Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość carria

otwieram sklep - szukam dostawców odzieży

Polecane posty

Gość gość
Znalazłam też fajną hurtownię odzieżową z możliwością zamówień przez neta. www.shop-a-fashion.pl Towar mają ok i ceny też są na dobrym poziomie - przynajmniej nie muszę teraz jeździć za towarem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:)no to niesamowicie madre co tu napisalas zachlsynelam sie twoja madrsoscia zyciowa tez bym tak chciala ale jestem glupia c**a 555 www.youtube.com/watch?v=5DQzoWLDm7w

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, Jestesmy nowopostala firma na rynku, ktora zaimuje sie importem, hurtem i dystrybucja odziezy w Wloch "Made in Italy". Juz wkrotce postanie nasz show room, w ktorym co tydzien pojawiac sie beda nowosci, z mozliwoscia zakupu online jak i osobista. Zapraszamy butiki i sklepy do wspolpracy. Prosimy o kontakt na adres: dama.di.cuori.italia@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Shop a Fashion Wholesale
Prowadzimy hurtownię z sukienkami www.shop-a-fashion.pl Odzież produkcji polskiej - wysoka jakość - przystępne ceny - udostępniamy zdjęcia! Zapraszamy! hurt@shop-a-fashion.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy w sklepie planujesz również sprzedaż obuwia? Jeśli tak to myślę, że powinna cie zainteresować współpraca z internetową hurtownią obuwia http://www.kieryk.pl/ mają bardzo duży wybór, buty są trwałe i przede wszystkim z dobrych materiałów, a o takie ciężko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A moja znajoma ma sklepik z odzieżą sprowadzaną z Chin ;) Korzysta m.in. z allinside.pl. Tam można zaopatrzyć się w różnych ilościach we wszelkiego rodzaju ubrania, gadżety, eletronikę czy buty ;) Sama kupiłam tam kilka rzeczy do domu i nie żałuję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hurtownia chinska http://www.gdpoland.pl/ - ja u nich kupuje towar i wszystko mi schodzi. Maja ciekawa oferte i nie ma jeszcze takie nasycenia rynku tymi rzeczami jak juz jest w przypadku lumpeksow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hamilton
Witam, posiadam bardzo duże ilości odzieży nowej, markowej, Przywiezionej z Anglii, większość odzieży jest jeszcze oryginalnie zapakowana podkoszulki SUBSPECIES posiadają rozmiarówkę M,L,XL czyli najbardziej chodliwą ale są też modele z całą rozmiarówką już 20zł bluzy Subspecies cała rozmiarówka 30zł, czapki z daszkiem 15zł odzież Russell Athletic w rozmiarze L odzież Rampant Sporting w rozmiarze M odzież Urban Stone w różnej rozmiarówce, pełna rozmiarówka wiosennych kurtek męskich oraz kamizelek 40zł torby i czapki FILA, bardzo duży wybór, duży wybór czapek z daszkiem czapki z daszkiem 20zł prawie wszystkie nasze produkty są na stronie sklepu www.hamiltonfraser.pl gdzie podane ceny są cenami detalicznymi o szczegółowe informację proszę pytać mailowo sklep@hamiltonfraser.pl lub telefonicznie 600596506 zapraszam też do siedziby firmy w Nowym Wiśniczu, koło Bochni gdzie można oglądnąć cały asortyment W cenie chińszczyzny można mieć fajne nowe markowe ciuchy Pozdrawiam Hamilton Fraser

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli mogę w czymś pomóc to powiem gdzie ja w internecie kupuje swoją odzież. W przypadku dobrych i ciekawych wzorów szczególnie w odzieży dla puszystych ja kieruje sie ceną i tu urzekł mnie sklep www.gaba-fashion.pl/galeria

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szukam odbiorców na nową odzież damską i męską z Bangladeszu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sunsin
Poczytaj o dropshippingu chociażby http://www.szch.pl/ oferuje taką możliwość. Jak dobrze wybierzesz towar to można zarobić i ze 100% kwestia dobrego wyboru. Najlepiej to napisać bezpośrednio do sklepu i zapytać się na jakich warunkach przebiega współpraca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madnezz_pl
Jesteśmy producentem nowoczesnej odzieży damskiej. Zapraszamy do obejrzenia naszych produktów na stronie Madnezz PL. Ceny hurtowe na priv - mail oraz tel dostępne są na powyższej stronie internetowej. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam serdecznie, Chciałabym przedstawić Państwu naszą ofertę: Organizujemy wyjazdy po towar do Włoch - Bolonia- Centergross . Zapewniam pomoc przy zakupach,organizujemy hotel. Ewentualnie przywozimy odzież , obuwie , torebki pod konkretne zamówienia do sklepów. Wyjazdy co 14 dni, koszt 700zł , nocleg ok 50 euro. Więcej informacji pod nr tel. 666-875-517 mail: magda.richinside@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hippu Fashion
Witam, Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sklepu www.hippufashion.pl Bardzo oryginalna moda w stylu Desiguala. Import z Hiszpanii. Odzież nowa, z metkami. Warunki współpracy do omówienia podczas bezpośredniego kontaktu. Dużo większa oferta produktowa przy kontakcie bezpośrednim niż dostępna na stronie www.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na Ukraine shyemy odzież dużych i średnich rozmiarów! Szukamy partnerów handlowych do sprzedaży produktów w Polsce i innych krajach europejskich. Można zobaczyć na naszej stronie internetowej Tvoi-magazin.com.ua Napisz na e-mail nadya@tvoi-magazin.com.ua

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiadomo, ze często w parze z ubraniami Ida buty. Jeżeli szukasz tez hurtowni z butami to śmiało celuj tutaj www.gamis.com.pl sprawdzona marka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyprzedaż sukienek oraz odzieży damskiej w cenie 19 zł/szt. Przy większych zamówieniach negocjacja ceny. www.top-fashion.com.pl tel.781014319

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CW Outlet
Ja proponuję zapoznać się z naszą ofertą. Odzież sprowadzamy bezpośrednio z UK. Myślę że jest godna uwagi. Wszelkie szczegóły na stronie: www.cwoutlet.pl zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość róża z kolcamy
Imar ma bardzo szeroką ofertę, którą można wykorzystać w branży modowej/odzieżowej lub do promocji. Moja znajoma produkuje własną odzież i u nich zamawia właśnie głównie naszywki, które robią na zamówienie i to z polskich, dobrych materiałów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez prowadze sklep z odzieża i powiem szczerze ze nie tak łatwo się wybic jak teraz jest tyle masówki. Pomogła mi tez troche reklama w Internecie ale generalnie to czasem proste rozwiązania są najlepsze: wiele klientów mowi ze wczesniej nie mogły do mnie trafić a zmieniło się to odkąd mam taki wielki ładny szyld i tablice reklamowe w okolicy. Pamiętam ze te płyty plexi braliśmy w tej firmy http://sklep.akces-plexi.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
BFS Proszę o kontakt Pozdawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renata Mrugała
Jestem producentem odzieży damskiej i dziecięcej, odzież dla mamy i córki. Zapraszam do współpracy : www.mrugala.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cytrynowa_
W Wólce Kosowskiej jest dobra hurtownia - http://larado.pl - mają dobrej jakości odzież, obuwie, torebki, a nawet sprzęt AGD. Sprzedają głównie produkty z Polski, Chin, Wietnamu, Włoch i Turcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Valeriia
Firma LookBAR w Polsce - dostawca ekskluzywnej odzieży damskiej тм Elena Pokalitsina z Ukrainy. Oferta łączy szeroki wybór towarów dla kobiet z dobrą jakośćą i przystępnymi cenami. Asortyment nie ma odpowiednika wJeśli interesuje Państwa towar, prosimy o kontakt poprzez e-mail. Z przyjemnością wyślemy katalogi produktów Pozdrawiam, Valeriia. valtelnova@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiaczekmoj
Ja korzystam z hurtowniwww.fashioncentrum.pl Prowadzę sklep wielobranżowy. Idealne rozwiązanie dla mnie bo tam mają wszystko. Jakościowo niezłe. Ceny dobre chociaż elektronike kupuje w innej hurtowni www.azelektronik.pl Sam musisz zdecydować. Rynek jest bardzo szeroki. Jak zaczynasz biznes to nie baw się w to co najtańsze. Z własnego doświadczenia wiem że to co droższe lepiej się sprzedaje. Jak tanie to często ludzie mówią że za tanie i nie kupią ''bo zaraz się rozwali''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć, jestem z Ukrainy szuka dostawców hurtowych producentów odzieży dla kobiet w Polsce, Turcji, we Włoszech. Sugestie przekazania do rozwiązania an_an_m@bk.ru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariolatworki
Zadzwon na 724512142 lub wejdz na strone www.fashioncentrum.pl oni pomogą Ci zrobić fajny pakiet na start z extra cenami. Ja tak zrobiłam, pozniej bedziesz miala normalne ceny. Tą pierwsza cenę robią jako zachęte do współpracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×