Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość spartakus

skuteczne usuniecie blizn

Polecane posty

Gość Niezapominajka_24
Okres dojrzewania oraz idący z nim w parze trądzik, również i u mnie pozostawił po sobie ślady w postaci blizn, głównie na policzkach. Przez kilka lat próbowałam walczyć z problemem stosując maści, plastry itp.-wszystkie działania były niestety bezskuteczne więc stwierdziłam, że szkoda marnować pieniędzy i muszę chyba przyzwyczaić się do swojego wyglądu. Przeglądając ostatnimi czasy internet, natknęłam się na reklamę jednej z warszawskich Klinik dermatologicznych, która promowała swój najnowszy nabytek- laser na blizny potrądzikowe. Zapisałam się na konsultację i po dokładnym wywiadzie z lekarzem dermatologiem zdecydowałam się na podjęcie ostatniej próby walki z bliznami- zapisałam się na pierwszy zabieg. Odbył się dwa tygodnie temu i już teraz wiem, że wydane na niego pieniądze to najlepsza inwestycja jaką do tej pory zrobiłam! Co prawda czekają mnie jeszcze dwa zabiegi (lekarz zalecił mi serię 3 zabiegów dla uzyskania zadowalającego efektu), ale wierzę, że tym razem wreszcie uda mi się pozbyć szpecących mnie blizn!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niezapominajka prosze napisz w ktorej z warszawskich klinik mialas wykonywany zabieg usuniecai blizn?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guciakowek33
Blizny można skutecznie usunąć laserem Fraxel :) wiem ze salon Elite zajmuje się tym profesjonalnie , jak innych gabinetach to nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niezapominajka_24
Zabiegom poddałam się w Klinice Murano

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BIO MEDEX
Szanowni Państwo, rany to jedne z najczęstszych uszkodzeń skóry, z jakimi mamy do czynienia. Zwykle spowodowane są one urazami mechanicznymi, w tym także ingerencją chirurgiczną (tzw. rany pooperacyjne). Zdarza się jednak, że powstają także w wyniku przewlekłych procesów chorobowych, takich jak niewydolność żylna, cukrzyca czy miażdżyca. Powikłania oraz długotrwały proces gojenia to powszechny problem. Istniej jednak kilka sprawdzonych sposobów na to, by proces ten przyspieszyć. Jednym z nich jest metoda leczenia światłem. Fototerapia nie tylko pozytywnie wpływa na gojenie, ale przeprowadzona po zalecanym okresie rekonwalescencji po operacjach czy zabiegach zmniejsza ryzyko zakażeń i powikłań. Bioharmonizer to urządzenie służące naświetlaniu, które może pobudzać przepływ wewnętrznej energii i stymulować organizm do radzenia sobie z wszelkiego rodzaju dolegliwościami, m.in. z procesami gojenia. Po zastosowaniu fototerapii rany goją się szybciej, a powstałe już blizny stają się coraz bledsze i bardziej elastyczne. BIO-MEDEX

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja swoja bliznę usunęłam laserowo w klinice Amaryllis, blizna była duża i znajdowała się na policzku, zabieg szybki ale troszkę nieprzyjemny ale za to efekt przeszedł moje oczekiwania, po 3 zabiegach blizny praktycznie nie widać, polecam laser

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Amarylis - lepsze jest posmarowanie psim g.... niż wasz laser

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam bardzo dużu problem z bliznami :( nie wiedziałam co mam z tym zrobić. Koleżanka poradziła mi Panią Anetę Polewiak z Gabinetu Princesse. Poradzono mi makijaż permanentny medyczny, który zatuszował moje blizny. Czuję się teraz innym człowiekiem, zdecydowanie bardziej pewnym i wierzącym w siebie. Numer telefonu do Gabinetu: 666996888.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fryzjerkaKRK
Wiadomo, że ilość zabiegów dobierana jest indywidualnie. Wszystko zależy od stanu skóry. Ale laserem osiągnąć można bardzo dobry efekt. W salonie Vici Clinic dysponują najnowocześniejszym sprzętem- laserem ResurFx. Polecam. Na pierwszy zabieg można otrzymać 50% rabat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pannakot
W klinice Miracki maja zabiegi na usuwanie blizn i szczerze mówiąc teraz moje blizny po oparzeniu są na prawdę minimalne i prawie ich nie widać! szzkoda tylko że wcześniej się nie zdecydowałam do nich pójść!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz wszyscy będą wiedzieć o znakomitych rezultatach Mirackich. Dziękujemy Ci za tę fantastyczną wiadomość i inne na ich temat też !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja usuwałam bliznę po ugryzieniu. W dzieciństwie pies ugryzł mnie w łydkę - nie nosiłam sukienek ani krótkich spodenek... W końcu umówiłam się na zabieg w La Nika w Gdańsku. Pani doktor ustaliła indywidualny plan leczenia. Bliznę miałam usuwaną laserem Icon. Bardzo polecam, bo bliźnie nie zostało śladu!!!! Usuwanie blizn Gdańsk http://la-nika.pl/laser-icon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Usuwałam swoją bliznę po cesarskim cięciu w Klinice Dr Legrand w Krakowie. Po trzech zabiegach, nikt nie zauważa, że kiedykolwiek byłam w ciąży, no chyba że patrzy na mojego synka. Nie żałuje swojej decyzji, zabieg był bezbolesny, szybki a wiedza personelu Kliniki ogromna, wiem że dobrze zrobiłam kiedy im zaufałam. :) Polecam !https://www.drlegrand.pl/laser-frakcyjny-co2-blizny/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do kosmetyczek to bym sie raczej nie wybierala :/ ja usuwalam blizna na przedramieniu prywatnie w przychodni w lux medzie, smarowalam najpierw kilka miesiecy jakimis kremami ale nic to, w koncu sie nie wstydze chodzic w bluzkach z krotkim rekawem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marchewka222
nie wiem czy ktoras z Was probowala mezoterapie kolagenową, ale jest to fenomenalny sposób na blizny na twarzy. próbowałam różnych maści, zabiegów...i co? pieniądze wyrzucone w błoto. zaufałam ostatni raz, tym razem firmie Dethloff. w klinice używa się nowoczesnego preparatu Linerase. rezultat jest taki, że po 2 zabiegach blizny praktycznie zniknęły! gorąco polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam sprawdzić laser frakcyjny CO2, np. w ofercie Kliniki Sfera, http://www.klinikasfera.pl/. Znajoma miała i blizny potrądzikowe zniknęły bez śladu, polecam gorąco :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reeeniaaa2
Na pewno peeling medyczny jest skutecznym sposobem na rozwiązanie tego problemu. Tutaj http://drlidiarajzer.pl/peeling-medyczny/ na stronie gabinetu z Krakowa znajduje się wiele cennych informacji na ten temat, z którymi moim zdaniem warto się zapoznać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renia, pomijając dość wysoką cenę tego TCA na tym Krakowskim gabinecie ( za 300zł to kupisz pół kilu kwas i rozrabiaj ile potrzebujesz...) to mogliby napisać, że nie nadaję się do osób z ciemny kolorytem bo jest duże ryzyko odbarwień (białe plamy), które ciężej usunąć niż przebarwienia. Nie wspominają, że po zabiegu wyglądasz bardzo źle przed długi okres czasu i przy gojeniu nie możesz się malować. I dość istotne, stężenie do 50% zadziała na blizny zanikowe, ale wypukłych absolutnie nie ruszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miriabellka
Ja nie mogę lasera, ale znalazłam alternatywę i przyklejałam takie plastry silikonowe sutricon. Bardzo ładnie sobie poradziły z blizną, a była dość spora. Tylko trzeba regularnie stosować, żeby efekt był. Może trwa to dłużej, niż po zabiegach o jakich piszecie, ale też ładnie działa. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam laser frakcyjny CO2, w Klinice Sfera, http://www.klinikasfera.pl/, wykonywałam takie zabiegi i skutecznie, bezboleśnie pozbyłam się blizn potrądzikowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam konsultacje w klinice, w której ja byłam. w 100% jestem zadowolona z efektów. http://fyoung.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szatafakap
Tak jak wczesniej osoba wspomniala, mnogosc zabiegow w Clinica Cosmetologica sprawia, ze jest to jedna z tych najbardziej zaufanych klinik. Sama bylam na Palomarze u nich i wiem, ze wszystko robia profesjonalnie. Tutaj link z zabiegu - https://www.youtube.com/watch?v=VOiGCTs7zyY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam okropne blizny po trądzikowe… W znacznym stopniu je usunęłam w www.tesoroclinic.pl. Polecam tych specjalistów, już od pierwszej wizyty można czuć, że trafiło siew dobre ręce. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenaogorek
Niestety moi drodzy muszę Was trochę zawieść ponieważ niema w 100% skutecznej metody są tylko nowoczesne rozwiązania ale są skuteczne w 90% wiem, że bardzo dobrze z usunięciem blizn trądzikowych radzą sobie w DermExpert https://www.dermexpert.pl/oferta,usuwanie-blizn.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko zalezy od blizn. Na moje blizny po tradziku wystarczyły 2 zabiegi z peelingami medycznymi pcaskin i 3 zabiegi mezoterapii mikroiglowej dermapenem ze specjalnym preparatem zawierajacym miedzy innymi krzem. Zabiegi mialam robione w Beauty Premium w Poznaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daga122w
blizny po trądziku usuwałam w Krakowie w Klinice Estetica kilka zabiegów laserowych i nie ma śladu po bliznach. Z efektu jestem bardzo zadowolona i polecam wszystkim ten gabinet. Z tego co się orientuję to mają swoje oddziały również w innych miastach w Polsce także warto zerknąć na to bo jak usuwanie blizn to tylko tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×