Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość carria

otwieram sklep - szukam dostawców odzieży

Polecane posty

Gość gość
Wejdz na post o hurtowniach odziezy uzywanej na Kafeterii tam podaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kinga
sprawdzone wiec polecam Pani wszystko przesyła (nie trzeba jeździć) www.labellebaby.pl polska jakość co, rzetelne wykończenie , styl vintage połączony z najnowszymi trendami polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sporo jest teraz różnych hurtowni odzieżowych i na pewno trzeba być ostrożnym. Dużo jest dziadostwa na rynku prosto z Chin, czyli ubrań do jednego założenia, które po praniu nadają się do wyrzucenia. Ja mam osobiście dobre doświadczenia z hurtownią Megabrand i ich jakością. Dobra, klasowa odzież od znanych marek. Hurtownia ma swoją stronę ze sklepem online gdzie są opisane konkretne dostępne modele - www.hurtowniamegabrand.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zapraszam na na strone www.chickachicka24.pl odziez dziecieca licencjonowana Disney

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak odzież używana i do sklepu to tylko ta hurtownia pol- can odzież . Super hurtownia i super ceny www.polcan-odziez.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hurtownia odzieży używanej, A & B Quality Clothes UK,Z bogatych dzielnic Londynu!!!!konkurencyje ceny sort £7zł/kg bez plam i dziur wiosna lato kontakt 662-339-760 dowozimy w każde miejsce w Polsce.Rabaty przy stałej współpracy i większych zamówieniach!!!!Zapraszamy sklepy do współpracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteśmy firmą zajmującą się importem włoskiej odzieży bezpośrednio od włoskich producentów. W ofercie posiadamy odzież między innymi takich marek jak: Babylon, Roberta Biagi, Rinascimento, Rossodisera, Paquito, Kontatto, Islo, Gil Santuci, Elisabetta Franchi, Cannella, Imperial, Please, Ovye, Suerte, Antonello Serio, Joenia, Lovlet. Dodatkowo na potrzeby indywidualnych klientów oferujemy usługi pośrednictwa w zakupach we Włoszech tzn. przejazd, zakwaterowanie oraz profesjonalne tłumaczenie w języku włoskim na miejscu. Zapraszamy do współpracy butiki, sklepy internetowe oraz hurtowników. Istnieje również możliwość importu odzieży produkowanej we Włoszech w niższych półkach cenowych. italiaimport@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witaj mam do zaoferowania modne kombinezony spódniczki oraz bluzki kopertowki w cenie producenta tel kontaktowy 506951529

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Outlet
Witam, Mam na sprzedaż odzież marki Bershka. 100% nowa, 1 gatunek z metkami. Bardzo świeża kolekcja wiosna-lato 2016. Możliwość zamówienia już od 100sztuk. Proponujemy również większe pakiety 500sztuk w górę przy bardzo atrakcyjnej cenie. Zapraszam do kontaktu: 727-926-491 Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Citystyle
Dzien dobry. Otwieram butik w UK z odzieza damska, modna, dobrej jakosci, szukam producenta i/lub hurtowni do wspolpracy- odziez, wloska, polska, amerykanska, moze byc z Turcji, ale NIE angielska. Chetnie rowniez kupie koncowki kolekcji firmy LPP (mohito, new yorker, reserved itp). Moj kontakt joan.vip28@hotmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe systemy sklepowe w wersji high fashion czy casual dostaniecie w http://www.bemarc.pl/home/ U nas idealnie się to wkomponowało, wygląda bardzo przyjemnie, no i jest solidnie wykonane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skontaktuj sie z http://ariadnasc.pl ,ktorzy posiadaja wysoka jakosciowo oferte, ktora przy zakupie hurtowym wychodzi bardzo tanio!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam sprowadzam oryginalnego Disneya na licencji. w asortymencie mayy recznik czapki posciele koszulki itp dzieciece serdecznie zapraszamdo kontaktu 502218499

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardzo szeroki asortymient Disney oraz Polskie czapki kominy i komplety 502218499

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam wszystkich.Otwieramy nowa linie odzieży dla kobiet ,wszystkie produkty wykonane są w Polsce i z polskich przędzy. Mamy młodych projektantów i zapraszamy do współpracy. Podaje email: happy-women@wp.pl. Wszystkie oferty jak i sugestie chętnie omówimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika8200
Sprawdz sobie GLO-STORY, hurt odziezy meskiej i damskiej w. Maja duzy wybór co mi sie podoba i zawsze moge trafic w gusta klientów. Tutaj są. http://glo-story.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marika Kania
Ja zamawiam przez neta z hurtowni https://stradimoda.pl/. Już od ponad roku biorę u nich, bo nie dość, że mają niskie ceny za paczki odzieży to jeszcze są tam prawdziwe perełki. Ja zamawiam głównie zestawy typu outlet, bo taki sklep prowadzę, ale mają też zestawy tylko z nowymi. Tylko ze w tych outlet tez jest pełno ciuchów bez wad i z wszystkimi metkami, wiec można sprzedawać jak nowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość82123
Jestem w posiadaniu odzieży takich firm, jak George, Tu, Asos, Primark, towar jest nowy z metkami, zainteresowanych proszę o kontakt, poniżej zostawiam e-mail na którego można kierować swoje pytania, dziękuję. mbartnik82@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanshirts
WITAM ZAPRASZAM NA STRONE . www.fanshirts.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaśka121123
Ja kupuje w hurtowni stradimoda.pl towar maja zawsze na czasie kolekcje nowe.Kupuje juz od nich ponad 2 lata i nigdy sie nie zawiodłam.Kiedyś kupowałam jeszcze w innych hurtowniach ale oni są najlepsi.Polecam Kaśka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IA Group
Witam, jesteśmy dystrybutorem innowacyjnej odzieży Illuminated Apparel, reagującej na światło. Poszukujemy kluczowych partnerów biznesowych do współpracy w Polsce. Aktualnie rozwijamy sieć dystrybucji w kraju. Posiadamy produkcje w Londynie oraz rozwiniętą juz sprzedaż na terenie Niemiec, Francji oraz Australii. Więcej informacji udzielimy mailowo lub telefonicznie. Osoby/firmy zainteresowane zapraszamy do kontaktu. Kontakt: kamil@illuminated-apparel.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MISS DIONA
Jesteśmy jedną z największych hurtowni odzieżowych jak również głównym producentem odzieży w Turcji ! Posiadamy własną fabrykę. Zajmujemy się tworzeniem odzieży od podstaw – projektujemy, szyjemy, wykańczamy! https://www.facebook.com/missdionahurt/ http://missdiona.pl/ Zadzwoń 516 908 568 lub napisz missdionahurtownia.pl@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zobacz na sherri.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stroje sportowe w hurtowych ilościach zamawiamy bezpośrednio od producenta www.stelman.com.pl ze względu na terminowość i wysoką jakość materiału.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może przydadzą się dodatki krawieckie. Ogromny wybór w tym zakresie ma http://www.bottonex.pl/ Kupuję tam guziki, tasiemki, aplikacje, łatwo można dzięki temu zamienić zwykły ciuch w coś oryginalnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli szukacie dobrego towaru kontaktu bez problemu i szybkiej dostawy skontaktujcie sie z super hurtownia ktora znajduje sie w markach Al. Józefa Piłsudskiego 132 05-270 MARKI kolo warszawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukam kontakt do dostawców polskiej marki by o la la. Z góry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×