Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość carria

otwieram sklep - szukam dostawców odzieży

Polecane posty

Gość sklep MOHHO
Jestem właścicielem sklepu ww.mohho.pl oraz prowadzimy także hurtownie , najmodniejsze sukienki z całego świata , oto link do hurtowni - www.hurt.mohho.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sklep MOHHO
Sklep to www.mohho.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, Ja rowniez szukam hurtowni z odzieza damska, szczegolnie chodzi mi o firme Lalous i By O la la. Na prawde moze to byc bardzo produktywna wspolpraca bo chce polska odziez rozpowrzechnic w USA. Prosze o kontakt biedronka86@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzien dobry, Jestem dystrybutorem odziezy damskiej, meskiej, obuwia, torebek dodatkow z UK, niemarkowa odziez jak i z firm takich jak ZARA. Zapraszam do wspolpracy- wszystkie zapytania prosze kierowac na lidka1098@wp.pl Przesle zdjecia oraz ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sasanka 98
Witam Otwieram sklep internetowy i poszukuje dostawców odzieży damskiej. Proszę o namiary na dobre hurtownie odzieży damskiej oraz producentów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PROSZE O POMOC Mam pytanko do was czy znacie jakoms hurtownie z nowa modna odzeza i obuwiem ktora sprzedaje w hurcie ALE OSOBĄ PRYWATNYM PROSZE O NAMIARY? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Domi domi
Cześć ! Szukam dostawców ! Chce otworzyć sklep szukam hurtownie z damska odzieżą bardzo mi zależy o nowoczesnej odzieży i o możliwość składania zamówień przez internet ! Bardzo proszę o pomoc ! Proszę swoje propozycje i ceny przesyłać na Kacperskrzypniak1@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Irlandzka hurtownia odzieży używanej z Cork oferuje niesort ze zbiórek door to door oraz cash for clothes. Nasza odzież jest sprawdzana i selekcjonowana. Nie znajdziesz u nas posicieli, kocy ani innych łachmanów. Posiadamy kilka punktów do kolekcjonowania ubrań bezpośrednio od klienta. Biorąc od nas nie musisz płacić pośrednikowi za towar niewiadomego pochodzenia. U nas masz gwarancję jakości. Cena za kilogram niesortu to 1,35 euro – przy większych ilościach możliwość negocjacji ceny. Posiadamy również transport i możliwość dostarczenia bezposrednio z Irlandii do twojej siedziby firmy. Zainteresowanych proszę o kontakt telefoniczny 535449532

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To spokojnie powinieneś zajrzeć na http://polcan-odziez.pl/ zadzwonić i ustalić warunki. Odzieży mają dobrej jakości naprawdę sporo, tak jest w czym wybierać. Na pewno na początek to jest okej rozwiązanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej!! Nie wiem skąd jesteś ale w mojej okolicy jest taka Pani która sprowadza odzież do swojego sklepu ale jak ma więcej to sprzedaje ją innym. Zawsze możesz sprawdzić. Ja od niej brałam i byłam zadowolona, oczywiście zależy kto jakiego ma klienta u nas małe miasteczko a klient wymagający. https://www.olx.pl/oferta/odziezy-uzywana-ang lia-CID619-IDilNiT.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam ja rownież szukam dostawcy taniej modnej odzieży młodzieżowej, kontakt na p.ciukaj@wp.pl , dobrze było by zeby można dokonywać zamówienia internetowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzień dobry, Jestem Polskim producentem. Posiadam duży asortyment odzieży damskiej i męskiej. Bluzki, sukienki, spodnie dresowe, bluzy kangurki itp. Materiał damski jest bardzo dobrej jakości, a wszelkiego rodzaju bawełna jest najlepszej jaką udało się dostać w Polsce. Jesteśmy firmą rodzinną, która zakład krawiecki prowadziła już w latach 70tych. Przez wiele lat zdobywania rynku udało Nam się rozwinąć o produkcję swetrów damskich i czapek (maszyny dziewiarskie), oraz studio nadruków - do zaoferowania mamy, haft komputerowy, sitodruk, flex, flock oraz wszystkie pozostałe techniki. Wszystkie maszyny są nowoczesne technologicznie, idziemy za technologią. Współpracujemy na różnych zasadach, głównie jest to produkcja hurtowa, dzięki temu możemy zaoferowac najlepsze ceny na rynku Polskim. Działamy również na zasadach dropshipping. Cały czas idziemy za trędami mody, jeżeli pojawia się modny fason, napewno jest już przez Nas szyty. Mamy modele zabezpieczone przez swoich klientów, szyte poza ofertą Vein. Również Ty możesz zamówić swój własny fason, a My znajdziemy odpowiedni materiał i zajmiemy się produkcja. Jeżeli masz pomysł, pisz do mnie postaramy się znaleźć odpowiednie rozwiązanie. Jeżeli interesują Cię ceny hurtowe, proszę podać numer modelu, znajdujący się w nawiasie kwadratowym przy nazwach produktów. Jeżeli interesują Cię nadruki to wejdź na facebook i wpisz BANDEROLKA Jeżeli zainteresowany jesteś hurtem Banderolki lub Vein - to napisz do mnie. vein.pl - produkcją odzieży damskiej, swetrów i czapek (każdy model może być dowolnie zadrukowany) banderolka.pl - produkcja odzieży męskiej oraz przygotowanej pod nadruk. Pozdrawiam, Konrad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam! Chcę otworzyć sklep z odzieżą damską i młodzieżową z dodatkami tj. torebki, paski, szaliki itp. i poszukuję możliwości zatowarowania oraz dłuższej współpracy. Proszę o namiary na dobre hutrownie lub kontakt producentów z modną i nowoczesną ale niedrogą odzieżą damską. Propozycję oraz kontakt proszę przesłać na kasiasklep@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
warto współpracować z różnego rodzaju hurtowniami, ciekawą ofertę na szelki ma np. http://www.eszelki.pl/ mają korzystne ceny, opłaca się u nich zamawiać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Od ponad 6 lat prowadzę butiki z odzieżą damską włoskich renomowanych firm tj;Rinascimento, Coconuda,Imperial, Please, Kontatto i wiele innych.Jeżdżę bezpośrednio do włoch po towar.Posiadam same najnowsze kolekcje,Świetne obuwie,torebki i dodatki.Miesiąc temu zlikwidowałam jeden z punktów,tak więc chętnie podzielę się moim towarem,którego chwilowo mam w nadmiarze.Oczywiście oferuję ceny hurtowe. W związku z tym , że jeżdżę po towar często,gdyż zależy mi na nowościach,nie chcę być przeładowana towarem w jednym punkcie i mieć ścisk. Tak więc serdecznie zapraszam do współpracy. Podaję nr tel 606209333

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem skad inni ja biore od hurtowni miedzynarodowej chyba to importer, biore na sztuki lub paczki mix odziezy outletowej na kg. W sumie to nowa odziez a koszt jak za uzywke sortu, wychodzi mi ok 10 zl za szt. I sobie chwale. Moge podpowiedziec co nieco piszcie na gg. 5596349 albo maila peter1_transport@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daj namiar na tą hurtownie albo odpisz mi na maila, ja przeplacam skoro ty masz takie ceny od nich. Wiem ze wlasnie jakas firma w Polsce ma takie ceny od niejednej osoby ale nikt nie chce podać źródła im nizsze ceny tym wieksza tajemnica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Firma nasza zajmuje się produkcją oraz sprzedażą wyrobów pończoszniczych. Jesteśmy na rynku od 1998 roku. Produkujemy wyroby (rajstopy, podkolanówki) z przędzy tradycyjnej (elastil), stretch, typu lycra, mikrofibra różnej grubości przędzy i w pełnej gamie kolorów. Zapraszamy do współpracy właścicieli sklepów, kiosków i punktów handlowych. Wystawiamy faktury VAT. Możliwość dostawy na terenie całego kraju. Nie prowadzimy sprzedaży tzw. „ komisowej”. Kontakt magda-2710@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam www.hurtownia-kesi.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja moge polecić bardzo dobrego dostawcę odzież używanej www.polcan-odziez.pl. Mają bardzo atrakcyjną oferte i ubrania z Kanady, USA i Holandii .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarina1212
Witam Poszukuje producentów lub importerów . Odzieży damskiej XXl plus Side , Kolorowych fajnych fasonów dla młodych. Nawiążę dłuższą współpracę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak by ktoś z was szukał firmy która dostarczy wam wszystkie akcesoria potrzebne do etykietowania ubrań to znajdziecie wszytko tu http://gecko.pl/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na stronie http://www.eszelki.pl/ mają świetny wybór szelki, sprzedają produkty dla kobiet, mężczyzn, dzieci, mają fajną ofertę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zerknij sobie tę hurtownie - http://wolka24.com/obuwie/obuwie-dzieciece . Ja u nich akurat zamawiam dzieciece ubrania i obuwie, ale maja tez ogrom towaru z odziezą meską czy damską. Jakość ubrań dobra, żadnych felernych no i schodzą, po prostu się sprzedają, wiec w Wólce zamawiam regularnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MADISSO
Polecam serdecznie odzież, która na targach sprzedaje się rewelacyjnie. http://www.madisso.com/ Polskie tkaniny wysokiej jakości, oryginalne grafiki, ręcznie wykonywane nadruki, autorskie projekty odzieży. Lokalizacja Śląsk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Importer odzieży używanej A & B Quality Clothes,prosto z Anglii!!! Nasza odzież to gatunek 1 Mix Lux + cream!!!Zero odpadu,Wszystkie rzeczy nadają się idealnie na wieszak, odzież jest ułożona profesjonalnie w każdym worku , u Nas towar można w 100% sprawdzić!!! Dowozimy pod wskazany adres do klienta. (Cała Polska) Więcej informacji udzielę telefonicznie 662 339 760 lub +447845132580 na życzenie klienta wystawiam faktury.Cena za kilogram 14zł, przy większych zamówieniach dajemy rabaty!!!Zapraszamy do współpracy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tamarkarrr
Ze swoich doświadczeń z hurtowniami to najlepiej wychodzę na kontakcie z Megabrand – http://hurtowniamegabrand.pl. Nie opóźniają dostaw, zawsze jest szansa żeby się dodzwonić i co najważniejsze – odzież mają na dobrym poziomie, nie handlują starymi, stokowymi rzeczami, których nikt w dzisiejszych czasach by na siebie nie założył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam Otwieram sklep internetowy i poszukuje dostawców odzieży damskiej. Proszę o namiary na dobre hurtownie odzieży damskiej oraz producentów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×