Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość carria

otwieram sklep - szukam dostawców odzieży

Polecane posty

Gość gość
a wybrałaś już biuro rachunkowe, bo na pewno przyda Ci się ktoś kto ogarnie księgowość ze swojego doświadczenia mogę polecić http://rachmistrzowie.pl/pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IA Polska
Witam, Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem marki odziezowej z UK - Illuminated Apparel. Zapraszamy do współpracy sklepy i firmy odzieżowe na terenie całej Polski. W swojej ofercie posiadamy unikalną odzież, która reaguje na światło UV, t-shirty, bluzy, poduszki, czapki i gadżety fotoluminescencyjne. Towar najwyższej jakości, producent w UK - zapraszam na www.illuminated-apparel.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam posiadam eleganckaWLOSKA odziez damska sukienki spodnice trzy czesciowe komplety zapraszam tel 502338153

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, jesli szukacie odziezy, butow , torebek czy jakichkolwiek innych produktow z Turcji i chcecie je importowac do Polski czy innego kraju - zapraszam do kontaktu. Mam bezposrednie kontakty u wielu producentow , atrakcyjne ceny. moj . aktualne katalogi email: olgunforeigntrade2@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, Ja zaopatruje się na www.hurt.modabergamo.pl Jest to Polski producent, duży wybór sukienek od eleganckich do takich na co dzien, bluzki i spodnie mają teraz z wysokim stanem zakochana jestem w nich i klientki też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam ! Mieszkam w Kanadzie chetnie pomoge zaopatrzyc twoj sklep w firmowe ubrania po rewelacyjnych cenach firmy takie jak Nike,Adidas,Calvin Klein,Tommy Hilfiger i wiele innych wszystko 100% oryginalne z Kanadyjskich sklepow po promocyjnych cenach Kontakt -pawel7540@yahoo.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klau79
F.H.U Modowe Szaleństwo śliczna odzież super cream oraz outlet dziecko oraz damski także xxl mój nr 511781112

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćabi
ja polecam hurtownie hurtmodadamska.pl, nie ma tam ograniczen co do zamowien, a ubrania sa naprawde dobrej jakosci plus swietny kontakt z kielntem maja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez polecam www.hurtmodadamska.pl nie trzeba tam kupowac calymi pakietami, mozna brac po jednej rzeczy z danego modelu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli szukasz taniej odzieży sportowej to mogę Ci polecić producenta www.stelman.com.pl z którym współpracujemy od dłuższego czasu i oferuje dużo niższe ceny za te same produkty co hurtownie i sklepy detaliczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A gdzie otwierasz ten sklep? Bardzo opłacalne może się okazać zainwestowanie w pawilon handlowy. Otworzenie sklepu w takim budyneczku to genialny pomysł! Sprawdz oferte od http://domkon.com.pl/ , produkuja takie budynki w super jakosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A moze w trakcie pracy w swoim sklepie zachce ci sie kupe??? Wtedy bedziesz potrzebowal papieru toaletowego najlepiej ze strony WWW.PODETRZYJD**EPOSRANIU.PL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćxyz
Na początek polecam Ci skupić się na 1 - max 2 dostawcach. My tak robiliśmy i nam wyszło. Zaczęliśmy od marki numoco - polski producent odzieży - poszerzyliśmy sprzedaż o dropshipping, social media itp i leci do przodu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ostatnio kupuję na www.hurtmodadamska.pl tam można kupić pojedyncze rzeczy i ceny maj dobre i jakość tez super .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Temat juz troche nie świeży, ale dla przyszłych e-commercowców mogę polecić agencję interaktywną https://www.intellect.pl/. U mnie zajmują się całym sklepem od strony technicznej i jestem mega zadowolony. Oszczędność czasu, a zainwestowane środki zwracają się w podwyższonej sprzedaży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zapraszam na ku-ku.pl lub proszę napisać maila na ubrania@ku-ku.pl. Wszystko made in Poland :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość VOGO TRADE
Oferujemy produkcję odzieży dla Twojego sklepu lub hurtowni. Wysoka jakość, konkurencyjne ceny. Sprawdź naszą ofertę. Każdy produkt wyceniamy indywidualnie. www.vogotrade.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kidler

Tutaj są fajne hurtownie odziezy https://www.hurtownie.pl/hurtownie-odziez-meska,10575.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kidler

https://www.hurtownie.pl/hurtownie-odziezy,10573.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marika

Polecam www.anglia-importer. pl bardzo modny i niedrogi cream damski meski dzieciecy modny na czasie super buty odzież sportowa. Bardzo mila obsluga fachowe doradztwo

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia

polecam Polska markę GRANDIO sa producentem dobrej jakości ubrań dla kobiet PLUS SIZE  w duzych rozmiarach https://grandio.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Witam poszukuje  firmy zajmująca  sie importem ciuchów z polski do uk bądź kogoś na miejscu w uk mający swoje hurtownie.patrycjafilipiak90@gmail.com zainteresowane  osoby zapraszam  do kontaktu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olaaa

Witam otwieram sklep i znalazłam hurtownie Wólkashop konkretnie interesują mnie ubranka dla dzieci. Macie może jakieś doświadczenia z tą hurtownia będę wdzięczna za opinie bo muszę niedługo zamawiać towar a nie widzę opinii na ich temat. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Najlepiej podjąć współpracę z doświadczonymi producentami odzieży. Jeżeli się rozglądacie za odpowiednią firmą to polecam wam skontaktować się z http://bfield.pl/ Na nich można w pełni polegać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2017 o 16:17, Gość gość napisał:

Witam Otwieram sklep internetowy i poszukuje dostawców odzieży damskiej. Proszę o namiary na dobre hurtownie odzieży damskiej oraz producentów.

Dzień dobry, 

Czy nadal szukają Państwo producentów odzieży? Polecamy naszą firmę www.shewomensfashion.pl.

W razie zainteresowania proszę o kontakt 726 -778-707.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2010 o 23:42, Gość carria napisał:

Witam, otwieram sklep odzieżowy i poszukuję namiarów na hurtownie, producentów odzieży oraz tkanin w krakowie i okolicach, w których mój shopik mogłabym zaopatrzyć. Ciuchy nowe. pozdrawiam

Dzień dobry, jesteśmy producentem ubrań damskich z okolic Krakowa, proszę o kontakt 726-778-707. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ada

Jeśli chcesz postawić na jakość ubrań to zdecydowanie zobacz ofertę producenta Bee & Donkey. Mają świetne ubrania z bardzo dobrym składem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moda dla Pań Plus Size

Świetne kolekcje posiada kokoromoda na Fb.Własne projekty super jakość.Spodnie w kratę mango to po prostu HIT!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×