Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mordziaga

Czy po stażu musze podpisac umowe o prace z szefowa??

Polecane posty

Gość Mordziaga

Witam Mam problem w kwietniu konczy mi sie staz wczoraj powiedziałm szefowej ze po stazu odchodze a ona mi powiedziała ze niemam mowy ze po stazu musze podpisac z nia umowe o prace na 8 miesiecy minimum ratuku.............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wykidajło
chyba nie musisz podpisywać jak nie chcesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jezeli od
odbylas staz przez co najmniej 6 mies to sklep musi cie zatrudnic na min 1 miesiac.Zapytaj w urzedzie pracy.Nie sadze aby bylo to prawdopodobne zebys musiala tam pracowac bez swojej zgody.A dlaczego nie chcesz tam pracowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mordziaja
Niechce tam parcowac ponieważ chcę zamieszkac z nażeczonym a on mieszka w innym miescie i chcemy byc razem to jest zrozumiałe chyba?? Ale boje sie że bede musiał podpisac umowe o prace w obecnym miejscu pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIE NIE MASZ TAKIEGO OBOWIĄZKU
NIE MOŻNA NIKOGO ZMUSIC ŻEBY PRACOWAŁ GDZIEŚ GDZIE PRACOWAC NIE CHCE. NIE MASZ OBOWIĄZKU NICZEGO PODPISYWAĆ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mordziaga
No tak nie musze ale w umowie jest napisane że ona zobowiązuje sie do podpisania ze mną umowy o prace na minimum 8 miesiey po zakonczeniu stażu a jak nie to kare jej dowala i ja boje sie ze skoro ja niechce u niej pracowac i nie podpisze to mi dowala kare jakas POMOCY czy ktos był na stażu i po nim nie podpisał umowy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ma zadnego obowiazku
zatrudniania po stazu, to dobra wola pracodawcy krory zawarl umowe z UP. a jesli w niej sie zobowiazal,ze cie zatrudnia to sie chce z umowy wywiazac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ma zadnego obowiazku
nie ma zadnych kar dla pracodawcy. sklada ona i ty oswiadczenia czemu umowa nie dojdzie do skutku i juz. jesli ona napisze,ze ty rezygnujesz to ew.konsekwencje ty ponosisz. np. nie zostaniesz wiecej wyslana na staz. ale zadnych kar nie ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale problemy :O lasia ma okazje pracowac ale woli jechac mieszkac z facetem a pomyslałas ze znowo zaczniesz od zera i moze minąc długi czas zanim zaczniesz pracowac??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SZEFOWA MA OBOWIĄZEK
ZAPROPONOWAĆ CI PRACĘ SKORO SIE ZADEKLAROWAŁA, ALE NIE MUSISZ TEJ PROPOZYCJI PRZYJMOWAĆ. NIE PONIESIECIE Z TEGO POWODU KARY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mordziaga
Dzięki za wszystkie odpowiedzi najlepiej bedzie jak pojade do urzędu pracy i powiem w czym żecz i oni mi powiedza z pewnoeścią co i jak ;-) Może i potrwa troche to zanim znjade prace ale tu wydaje kase na wynajem a tam mamy własny dom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oferuszkaaaa
miałam taka sytuacje i faktycznie ona ma taki obowiazek bo w przeciwnym razie straci możliwość przyjmowania stazystów na 2 lata,ale ty mozesz napisac pismo w ktorym sama rezygnujesz z podjecia wspolpracy i podajesz uzasadnienie czyli tutaj ze przeprowadzasz sie do innego miasta i to dajesz jej i do UP i po sprawie bez zadnych konsekwencji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mordziaga
Aha Dziękuje ci Bardzo a powiec mi jak ty na pisałs te pismo?? Mniej więcej??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×