Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

amy66

Qlaira

Polecane posty

Gość gość
kinakme 2015.08.22 jestem zainteresowana kupnem jenego opokowania. 40+wysylka za pobraniem, czy ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinakme
gość zapraszam na maila kingaa@op.pl ustalimy szczegóły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamigość
Sprzedam 1 opakowanie tabletek Qlaira. kamilunia@poczta.fm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprzedam 2 opakowania zafoliowane QLAIRA wiecej info na natalia-le@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie qlaira nie spowodowala zadnych skutkow ubocznych. Chwale sobie jej dzialanie, w aptece w warszawie tez mi ja polecano jako najlepsza. Gin zbadal krew i mi przepisal. Cena moze jedna z wyzszych jezeli chodzi o tabsy: http://aptekagold.pl/qlaira-tabl-x-28.html ale za to dzialanie bardzo neutralne dla organizmu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chętnie odsprzedam 2 opakowania QLAIRA opakowania fabrycznie zamknięte cena za 2 szt. 60 pln na priv. Data ważności 01/2020 mominica@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biorę qlaire ponad rok i różnie było.Plamienia przez pierwsze trzy miesiące,potem się unormowalo, a teraz krwawienie wróciło trwa już trzeci tydzień,wiec kończę te opakowanie i daje sobie spokój.Inne skutki uboczne wzdęty brzuch,waga do góry o 5 kg,włosy oslably i libido na zerowym poziomie ale najgorsze te ciągle krwawienia.Nie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edel
Qlaira mi nie służyłam i właśnie znalazłam w swojej apteczce jedno opakowanie. Nowe, zafoliowane. Data ważności 04.2018. Sprzedam za 50 zł (koszt wysyłki gratis). Ewentualnie odbiór osobisty w Warszawie. edelweiss.jan.86(at)gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie po tych tabletkach była masakra. Cera i włosy zniszczone, wymioty itd... Nigdy więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mammija
Tez miałam nieprzyjemności po tabletkach - ciężko było z doborem odpowiednich dlatego założyłam wkładkę hormonalną levosert. Przy okazji rozwiał się problem mojego zapominalstwa o tym aby codziennie przyjąć pigułkę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vyola
Witam, brałam qlaira 5 miesięcy zrobiłam miesiąc przerwy i dalej ja biorę ale myślę nad odstawieniem ponieważ przytyłam ok 5 kg mam czasami zawroty głowy, bóle głowy wiecznie jestem zmęczona czesto mam zadyszki, uklucia w okolicach serca dodam że ćwiczę już prawie dwa miesiące 6 dni w tyg. i nie schudlam ani grama nawet w centymetrach nic się nie ruszyło. Nie wiem czy to może być dlatego że biorę te tabletki dlatego postanowiłam je odstawić na dłuższy czas i zobaczyć czy waga wróci do normy. Czy ktoś miał takie podobne objawy? Tu widzę na forum że zadko ktoś po nich przytył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wolę Jeanine.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie Qlaira to nieporozumnienie, brałam Qlairę mając 46 lat bo miałam porblemy z hormonami. Brałam 6 miesięcy, bolały mnie stawy, miesiączka bardzo skompa, ale występowała tylko do 6 miesięcy, potem zanikła, nie miałam wcale, ginekolog dawał mi tylko na wywołanie, podziękowałam bo chyba nie na tym polega leczenie. Później brałam Rigevidon, czułam się rewelacja. Miesiączki jak 16 - tka i jak w zegarku., Dziś się dowiedziałam od innego lekarza, że to za silne jak dla mnie tabletki, że mam 49 lat i nie powinnam tego brać, jakieś na Z tabletki mi zaproponował, łaskawie przepisał mi 1 opakowanie i dziękuje. Jestem zła i wściekła, teraz muszę szukać kolejnego gina bo lekarze mają jakieś swoje fanaberie i fochy. Dostałam skierowanie na badania i bardzo chętnie je zrobię bo sama chce się przebadać, ale teraz mam problem, boję się brać kolejnych , jakiś nowych hormonów, nie wiem jak zareaguje organizm, a może będę się źle czuła....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprzedam 1 opakowanie, zafoliowane - kamilunia@poczta.fm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tatila
Do gość wczoraj Miłam bardzo podobnie przy pierwszych tabletkach ale było to wynikiem nieodpowiedniego doboru. Zmieniłam ginekologa, zrobiłam badania i na ich podstawie zmienił mi lekarz tabletki na Belarę. I tak już do teraz biorę tą anty bo nie mam żadnych skutków ubocznych - jest rewelacyjnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam Qlairę przyjmuję od 12.11.2013r. czyli prawie 4 lata, wydawało mi się, że są dobrze dobrane, od jakiegoś czasu źle się czuję, chodzę od lekarza do lekarza, robię różne badania a wyniki wszystkie w normie, więc zaczynam podejrzewać, że to wina Qlairy. Czuję się ociężała, zmęczona, senna, nie mam energii, bóle głowy (szczególnie lewostronne skroń, ucho i żuchwa), zawroty głowy, piski, szumy uszne, wrażenia nadmuchania jak balon, ciągle spuchnięta, bóle pleców szczególnie karku, sztywność karku, wzdęcia. Przytyłam od tego czasu 8,5 kg, nie mogę schudnąć, pomimo diety, byłam przez 3 mce na diecie pudełkowej waga nie drgnęła ani 1 g. Chyba skończył się dobry czas i organizm zastrajkował. Q przyjmuję ze względu na obfite i długie miesiączki. Teraz trwają od 3-5 dni, w mniejszej ilości. Ginekolog przepisał mi teraz inne Limetic, boję się, że znowu przytyję a kolejne kg nie są mi już potrzebne :( mam 40 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja biore Qlaire drugi miesiac , mam straszne bole glowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć dziewczyny, czy któraś miała przepisaną Qlaire mimo żylaków ? Jestem na początku pierwszego opakowania a odczuwam pieczenie żyły. Nie wiem czy brać koljeną tabletke i czekać czy zaprzestać dalszego brania pigułki ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam ja biore qlaire od 10 m-cy ogólnie ok ale mam 2 razy w cyklu plamienie to w 2 połowie ze skrzepami i trochę mnie to męczy bo ile można ..i weszło 2 kg które nie chce zejść ...ale nie mam pomysłu co dalej ...chyba odstawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj lekarz po tym teraz proponuje wkładkę mirena ale ona tez ma hormon o boje sie ze jak po qlairzrle były plsmienia i wzrost wagi to przy tym może być podobnie...miał ktoś ta wkladke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprzedam dwa opakowania tabletek Qlaira. Zainteresowanych proszę o kontakt mailowy: lcam@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja się po nich kiepsko czułam, zresztą tak jak po innych tabletkach. Teraz szukam jakieś metody niehormonalnej (innej niż prezerwatywy). Możecie coś polecić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marita

Witam, chętnie odsprzedam 2 zafoliowane opakowania tabletek Qlaira, termin ważności do 06.2023. cena 40 zł za opakowanie, chętnych proszę o maila baronowa.von.herman@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinga

Cześć dziewczyny.

Od kilku miesięcy biorę Qlarie i ani razu nie dostałam okresu po skończonym opakowaniu... zawsze na początku ostatniego rzędu... może to głupie pytanie ale czy nadal działa antykoncepcyjne? Boje się ze mogę zając w ciąże... nie ufam tym tabletka 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×