Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

OstraSiostra

warta.

Polecane posty

Dzięki!! Chamie przyparkowala wczoraj we mnie baba jakaś , lekka stłuczka jest ubezpieczona w warcie i masakra jakaś! Przyjechał facet z warty wycenił auto, warta podala swoją wycenę (samochodu - pod względem rocznika itd_) teraz wystawili go na jakaś aukcję do której nie mam wglądu, i wypłaca mi róznicę między wyceną warty a tym za ile ktoś wylicytuje,,Kurva porazka jakaś!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem właśnie. już mnie poqrwili tą licytacją..chyba frajera szukają.. skoro wszystko takie uczciwe dlaczego nie mam do niej wglądu?? Czekam do 12 ma się ze mną kontaktowac koleś który robił wycenę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idź do swojego ubezpieczyciela, poproś o wycenę części które masz uszkodzone i tą wyceną pomachaj panu z Warty :). Może to coś da ? Ja się tak upierałem przy swoim jak mnie koleś 'sztuknął" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poczekam do 12 zobaczę co powie, jak będzie kombinował zajmę sie tą sprawą. W ogóle to choojnia w tej Polsce..Płacisz regularnie składki, a jak dojdzie to stłuczki każdy ma cię w dupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a po to zebys sama nie podbila jakie to auto i rok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem likwidatorem szkód w pzu. To nie jest utrudnienie. Żeby wypłacić Ci pełną kwotę odskzodowania, w tym przypadku kwotą odszkodowania jest wartość pojazdu na dzień szkody to muszą wystawić go na aukcję. Do tej aukcji mają wgląd warsztaty, komisy, które oferują jakąś tam kwotę za Twój pojazd. Wygrywa ta firma, która da najwięcej. I teraz powiedzmy, że Twój samochód przed wypadkiem był wart 4000 (teoretycznie) a po wypadku wartość uszkodzonego pojazdu to 1200 zł. I odszkodowaniem jest różnica pomiędzy wartością sprzed szkody i wartością po szkodzie. 4000-1200=2800 zł. Tyle zostanie Ci zwrócone z Warty i jeśli znajdzie się kupiec na Twój samochód to ten kupiec powinien wyrównac stratę do 4000 zł, czyli za pozostość po wypadku musi dopłacić 1200. Jeśl nikt taki się nie znajdzie dostaniesz odszkodowanie w kwocie 2800 i zostanie Ci uszkodozny samochód.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
licytacja miała się ponoć skończyć wczoraj o 20, jak zadzwonilam usłyszałam,że jeszcze trwa do dziś do 10..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
parasolka przedstawila przepisy a zeczywistosc jest calkiem inna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poczekam do 12 , tak się umówiłam z kolesiem który prowadzi sprawę. Parasolka jaki mają czas na wypłacenie odszkodowania?? 30 dni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
30 dni to czas na decyzję w szkodzie. Albo wypłaty odszkodowania albo odmowy wypłaty. Maksymalny czas na zamknięcie sprawy to 90 dni, ale z dościadczenia wiem, że jeśli wsyztsko jest w porządku (są dostarczone wszystkie dokumenty i sprawca się przyznaje) to odszkodowanie wypłaca się do 14 dni. A policja była czy spisałyście oświadczenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dr ojj boli
zadzwon i spytaj !!myslenie nie boli! z wszystkim dziecko biegniesz na kafe kupy tez sama nie zrobisz?!:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dr ojj boli
porazko ty jedna nastepym razem dowiedz sie na jakich warunkach jest to ubiezpieczenie ktore notabene sama wybralas:D a teraz masz pretensje ...do tybu postepowania w przypadku szkody jakiej doznals...czyta sie to co sie podpisuje i za co sie placi,trzeba nastepnym razem wypytac o wszystko :P powinnas miec pretensje ale do siebie ...moze wloski przefajbuj to cos pomoze:D:D:D chociaz watpie:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×