Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CO SIE STALO ZE JESZCZE NIE MA

LISTOPAD 2010

Polecane posty

Czesc dziewczyny!! Zajrzalam do Was z sentymentu i pewnie nie raz jeszcze zajrze - mam nadzieje ze nie macie mi tego za zle. Jestem mama z listopada 2009, mialam termin na 1.11.2009 i tego dnia urodzilam wspanialego synka Adasia :) i od tego dnia wiem ze istnieje milosc od pierwszego wejrzenia bo kocham mojego synka nad zycie. Zazdroszcze Wam ciazy bo uwazam ze to najpiekniejszy czas, kiedy pod serduszkiem rozwija sie dzieciatko :). PS A co do objawow to pamietam ze bardzo bolaly mnie piersi - nie moglam spac na brzuchu, bylam senna i wrazliwa na zapachy. Spokojnej ciazy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyszła mamo nie napisałaś czy akceptujesz moja tabelkę. W niej zapisujemy się datami porodu. Ja mam termin na 10 listopada i Ty chyba też co nie? Bo napisałaś 11.10 :) a to by było 11 październik :P NICK.................WIEK............PORÓD...........PŁEĆ... ........MIASTO Sirusho...............22...............10.11..............?... .........Tarnobrzeg PrzyszłaMama23.....................10.11..............?.............Mannheim/de Pasi :P?? Czy wolisz swoją a inne dziewczyny może się wypowiedzą :) Ja jestem baaardzo ugodowy człowiek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sirusho mnie pasuje Twoja tabelka ;) NICK.................WIEK............PORÓD...........PŁEĆ. ........MIASTO Sirusho...............22...............10.11............. .?... .........Tarnobrzeg PrzyszłaMama23.....................10.11..............?. ............Mannheim/ Dorka55.............29................04.11..............?.........................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odwaliło mi całkiem! Jestem taka podjarana tą ciążą że nic innego bym nie robiła tylko robiła w szafkach miejsce na małe ubranka i oglądała małe bodziaki i pajacyki na allegro. Będę tez chyba zmuszona kupić koło stycznia podwójną spacerówkę bliźniaczą bo przecież synek nie będzie jeszcze chyba tak sam chodził po całym mieście. Jejku ja tez ciągle się umartwiam żeby z fasolem wszystko było dobrze i zeby siedział w brzuchu aż do swojego terminu. Boję się bo 7 marca 2009 miałam cesarkę i teraz prawdopodobnie też tak będzie bo miałam problemy z rozwarciem. Lekarz powiedział że bardzo możliwe ze znowu tak będzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chcialam w tabelce umiescic tez dzieci ktore juz mamy .Interesuja mnie mamy z dziecmi miedzy ktorymi jest ok 2 lat roznicy sama tak bede miala. sirusha ja mam pelno ubranek i innych rzeczy po malym nawet rozowe tez sa:).bo u mnie na usg byla pomylka powiedzieli ze bedzie dziewczyna a byl chlopak co do wozka to tez szukam jak masz jakies fajne wklej chetnie obejrze mysle ze za soba sa lepsze niz obok te sa chyba za szerokie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie martw się jak się lepiej poznamy to będziemy wiedziały która ma jakie dzieci :) Jeśli chodzi o wózek to ja jestem za takim obok a nie za takim z tyłu. Pewnie i są wygodniejsze w prowadzeniu ale żal by mi było tego dziecka co z tyłu siedzi :P Ale to wiesz jeszcze zdążymy to obgadać. Pokazę Ci jaki ja chcę kupić. http://www.allegro.pl/item949947435_wozek_blizniaczy_mamas_papas_aria_twin.html Strasznie mi się widzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Przyszła mamo my będziemy miały taką samą różnicę między dziećmi. No prawie taką samą bo Ty masz synka z lutego a ja z marca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko te wozki co pokazalas nie sa od urodzenia tylko od 6 miesiaca gdy dziecko juz siedzi (mowie o mniejszym) takie obok sa ok tez myslalam o tym ale niektore drzwi sa waskie i widzialam juz jak matki kombinuja przecisnac sie do sklepu z takim wozkiem no i mysle ze maly zaczepial by malenstwo .chyba z takiego jeden za drugim starszy szybciej moze zejsc sie pobawic .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam!!! pozdrawiam wszystkie przyszłe mamusie:) ja o ciązy dowiedziałm się 30 marca 2009 to był najpiekniejszy dzien w moim zyciu a teraz co dzień mam takie bo Paulinkę mam juz przy sobie ciąza to naprawdę piekny czas gratuluje wam i pozdrawiam serdecznie:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, dołączam i pozdrawiam. NICK.................WIEK............PORÓD...........PŁ EĆ. ........MIASTO Sirusho...............22...............10.11............. .?... .........Tarnobrzeg PrzyszłaMama23.....................10.11..............?. ............Mannheim/ Dorka55.............29................04.11.............. ?......................... Migrena73...........36...............10.11..............?...........Warszawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to może już??
witaski;) Ja jeszcze nie wiem czy do Was dołączę, ale...coś dziwnie się czuję. Ostatni okres 22.02 .Przutulania 5 i 7.03-sam środek płodnych (bo śluz był jak trzeba i ból prawego jajnika). Teraz mija 7-9 dni po stosunku, a mnie boli własnie ten prawy jajnik-jakby mnie coś tam smyrało i rozpierało, tak samo po środku podbrzusza mnie coś w środku kłuje. Obólnie czuję się w tych partiach jakaś nabrzmiała.innych objawów nie mam. Cały tydzień byłam śpiąca,dziś mój mąż kupił mi piwko, jak wczoraj miałam ochotę na alkohol to dziś coś mi mówi w głowie-żeby nie pic.Okres mam dostać za ok 7-9 dni. Myslicie,że moje objawy mogą wskazywać na to,że "ktoś" we mnie zamieszkał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.................WIEK............PORÓD...........PŁ EĆ. ........MIASTO Sirusho...............22...............10.11............. .?... .........Tarnobrzeg PrzyszłaMama23.....................10.11..............?. ............Mannheim/ Dorka55.............29................04.11.............. ?......................... Migrena73...........36...............10.11..............? ...........Warszawa Ankanka.............32................06.11..............?..............Opole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, widzę, że z Was wszystkich mam chyba największe stadko. U mnie jest już trójeczka, co trzy lata: Jakub 12 lat, Natalia 9, a Mańka 6. Trzymajcie się ciepło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slonko*
NICK.................WIEK............PORÓD...........PŁ EĆ. ........MIASTO Sirusho...............22...............10.11............. .?... .........Tarnobrzeg PrzyszłaMama23.....................10.11..............?. ............Mannheim/ Dorka55.............29................04.11.............. ?......................... Migrena73...........36...............10.11..............? ...........Warszawa Ankanka.............32................06.11.............. ?..............Opole slonko*...............26...............05.11 ?..............?...........Inowroclaw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jojojjjjj
NICK.................WIEK............PORÓD...........PŁ EĆ. ........MIASTO Sirusho...............22...............10.11............. .?... .........Tarnobrzeg PrzyszłaMama23.....................10.11..............?. ............Mannheim/ Dorka55.............29................04.11.............. ?......................... Migrena73...........36...............10.11..............? ...........Warszawa Ankanka.............32................06.11.............. ?..............Opole slonko*...............26...............05.11 ?..............?...........Inowroclaw starająca...........25................10.11..............?............małopolska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laski datami się wpisujcie zeby był porządek :) Przyszła mamo masz rację że czasami ciężko w drzwi się zmieścić ale ja zakupy robie sama jak mąż wróci a po sklepach z dzieckiem nie chodze. Taki wózek bedzie mi potrzebny tylko na spacery do parku badź po mieście. Ja juz mam dwie spacerówki i jeden głęboki więc tylko takiego mi będzie brakowało, i ja właśnie chce taki od 6 miesiąca akurat na wiosnę. No zobaczę jeszcze jak to wyjdzie bo moze mój synio juz nie bedzie chciał w wózku jeździć i taki podwójny nie będzie mi potrzebny :) Pożyjemy zobaczymy :) NICK.................WIEK............PORÓD...........PŁ EĆ. ........MIASTO Dorka55.............29................04.11.............. ?........................ slonko*...............26...............05.11..............?...........Inowrocław Ankanka.............32................06.11.............. ?..............Opole Sirusho...............22...............10.11............. .?... ......Tarnobrzeg PrzyszłaMama23.....................10.11..............?. ..........Mannheim Migrena73...........36...............10.11..............? ...........Warszawa Dużo nas miało ostatni okres 3 lutego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.................WIEK............PORÓD...........PŁ EĆ. ........MIASTO Dorka55.............29................04.11.............. ?........................ slonko*...............26...............05.11............. .?...........Inowrocław Ankanka.............32................06.11.............. ?..............Opole Sirusho...............22...............10.11............. .?... ......Tarnobrzeg PrzyszłaMama23.....................10.11..............?. ..........Mannheim Migrena73...........36...............10.11..............? ...........Warszawa starająca...........25................10.11............. .?............małopolska Dziewczyny ale zaczerniajcie sobie nicki zeby się nikt pod Was nie podszywał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie dziś głowa boli od rana i jestem okropnie upierdliwa i złośliwa :( Współczuje wszystkim na około bo jestem nie do zniesienia i nie umiem nad tym zapanować... ja nie chce byc taka całą ciążę mam nadzieje że to minie bo się pochlastam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czandro
:|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was dziewczynki;-)Ja do tabelki sie narazie nie dopisuje bo dopiero ide do gina 1 kwietnia i wtedy bede znala dokladna date porodu;-) A tak pozatym to powiedziałam wkoncu swojej mamie ze jestem w ciazy o dziwo przyjela to spokojnie.....ale ogolnie teraz moj swiat przewrocil sie o 180 stopni......moi i jego rodzice mowia ze slub trzeba wziac a ja nie chce!!!!nie jestem tradycjonalistka.....ale czuje ze i tak nie mam wyjscia.....po drugi mieszkanie trzeba kupic(no i kredyciki sie zaczna) a tu jeszcze studiuje,pracuje ,robie prawko(gdzie moim zdaniem ja na kierowce sie nie nadaje bo juz 5 lat temu probowałam)- no ale oczywiscie wyrzucili mnie na kopach)Czy wam tez sie tak swiat przewrocił dogory nogami????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mgr Endus rzeczywiście masz teraz harmider w życiu ;) dzidzia, slub, mieszkanie, prawko, praca i studia....ja Cię podziwiam, bo nie wiem jakbym wytrzymała to wszystko na raz ;) Ale wierzę, że sobie pooradzisz ;) co do prawka to ja po 1 nieudanym egzaminie zarzuciłam na parę lat ale potem zrobiłam i jestem bardzo zadowolona bo uwielbiam jeździć ;) NIe skreślaj się tylko ucz suę jzdy a wszystkkio się powoli ułozy. Ja sobie wyliczyłam termin porodu sama korzystając z kalkulatorów netowych i lekarz podał mi taki sam, więc możesz go sama obliczyć jeśli zechcesz, albo poczekać na wizytę ;) Ja mam wizytę po świętach i już się nie moge doczekać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.................WIEK............PORÓD...........PŁ EĆ. ........MIASTO aneczka1986.......24................02.11.2010..........?.....warmia i mazury Dorka55.............29................04.11.............. ?........................ slonko*...............26...............05.11............. .?...........Inowrocław Ankanka.............32................06.11.............. ?..............Opole Sirusho...............22...............10.11............. .?... ......Tarnobrzeg PrzyszłaMama23.....................10.11..............?. ..........Mannheim Migrena73...........36...............10.11..............? ...........Warszawa starająca...........25................10.11............. .?............małopolska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.................WIEK............PORÓD...........PŁ EĆ. ........MIASTO Dorka55.............29................04.11.............. ?........................ slonko*...............26...............05.11............. .?...........Inowrocław Ankanka.............32................06.11.............. ?..............Opole karla83 ..............27...............09.11............. ?...........pomorskie Sirusho...............22...............10.11............. .?... ......Tarnobrzeg PrzyszłaMama23.....................10.11..............?. ..........Mannheim Migrena73...........36...............10.11..............? ...........Warszawa starająca...........25................10.11............. .?............małopolska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.................WIEK............PORÓD...........PŁ EĆ. ........MIASTO aneczka1986.......24................02.11.2010..........? .....warmia i mazury Dorka55.............29................04.11.............. ?........................ slonko*...............26...............05.11............. .?...........Inowrocław Ankanka.............32................06.11.............. ?..............Opole karla83 .............27..............09.11 .............?.............pomorskie Sirusho...............22...............10.11............. .?... ......Tarnobrzeg PrzyszłaMama23.....................10.11..............?. ..........Mannheim Migrena73...........36...............10.11..............? ...........Warszawa starająca...........25................10.11............. .?............małopolska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiec z moich obliczen wychodzi na 8 listopada jak bedzie inna to sie najwyzej zmieni;-) NICK.................WIEK............PORÓD...........PŁ EĆ. ........MIASTO aneczka1986.......24................02.11.2010..........? .....warmia i mazury Dorka55.............29................04.11.............. ?........................ slonko*...............26...............05.11............. .?...........Inowrocław Ankanka.............32................06.11.............. ?..............Opole Sirusho...............22...............10.11............. .?... ......Tarnobrzeg PrzyszłaMama23.....................10.11..............?. ..........Mannheim Migrena73...........36...............10.11..............? ...........Warszawa starająca...........25................10.11............. .?............małopolska mgrEndus............24.................08,11.............?............zachodniopomorskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.................WIEK............PORÓD...........PŁ EĆ. ........MIASTO aneczka1986.......24................02.11.2010..........? .....warmia i mazury Dorka55.............29................04.11.............. ?........................ slonko*...............26...............05.11............. .?...........Inowrocław Ankanka.............32................06.11.............. ?..............Opole Sirusho...............22...............10.11............. .?... ......Tarnobrzeg PrzyszłaMama23.....................10.11..............?. ..........Mannheim Migrena73...........36...............10.11..............? ...........Warszawa starająca...........25................10.11............. .?............małopolska mgrEndus............24.................08,11............. ?............zachodniopomorskie kaasik26.............29.................10,11............?...............łódzkie I ja się dopisałam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny U mnie ostatnia miesiaczka 4.02 a 11.03 dowiedziałam się że jestem w ciąży.2 testy pozytywne i beta 989 dziś zrobiłam drugi raz żeby zobaczyć jak przyrasta Równe 40 tyg wypada na 11 listopada więc chyba mogę się dopisać Co do objawów lekko wrażliwe piersi czasem bola, senność i napady głodu wtedy to dopiero jest mi niedobrze :) NICK.................WIEK............PORÓD...........PŁ EĆ. ........MIASTO aneczka1986.......24................02.11.2010..........? .....warmia i mazury Dorka55.............29................04.11.............. ?........................ slonko*...............26...............05.11............. .?...........Inowrocław Ankanka.............32................06.11.............. ?..............Opole Sirusho...............22...............10.11............. .?... ......Tarnobrzeg PrzyszłaMama23.....................10.11..............?. ..........Mannheim Migrena73...........36...............10.11..............? ...........Warszawa starająca...........25................10.11............. .?............małopolska mgrEndus............24.................08,11............. ?............zachodniopomorskie kaasik26.............29.................10,11............ ?...............łódzkie lenna1982...........27..................11.11.............?...............lubuskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny U mnie ostatnia miesiaczka 4.02 a 11.03 dowiedziałam się że jestem w ciąży.2 testy pozytywne i beta 989 dziś zrobiłam drugi raz żeby zobaczyć jak przyrasta Równe 40 tyg wypada na 11 listopada więc chyba mogę się dopisać Co do objawów lekko wrażliwe piersi czasem bola, senność i napady głodu wtedy to dopiero jest mi niedobrze :) NICK.................WIEK............PORÓD...........PŁ EĆ. ........MIASTO aneczka1986.......24................02.11.2010..........? .....warmia i mazury Dorka55.............29................04.11.............. ?........................ slonko*...............26...............05.11............. .?...........Inowrocław Ankanka.............32................06.11.............. ?..............Opole Sirusho...............22...............10.11............. .?... ......Tarnobrzeg PrzyszłaMama23.....................10.11..............?. ..........Mannheim Migrena73...........36...............10.11..............? ...........Warszawa starająca...........25................10.11............. .?............małopolska mgrEndus............24.................08,11............. ?............zachodniopomorskie kaasik26.............29.................10,11............ ?...............łódzkie lenna1982...........27..................11.11.............?...............lubuskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.................WIEK............PORÓD...........PŁ EĆ. ........MIASTO aneczka1986.......24................02.11.2010..........? .....warmia i mazury Dorka55.............29................04.11.............. ?........................ slonko*...............26...............05.11............. .?...........Inowrocław Ankanka.............32................06.11.............. ?..............Opole karla83 ..............27................09.11..............? ...............pomorskie Sirusho...............22...............10.11............. .?... ......Tarnobrzeg PrzyszłaMama23.....................10.11..............?. ..........Mannheim Migrena73...........36...............10.11..............? ...........Warszawa starająca...........25................10.11............. .?............małopolska mgrEndus............24.................08,11............. ?............zachodniopomorskie kaasik26.............29.................10,11............ ?...............łódzkie lenna1982...........27..................11.11............ .?...............lubuskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×