Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość carria

otwieram sklep - szukam dostawców odzieży

Polecane posty

Gość gość
A może też samemu coś robić, to nie jest najgorszy biznes? Wystrczy mieć trochę czasu, dobrych dostawców, np. http://mtk.com.pl/strona-glowna/oferta/ takie rzeczy, które są własnoręcznie robione od razu zyskują na wartości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też biorę sporo z fashioncentrum.pl wszystko przebiega szybko i bezboleśnie ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skkinga
Jeśli chodzi o damską odzież zimową to polecam Magre (http://www.magra-futra.pl/). Ładnie odszyte, eleganckie płaszcze i kurtki imitujące futra, a do tego fajna i profesjonalna (!!) współpraca!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zapraszam do sklepu internetowego http://adada.pl Bardzo dobra oferta niskie ceny i darmowa dostawa. Możesz kupić tam bardzo tanio i sprzedać drożej u siebie Ciężko o dobry sklep internetowy. Na allegro też się już zrobiło drogo ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaschub
Mam duzo odziezy Damskiej oraz i Meskiej , obuwie itd. Rozmaite Marki jak np: Walbusch,Mey & Edlich , Avena , Klapper , Hollington , Marcona ,Betty Barcley , Wolsey , Doris Hartwich , Joop , Winstor , Brax i duzo innych . Towar jest nowy i sprowadzany z calych Niemiec z nadprodukcji . Mam takze zeczy robocze marki Planam . Jesli wzbudzilem panskie zainteresowanie poprosze o kontakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaschub
moj adres : katsche1970@yahoo.de

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DominykaNa
podłączam się do pytania. proszę o namiary na hurtownię z modną odzieżą i przystępnymi cenami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam jestem wtrakcie otwierania sklepu dzieicięcego w wojewodztwie warminsko-mazurskim i potrzebuje namiar do producentow z akcesoriami dzieciecymi,wozkami,odzieża fotelikami itd. proszę o jakie kolwiek namiary z gory dziękuję za pomoc i proszę pisać na e-mail joanna-buzuk@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam.Sprowadzam wloskie ubrania posiadajace certifikaty Made in Italy 100%oraz koncowki kolekcji tkanin najlepszych wloskich projektantow w przystepnej cenie.Prosze o kontakt tel Ania 787802382

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A nie myśleliście o tym, aby mieć też kontakt do firmy, która specjalizuje się w produkcji tkanin? Przecież to przy takim biznesie odzieżowym/materiałowym ważna srpawa. Zerknijcie sobie na tę firmę: http://www.luxpol-bis.pl/oferta/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w tym temacie moge polecic Ci firme www.amstel.pl naprawde warto, bardzo duzy wybor oraz doskonale ceny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć , ja się zaopatruję u Pana Marka w hurtowni . Ogólnie taka mała rodzinna firma. Sprawdzają sami towar , głównie z Turcji . Mają zawsze nowości i mają ( co dla mnie najważniejsze ) nasze rozmiary . Zaopatrują sklepy w woj. Opolskim i Śląskim bezpośrednio . Ale w internecie też mają ofertę i można zadzwonić 731457410. Rewelacyjne ceny . Naprawdę tania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, Polecam outlet na pomorzu Outlet-Trade, ja kontaktuje się zawsze z Panią Ewą 786-933-807, osiadają towary marek ASOS, Next, Alcott i innych często zamawiają też pod zamówienie klienta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carolinka91
Ja też nosze się z zamiarem otwracia sklepu internetowego z odzieżą dla kobiet i dzieci. Bardzo długo szukałam dobrego producenta odzieży aż w końcu trafiłam na http://glo-story.pl/ Chyba nawiażę z tą firmę współpracę bo ofertę ma naprawdę bardzo ciekawą zarówno pod względem wyboru ubrań jak i cen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, jestem bezpośrednim importerem odzieży damskiej z Turcji. Prowadzę hurtownię. Zainteresowanych zapraszam do współpracy i do zapoznania się z naszą ofertą . www.hurtowniaimage.pl ; biuro@hurtowniaimage.pl ZAPRASZAM!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Torebki damskie, portfele, apaszki jedwabne, szale to tylko w sklepie - hurtowni; www.7stars.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnio nawiazalam wspolprace z agis-trans dostarczaja markowa odziez prosto z anglii. bardzo fajne ciuchy. wszystko nowe. jestem bardzo zadowolona. tylko o ile mi wiadomo poludniowej polski nie zaopatruja. ale moze cos sie zmienilo. mail do nich agistrans@yahoo.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukam hurtowni z odzieżą włoską, Imperial, Please i inne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteśmy bezpośrednim importerem, działamy na terenie całej Polski, oferujemy odzież damską męską dziecięca, akcesoria, galanterie, odzież erotyczną, bieliznę i biżuterie. Nasze ceny to ceny producenta, oferujemy możliwość tworzenia Państwa metek co za czym idzie własnej marki. Przed zakupem partii towaru istnieje możliwość obejrzenia próbek i negocjacji warunków współpracy. Zapraszamy www.worldoffers.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarynaa
Jeżeli zamierzacie otworzyć sklep, zachęcam do zapoznania się ze stroną https://serwersms.pl . To zautomatyzowane rozwiązanie do masowej wysyłki SMS, które umożliwia integrację usługi SMS z komputerem, bądź innym systemem. Marketing mobilny, to dobra firma promocji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolantaha fashion
www.jolantawiejacha.com Oferuję odzież i akcesoria dla dzieci od 0 do 16 lat prosto z Anglii. Oryginalna jakość z papierowymi metkami i opakowaniami, wieszakami itp. Konkurencyjne ceny! Promocje w dostawie! Dostawa max 5 dni roboczych od momentu otrzymania pieniędzy! Im więcej tym taniej! Omiń pośredników! Kurs funta spada! Temperatura rośnie! To najlepszy czas na zasilenie swojego asortymentu w odzież i akcesoria dla dzieci marek Disney Minnie i Micey Mouse, Disney Frozen, Disney Star Wars, Minions, ppeppa Pig i wielu innych. Wyślij adres e-mail, a otrzymasz PREZENTACJĘ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolantha Fashion
Hurtowa sprzedaż markowej odzieży dla dzieci prosto z Anglii w konkurencyjnych cenach. Dostępne marki to Disney Frozen, Disney Mickey Mouse, Disney Minnie Mouse, Minions, Star Wars i wiele innych Wszystkie produkty są oryginale, z papierowymi metkami i w oryginalnych opakowaniach ( z wieszakami ) Wszystkie informacje z najdziesz na stronie www.jolantawiejacha.com Wyslij adres e-mail, a otrzymasz prezentację Nowości. Zapraszam do współpracy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
super materiały na kurtki, sukienki, legginsy i bluzki można znaleźć w tej hurtowni http://migro-tex.pl/. Ja u nich zawsze zamawiam tkaniny drukowane cyfrowo i żakardowe. Z tego co zauważyłam to jakościowo sa lepsze niż takie ciuchy z sieciówek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deforcik
Dzień dobry, Jesteśmy firma S&N która produkuje sukienki oraz spódnice na Ukaranie z tureckich tkanin. Działamy na rynku ponad 14 lat. Przez ten czas wypracowaliśmy sobie stabilną pozycję na rynku, oferując naszym Klientom modne, a jednocześnie dostępne w atrakcyjnych cenach ubrania, w zamian zyskując ich zadowolenie i satysfakcję. Dokładamy wszelkich starań, by być na bieżąco z aktualnie obowiązującymi trendami. My oferujemy ubrania bardzo wysokiej jakości, wykonane z dobrych i trwałych materiałów naturalnych (bawełna, len), dzięki czemu wszystkie ubrania cieszą się bardzo dużą trwałością. S&N posiada duże doświadczenie na rynku sprzedaży wysyłkowej i cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem oraz uznaniem wśród Ukraińskich oraz Białoruskich hurtowników. Każdego dnia dokładamy wszelkich starań, aby podnosić poprzeczkę, stawiać sobie wyższe wymagania, być konkurencyjnym i oferować jedynie najlepszą jakość wszystkim tym, którzy nam zaufali. Dzięki cotygodniowym dostawom możemy zaproponować Państwu ciekawą, zawsze modną kolekcję. Jako profesjonaliści dostosowujemy się do zachodzących zmian rynkowych i tym samym staramy się, aby nasze kolekcje odzieży były dokładną odpowiedzią na pragnienia naszych klientów. Bazując na aktualnie obowiązujących trendach gwarantujemy pełną satysfakcję z zakupów. Śledzimy najnowsze trendy na rynku odzieży i pod tym kątem przygotowujemy naszą ofertę. Produkujemy sukienki krótkimi seriami na różne okazje. Nasi klienci mogą zamawiać rożnie rozmiary produktów oraz swoje modeli sukienek lub spódnic. W obu przypadkach oferujemy bardzo korzystne ceny oraz, szybki i skuteczny kontakt, a także szybką wysyłkę. Duże zaangażowanie, a także profesjonalne podejście do wszelkich zawieranych przez nas transakcji sprawia, że jesteśmy wzorowymi partnerami handlowymi, których można obdarzyć pełnym zaufaniem. Naszą firmę wyróżnia precyzyjność wykonania, bardzo duża terminowość, indywidualne podejście do każdego klienta i jego potrzeb oraz pasja na każdym etapie pracy. Każdego z naszych klientów traktujemy w ten sam sposób - z powagą, oferując to, co posiadamy najlepszego. Każdy oferowany przez nas produkt, posiada wysoką jakość, za którą w pełni odpowiadamy. W razie jakichkolwiek pytań związanych z produktami, ich jakością lub dostawą, prosimy o kontakt telefoniczny, lub mailowy. Oferta naszej firmy skierowana jest do osób prowadzących lub chcących rozpocząć sprzedaż odzieży we własnych sklepach, na aukcjach internetowych, oraz do osób prywatnych na terenie całego kraju, a także za granicą. Oferta naszej firmy jest wynikiem dużego doświadczenia w branży odzieżowej co ułatwia start w biznesie nowicjuszom a doświadczonym handlowcom zapewnia powodzenie. deforcik@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tommmek
zaopatrujemy w towar sklepy odzieżowe, najlepszy stosunek cena do jakości , sprzedamy w dobrej cenie, wstawimy w komis lub podepniemy pod naszą markę... zainteresowanych zapraszam... meil odziezturecka@wp.pl ...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, jestem przedstawicielem firmy Royalsize sp.z.o.o., producenta odzieży damskiej dużych rozmiarów. Jeżeli jest Pani zainteresowana proszę o kontakt royalsizexxl@gmail.com. wyślę nasz katalog. Mamy atrakcyjne ceny i wysokom jakość, więc zapraszam do współpracy.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam poszukuje dystrybutora odziezy damskiej meskiej i dzieciecej oraz obówia do sklepu internetowego bez towaru dropsoping prosze o kontakt heraa10@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaopatruję swój sklep stacjonarny u producenta odzieży damskiej Mori. Mają asortyment do rozmiaru XXL, dobrze wykonane ubrania, z dobrych gatunkowo materiałów. Można sprawdzić na stronie https://morisklep.pl/ Ceny hurtowe można uzyskać za pomocą kontaktu mailowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×