więc była tym większa ;) Ja jestem w 8 albo 9 tygodniu, kalkulatory netowe podają albo 8 albo 9. Z objawów to mam przede wszystkim zmęczenie i senność, nic nmi się nie chce, a większy wysiłek powoduje, że brzuch zaczyna mnie boleć. Piersi też dokuczają i w głowie mi się trochę kręci. NIe mierzę już tempki tylko czasem, tak co tydzień sprawdzam, czy jest wysoko. Wczoraj miałam 37,00 więc jest ok. Nie mogę się już doczekać wizyty u gina, a to dopiero po świętach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) no ale śliczna pogoda zawitała za oknem, aż więcej się chce, szczególnie że koniec pracy... jupppi witam nowe mamy, wskakujcie do tabelki ;) ja w pierwszej ciąży byłam chudzielcem, przytyłam może z 9 kg a teraz mam taki apetyt że pewnie przytyję 90 kg. Mam lekkie mdłości wieczorem co nie powstrzymuje mnie przed pałaszowaniem, a mam ochotę na tłuste, kwaśne, konkretne, ciężkostrawne... no i jazda baez trzymanki... na zupki chińskie a tam przecież sama chemia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja również witam nowe dziewczyny :) Jakieś spoosby na mdłości pojawiające się około południa?? I tak kurde do popołudnia prawie nic nie mogę jeść!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc melduję się jestem w 5 tygodniu i wyliczyłam sobie termin na 26 listopada 2010:-) tyle że sie boję bo ostatnią @ miałam 20.02.2010 i robiłam sobię betę 22.03 - 125m/ml - tylko i kolejono w dniu 24.03.2010 - 287 m/ml niby przyrost ok, ale strasznie niski poziom- co myslicie - odpiszcie bo bardzo sie boje o moją upragnioną dzidzię do tego napieprza mnie tylko 1 lewy jajnik- kłóje i nic więcej - wizytę u gina mam 09.04:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.................WIEK............PORÓD...........PŁ EĆ. ........MIASTO aneczka1986.......24................02.11.......... ..?......warmia i mazury Dorka55.............29................04.11.............. ?........................ slonko*...............26...............05.11............. .?..........Inowrocław Ankanka.............32................06.11.............. ?..............Opole mgrEndus............24...............08,11............... ?....zachodniopom. arla83 ..............27................09.11..............? ............pomorskie Sirusho...............22...............10.11............. .?... ......Tarnobrzeg PrzyszłaMama23.....................10.11..............?. ..........Mannheim Migrena73...........36...............10.11..............? ...........Warszawa starająca...........25................10.11............. .?..........małopolska kaasik26.............29.................10,11............ ?...............łódzkie lenna1982...........27..................11.11............ .?.............lubuskie duskaaaaa.........21...................20.11............. ? ..............pomors kuleczka3..........30..................26.11..............?...............dolnośląskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.................WIEK............PORÓD...........PŁ EĆ. ........MIASTO aneczka1986.......24................02.11.......... ..?......warmia i mazury Dorka55.............29................04.11.............. ?........................ slonko*...............26...............05.11............. .?..........Inowrocław Ankanka.............32................06.11.............. ?..............Opole mgrEndus............24...............08,11............... ?....zachodniopom. arla83 ..............27................09.11..............? ............pomorskie Sirusho...............22...............10.11............. .?... ......Tarnobrzeg PrzyszłaMama23.....................10.11..............?. ..........Mannheim Migrena73...........36...............10.11..............? ...........Warszawa starająca...........25................10.11............. .?..........małopolska kaasik26.............29.................10,11............ ?...............łódzkie monikadg2...........32.................17.11..............?............śląskie lenna1982...........27..................11.11............ .?.............lubuskie duskaaaaa.........21...................20.11............. ? ..............pomors kuleczka3..........30..................26.11............. .?...............dolnośląskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do Hcg to najważniejszy jest równomierny wzrost i tak nie wiadomo zazwyczaj dokładnie kiedy doszło do zapłodnienia. A co do przyrostu masy ciała w ciąży, to ja w pierwszej przytyłam prawie 30 kg, w drugiej 20, a w trzeciej 12. W tej nie zamierzam przekroczyć 10. Jak na razie jeszcze nic, ale to początek, podjadam marchewki jak chce mi się jeść, codziennie pół godzinki ćwiczeń, no i korzystając z ładnej pogody wybraliśmy się dziś na wycieczkę rowerową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.................WIEK............PORÓD...........PŁ EĆ. ........MIASTO aneczka1986.......24................02.11.......... ..?......warmia i mazury Dorka55.............29................04.11.............. ?........................ slonko*...............26...............05.11............. .?..........Inowrocław Ankanka.............32................06.11.............. ?..............Opole mgrEndus............24...............08,11............... ?....zachodniopom. arla83 ..............27................09.11..............? ............pomorskie Sirusho...............22...............10.11............. .?... ......Tarnobrzeg PrzyszłaMama23.....................10.11..............?. ..........Mannheim Migrena73...........36...............10.11..............? ...........Warszawa starająca...........25................10.11............. .?..........małopolska kaasik26.............29.................10,11............ ?...............łódzkie monikadg2...........32.................17.11............. .?............śląskie lenna1982...........27..................11.11............ .?.............lubuskie duskaaaaa.........21...................20.11............. ? ..............pomors kuleczka3..........30..................26.11............. .?...............dolnośląskie moppy...............24..................04.11..............?...............Holandia Ja wczoraj wymiotowalam od rana do poludnia, dzisiaj myslalam, ze bedzie tak samo, bo wstalam i mnie naciagalo, ale przeczytalam gdzies, ze warto rano wypic szklanke letniej wody mineralnej z cytryna. Tak zrobilam, po kilku godzinach wypilam jeszcze jedna i narazie jest fajnie, troszke mi niedobrze, ale przynajmniej nie wymiotuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.................WIEK............PORÓD...........PŁ EĆ. ........MIASTO aneczka1986.......24................02.11.......... ..?......warmia i mazury Dorka55.............29................04.11.............. ?........................ slonko*...............26...............05.11............. .?..........Inowrocław Ankanka.............32................06.11.............. ?..............Opole mgrEndus............24...............08,11............... ?....zachodniopom. arla83 ..............27................09.11..............? ............pomorskie Sirusho...............22...............10.11............. .?... ......Tarnobrzeg PrzyszłaMama23.....................10.11..............?. ..........Mannheim Migrena73...........36...............10.11..............? ...........Warszawa starająca...........25................10.11............. .?..........małopolska kaasik26.............29.................10,11............ ?...............łódzkie monikadg2...........32.................17.11............. .?............śląskie lenna1982...........27..................11.11............ .?.............lubuskie duskaaaaa.........21...................20.11............. ? .............pomors kuleczka3..........30..................26.11..............?.........dolnośląskie moppy...............24..................04.11...........?...............Holandia Aisha_hm............25...................18.11..........?...............śląskie Witam ja dziś odebrałam wyniki krwi i wszystko oki następna wizyta 09.04. Co do mdłości to zdarzają się ale rzadko :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.................WIEK............PORÓD...........PŁ EĆ. ........MIASTO aneczka1986.......24................02.11.......... ..?......warmia i mazury Dorka55.............29................04.11.............. ?........................ slonko*...............26...............05.11............. .?..........Inowrocław Ankanka.............32................06.11.............. ?..............Opole mgrEndus............24...............08,11............... ?....zachodniopom. arla83 ..............27................09.11..............? ............pomorskie Sirusho...............22...............10.11............. .?... ......Tarnobrzeg PrzyszłaMama23.....................10.11..............?. ..........Mannheim Migrena73...........36...............10.11..............? ...........Warszawa starająca...........25................10.11............. .?..........małopolska kaasik26.............29.................10,11............ ?...............łódzkie monikadg2...........32.................17.11............. .?............śląskie lenna1982...........27..................11.11............ .?.............lubuskie duskaaaaa.........21...................20.11............. ? .............pomors kuleczka3..........30..................26.11..............?.........dolnośląskie moppy...............24..................04.11...........?...............Holandia Aisha_hm............25...................18.11..........?...............śląskie Witam ja dziś odebrałam wyniki krwi i wszystko oki następna wizyta 09.04. Co do mdłości to zdarzają się ale rzadko :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) Witam nowe mamuśki ;) Ja nie mogę się doczekać poniedziałku, bo wtedy mam wizytę . Pozdrawiam i trzymajcie się zdrowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×