Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

amy66

Qlaira

Polecane posty

Gość monikamonikamonikamonikamonika
to chyba o tych tabsach moj gin mowil, czy to prawda ze maja naturalne hormony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agoscinnie
sprzedam qlaire 1 op. ank_1990@poczta.onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anexate71
witam, sprzedam 1 op tabletek Qlaira, termin ważności 01.2018, opakowanie zafoliowane, cena 40 zł. anexate71@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Sprzedam 1 op tabletek qlaira. Data ważności 04.2018. Lekarz zmienił mi tabletki i zostałam z jednym op. Zapłaciłam 47zł, chcę 35zł, wysyłka listem poleconym gratis. Proszę pisać: bj52@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprzedam 1 opakowanie tabletek Qlaira. 43 zł hafija_aida@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny! Mam 2 opakowania Qlairy z datą ważności do 06.2017 roku. Jeśli któraś potrzebuje to piszcie: irmina36@poczta.onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witajcie mam do odsprzedania jedno opakowanie z datą ważności 8.2017, za 40zł w razie potrzeby zapraszam do kontaktu odbiór osobisty w Warszawie micro2@poczta.onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ogłoszenie powyżej już nieaktualne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kupie 1-2 opak. pauliska_91@orange.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiuasiu1
Część dziewczyny .dziś wzięłam 9 tabletkę czyli 2jasnozolta i źle się poczułam i zwymiotowalam w związku z tym że nie mam dodatkowego opakowania a lekarz jutro dopiero może mnie przyjąć wzięłam tabletkę 24 czyli ostatnia w opakowaniu jasnozolta czy te wszystkie jasnozolte mają taką samą ilość hormonów.czy dobrze zrobiłam.To moje 2opakowanie wcześniej brałam yaz i tam wszystkie taka sama ilość hormonów mają a przy tych to nic nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, mam do sprzedania 1 opakowanie tabletek z datą ważności 11.2018. Cena 50 zł. wysyłka lub odbiór osobisty w Warszawie. ewachraniuk@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wawrzynka
Wawrzynka witam.koncze brac pierwsze opakowanieqlairy i caly czas mam plamienia.raz koloru czereonego innym rrazem zolte dziwne lepkie.troche bola mnie piersi i czesto glowa.nie jestem do konca pewna.czy to tabsy dla mnie.mam 45 lat.po revigonie czulam sie super ale podobno maja za duzo hormonow jak na moj wiek.pytanie jak dlugo moze trwac przestawianie sie organizmu? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam do sprzedania jedno opakowanie Qlairy, data ważności kwiecień 2017, jeśli ktoś jest zainteresowany prosze o kontakt na maila: malinowskamali@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam, odkupie qlaire, kontakt pauliska_91@orange.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny, biorę Qlairę ok 4 lat, wszystko było, miesiączki, które zawsze miałam nieregularne unormowały się i były skąpsze, żadnych innych dolegliwości, ale od ostatnich paru miesięcy cos się ze mną dzieje. Nie mam ochoty na seks, w drugiej połowie cyklu męczący ból piersi, zawsze był ale nie tak mocny, drażni mnie ogólnie gdy mąż dotyka piersi. Do tego bóle głowy i ból kręgosłupa, który dokucza mi już 3 noc, mam zamiar je odstawić, bo już jestem tym zmęczona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja biore je 5 miesiac bol piersi jest bardzo silny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matylda1603
Witam, ja zaczęłam swoją przygodę z Q 24.12.2014, na początku było ok, ale dziś , tuż przed wzięciem 19 tabletki strasznie bolał mnie brzuch , od jakiegoś tygodnia piersi/ mam spory biust 75G/ no i zaczęłam plamić? czy to początek okresu? Wszystkie tabletki brane co do minuty,żadnych innych objawów ubocznych, czuje się dobrze. Dodam, ze ma 44 lata, i 11 lat przerwy w braniu hormonów-dawno temu to był Marvelon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brałam qlairę w tamtym roku, potem miałam 8 miesięcy przerwy i teraz kończę szóste opakowanie. Cel: zmniejszenie krwawień, były zbyt obfite. Ale niespecjalnie się czuję biorąc ten lek. Też odczuwam bóle piersi (mam torbiele, ale wyraźnie czuję wpływ tych tabletek). I w połowie opakowania brzuch boli mnie nie jak na "owulację", ale na okres. Czy któraś z was brała je w tym celu co ja? I czy wyregulowały wam okres? planuję je wkrótce odstawić, bo nie chcę ich brać w nieskończoność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam do sprzedania 2 opakowania. Zainteresowane proszę o wiadomość na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam,jestem zainteresowana zakupem tabletek.jezeli aktualne prosze o info na maila misurii05@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, do sprzedanie opakowanie tabletek antykoncepcyjnych Qlaira 28 sztuk. Tabletki oryginalnie zapakowane/zalakowane. Ważność 06.2015 - korny21@wp.pl Kraków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azor
kupi qlaire

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam do odstąpienia 2 opakowania Qlairy. Termin ważności 20.04.2019. bozena.kiesio@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yana yana
Zero skutków ubocznych, czuję się jakbym niczego nie brała - to pierwsza pigułka która mi pasuje - najwidoczniej moje ciało nie znosiło syntetycznego estrogenu z innych pigułek. Okres trwa może 2 dni i jest bezbolesny, w sumie bardziej jak plamienie. Włosy mocne, cera ładna, waga bez zmian. Zaczęłam 4-te opakowanie i zamierzam kontynuować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, czy któraś z Pań miała efekt uboczny po zażywaniu Qlaire w postaci wypadania włosów i swędzenia skóry głowy? Proszę o odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorott
Hej, Biore 3 opakowanie. Wczesniej klika lat przyjmowalam Logest, ale ochota na seks zmalała do zera. Teraz czuję się ok, może troche wrażliwsza się stałam, libido wróciło do normy, waga ok, piersi ok, zadowolona jestem. Mam tylko jedną kwestię która porusze pod koniec miesiaca z ginekologiem. W ogole nie mam krwawienia. Czytalam ze duzo kobiet nie ma wcale, troche mnie to niepokoi i nie jestem pewna czy to do końca słuszne dla mojego zdrowia. Na pewno komfortowe, ale za to nalezy robic testy ciazowe zeby sprawdzac czy tabletki na pewno sa skuteczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość x
Dorott - robiłaś test? chociaż jeśli bierzesz regularnie tabletki ciąża wykluczona raczej. Ja wróciłam do Qlairy po ponad 2 latach. Biorę codziennie o stałej porze. Krwawienie "okres" minimalny na pół gwizdka, raczej plamienia 4 dni. Z tego jestem zadowolona bo w międzyczasie miałam mirenę przez 1,5 roku - ciągłe krwotoki. Po wyjęciu lało się ze mnie jak nie wiem. Minus - bolące piersi w drugiej połowie cyklu, ale takie efekty PMS mam od zawsze, nawet jak nie brałam tabletek, przy mirenie też więc do przeżycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agaLipka
Oddam kilka opakowań Qlairy 28 tabl na terenie Łodzi, tel.500566796

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam Qlaire biorę 4 miesiąc pierwszy miesiąc plamienia od 16 tabletki 2 gi to samo 3 ok 1 dzień lekko brązowy śluz 4 miesiąc od 9 tabletki ciągłe plamienia mam dość wcześniej brałam inne tabletki było to samo mam podwyższoną prolaktynę niski progesteron dostałam tabletki właśnie zeby sie pozbyć plamień tydzień przed okresem niestety nic nie pomaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinakme
odsprzedam jedno nowe, oryginalnie zapakowane opakowanie tabletek qlaira!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×