Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

amy66

Qlaira

Polecane posty

Gość ladyadu
nie robi się żadnej przerwy, są tabletki na każdy dzień cyklu. Na wszelki wypadek przez 9 dni zabezpieczaj się jakoś dodatkowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aisza74
Mam do odsprzedania 1 opakowanie Qlairy z terminem ważności 11.2016 w cenie 38zł. Kontakt gg: 2904649.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ladyadu
Dziewczyny, czy przy tych tabletkach miewałyście tak, że nie miałyście w ogóle okresu? Dzisiaj zaczynam nowe opakowanie, okres ani przy czerwonych tabletkach ani przy białych placebo się nie pojawił, wcześniej zawsze jakiś plamienie chociaż było. I zawsze mnie prawy jajnik pobolewał i troch nerki a teraz zupełnie nic.. Tabletki przyjmowałam prawidłowo, żadnej nie pominęłam, 2 razy nie wzięłam tabletki o 15 tylko o 16 czyli godzinę później, Mam się stresować ciążą i zrobić jutro przed pracą test czy to normalne i nie potrzebnie schizuję?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ladyadu
Kupię Qlairę, admille@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maidenly
Kupię tabletki Qlaira. maidenly@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, jeśli nie wystąpiło krwawienie po pierwszym opakowaniu to mimo wszystko mam brać tabletki z drugiego opakowania? Bo już 3 dni biorę z drugiego opakowania tabletki i nie pomyślałam, że może nie powinnam ich brać skoro nie miałam krwawienia. Wywnioskowałam z ulotki, że mam brać nawet jak nie występuje krwawienie i jeśli w 3 miesiącu nie wystąpi krwawienie to wybrać się do ginekologa, bo może to oznaczać ciąże. Dobrze wywnioskowałam? Czekam na odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś 19tabletka Qlairy z 4 opakowania :( Dałam im szanse, naprawdę i co z tego mam. Miesiączki nie są miesiączkami tylko plamieniem 1,5 dnia , plamienia w 5 i 8 dniu, w tym opakowaniu nie było plamień. Zastanawiam się, czy od tych tabletek mogę mieć stale stan podgorączkowy, od jakiegoś czasu ból pleców (podejrzewam nerki), powiększone węzły chłonne... Na początku nie wiązałam tego z tabletkami, ale sama już nie wiem. Idę w piątek do gina, jutro rano lecę na badania. Myślałam, że może okres przeziębień itd... ale to chyba nie to:( Zaczęłam sobie kojarzyć, że jak 2002 miałam torbiel na jajniku, to też miałam podobne objawy :(. Lekarz podejrzewa PCO, dlatego też je biorę. Brałam wcześniej Yasmin i było ok, tylko libido słabo (żadnych plamień, bólów głowy itp.) Może któraś ma podobne objawy ? Odstawiłabym je już, ale współżyłam, a dwójkę już mam :( Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a09peva
siemka Laseczki ! ja przyjmuje qlaire juz 7 miesiecy. Przez pierwsze 2 miesiece nie mialam okresu WCALE. Przy trzecim opakowaniu dostalam lekkie krawawienie, a potem tak krwawilam co miesiac ale bardzo nieregolarnie i bardzo skapo. Podpasek nie potrzebuje wcale, uzywam tampony, albo wkladki. Raz zdarzylo mi sie lekkie krwawienie przez tylko jeden dzien. spadalam z wagi 2 kilogramy i nie mam takiej ochoty na slodycze, lecz zauwazylam, ze czesciej boli mnie glowa, kiedys nie wiedzialam co to jest bol glowy. Libido jest w pozadu i mam ochote na sex:) Biust pobolewa czasami ale i tak jest ok wporownaniu z wczesniejszym tabsami, gdzie czulam,ze nosze dwa arbuzy na klacie. wystepuja krawienia miedzycyklicze, wczoraj np. pobolewal mnie brzuch jak przed okresem i zaczelam leciutko krwawic a jest 17 tabletka na listku :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam a09peva, właśnie to ,mnie zastanawiało w tych tabletkach, te plamienia, takie dziwne. Nie wiem ile masz lat, ale często słyszę, że te tabsy przepisują lekarze w okresie menopauzy. Ja dałam im szanse. Okazało się, że przez te tabletki miałam również stale stan podgorączkowy i lekarze tego wyjaśnić nie mogą. Odstawiłam, brałam YASMIN przez 2 miesiące, ale odpuściłam. Teraz nie biorę nic, jestem na suplementach i ziołach. Brałam je na PCO. Ty bierzesz je tylko w ramach zabezpieczenia? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnmas
Sprzedam dwa opakowania tabletek Qlaira, dla mnie okazały się nie trafione. Proszę o kontakt na adres e-mail: lusia72600@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość admille
Pilnie kupię tabletki Qlaira, admille@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a09peva
do Kacha 30 ja mam 25 lat i to nie sa moje pierwsze tabletki i przymuje je tylko ze zapobiegac ciazy. teraz to sie bardzo zdenerwowalam,bo wczasie stosunku zaczelam mocno krwawic !!:/ i nie ma pojecie jaki jest podow :/ czy to moze byc jakas choroba czy przez qlaire :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a09peva nie mam pojęcia czy to może mieć związek z Qlairą. Musisz niestety wybrać się jak najszybciej do ginekologa, i sprawdzić to krwawienie. Mam nadzieję, że już ustało? Nie wiem czy wystąpiło u Ciebie normalne krwawienie z odstawienia, czyli po tych dwóch tabletkach. U mnie nie występowało i zastanawiałam się czy w ogóle działają? Czy Ci się tam nie zrobił jakiś torbiel albo nieplanowana ciąża? Znam taki przypadek przy zastrzykach, ale to inna bajka. Ja bardzo silnych krwawień nie miałam, raczej plamienia, ale krew była żywa (taka jasna). Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a09ursko
Nie zapomnialam ani jednej tabletki, nie bralam innych lekow, i nie mialam ani rozwolnienia ani nie wymiotowalam. Przyjmuje je rano roznica miedzy 3 godziny.Raz zapomnialam ale przyjelam po 6 godzinach ale nie 12.wiec chyba w ciazy nie jestem chyba.Krwawienie ustalo.A ostatniego krwawienia z odstawienia nie mialam wcale tylko tydzien przed lekkie krwawienie miedzycykliczne. Ale przez pierwsze 2 miesiace wcale okresu nie mialam a potem tylko bardzo lekkie krwawienie.Ja zawsze mialam lekkie krwawienia i moj gin nic nie powiedzial ze przy qlaira bedzie jeszcze mniejsze albo zaniknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi ginekolog powiedział, że będą słabsze krwawienia, że wcale nie będzie też nie powiedział. Te plamienia bardzo mi się nie podobały, więc nie chcę Qlairy za darmo. Mój kierował się naturą, że takie naturalne i w ogóle. Pierwsza miesiączka po tabletka przyszła w 46 dniu cyklu, więc nie wiem co z tym zrobić :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karina.white
mam 2 opakowania qlaira, których niestety już nie wykorzystam, przez zmianę pigułek, jeśli ktoś byłby zainteresowany odkupieniem ich to proszę o kontakt. Pozdrawiam. karina.white@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beatka1965
Ja barłam kiedyś mercilon i czułam sie po nim bardzo dobrze, nie miałam żadnych skutków ubocznych, nie bolał mnie brzuch ani piersi. Owszem piersi miałam bardzo jędrne jak u nastolatki i chyba trochu urosły. Poprawiła mi sie cera, potem przestałam brać i zaczęło sie huśtawka nastrojów, objadanie się słodyczami, bolesność piersi ogromna, tak że najlepiej nosiłabym je w dłoniach, nawet spać nie mogłam tak bolały. oszłam do ginekologa i przepisała mi clairę kończe teraz drugie opakowanie, piersi trochu mnie jescze bolały pod koniec brania czyli około pierwszej lub drugiej białej tabletki dostaję okres i jak na razie to chyba spoko, myślę, że organizm się przyzwyczaja i będzie co raz lepeij, mam wrażenie, że chyba jestem trochę spokojniejsza nie mam napadów głodu przed miesiączką na słodycze zwłaszcza, zobaczymy, Pozdrawaim Beata 48 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SPRZEDAM QLAIRE JEDNO OPAKOWANIE WAŻNĄ DO 2017R.MI SIĘ NIE PRZYDAŁY A MOŻE KTOŚ POTRZEBUJE.KONTAKT kasiaczek18@autograf.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anastasiaaaaa
Sprzedam trzy opakowania tabletek Qlaira, termin ważności do 02.2017 ! Dwa opakowania zafoliowane, jedno bez folii, ale nie ruszone, są wszystkie tabletki, naklejka z dniami tygodnia nawet nie odklejona. Sprzedam wszystkie trzy opakowania za 100zł (w tym już koszt przesyłki) zainteresowane proszę o kontakt na email: anastasia194@wp.pl Proszę pamiętać, że nie sprzedaję pojedynczo, tylko trzy opakowania razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej;) Sprzedam 1 opakowanie Qlaira 28 tabletek bo zdecydowałam sie na inne . Opakowanie zafoliowane, nienaruszone , wazne do 2017 roku. Proponuje cene 45zl + wysyłka;) Piszcie na : p.jedrzejewska92@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej;) mam do sprzedania 1 opokowanie Qlaira 28 tabletek- data ważności do 2017r. zafoliowane i nietknięte. Nie sa mi juz potrzebne bo zmieniłam je na inne. Proponuje cene 50zł. razem z przesyłka listem poleconym priorytetowym- w ciagu 24 h powinny byc u odbiorcy.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika pe
Jestem po 3 opakowaniu Qlaira. Niestey w połowie trzeciego opakowania zaczęlam plamic. myślałam, że to dlatego, że zapomniałam 1 tabletki. Ale to krwawienie trwa do dnia dzisiejszego czyli 2,5tyg. Lekarz powiedział, że to dlatego, że zapomniałam ta tabletkę....Ale chyba jednal coś nie tak? Czy ktoś może powiedzieć o co chodzi z tym krwawieniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika pe
Jestem po 3 opakowaniu Qlaira. Niestey w połowie trzeciego opakowania zaczęlam plamic. myślałam, że to dlatego, że zapomniałam 1 tabletki. Ale to krwawienie trwa do dnia dzisiejszego czyli 2,5tyg. Lekarz powiedział, że to dlatego, że zapomniałam ta tabletkę....Ale chyba jednal coś nie tak? Czy ktoś może powiedzieć o co chodzi z tym krwawieniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magierusa
brałam 4 lata Qlaire, teraz lekarz postanowił zmienić tabletki. Zero skutków ubocznych, ale u mnie niestety nie ustępował trądzik. Niestety zawsze miałam zapas i teraz zostałam z dwoma opakowaniami Qlairy na zbyciu ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a nie chciałabys się ich pozbyc, magierusa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yska09
chętnie odkupię 2opakowania yska09@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odkupie 1 lub wiecej opak. pauliska_91@orange.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka 123
chętnie kupię tabletki Qlaira, w dobrej cenie:), czekam na emaila z propozycjami. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprzedam opakowanie Qlaira, ważne do 2017 roku, oryginalnie zapakowane. W dobrej cenie 38 zł z kosztami przesyłki. Lekarz kazał mi kategorycznie odstawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chetnie kupie - prosze o podania maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×