Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

amy66

Qlaira

Polecane posty

Gość kapuscinskaoo2
sprzedam tabl. Qlaira. tanio ,mnie niestety nie służą :) kapustaa00@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Huanita111
kupie tabletki Qlaira, płatne przy odbiorze. Kontakt na:smucat@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Qlaira3
kupie tabletki Qlaira, płatne przy odbiorze. Kontakt na:paty@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idka1979
Hej!! Sprzedam jedno opakowanie tabletek Qlaira. Opakowanie jest odfoliowane ale blister jest zamknięty, tabletki kupione niedawno w aptece z datą ważności do 08.2016. Ja nie będę mogła ich brać ze względu na migrenę. Cena 35 zł + asequrella gratis. kontakt elizka79@wp.pl lub gg 12221019

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość didi2012
sprzedam dwa opakowania qlairy (45 zł za jedno) - kontakt: ebvcmv2112(at)wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy.......................
czy ten adres poprawny ebvcmv2112(at)wp.pl Nie mogę wysłać maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość missy32
witam. sprzedam 1 opk qlaira do 08.2016, warszawa, 40 zl. missy32 @ o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
uzywalam, mi nie pasowaly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halszka784
Sprzedam 1 opakowanie Qlaira za 38 zł 1 opakowanie Diane 35 (21 tabletek) za 15 zł 1 opakowanie Depo provera za 40 zł kontakt: halszka784@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziwczyny wczoraj zaczełam 3 opakowanie qlairy i juz trzeci msieiac nie mam normlanego okresu, poczas brania pierwszego opakowania mialm drobne plamienia. a do tego wszytsko bardzo bardzo bola mie piersi.. co radzicie ?? isc do lekarza? odstwic je? czy poprostu poczekac do 4 opakowania?? czekam na odpowiedziec pozdrawiam Was :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość touretta
Witajcie, ja biorę qlaira od 12 dni. Czuję się fatalnie, mam nieustający ból głowy. Cały dzień źle się czuję, mam wahania nastrojów. Dzisiaj stopy i dłonie spuchły mi jak balony. Ból głowy jest nie do wytrzymania, przez niego nie mogę się skoncentrować. Niestety, odstawiam jutro przyjmowanie tych tabletek. Jak widać każdy organizm jest inny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość missy32 **
witam. sprzedam 1 opk qlaira do 08.2016, warszawa, 40 zl. missy32 @ o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gu
Cześć, mam do sprzedania 1 opakowanie Qlaira, termin ważności 08.2016, zafoliowane, cena 40 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gu
kontakt na guszka (at) gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość imelda
Witam Jestem zainteresowana kupnem tabletek QLAIRA KONTAKT gochna0511 małpa tlen kropka pl pozdrawiam pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gu
Ogłoszenie już nieaktualne. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, ja właśnie przerwałam Qlairę przy 20 tabletce 3 opakowania. Uważam, że ma dobre strony, ale też niestety kilka złych, które u mnie przeważyły. Z dobrych to: poprawa cery, bardzo krótkie, bezbolesne plamienia (a miałam tendencję do krwotoków) - więc to było super, ale oprócz tego niestety pojawiły się przykre dolegliwości psychiczne - uczucie ciągłego doła, smutku. Miałam zawsze silny zespół napięcia przedmiesiączkowego i m.in. dlatego lekarz przypisał mi Qlairę - że ona to wyciszy, ale efekt był taki, że zamiast tygodnia przygnębiebnia przed okresem miałam praktycznie cały miesiąc doła i tylko kiedy zaczynałam brać 2 czerwone tabletki i 2 tabletki placebo czułam się nareszcie lepiej. Dlatego przerwałam tabletki nawet nie czekając do końca opakowania. Dwa dni po przerwaniu rozpoczął się normalny okres. Z innych skutków ubocznych: powiększone i pękające naczynka na nogach, skurcze łydek. Przy okazji też zaczęły mi nieźle rosnąć mięśniaki, które miałam wcześniej ale były dosyć małe, a na Qlairze zaczęły szybciej rosnąć. Czy któraś z Was miała może podobne objawy po Qlairze (głównie chodzi mi o psych. doły)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 96969879
Witam, Sprzedam 2 opakowania Qlairy, 40 pln, zafoliowane, email: parker9@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja przesiadłam się na Qlairę po długim stosowaniu Anteovinu a później Rigevidonu. Powodem jest nadwrażliwość piersi ( o ironio jednej), wykluczono wszystkie inne przyczyny, została opcja zmiany hormonów. Do 4 opakowania wszystko było w porządku, poza pierwszym bardzo bolesnym krwawieniu z odstawienia. Przez ostatnie 2 miesiące miałam jazdy z grzybicą, ale prawdopodobnie nie z powodu tabletek, tylko niedoleczonego partnera. Teraz w środku 4 opakowania bujam się z jakimiś plamieniami, ale podejrzewam, że duży wpływ mają moje ostatnie podróże, stres więc nie składam tego na karby pigułek. Poza tym wszystko jest OK, nie mam wahań nastroju, waga w normie (po epizodzie z Madinette byłam spuchnięta jak balon i po odstawieniu lało się ze mnie przez tydzień). Jak na razie jedynym minusem dla mnie jest cena, i ten nieszczęsny blister, którego nijak nie mogę upchać w jakieś rozsądne miejsce typu portfel...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anastasia194
Witam, mam do odsprzedania 3 opakowania Qlaira, dwa zafoliowane, jedno odfoliowane ale tabletki wszystkie, nawet naklejka z dniami tygodnia nie odklejona. Termin ważności: 02/2017 Cena: 40zł/opakowanie Proszę pisać na: anastasia194@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ladyadu
Kupię pilnie tabletki Qlaira. admille@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulinka_32_12
Mam do sprzedania 2 opakowania po 38 za sztukę. kontakt: izunia153@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulinka_32_12
oferta wyzej-nieaktualna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Miałam zacząć brać po raz pierwszy tabletki anty,wlasnie Qlaire w pierwszy dzień okresu. Ale mam problem,od 2 miesięcy moje okresy są bardzo skąpe,a dodatkowo występuje u mnie lekkie plamienie w czasie jajeczkowania. I tu rodzi się pytanie: mam lekkie krwawienie,parę dni przed spodziewanym okresem i nie jestem pewna,czy jest to miesiączka,czy plamienie i nie wiem,czy powinnam zażyć pierwszą tabletkę. Niestety okres mam lekko rozlegulowany poprzez pobyt za granicą i nie jestem w stanie sama obliczyć,a moja gino powiedziała,że powinien przyjść po 15 października. Czy jak wezmę teraz pierwszą tabletkę,mimo,że może to nie być okres to czekają mnie jakieś nieprawidłowości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oddam 1 op. Qlaira za darmo Dla mnie nie są ok. strasznie bolała mnie po nich głowa. dokładnie po 8 godz. od połknięcia. beata-janikowska@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pół jabłuszka
jakie nowe opinie o Qlaira?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ladyadu
Ja się osobiście czuję po nich bardzo dobrze, biorę je od pół roku z jedną przerwą. Nie przytyłam, nie widzę żadnych większych skutków ubocznych, czasem boli mnie głowa tylko, ale nie wiem czy to wina tabletek. Biust nie urósł niestety, trądziku też nie ma, ale ja nigdy nie miałam z nim problemu. Okres zawsze regularnie przy pierwszej ciemno czerwonej tabletce. Dla mnie bomba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość knapczusia
Sprzedam 2 opakowania tabletek Qlaira ponieważ zdecydowałam się yasminelle i nie zaczęłam ich brać. Jedno opakowanie jest rozfoliowane ale cały blister jest nienaruszony. Mam również do sprzedania 2 recepty na cztery opakowania. Zainteresowanych prosze pisać na emailia knapczusia@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieczytająca..
Źle zaczęłam qlairę. Niestety nie przeczytałam ulotki. Zamiast zacząć po skończeniu yasminu, zaczęłam brać qlaire wtedy gdy mialam rozpoczac nowe opakowanie yasmin. Czy ochrona jest skuteczna? I jak brać qlaire?? Robi się przerwy między opakowaniami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×