Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CO SIE STALO ZE JESZCZE NIE MA

LISTOPAD 2010

Polecane posty

Gość aneczka1986
no to super, u mnie też już powinien potwierdzić :-D już się nie mogę doczekać :-) chociaż się bardzo obawiam tego czy wszystko będzie w porządku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cieszę się ze nas coraz więcej. Ja musze zadzwonić do mojego gina i sie umówić. rok i 4 miesiące starań to był maraton, dlatego tak bardzo się cieszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oleńka1989
cześć dziewczyny. 25 lutego miałam dostać miesiączkę, ale nie dostałam i 27 i 28 zrobiłam test i wyszły dwie kreski. 1 marca byłam na badaniu ale na usg nic jeszcze nie widać bo wg ostatniej miesiączki to 5tc a wgt owulacji to 3tc. kolejną wizytę mam 12 marca i mam nadzieję że już coś zobaczę. mam pyt do czarodziejkki . ty piszesz o 5tc od okresu czy od zapłodnienia? ja termin mam na 1 istopada. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oleńka1989
wy też ta się obawiacie jak ja? to moja pierwsza ciąża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oleńka1989
przyjmujecie jakieś witaminy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczka1986
ja przyjmuję na razie tylko kwas foliowy nic więcej, też mam obawy związane z ciążą ale to normalne :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melcia2
czesc dziewczyny!!mam nadzieje ze do Was dolacze!!spodziewany termin@ to 9 marzec!!mam nadzieje ze nie pzyjdzie ale poki co zadnych objawow nie mam!!to by byla moja trzecia ciaza bo pierwsza poronilam w 8tg:( !!druga juz szczesliwie donosilam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oleńka1989
ja choruję na bulimię i dlatego mam obWY ALE ODKAD ZOBACZYŁAM 2 KRESKI OD RAZU ZMIENIŁO SIĘ MOJE MYŚLENIE. ODCZUWACIE BÓL BRZUCHA?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melcia2
Oleńka bole brzucha to normalna sprawa po prostu macia sie rozciaga tak moze byc az do 3 miesiaca!!no chyba ze masz jakies plamnienia to wtedy musissz sie zglosic do lekarza!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarodziekka79
Ja liczę od dnia ostatniej miesiączki,czyli od 28 stycznia. Móg gin jest tak fantastycznym specjalistą, że zmierzył wielność pecherzyka a nawet stwierdził, z którego jajnika doszło do zapłodnienia! Martwi mnie jedynie fakt, że nie mam objawów poza lekkim bólem jajników przy poruszaniu oraz ból piersi na noc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczka1986
Czarodziejkka79 ja mam to samo, żadnych objawów ciąży, tylko czasami ból brzucha, no i zmęczenie ale nie wiem czy to od ciąży, ja podobnie jak ty ostatnią @ miałam 28 stycznia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ostanią @ miałam 2 lutego. Jedynie objawy jakie mam to ból piersi no i są takie gorące wieczorem. czyli coś w tym musi być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczka1986
ja mam bol piersi ale tylko przy uciskaniu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaasik26
I dołączam się do Was:) Ostatnia @ miałam 3 lutego i wczoraj miałam bete i mam 136.Ide powtórzyć w piatek żeby zobaczyć czy ładnie przyrasta.. To moje drugie dziecko.Mam juz synka-3 latka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Ja też jestem chyba w ciąży... dwie kreseczki wyraźne w dniu @, no i od 4 dni okresu ani widu ani słychu. Za dwa tygodnie pójdę sobie do gina, jak nic się nie zmieni. Termin ok. 10 listopad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość staraająca
część dziewczyny :) gratuluje wszystkim nowym :) oleńka1989 - moja też pierwsza i tyle się tu naczytałam na forum że też niemogę się tak wyluzować i obawy mam ja przyjmuje femintal 800 - wcześniej przyjmowałam przed i teraz idzie dalej kaasik26 - ja też miała ostatnią @ 3 marca a bete 1 marca ponad 200 - to wychodzi nam termin porodu na ten sam dzień :) objawów narazie niemam źadnych - opócz zmęczenia :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mammma
Cześć wszystkim! Dołączam sie do Was jeśli mogę!W poniedziałek zrobiłam test i wyszedł pozytywny-dwa dni przed terminem miesiączki:)Jestem w ciąży!U lekarza jeszcze nie byłam ale sama termin obliczyłam sobie na 11.11.2010:) To będzie nasze drugie dziecko,mam już niespełna 2-letnią córcię.Ale sie cieszę!!!:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oleńka1989
cześć.moje objawy to jak wcześniej napisałam to ból na dole brzucha, bół piersi, powiekszyły m się aureale wokół sutków i mam więcej żyłek na piersiach niż zwykle. na dodatek chce mi się w dzień spać a w nocy nie mogę spać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oleńka1989
czarodiejkka ja też tak jak ty byłam w poniedziałek u ginekologa i pani dokor jeszcze nic nie widziała a jestem w 5tc od miesiączki liczą. może ma gorszy sprzet? że nie było widać co? pozdrawiam wszystkie mamy i dbajcie o siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oleńka1989
starająca ja też przyjmuę feminatal 800. wcześniej brałam tylko folik a ale jak się dowieziałam o ciąży to kupiłam sobie lepsze leki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej... no w 5 tyg. może czasem lekarz nie wypatrzeć jak mniej się na USG zna albo ma gorszy sprzęt. Ja kiedyś miałam mięśniaka macicy to jeden facet mi mówi że nie wie co to jest i że może guz jajnika /oczywiście prawie zemdlałam/ a posżłam do drugiego a ten że to niegroźny mięsniak i opisał jak wygląda i jakie ma wymiary /no i mi ulżyło/. Ja mam ciąże troskzę młodszą ale minimalnie :) więc na razie nie wybieram się do gina poczekam na 7 tydzień bo wtredy można zobaczyć serduszko i nie będę się stresować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczka1986
witam was dziewczynki! Ja dzisiaj jestem bardzo osłabiona, nie poszłam dziś do pracy, wczoraj wieczorem wymiotowałam a dzisiaj rano nie mogę się podnieść z łóżka bo mi słabo. Mam nadzieję że to objawy ciążowe a nie wirusówka, martwię się bo to dopiero początek 6 tyg.ciąży :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie martw się... moja koleżanka na początku ciąży miała zapalenie krtani i kaszlała bardzo i się bała że dziecko się wykaszle, ale lekarz powiedział że jak zarodek jest silny to nic mu tam w brzuszku nie grozi no i teraz już ma 1,5 rocznego brzdąca... nie udało się go wykasłać. a u ciebie to pewnie objawy ciążowe ... a u mnie oprócz tego że czasem mnie zakłuje koło jajnika jak się gwałtownie ruszę i że mam troszkę większę piersi /ale nie bolą nic a nic/no i że moja łazienka mi cuchnie to zero obajwów :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oleńka1989
ja ide do ginekologa w przyszły piątek 12 marca i wg okresu to 6 tc i 4 dni a wg zapłodnienia to 4 tc i 4 dni to już cos powinno być widać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Starająca..to rodzimy razem:) Ja w sumie jeszcze nie mogę uwierzyć ze jestem w ciązy.Na razie wie tylko mój maż i mama. A mężowi dałam na 30 te urodziny małe skarpeteczki:) Ide jutro na bete i mam nadzieje ze ładnie przyrasta..a do lekarza umówiłam sie na 24 marca. Zycze wszystkim spokojnej ciaży ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, ja się do Was tez przyłączam. Zaczyna się u mnie 6 tydzien od okresu, ostatni miałam 28.01 jak kilka z Was ;) Test zrobiłam w 28 i 29 dc oba pozytywne ;) Do lekarza idę w przyszłym tygodniu, bo chcę usg mieć i zdjęcie dostać, żeby wreszcie mój mąż miał dowód że jestem w ciąży ;) Mam trochę różnych objawów ale najbardziej mnie niepokoją bóle brzucha. Czasem boli mnie i podbrzusze jak i żołądek. Tych bóli boję się najbardziej. Napiszcie o nich jak je miewacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slonko*
witam :) ja tez jestem listopadowka! ostatnia @ mialam 01.02,a o ciazy dowiedzialam sie w 25 dc. beta ladnie przyrasta,wiec staram sie byc spokojna. dzisiaj ide do gina i mam cichutka nadzieje,ze zobacze kropeczke. co do objawow,to pobolewa mnie brzuch,piersi z boku,ale tylko przy ucisku no i pojawil sie sluz taki hmmm bezowy,ale lykam luteine,wiec mam nadzieje,ze nic zlego sie nie stanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oleńka1989
dorka 55 mnie też boli brzuch i podbrzusze ale słyszałam i ginekologa ze to normalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oleńka1989
słonko czyli w którym tygodniu jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slonko*
od OM liczac 5 juz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×