Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CO SIE STALO ZE JESZCZE NIE MA

LISTOPAD 2010

Polecane posty

Gość Ania WWW
Megi84 - ja wymieniałam kaloryfer ze dwa tygodnie temu, już po tym jak u mnie zaczęli grzać. Gdy zadzwoniłam do administracji z pytaniem co i jak to pierwsze co mi powiedzieli to, że już zaczął się sezon grzewczy i że raczej na wiosnę niż teraz lepiej byłoby wymienić. Kazali złożyć podanie z prośbą o zgodę na wymianę grzejnika, na które oni odpowiedzą i dopiero wtedy będzie można wymienić. Ale po chwili pan, z którym rozmawiałam zapytał czy mam swoją ekipę czy też chciałabym żeby to ktoś z administracji wymienił. Jak powiedziałam, że z administracji to pan podał mi numer do współpracującego z nimi hydraulika, który w ciągu trzech dni przyszedł, wymienił i jeszcze powiedział żeby nie składać tego podania do administracji, to nie obciążą nas kosztami spuszczenia wody. Za wymianę zapłaciłam hydraulikowi 250 pln. Wprawdzie u nas nie ma liczników na każdym kaloryferze tylko jest jeden wspólny na wszystkie w mieszkaniu no i był to sam początek sezonu grzewczego, tak ze dwa tygodnie po tym jak zaczęli grzać, ale najlepiej zadzwoń i wypytaj, może się jeszcze uda:). Być może trzeba będzie skorzystać z ekipy administracji. No a u mnie koniec remontu:) Chętnie bym jeszcze co nieco zmieniła w mieszkaniu, ale remont troszkę wykończył nas i psychicznie i finansowo, więc na razie bastujemy. Dziś było wielkie sprzątanie kuchni po remoncie i układanie rzeczy w szafkach. We trzy osoby pracowaliśmy cały dzień, jesteśmy wykończeni, a jeszcze nie wszystko jest do końca tak jak powinno. Dużo roboty, a jeszcze trzeba całe mieszkanie doprowadzić do porządku, bo wszędzie pył i kurz. Ale już teraz będzie tylko czyściej i czyściej. Uff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam mamuśki, Ja niestety znowu cierpię na bezsenność. Obudziłam się o 4.30 i tak przekręcam się z boku na bok :( Już miałam dość tego leżenia, więc wstałam :( a po za tym mały zaczął domagać się śniadanka. Wy też macie takie ssanie w żołądku jak są głodne wasze maluszki ? Ania WWW - Gratuluję zakończenia remontu i życzę szybkich porządków, które pewnie w porównaniu z całym remontem już są przyjemnością :) Fajnie, że Tobie się udało z tymi kaloryferami. Jutro rano wybiorę się do administracji. Tak bardzo chcielibyśmy teraz wymienić te okropne kaloryfery. Bo jak pomyślę, że za 6 miesięcy znowu mieliby mi syf w mieszkaniu zrobić to aż mi się płakać chce :( Mały już będzie z nami, a wiadomo że się nakurzy przy ich wymianie i będzie trzeba wdychać ten syf, plus dodatkowe sprzątanie :( Wczoraj wieczorem znowu miałam taki dziwny ból jakby prawego jajnika, ale może to jednak zmęczenie wychodzi na wieczór. Niestety moja bakteria w pochwie dalej się utrzymuje. Upławy się nie kończą :( Kurcze całą ciąże prawie bez żadnych problemów, a tu się musiało jakieś świństwo na koniec zadomowić. Mam nadzieję, że u naszych nieobecnych koleżanek wszystko w jak najlepszym porządku. I tylko z braku czasu lub przymusowego odpoczywania do nas nie zaglądają. Udanej niedzieli i wielu przyjemności :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megi ja ostatnie 3 noce mam takie jakies nieprzespana- budze sie po kilka razy ale juz nie do wc za to mam twardy brzuch i kłuje mnie w najniższej części podbrzusza. Pospalabym sobie jeszcze ale mam zjazd na uczelni a o 9 egzamin :( dobrze, ze choc wczoraj mialam krotko zajecia... (niestety dzis do 18) Milej niedzieli Wam zycze a przede wszystkim zdrowka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megi ja tez mam bol "jajnikow" i to nie jajnik tylko wiezadla macicy-to normalne ze na koniec bola, a co wiecej bardzo latwo je pomylic wlasnie z jajnikami. I nie martw sie-ja kulam sie z uplawami od samego poczatku-MASAKRA jakas. Non stop jestem na jakis globulkach, A co smieszniejsze-cytologia wychodzi wzorowo. Wczoraj lazilismy po sklepach- kompletowalismy cala wyprawke i juz prawie prawie jestesmy na finiszu. Oczywiscie nie obylo sie bez kontuzji :) Nie odchylam sie do tytulu i nadciagnelam sobie odcinek "ledzwiowy" i teraz sobi elekko kuleje :) Brzucha mam tez non stop twardego i nie lubie tegooooooooooo tak bardzo ze sie az momentami wkurzam, bo mam wrazenie, ze mi zaraz maly wyskoczy :) Siusiam juz tez teraz z taka czestotliwoscia, ze chyba wiecej nie spie niz spie :) Za to jestem dzis happy :). Jako ze juz na sam koniec patrzec na siebie nie moge, moj ukochany zasponsorowal mi zabieg przedluzania rzes 1:1 jejejejejejeje :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny.U mnie w miarę spoko. Co prawda nadal jestem w szpitalu za chwilę mija 3 tydzień ale wyniki wątrobowe są lepsze. W piątek dowiedziałam się że o ile się nie pogorszą to najpóźniej 13 października mam mieć cesarkę. Bardzo się cieszę bo dostaję już świra w szpitalu, poza tym nareszcie mam jakąś konkretną informację bo tak to siedziałam i tylko czekałam nie wiadomo na co. Tak że wszystko wskazuje na to że będę pierwsza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pyśka2
Drumla - fajne biustonosze - ja też zastanawiam czy sobie ich nie kupić tylko nad rozmiarem sie zastanawiam. Jaki kupowałas taki jak masz teraz czy o jedną miseczkę większy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak milo byc w ciazy- dzieki temu nie musze siedziec na 5-godzinnym wykladzie a profesorka puscila mnie po 2 z zaliczeniem :) a teraz to sobie po obiadku do lozka fikne poodpoczywac. AnnS zazdroszcze Ci tych rzes- moja przyjaciolka wyglada bosko po zabiegu :) lenna no spodziewalysmy sie, ze 1-sza sie rozpakujesz ale nie az tak szybko :) juz tylko 2 tyg :) no chyba bedziesz tez nasza "mamusia" i do Ciebie bedziemy "biegac" o porade :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki, nie wiem czy ktos zauwazyl moja nieobecnosc na tyym forum od tygodnia ...no ale chyba was zdziwie, otoz ja juz mam przy sobie swoja Martynke! ;D nie wiem czy jest sie w czego cieszyc. Ale moze zaczne od poczatku.... we wtorek rano obudzilam sie i mialam mokro w majtkach, nie wiedzialam co siedzieje, ide do lazienki a tu cos kap kap....nie bylam pewna do konca czyy to wody plodowe, ale juz po 2 godzinach lalo sie ciurkiem, wiec zdecydowalismy sie jechac do szpitala, na Inflandzka. Okazalo sie ze zaczal sie porod, chociaz zadnych skurczy nie mialam. Zbadali mnie, podlaczyli do ktg i tak czekalam bo wahali sie czy mnie przyjac. W koncu mnie przyjeli....trafilam na sale porodowa, chociaz najpierw mieli mnie wyslac na przedporodowa ale nie bylo miejsc. sala super, jednosobowa....i tak od 11 lezalam i czekalam na skurcze, nie chcali mi dac nic na przyspieszenie porodu ani zadnego znieczulenia ze wzgledu na bezpieczenstwo dla dziecka. Tak w skurczach przelezalam do godziny 8 rano, nad ranem chodzilam normalnie na czworakach z bolu. Potem dostalam juz znieczulenie, bo zaczelam sie drzec...potem oksytocyne na przyspieszenie bo rozwieranie szlo strasznie powoli. o 8 rano skurcze by;ly juz naprawde silne, a o 9:45 urodzilam sliczna coreczke! waga 2600, wzrost 51 cm....stan ocenili na bardzo dobry. M byl przy porodzie i przecial pepowine! naprawde bardzo mi pomogl! i tak to od wtedy siedze w szpitalu, mala spedzila 2 doby w inkubatorze, bo byla zmarznieta, i dostala kroplowe na wzmocnienie i 2 doby ze mna, bierze ampicyline ....wczoraj wyszla jej zoltaczka i od sie naswietla....doktorka powiedziala, ze jeszcze dzisiaj, i jutro rano zrobia jej badania czy wszystko ok....mysle ze kolo wtorku wyjdziemy, jak wszystko bedzie ok, bo musi dokonczyc brac ta ampicyline... ogolnie jest bardzo slodka i spokojniotka, placze tylko na zmiane pieluszki i na jedzonko....piersi narazie nie umie ssac, bo na poczatku lezala w inkubatorze i nie miala jak sie nauczyc, wiec sciagam pokarm i ja karmie jestem troche przerazona, martwie sie zeby nic nie wyszlo w trakcie, chociaz narazie wszystko wydaje sie ok...takze dziewczyny, ostrzegam, badzcie w pogotowiu i nie przemeczajcie sie, bo ja chyba bylam za bardzo aktywna w weekend przed porodem i mam za swoje! Martynka urodzila sie w 35 tygodniu i 3 dniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia25-no to nas zaskoczyłaś! Gratuluję! :-) Myślałam że pierwsza rozpakuje się Lenna, a tu taka niespodzianka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania WWW
Gratuluję :))) Na pewno wszystko będzie dobrze:) To mi uświadamia, że tak naprawdę każda z nas może urodzić ciut wcześniej i że to już naprawdę czas by spakować torbę do szpitala. Niech sobie w razie czego czeka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GRATULACJE asia25 wielkie! jejku to Ty na wrzesien przeskoczylas... ale numer nam wycielyscie az trudno uwierzyc :) bardzo mocno caluje Twoja corcie, by jak najszybciej mogla byc przy rodzicach w domku lenna a Ty juz chcialas byc pierwsza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asia25 - Jej a rano właśnie o Tobie myślałam, że się nam gdzieś zapodziałaś :) Ja również myślałam, że pierwsza będzie Lenna :) a tu taka niespodzianka. Asiu i Tato ... ( nie wiem jak Twój mąż ma na imię ) Serdeczne gratulacje z okazji narodzin córeczki. Martynce życzę dużo zdrowia i beztroskiego dzieciństwa, a Wam odkrywania nowych uroków wspólnego życia oraz cierpliwości, wyrozumiałości, a przede wszystkim wiele radości ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.... ............WIEK.......PORÓD............PŁEĆ............M IASTO asia25...............25..........28.09.......Martynka. .......Warszawa pestycyda..........20..........02.11.......chlopiec.... ..........lubuskie Amarantowy......23..TC 22...02.11......Roksanka...........pomorskie Strawberrrrry....29...........03.11.......chłopiec... ............Poznań moppy...............24.........04.11.............?.... ............Holandia Kelis1................26..........05.11.......córcia.. ......świętokrzyskie mamaAnia...........29..........05.11.......córcia..... ..........Białystok dagetka ............29..........05.11..............?.............. ....Poznań Megi84..............26..........05.11.......chłopiec. ..........Warszawa Drumla............32..........06.11.......chłopiec.. ...............Opole ewelinaer..........30...........06.11.......dziewczynka .............Łódź Zareczona.........28...........06.11......dziewczynka.... .....Pfungstadt Pikalinka...........27...........07.11.......chłopiec. ....Frankfurt/Main madzialenka89....21...........07.11.......dziewczynka.. ....małopolska Ola_Smyk26........26...........07.11.........córka...... ........ok.Łodzi slonko*..............27...........08.11.............?.. ...........Inowrocław mgrEndus...........24..........08.11.......chłopak.... ...zachodniopom. kaasik26.............29.........10.11.......dziewczynka ..........łódzkie fasolinka............26.........10.11....dziewczynka... ..świętokrzyskie AnnS...................26.........10.11..........Natan... .........Poznan Aisha_hm............25.........11.11.........chłopiec ..............śląskie lenna1982...........27.........12.11......bliźniaki- PARKA......lubuskie krakersik...........33..........12.11......dziewczynka... ......lubelskie mami82.............28...........14.11......chłopiec..... ...........Gliwice Maja112010........30.........16.11.........chłopiec..... .......Katowice AWięc................33.........17.11.........kobietka.. ......Warszawa MaNiusia27 .........25.........17.11.........synuś............Częstoc howa Anuszka4 ...........30.........17.11.........synuś............Pozna& marty88.............22..........17.11........Franek...... ....Warszawa mirabelkax..........30.........20.11......dziewczynka. ..mazowieckie Pani.Kara............21.........20.11.........chłopiec.. .............wlkp. Sirusho...............23.........20.11........dziewczynka ...Tarnobrzeg Antena1985..........25.........23.11.........chłopiec. ......dolnośląskie coraz grubsza Zosia..33......24.11..........chłopiec...........Antalya moni_85..............25.........24.11.............?...... ....wielkopolskie Miracle10............29.........25.11..........chłopiec. ..........Gdynia AniaWWW............27.........30.11..........Nata lia..........Warszawa Odrobine poprawilam tabelke :) Asia25 jesli popelnilam blad to sorki :) Czy ktorejs dziewczyny brakuje w tabelce? przyznac sie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamaAnia i AnnS - troszkę mnie uspokoiłyście, że nie tylko ja mam takie objawy. Widać, że jest to urok zbliżającego się końca ciąży i jest nam coraz ciężej. Ja dziś poprałam pieluszki, pościel itp. bo od jutra muszę znowu zacząć załatwiać sprawy z remontem. W środę lub czwartek może w końcu uda mi się spakować torbę do szpitala. asia25 - nie martw się wszystko będzie dobrze :) Całuski dla Ciebie i Martynki :) Jestem w szoku, że to już tak blisko i poród może się zacząć lada dzień...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguś24
Cześć dziewczyny troszkę mnie tu nie było, teraz nadrabiam z czytaniem fora :) Ja już 35tc ostatnio nie najlepiej się czuję ,mam bóle miesiączkowe od niedawna kilka razy na dobę codziennie , a dziś doznałam prawdziwego bolesnego skurczu 3razy aż mi się słabo robiło czułam jakby mały próbował się wbić w kanał , zażyłam no-spe i się położyłam na cały dzień i jest lepiej ale cały czas mam wrażenie jakby coś się tam na dole działo, czy wy też tak macie ?pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.... ............WIEK.......PORÓD............PŁEĆ............M IASTO pestycyda..........20..........02.11.......chlopiec.... ..........lubuskie Amarantowy......23..TC 22...02.11......Roksanka...........pomorskie Strawberrrrry....29...........03.11.......chłopiec... ............Poznań moppy...............24.........04.11.............?.... ............Holandia Kelis1................26..........05.11.......córcia.. ......świętokrzyskie mamaAnia...........29..........05.11.......córcia..... ..........Białystok dagetka ............29..........05.11..............?.............. ....Poznań Megi84..............26..........05.11..........IGOREK ..........Warszawa Drumla............32..........06.11.......chłopiec.. ...............Opole ewelinaer..........30...........06.11.......dziewczynka .............Łódź Zareczona.........28...........06.11......dziewczynka.... .....Pfungstadt Pikalinka...........27...........07.11.......chłopiec. ....Frankfurt/Main madzialenka89....21...........07.11.......dziewczynka.. ....małopolska Ola_Smyk26........26...........07.11.........córka...... ........ok.Łodzi slonko*..............27...........08.11.............?.. ...........Inowrocław mgrEndus...........24..........08.11.......chłopak.... ...zachodniopom. kaasik26.............29.........10.11.......dziewczynka ..........łódzkie fasolinka............26.........10.11....dziewczynka... ..świętokrzyskie AnnS...................26.........10.11..........Natan... .........Poznan Aisha_hm............25.........11.11.........chłopiec ..............śląskie lenna1982...........27.........12.11......bliźniaki- PARKA......lubuskie krakersik...........33..........12.11......dziewczynka... ......lubelskie mami82.............28...........14.11......chłopiec..... ...........Gliwice Maja112010........30.........16.11.........chłopiec..... .......Katowice AWięc................33.........17.11.........kobietka.. ......Warszawa MaNiusia27 .........25.........17.11.........synuś............Częstoc howa Anuszka4 ...........30.........17.11.........synuś............Pozna& marty88.............22..........17.11........Franek...... ....Warszawa mirabelkax..........30.........20.11......dziewczynka. ..mazowieckie Pani.Kara............21.........20.11.........chłopiec.. .............wlkp. Sirusho...............23.........20.11........dziewczynka ...Tarnobrzeg Antena1985..........25.........23.11.........chłopiec. ......dolnośląskie coraz grubsza Zosia..33......24.11..........chłopiec...........Antalya moni_85..............25.........24.11.............?...... ....wielkopolskie Miracle10............29.........25.11..........chłopiec. ..........Gdynia AniaWWW............27.........30.11..........Nata lia..........Warszawa Rozpakowane :) POR.___NICK_____WIEK______IMIĘ________WG/WZR______MIASTO 29.09__asia25_____25_____Martynka ___ 2600g/51cm____Warszawa Dziewczyny ja proponuję taką tabelkę, wtedy będziemy bardziej widziały, które z nas już urodziły, a które jeszcze czekają na swoje maluchy. Jeśli macie inne propozycje to nie ma problemu. Oczywiście ja również proszę jak mamaAnia o dopisanie jeśli, którejś brakuje w tabelce? mamaAnia - mam nadzieję, że nie masz mi za złe zrobionej poprawki. Taką tabelkę miały dziewczyny z września i mi się podobała, więc pozwoliłam sobie u nas taką samą zrobić. Asia25 jeśli coś źle wpisałam to proszę o poprawkę tabelki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdcvvfbgh
Internetowy lumpeks z odzieżą dziecięcą Ubranka znanych i cenionych firm takich jak D&G,CHEROKEE,NEXT,ADIDAS,EARLY DAYS i wiele innych już od złotówki. Obecnie w sklepie jest 250 ubranek. W ciągu kilku dni zostanie dodanych jeszcze kilkadziesiąt !! Większość ubranek w stanie bardzo dobrym-wygląda jak nowe. Po co przepłacać kupując markowe spodnie za 50 zł jak na www.lumpik24.pl możesz je kupić już za 5 złotych? Bardzo atrakcyjne ceny-świetne ubranka nawet za 1/10 ceny sklepowej. www.lumpik24.pl Wysyłka powyżej 70 złotych GRATIS ! WWW.LUMPIK24.PL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu gratulujeeeeeeeeee!!! wszytsko bedzie oki. No i zazdroszcze ze masz juz to za soba. ja zaczynam grubo dygac ze strachu. Jestem cholerna panikara i histeryczka i boje sie bolu. Z jednej strony chce juz, bo mam dosyc. Mecze sie, czuje sie jak slonica i patrzec na siebie nie moge, ale z drugiej chce zeby czas sie jeszcze zatrzymal i zeby to bylo troche wiecej niz 5 tygodni do konca... Ciezko mi dogodzic... Dzis wyprasowalam wszytsko. Zamowilismy lozeczko. Czekam na dwie paczki z zagranicy i jestesmy gotowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki wszystkim za zyczenia ;D wlasnie byl obchod piediatryczny, mala ma polezec pod lampa do polnocy, potem moge juz ja wyjmowac ale jeszcze zeby jak najczesciej lezala w cieplarce a rano pobiora badania i jak bedzie wszystko ok to wyjde ;D juz sie nie moge doczekac! tydzien czasu w szpitalu! ale lepiej dmuchac na zimne, niby 35 tydzien nie jest zle, ale to jednak wczesniaczek tabelka super, tez widzialam taka u wrzesniowych mam, mozna jeszcze dodac tydzien rozwazania, co wy na to? dziewczyny, nie martwcie sie waga ( jak urodzilam, to babka powiedziala ze jestem taka chuda jakbym nie byla w ciazy i nie rodzila, nie wiem ile waze bo nie mam gdzie sie zwazyc, ale czuje sie szczuplutko, a ciagle jem slodycze, z nerwow hehe ale odciaganie pokarmu mysle ze robi swoje. Najwazniejsze to donosic do 37 tygodnia. Potem juz wszystko jest ok. wkurza mnie bo kobiety rodza wychodza i ciagle zmienia sie ktos na lozku, a ja dalej leze ;//// mam nadzieje ze juz nic zlego nie wyjdzie w trakcie, chcialabym juz miec maluszka przy sobie w domku, jest taka kochana az sie serce kraja jak na nia patrze, niesamowite uczucie NICK.... ............WIEK.......PORÓD............PŁEĆ............M IASTO pestycyda..........20..........02.11.......chlopiec.... ..........lubuskie Amarantowy......23..TC 22...02.11......Roksanka...........pomorskie Strawberrrrry....29...........03.11.......chłopiec... ............Poznań moppy...............24.........04.11.............?.... ............Holandia Kelis1................26..........05.11.......córcia.. ......świętokrzyskie mamaAnia...........29..........05.11.......córcia..... ..........Białystok dagetka ............29..........05.11..............?.............. ....Poznań Megi84..............26..........05.11..........IGOREK ..........Warszawa Drumla............32..........06.11.......chłopiec.. ...............Opole ewelinaer..........30...........06.11.......dziewczynka .............Łódź Zareczona.........28...........06.11......dziewczynka.... .....Pfungstadt Pikalinka...........27...........07.11.......chłopiec. ....Frankfurt/Main madzialenka89....21...........07.11.......dziewczynka.. ....małopolska Ola_Smyk26........26...........07.11.........córka...... ........ok.Łodzi slonko*..............27...........08.11.............?.. ...........Inowrocław mgrEndus...........24..........08.11.......chłopak.... ...zachodniopom. kaasik26.............29.........10.11.......dziewczynka ..........łódzkie fasolinka............26.........10.11....dziewczynka... ..świętokrzyskie AnnS...................26.........10.11..........Natan... .........Poznan Aisha_hm............25.........11.11.........chłopiec ..............śląskie lenna1982...........27.........12.11......bliźniaki- PARKA......lubuskie krakersik...........33..........12.11......dziewczynka... ......lubelskie mami82.............28...........14.11......chłopiec..... ...........Gliwice Maja112010........30.........16.11.........chłopiec..... .......Katowice AWięc................33.........17.11.........kobietka.. ......Warszawa MaNiusia27 .........25.........17.11.........synuś............Częstoc howa Anuszka4 ...........30.........17.11.........synuś............Pozna& marty88.............22..........17.11........Franek...... ....Warszawa mirabelkax..........30.........20.11......dziewczynka. ..mazowieckie Pani.Kara............21.........20.11.........chłopiec.. .............wlkp. Sirusho...............23.........20.11........dziewczynka ...Tarnobrzeg Antena1985..........25.........23.11.........chłopiec. ......dolnośląskie coraz grubsza Zosia..33......24.11..........chłopiec...........Antalya moni_85..............25.........24.11.............?...... ....wielkopolskie Miracle10............29.........25.11..........chłopiec. ..........Gdynia AniaWWW............27.........30.11..........Nata lia..........Warszawa Rozpakowane POR.___NICK__WIEK___IMIĘ____ WG/WZR___ TYDZIEN MIASTO 29.09__asia25__25__Martynka __2600g/51cm_ 35t3d Warszawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia25 - serdeczne gratulacje. Tzymam kciuki za szybki powrót do domku z maleństwem :) Trochę Ci zazdroszczę, że masz to za sobą. Chociaż nie powiem obleciał mnie strach, chyba zabiorę się za przygotowania, bo pozostały mi do skompletowania wszystkie rzycze dla mnie i kosmetyki dla maleństwa. Dziś zamawiam wózek i fotelik i może uda się znaleźć łóżeczko i materacyk. Potem pranie. Hm, czyli właściwie jescze mi daleko do przysłowiowego witania się z gąską :) Pozdrówka, ja wracam do pracy a potem na spacer Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia25- GRATULACJE!!!!!!!!! Ale nas wszystkie zaskoczyłaś....teraz kazda z nas zapewnie pakuje torbe do szpitala;-) Ja bylam u kolezanki w szpitalu ktora wczoraj urodzila 4kg dziewczynke;-) Sliczne sa te małe dzieciaczki Ja dzis zaczelam tez prac bo slonce swieci ale strasznie wieje. Zawiele tych zeczy nie mam bo czekam na paczke od siostry a bedzie ona dop na koniec pazdziernika lub poczatek listopada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wow, ale wiadomości!!! ASIA25> GRATULUJĘ Z CAŁEGO SERCA! Twoja córeczka miała bardzo ładną wagę i długość też niczego sobie. Teraz się pomęczycie w szpitalu, ale możesz się pouczyć obsługi maleństwa, lepiej ją poznać ze świadomością, że zawsze ktoś Ci pomoże. Chyba na dziewczyny z forum (na mnie tak) padł blady strach, wszystko stało się namacalne i takie prawdziwe. Dziewczyny, niedługo rodzimy! (no ja dopiero 32 tc skończony, więc nie mogę się rozpakowywać). Wyprawkę mam już skompletowaną, naprawdę nie wiem co mogłabym jeszcze dokupić :-) Torba do szpitala częściowo spakowana. Swoją drogą nie wiedziałam, że tych rzeczy tyle się zbierze. Tak naprawdę to chyba będą to minimum dwie torby, a nie jedna. Właściwie nie spakowałam siebie, nie mam kosmetyczki, książki, laktatora. Dla małego spakowałam kocyk i rożek i na tym skończyło się miejsce w torbie. Fizycznie czuję się bardzo dobrze, jestem dość sprawna, nic mnie nie boli. Twardnienie brzucha odczuwam głównie wieczorem, po tym jak trochę się nadwyrężę jakąś pracą. Za 10 dni mam wizytę u lekarza i okaże się jak tam moja szyjka... Lenna> trzymaj się. Na pewno masz dość leżenia w szpitalu, ale termin masz wyznaczony, więc zawsze jakoś lżej. Pozdrawiam ciepło!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia25 gratulacje!!!mamaAnia jeszcze mnie dopisze, bo zostałam pominięta, ostatnio na forum udzielałam się chyba w czerwcu, trochę mnie nie było ale teraz was podczytuję cały czas. Pozdrawiam wszystkie mamusie NICK.... ............WIEK.......PORÓD............PŁEĆ............M IASTO pestycyda..........20..........02.11.......chlopiec.... ..........lubuskie Amarantowy......23..TC 22...02.11......Roksanka...........pomorskie Strawberrrrry....29...........03.11.......chłopiec... ............Poznań moppy...............24.........04.11.............?.... ............Holandia Kelis1................26..........05.11.......córcia.. ......świętokrzyskie mamaAnia...........29..........05.11.......córcia..... ..........Białystok dagetka ............29..........05.11..............?.............. ....Poznań Megi84..............26..........05.11..........IGOREK ..........Warszawa aneczka1986......24..........05.11..........KACPER..........warm.-mazur. Drumla............32..........06.11.......chłopiec.. ...............Opole ewelinaer..........30...........06.11.......dziewczynka .............Łódź Zareczona.........28...........06.11......dziewczynka.... .....Pfungstadt Pikalinka...........27...........07.11.......chłopiec. ....Frankfurt/Main madzialenka89....21...........07.11.......dziewczynka.. ....małopolska Ola_Smyk26........26...........07.11.........córka...... ........ok.Łodzi slonko*..............27...........08.11.............?.. ...........Inowrocław mgrEndus...........24..........08.11.......chłopak.... ...zachodniopom. kaasik26.............29.........10.11.......dziewczynka ..........łódzkie fasolinka............26.........10.11....dziewczynka... ..świętokrzyskie AnnS...................26.........10.11..........Natan... .........Poznan Aisha_hm............25.........11.11.........chłopiec ..............śląskie lenna1982...........27.........12.11......bliźniaki- PARKA......lubuskie krakersik...........33..........12.11......dziewczynka... ......lubelskie mami82.............28...........14.11......chłopiec..... ...........Gliwice Maja112010........30.........16.11.........chłopiec..... .......Katowice AWięc................33.........17.11.........kobietka.. ......Warszawa MaNiusia27 .........25.........17.11.........synuś............Częstoc howa Anuszka4 ...........30.........17.11.........synuś............Pozna& marty88.............22..........17.11........Franek...... ....Warszawa mirabelkax..........30.........20.11......dziewczynka. ..mazowieckie Pani.Kara............21.........20.11.........chłopiec.. .............wlkp. Sirusho...............23.........20.11........dziewczynka ...Tarnobrzeg Antena1985..........25.........23.11.........chłopiec. ......dolnośląskie coraz grubsza Zosia..33......24.11..........chłopiec...........Antalya moni_85..............25.........24.11.............?...... ....wielkopolskie Miracle10............29.........25.11..........chłopiec. ..........Gdynia AniaWWW............27.........30.11..........Nata lia..........Warszawa Rozpakowane POR.___NICK__WIEK___IMIĘ____ WG/WZR___ TYDZIEN MIASTO 29.09__asia25__25__Martynka __2600g/51cm_ 35t3d Warszawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wow faktycznie pchałam się pierwsza i nie wyszło :) Jest mi dużo lżej od kiedy wiem, że za tydzień będę miała maluchy. Aż ciężko mi uwierzyć że w momencie cesarki to będzie równo 4 tyg w szpitalu a później pewnie dojdzie piąty jak dzieci się urodzą. Póki co dzieci ważą 2200 i 2100 i tak z rozmów z dziewczynami to podobno szpitalne usg zaniża wagę więc jestem dobrej myśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anuszka4
Ojeeeeeej!!!! Asia25 - ogromne oczy zrobiłam po przeczytaniu Twojego posta!!!! Po pierwsze WIEEEEELKIEEEE GRATULACJEEEEEE!!!! To cudnie, że Martynka i Ty czujecie się ok i że wszystko poszło dobrze. Ale ja też wpadłam w lekką panikę, że mój Krzyś też może zechce wcześniej się pojawić na świecie... No ale wniosek jest taki, że trzeba się naprawdę już powoli pakować i dopinać wszystko na ostatni guzik. Zaraz zabieram się za prasowanie w związku z tym i ogólną ocenę co jeszcze muszę kupić :) Mały dziś przeciąga się mi w brzuszku cudnie i wypina chyba stópki na boku :) Słodkie to ogromnie :) Pozdrawiam Was cieplutko Mamusie!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia25 ja również gratuluję, kto by pomyślał... mam nadzieję, że dotrwam do terminu, bo zamierzam się wybrać do rodziców na tydzień. torba jest, tyle że zawartość leży obok. zmienię na moment temat - czy któraś ma męża elektryka??? nie mogę jednocześnie prać i odkurzać, albo innych dwóch rzeczy na raz, bo różnicówka wyskakuje :( poprasowałabym, ale nie mogę, więc chyba faktycznie spakuję torbę, w razie "W"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No gratulacje Asia :) No ja też stawiałam na Lenne a tu masz Asia się wyrwała a właściwie MArtynka ... no w totka to ja nie wygram z takim trafem. Od dzisiaj na nikogo nie stawiam a idę się pakować :P Swoją drogą w październikowych dziewczynach też z 7 ich się posypało sporo przed terminem. Ja to bym chciała jeszcze z dwa tygodnie poczekać a potem neich już będzie co chce, bo bedę już miała skończony 37 tydzień i w trakcie 38. Więc jakby w terminie. W sumie wolę urodzić wcześniej niż przenosić. Pyska2 ja kupowałam taki jak mam teraz, bo w pierwszej ciąży taki był dobry. Ogólnie o numer większy niz nosiłam zwyczajnie /przed ciążą i na jej początku/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×