Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość spartakus

skuteczne usuniecie blizn

Polecane posty

Gość Gość #$%

Usuwalam blizny potrądzikowe laserem frakcyjnym . Miałam już.zrobione 2 zabiegi , blizny sie juz troche wyrównały .Jeszcze czekają mnie 2 zabiegi .. Polecam zabiegi w Arkadycm . Jesteśmy bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja korzystałam z usług usuwania blizn w gabinecie lekarskim Moja Estetyka w Rzeszowie. Miałam blizny na nogach po wypadku, które w żaden sposób nie chciały się goić, nawet po stosowaniu różnych maści i kremów. Dopiero po wizycie w tym właśnie gabinecie, przedstawiono mi na czym polega zabieg. Teraz w końcu mogę cieszyć się pięknymi nogami i nie wstydzę się ich pokazywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kcarola

Właśnie bardzo dobre jest to, że większe plastry można bez utraty ich właściwości po prostu pociąć i mieć ich więcej, a do tego skutecznie walczyć z różnego typu bliznami. Druga sprawa to elastyczność plastrów, nie powinny ściągać skóry. Jak wydajemy już pieniądze to chcemy użytkować coś, co nie będzie u nas powodowało również uczucia dyskomfortu. Tu z własnego doświadczenia polecam plastry silikonowe Sutricon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ula234

Ja stosowałam już plastry na blizny, żele i kremy - trochę pomogły, ale nadal czuje się trochę nieswojo z tą widoczną blizną. Przy okazji wizyty w klinice medycyny estetycznej podpytałam o jakieś zabiegi na blizny i okazało się, że pani doktor bardzo poleca zabieg laserowy Lavieen. Niby trochę kosztował, ale ja naprawdę widzę efekty! Dodatkowo nie czułam bólu, a po przeczytaniu opinii na forach trochę się bałam. Sprawdźcie w swoich klinikach, może mają w ofercie ten zabieg, info o klinikach jest też na stronce 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolabajdola

Miałam kilka blizn po wypadku z dzieciństwa i dopiero zabieg, który znalazłam w ofercie u swojej kosmetyczki w Esthe okazał się wystarczająco skuteczny. Cieszę się że zdecydowałam się coś z nimi zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie sprawdził się laser 🙂 do Kliniki Krajewski zaprowadziła mnie przyjaciółka, po wstępnej konsultacji bez wahania zapisalam się na kolejną wizytę 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja także miałam sporą bliznę na czole po tym jak przewróciłam się na schodach. Na początku zakrywałam ją grzywką ale doszłam do wniosku, że pora coś z nią zrobić i zdecydowałam się na zabieg przy użyciu lasera frakcyjnego CO2 w klinice www.derma-clinic.pl. Efekt przeszedł moje najśmielsze oczekiwania i jestem bardzo z niego zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izaa

Jestem po serii laserowego usuwania blizn, miałam straszne blizny potrądzikowe i faktycznie zabiegi bardzo mi pomogły. Przede wszystkim to nie wstydzę się już chodzić w koszulkach na ramiączka 🙂 Robiłam zabiegi w Laser Delux w Kielcach, jestem naprawdę zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnkaMis34

laserem najskuteczniej 🙂  ja już po kuracji laserowej lavieen - też miałam spory problem z trądzikiem i bliznami po nim, a leczyłam sie długo i naprawdę przeróznymi metodami. dlatego teraz polecam wszystkim laser - działa cuda - ja już po tygodniu widziałam efekty 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia93

Mi na blizny po trądziku pomogły zabiegi u p.kosmetolog Izabeli w Poznaniu w salonie Beauty Premium, ktorą bardzo polecam. Moja mama miała tez u niej zabiegi ale na blizne po operacji i rozstępy na brzuchu. Na pewno zabiegi były inne w obu przypadkach ale skuteczne. Obie jestesmy bardzo zadowolone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda

Blizny najlepiej i najskuteczniej usuwać laserowo, tylko ta metoda daje gwarancję poprawy. Zabieg laserem frakcyjnym robiłam w Instytucie Zdrowia Boczarska Jedynak w Oświęcimiu i własnie tam po konsultacji doradzili mi ten zabieg. Różnica po laseroterapii jest spora, blizna jest o wiele mniej widoczna i do tego wygładzona, polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nina

Ja chodziłam na usuwanie blizn do La Guel i jestem zadowolona z efektów. Bardzo szpeciły moją twarz, a teraz w końcu odzyskuje pewność siebie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marek

Najlepiej zrobić to laserem. Też miałem taki problem, ale dziewczyna zapisała mnie do kliniki Esderm i pomogli mi.Efekt jest bardzo fajny twarz wygląda o wiele lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Teresa

Mogę Ci polecić Esderm we Wrocławiu. Miałam bardzo niefajne blizny, które baardzo mi przeszkadzały i poddałam się zabiegowi usuwania ich laserem frakcyjnym. Naprawdę jestem zadowolona z uzyskanych efektów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renata

Tyle osób mówi pozytywnie o Esderm, że sama się umówiłam na zabieg :) Zobaczymy czy serio warto, dam znać za jakiś czas!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maja
Dnia 23.12.2019 o 12:35, Gość Teresa napisał:

Mogę Ci polecić Esderm we Wrocławiu. Miałam bardzo niefajne blizny, które baardzo mi przeszkadzały i poddałam się zabiegowi usuwania ich laserem frakcyjnym. Naprawdę jestem zadowolona z uzyskanych efektów

Też polecam tą klinikę. Ja akurat pozbywałam się blizn po trądziku i efekt mnie zachwyca. Bardzo mili ludzie, a lekarz dermatolog bardzo inteligentny. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baśka

Moje blizny po trądziku wyglądały tragicznie do czasu kiedy udałam się na kilka zabiegów do dr Pabiańczyka. Obecnie moja cera wygląda dużo dużo lepiej i w końcu mogę pokazać się bez makijażu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolanta

Polecam laser! Chyba był frakcyjny o ile dobrze pamiętam! Wykonywałam do na sławkowskiej w krakowie to możecie sprawdzić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamila

Po trądziku młodzieńczym pozostało mi bardzo dużo blizn. Stosowałam różne masci ale pomagały tylko trochę. W klinice  MTT Estetica w Krakowie zaproponowano mi zabieg Ulverin R. Zrobiłam go i wszystkie blizny mi zniknęły. Bardzo dobry zabieg i polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety ale kosmetyki zewnętrznie nie dają takich dobrych rezultatów o czym sama się przekonałam. Mam blizny potrądzikowe, których dorobiłam się w okresie nastoletnim i które nie wyglądają zbyt dobrze. Stosowałam bardzo wiele rożnego rodzaju kosmetyków ale ich dzialanie jest zbyt słabe aby te blizny potrądzikowe zmniejszyć.

Ze swojej strony polecam laser:
https://slowage.pl/wskazania/blizny

Na stronie mozecie poczytać sobie o zabiegu. Byłam na kilku sesjach i efekty bardzo dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zacznij stosować kosmetyki o działaniu regeneracyjnym i nawilżającym. W moim przypadku naprawdę dobrze sprawdził się Octenicare. Świetnie się sprawdza i to nie tylko podczas pielęgnacji blizn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie osobiście żaden krem nie pomógł usunąć blizn. Zdecydowałam się na laserowe usunięcie u dr Żukowskiej. I dzięki tej decyzji pozbyłam się brzydkich blizn 😊

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi pomógł laser frakcyjny, no i okej. Tylko pytanie, czy Tobie pomoże? No właśnie. Tego nie wiadomo. Gdy stałam przed takim samym problemem, co Ty, po prostu poszłam na konsultację medycyny estetycznej, żeby lekarz sam miał szansę spojrzeć, zdiagnozować, ocenić, co będzie dla mnie najlepsze ☺ To co pomaga mi, niekoniecznie pomoże Tobie. Zawsze będę zdania, że jedyną osobą uprawnioną do takich rad jest lekarz ☺ Ja jedyne co, to bardzo polecam dr. Marka Wasiluka z kliniki L’experta. Odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu. Holistyczne podejście, racjonalna ocena na temat leczenia, empatia wobec pacjenta 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czesc wam, mam ogromna prosbe, ta dziewczynka nie ma wiele czasu a kazde klikniecie to 10g,r wsytarczy kliknac, nic wiecej dobryklik.pl/jagodkamichalak (dla was klikniecie dla niej 10gr by uzbierac na lek bez ktorego nie ma przyszlosci... mozna codzienndzie kliknac i dac jej szanse)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy od tego, jaki masz rodzaj blizny 😉 Tak powiedział mój doktor Marek Wasiluk. Mi pomógł laser frakcyjny, a Tobie może coś innego. Myślę, że konsultacja u lekarza medycyny estetycznej będzie najlepszym rozwiązaniem. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×