Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość kalienta

Usuwanie cellulitu bez chirurgii

Polecane posty

A ja zastanawiam się nad skorzystaniem z masażu limfatycznego. Widziałam, że jest on dostępny w IQ Medispa. Z tego co wiem masaż usprawnia krążenie limfy i zapobiega zmianom powstałym w wyniku jej zastoju. Czy może ktoś z was z niego korzystał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kulka Wodna
Znam dwie metody : SPM DIGITAL - rewelacja ! zabieg faktycznie usuwa cellulit i rozstępy , ale nie wolno się objadać i trzeba regularnie chodić na zabiegi - raz w tygodniu. W Krakowie : DORIS DORIN Druga metoda to kosmeceutyk ze Szwajcarii : dwa Serum - jedno stosujesz przez pierwszy miesiąc , drugie przez drugi miesiąc. Cena zestawu - przystępna jak na dwa miesiące kuracji. Efekty : Niesamowite ! Skóra , w co trudno uwierzyć wygładza się a cllulit ulega wyrażnej redukcji. Tu też potrzebna dyscyplina : zadej coli ani fast foodow :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a w LUBLINIE jest velashape ??
a w LUBLINIE jest velashape ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 09876godinska
Jest wiele sposobów na cellulit bez interwencji lekarskiej. Przede wszystkim odpowiednie odżywianie, ćwiczenia, no i szereg różnych zabiegów. Ja osobiście korzystam z SPM Digital ale gabinecie Vacu Med w stadionie Cracovii. Ceny mają mniejsze od Doris Dorin więc korzystniej dla mnie. Dodatkowo zakupiłam kosmetyki antycellulitowe Aroma Derm. Mają świetne olejki i kremy antycellulitowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ranmnzeska
najlepsza metoda? niejedzenie slodyczy, zero cukrow + cwiczenia na tylek i uda. ja juz od dwoch tyg sie tego trzymam i juz musze napiac zeby zobaczyc cellulit a wczesniej bylo tyragicznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość junia_00
Jasne że to dobre wyjście jednak tutaj potrzeba dużo samozaparcia, którego zresztą Ci zazdroszczę :). Niektórzy po prostu wolą inne metody, to wszystko zależy od osoby. Czasami potrzeba jest też porada dietetyka żeby wiadomo było z jakiego jedzenia trzeba zrezygnować. Dobrym zabiegiem jest Exilis i po 4 zabiegach już jest na prawdę fajny efekt. Warto poczytać jak dokładnie to działa http://www.wellderm.pl/oferta/dermatologia-estetyczna/zabiegi/redukcja-tkanki-t%C5%82uszczowej/exilis/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mima1987
Nawet nie wiedzialam, że taki zabieg jest. Ale możliwe, że skorzystam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdfgf
ja sie pozbylam 85% cellulitu, a mialam tego sporo. probowalam wszytskiego, na szczescie nie musialam ograniczyc sie finansowo. powiem wam, ze mozna chodzic na najrozniejsze zabiegi, ale to daje krotkotrwaly efekt.tylko zdrowa dieta (duzo warzyw, owocow, picie wody, dzieki temu regularne wyproznianie) i sport + cwiczenia na czesci ciala z celullitem daja efekty. kremy tylko ujedrniaja naskorek, zabiegi to akcja krotkotrwala, jesli wraca sie do starych nawykow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prestonica
mi pomógł najprostszy peeling z kawy - mielona kawa plus olej rzepakowy (bogaty w witaminę E, która dodatkowo ujędrnia skórę)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi na cellulit pomógł zabieg velashape, efekt był bardzo dobry, polecam poczytać o tym aparacie, jest sporo materiałów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GosiaBacz
Chyba najlepiej poprzez modelowanie sylwetki, przez zabieg liposukcji ultradźwiękowej, który pozwala na szybką redukcję cellulitu => zmniejszenie liczby komórek tłuszczowych, a także przyspieszony metabolizm prowadzi do usunięcia z organizmu zbędnych produktów przemiany materii. Takie zabiegi są coraz bardziej popularne. W moim gabinecie wykonuję je urządzeniem GB2.0 Glam Beauty (tu można poczytać więcej http://www.glambeauty.eu/oferta/produkty/gb2-0). Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hmmm69
Przedewszystkim to chirurgiczna pomoc jest ostatecznością!! Redukcja cellulitu u mnie nastąpiła wraz z zażywaniem odpowiedniego kremu, ja używam Dermology Cellulite Solution Tutaj http://pozbyCIesiecellulitu.pl/ powinnaś coś znaleźć dla siebie! powodzonka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudiczek
Hej, Hmm... osobiście przetestowałam wiele ćwiczeń i diet. Niestety moja wytrwałość przeminęła wraz z pierwszym tygodniem. Krągłości i cellulit nieco mi dokuczały, więc pomyślałam o zabiegu wyszczuplającym. Wybrałam ultradźwięki i urządzenie Med Contour. Obecnie jest coraz głośniej na temat jego skuteczności. Pojechałam do DS Instytut. Tam pracuje moja znajoma i mówiła, że mają to urządzenie. Miałam 6 zabiegów. Widzę efekty bardzo wyraźnie... Pozbyłam się 7 cm w pasie. Ogólnie jest mnie o 6 kilogramów mniej. Cieszę się swoim wyglądem. Wreszcie czuję się ładnie i atrakcyjnie. Dało mi to wiele pewności siebie. Sam zabieg był bardzo przyjemny i bez bólu. Plusem było również to, że nie miałam po nim żadnych śladów - tylko lekkie zaczerwienienie, które znikło zaraz po zakończonym zabiegu. Zachęcam przetestować. Znajoma wspomniała ostatnio, że teraz na stałe obniżono ceny zabiegów. Są o wiele tańsze, więc może warto spróbować...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelia2000
Modelowanie sylwetki to dobra inwestycja. Cellulit nikomu nie dodaje uroku, po prostu wygląda nieestetycznie i wielu przysparza kompleksów. Skutecznie działa sprzęt Accent Elitte, który wykorzystuje medyczne działanie częstotliwości radiowej do podgrzania naskórka oraz głębszych partii skóry. Stymuluje w ten sposób komórki do pozbycia się toksyn, wspomaga ich drenaż oraz produkcję nowego kolagenu. Sylwetka jest w ten sposób modelowana, likwidowany jest cellulit, poprawia się tekstura skóry, leczone są rozstępy etc. Uzyskujemy szybkie efekty, przy minimalnym lub zerowym odczuciu bólu i czasie rekonwalescencji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PAtrycja88888
Nie ma co słuchać tych bzdur i wchodzić w niesprawdzone linki. Ja osobiście stosuję żel Oligo DX z http://kremynacellulit.PL i wiem że mogę go śmiało polecić, bo jak na tak dobre efekty cena jest również bardzo przystępna :) Są na tej stronie jeszcze inne ale spróbuje dopiero jak się ten skończy :- )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martyna 85
U mnie tez występował problem cellulitu szczególnie na pośladkach i na udach . Probowałam wielu sposobów (kremy tabletki rolery, bieganie vacu) ale bez skutki, aż do czasu kiedy koleżanka skusiła mnie abym skorzystała z jednego zabiegu z jej karnetu na masaż falami radiowymi termalipo. Postanowiłam wykupic pakiet już niepamietam chyba 6 czy 7 wejsc na pol godzinne seanse i mogę powiedziec ,że cellulit znacznie mi sie zmniejszył- skora u mnie jest gladka i napieta. Spróbujcie poszukać w okolicy moze jakis salon kosmetyczny posiada takie urządzenie. ja akurat wykonywałam zabieg w warszawie Salon nazywa się Boston Clinic dla zainteresowaych kobitek z cellulitem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja akurat miałam do wybroru fale radiowe i liposukcje ultradzwiekowa. Zdecydowalam sie na liposukcje i nie zaluje. Teraz chodzi na te zabiegi moja kolezanka, zalapala sie przy okazji na promocje w salonie w Poznaniu, www.beautypremium.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Super jest ten zestaw Dermatopoietin ( serum + emulsja) . ja jestem bardzo zadowolona, bo to pierwszy przypadek , ze coś u mnie zadziałało! reszta kosmetyków to tylko reklama i strata kasy pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezzabiegutezsieda
hej, ja swego czasu mialam masakryczny cellulit - wydrenowalam go czesciowo bankami chinskimi, ale zaczely mi pekac naczynka wiec dokonczylam http://oligodx.pl (działa jak lifting!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie hitem okazał się MedShape. To nieinwazyjny zabieg wykonywany w salonach kosmetycznych lub gabinetach masażu. Świetnie ujędrnia skórę, dodatkowo ją wygładza i po zabiegu jest bardzo przyjemna w dotyku, no i oczywiście likwiduje to paskudztwo, jakim jest cellulit. Jest to zabieg dość drogi, szczególnie w dużych miastach :/ dlatego ja z Łodzi jeżdżę do Pabianic, do gabinetu pani Krystyny Bartoszek, ma naprawdę bardzo korzystne ceny i daje rabaty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szkoda kasy na medshape, na cellulit dobra jest endermologia, zwana czasem celulogią lub masaże bańką chińską, ale wykonywane przez kogos kto się na tym zna. dobrze też redukuje cellulit liposukcja ultradzwiekowa przy okazji odchudzania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie kazdy potrafi masowac bankami. Jedna masazysta zostawia siniaki, inna nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annade
No niestety ja też nie mogłam masować się bańkami, ale na szczęście w aptece znalazłam detocell, postanowiłam ze spróbuję i to był mój najlepszy wybór w tym roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda761
Bardzo skuteczna w walce z cellulitem jest mezoterapia tradycyjna. Zabieg niestety dość drogi, na całe szczęście (po podaniu znieczulenia) bezbolesny. Polega to na nakłuwaniu skóry i wstrzykiwaniu jakichś specjalnych preparatów. W większych miastach bez problemu można znaleźć profesjonalne centra medycyny estetycznej, które się tego podejmą - moja ciotka korzystała akurat z Wellderm i była zadowolona. No ale... kogo nie stać na taki luksus musi sobie radzić chińskimi bańkami i innymi męczącymi masażami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja walczyłam z cellulitem na kilka różnych sposobów, nie zawsze efekty były takie, jak oczekiwałam, albo nie miałam cierpliwości do tego, żeby systematycznie się masować, czy używać kosmetyków, ale muszę przyznać, że bardzo dobrze w przypadku redukcji cellulitu radzą sobie zabiegi w profesjonalnych gabinetach. Byłam na takich zabiegach w Dermedzie i powiem, że naprawdę super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooomeon
coś w tym jest, że jak chcemy się go pozbyć skutecznie i przede wszystkim szybko to najlepsze są zabiegi gabinecie, ja też byłam tylko, że w Studio Laser, super sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lumffa
Wypróbuj metody mezoterapii... ja zrobiłam jeden zabieg na razie i już mija tydzień i nawet zauważyłam efekt... jutro idę na kolejny zabieg i mam nadzieję że efekty będą jeszcze większe niż po pierwszym. Pani kosmetolog namawia mnie jeszcze na zabiegi velasmooth pro... nie wiem czy się zdecydować? Może któraś juz robiła? I poleci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×