Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nadziejamyszki

termin GRUDZIEŃ 2008 - cz.2

Polecane posty

Meaa:) gratki dla Nadii za "puuu":):) Do przedszkola moze juz smigac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Holly ja Cię z checią przeleciałam. Zamiast prasować siedzę i przeglądam ofert last minute bo urlop zaczynamy 14 czerwca a jeszcze nie wiemy gdzie jedziemy. Ale wychodzi na to, że bardziej nam się opłaca jechać gdzieś na południe niż do Polski. Koszt (nawet nie wliczając w to przejazdu do kraju) będzie bardzo podobny albo i mniejszy jeśli wybierzemy dajmy na to jakąś Majorkę czy coś. No śmiech po prostu! Chciałam jechać do Polski bo przy okazji zrobiłabym sobie usg i wiedziała czy będzie Kaja czy Mikołaj... no ale w tej sytuacji to chyba lepiej wrzucić na luz i po prostu odpocząć do góry brzuchem. Tylko jak mój stary wytrzyma w samolocie to nie wiem, bedę musiała mu cosik zaaplikować. Będzie z nim gorzej niz z dzieckiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierwsza!!!:)) Czesc nietoperzyce:)) Mea Nadia bije wszelkie rekordy!!!!Ni i fajnie,ze weekend udany:)) Holly chyba musisz kupic pieska:))Oby operacja męza przebiegła pomyslnie i szybko wracał do zdrowia🌼 U nas nocka do bani,mała płakała czesto,smarowałam jej dziąsla,podawałam chlodne picie...ehhh... Pogoda srednia,w nocy padało,teraz ciepło,ale pochmurno:((Zaraz szykujemy sie po zakupy na obiad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaja sobie robicie???hop hooop???? Amorku obejrzałam wyspe tajemnic-super film:))chyba książke czytałam. Co z mieszkaniem? Zoska spi,ja wsuwam spaghetti,a tu nikogo:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też jestem, ale wczoraj się tyle nagadałam że dziś nie wiem co pisać ;) My znowu zakatarzeni, podbieram Krzysiowi Nasivin, rewelacyjnie działa! Chyba mogę, mimo że jest napisane że to jest od 1 do 6 lat, nie? ... Ja już za godzinkę będę szykować się do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka moge pisac albo malymi literami albo wielkimi, wiec zdecydowalam sie na male. glupio mi bo bede wasze imiona pisac niegrzecznie, ale szlag trafil klawisz albo pascal byl przy leptopie ... holly - szybko bedzie ta operacja ale moze im mniej czekania tym mniejszy stres. musisz byc dobrej mysli i bede wam b. mocno kibicowac, zeby bylo jak najlepiej. a wiesz, ze jak juz uwierzylam, ze pascal bedzie chlopakiem to pierwsza pozytywna mysl byla, ze latwiej bedzie sie robilo z nim siku . przy julce nie raz zgrzytalam na zebach w publicznych wc jak ja musialam trzymac w powietrzu, zeby sobie siknela. nigdy jej nie pozwolilam siadac. a nasze chlopaki wystawia ogonki i po klopocie. asik - swietna sprawa takie literki, jestem pod wrazeniem bo nam sie z ledwoscia udaje rozroznic kotka od pieska i alfabet pokonamy pewnie w okolicach zerowki. mysle, ze to sie odbywa na zasadzie obrazka ale juz macie jakis fundament. meaaa - puu, puu, idzie sie skichac z tych dzieciakow, u nas jest a-a. nadia bardzo szybko sie wszystkiego uczy i taka latwa i przyjemna w tym wszystkim jest, ze sama mam ochote ja wysciskac za ten kibelek. pewnie dlatego, ze zamiescilas zdjcie i ciagle ja widze jak siedzi z ta przeslodka minka. mamuniu - jaki wyczarowalas dzisiaj obiad - znakow zapytania tez nie moge stawiac, ani sie nawet usmiechnac czy jezyk wystawic .... u mnie jest tak szaro, ze gdyby nie obowiazki pewnie bym dzisiaj nie wyszla z lozka. no i z szafy wyciaglam pascalowi kurtke co nosil w lutym. babeczko - no bez jaj, ilez mozna sie weselic. pierwsze sie szykowalas, pozniej balowalas a teraz to niby co kurde mol, nie wiem ile to potrwa z tym klawiszem , ale przeciez nie dam rady tak pisac .... najlepsze jaja, ze teraz nie dam rady wpisac swojego nicka....musze go jakos posztukowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O zjawiły sie krolewny:-P;-)) Pia dzis spaghetti,dla Zoski miałam jeszcze kalafiorową.Pogoda pod psem:-P Mala spała sobie smacznie,ale jak zwykle zadzwonił telfon i sie obudziła-mojej sis sie zebrało:-P Pada i pada-brrrr Asik miłego dnia w pracy i zapomniałam pogratulowac literek-ja nie moge nauczyc Zosi skupic sie dluzej niz 2-3 min.na ogladaniu obrazków ze zwierzatkami czy literkami,ma to najzwyczajniej gdzieś:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam U nas pogoda kiepska.Rano padalo,potem sie przejasnilo a po poludniu zimno ciemno i strasznie wieje do teraz.Deszcz wisi w powietrzu.A ja juz boje sie ogladac prognozy pogody na kolejne dni. Natalka ciagle waruje pod drzwiami z CIAPA (czapka) i wola POLE.Byla po 13-00 na godzinke i o 17-00 kolo domu biegala i asystowala babci przy kwatkach.Ale zimno strasznie jak na koniec maja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asik ale to szybko zlecialo.A dopiero kibicowalysmy Ci w zlalezieniu pracy.Oby podpisali z toba umowe na dobrych warynkach.I gratulacje za literki.Tez zaczne uczyc Natalke literek:) Moja bratalnica szybko umiala czytaci pisac a w szkole sie nudzila.Teraz ma 13 lat i jest najlepsza uczennica w klasie i startuje w wielu olimpiadach.Chyba zaowocowalo to ze bratowa tak z nia pracowala od malego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meaa super mieliscie weekend a Nadunia Dzien Dziecka:) I gratulacje za kibelek.Nadia jest genialna. Babeczko oj ale musisz miec kaca hehehe PIa moze kiedys przy okazji wkleisz nam swoja kuchnie tak zeby bylo wiecej widac? AMorku a TY mozesz nam zrobic dokladniejsze zdjecia kuchni nim sie wyprowadzicie:) I jak sprawa z mieszkankiem? Ja tak jak Holly radze brac 2 pokojowe. Mamusiu biedna jestes z tymi nockami.Ciezkie ma Zosia to zabkowanie:( Holly czas kupic pieska:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Barylce neta odblokowali,a reszcie jeszcze nie??;-P;-)) Barylko juz kiedys miałam napisac Ci,ze pierwszy raz spotykam sie z wyrazeniem"polko",gdy sie idzie na dwor z dzieckiem:))u nas to podworko:))chyba jeszcze Gonia tak pisze,to jakas gwara chyba? Zoska wykapana,jeszcze Wiki kolacje zrobic,mąz zarz wpada do domu,zje i idzie koledze ustwiac nowy tv.Bo kupił u niego w salonie i maja jakies problemy... Zoska cały dzien maruuuuuda,bo nie dospała przez ta moja sis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ja padam z nóg normalnie popralam posciel reczniki i pizamki itp i schnie pieknie na poworku Anetce obcielam wczoraj wlosy ale chyba za krotko :o no i krzywo bo sie wiercila a ma grube te swoje wloski :( nic fryzjerka jej to musi zcieniowac tylko zeby juz dlugosci nie tracic bo ma do ramion teraz :( smutna troszke no ale coz... Marta dzis caly dzien nie spala ale tez spala do 9ej cos no i teraz juz jest tak marudna ze mam dosc i polozylam ja spac tyle ze musze pamietac zeby ja za godzine wybudzic bo boje sie ze o 5ej postanowi ze sie wyspala :o Asik - wlasnie gratki dla Krzysia bo ja trąba zapomnialam :o Meaaa - super dzionek za wami i gratki dla Naduni no BRAWO!!! Pia - hihihi oj to Ci Pascal znow napsocil :P Holly - trzymam kciuki za Ciebie i Dzordza oby ta operacja pomogla i bylo juz potem żyli długo i szczęśliwie no i kiedy to weselicho planujecie? Amorku - jak sprawdzilam ten prom to matko kochana wyszlo mi 915 euro za nasza rodzinke :o Anetka wola zaraz bede

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamusia no u nas najczesciej sie mowi na pole:) To tak troche jak w pole hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kessi fryzjerko:) Biedna sie pewnie stresuje tymi wszami.Ale wloski odrosna a trzeba sie pozbyc tego wszystkiego.WKlej zdjecie jak wyglada w nowych wloskach. Holly ja tez mocno trzymam za operacje Dzordza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzialam naszej Kasi maluszka na naszej klasie.Jaki slodziutki i kochany:) Jejku dopiero wszystkie wklejalysmy zdjecia naszych malenstw a tu juz kolejne malenstwa.Pamietam jak kiedys przepowadalysmy ze Kasia pierwsza bedzie miala nowego dzidziusia.Na poczatku pewnie bedzie jej ciezko ale jak tylko Damianek podrosnie to beda sie razem bawic z Krystiankiem i to dopiero bedzie cudowny widok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amorku jak nie masz jeszcze kiecki to w dorothy perkins sa przeceny:) http://www.dorothyperkins.com/webapp/wcs/stores/servlet/ProductDisplay?beginIndex=0&viewAllFlag=&catalogId=20552&storeId=12552&categoryId=165608&parent_category_rn=165602&productId=1573740&langId=-1 http://www.dorothyperkins.com/webapp/wcs/stores/servlet/ProductDisplay?beginIndex=0&viewAllFlag=&catalogId=20552&storeId=12552&categoryId=165608&parent_category_rn=165602&productId=1536332&langId=-1 http://www.dorothyperkins.com/webapp/wcs/stores/servlet/ProductDisplay?beginIndex=0&viewAllFlag=&catalogId=20552&storeId=12552&categoryId=165608&parent_category_rn=165602&productId=1573697&langId=-1 http://www.dorothyperkins.com/webapp/wcs/stores/servlet/ProductDisplay?beginIndex=0&viewAllFlag=true&catalogId=20552&storeId=12552&categoryId=165608&parent_category_rn=165602&productId=1644178&langId=-1 http://www.dorothyperkins.com/webapp/wcs/stores/servlet/ProductDisplay?beginIndex=0&viewAllFlag=true&catalogId=20552&storeId=12552&categoryId=165608&parent_category_rn=165602&productId=1513851&langId=-1 http://www.dorothyperkins.com/webapp/wcs/stores/servlet/ProductDisplay?beginIndex=0&viewAllFlag=true&catalogId=20552&storeId=12552&categoryId=165608&parent_category_rn=165602&productId=1485222&langId=-1 http://www.dorothyperkins.com/webapp/wcs/stores/servlet/ProductDisplay?beginIndex=0&viewAllFlag=true&catalogId=20552&storeId=12552&categoryId=165608&parent_category_rn=165602&productId=1532727&langId=-1 http://www.dorothyperkins.com/webapp/wcs/stores/servlet/ProductDisplay?beginIndex=0&viewAllFlag=true&catalogId=20552&storeId=12552&categoryId=165608&parent_category_rn=165602&productId=1490805&langId=-1 :) Natalka 21.12.08

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Syn w domu to i klawisz naprawiony :-) Barylko - zazdroszcze Ci, ze potrafisz zawsze cos wyszukac. Ja nie mam cierpliwosci i szkoda, ze nie sa to niemieckie adres :-) Popatrzylam sie na te kiecki i niektore b. fajne ale niektore takie bazarowe ale pamietam jak bylam w Londynie i nie moglam wyjsc z podziwu, ze tam wszystko dozwolone :-P . To co w londynie jest modne przychodzi tu z sezonowym opoznieniem. No i polecialam na nk, poogladac Damiana od Kasi, fajny okruszek ! Kessi - masz duzo pluszowych zabawek ? Trzeba je przy wszach tez prac :-( Mamuniu - haha, u nas tez sie mowilo czesciej " na pole " a jak ktos powiedzial " na dwor " to bylo, ze szlachcic :-) . Zauwazylam, ze jak Pascala poloze 1x w ciagu dnia do spania to jest o.k. ale jak sie zdarzy, ze nie dospi i poloze go po raz drugi to sie nam to nie oplaci. Zawsze wstaje w posrakanym humorze i trudno z nim wytrzymac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Barylko ja mysle,ze powinnas jakis butik otworzyc:))niech mąz kupuje na przecenach i wysyła Tobie ,a Ty sprzedawaj:)) Bo widze,ze jak tylko temat ubran to masz od razu 1000 linkow pod ręką:))moze skorzystaj ze swojej smykałki do mody??? Kessi wloski Anetce odrosną,najwazniejsze to pozbyc sie tych gnid. Pia to ja wtakim razie szlachta:-D Zoska padła dzis po 20,ja zaraz kąpu i jakis film sobie obejrzę:))A i polecam dla lubiących romantyczne filmy dla relaksu"Zaklęci w czasie-troche smutny,ale godny polecenia. Dobranoc lasencje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pia hihi z braku wyjsc na zakupy to sobie przelatuje stronki w necie:) Ale tam u Was tez sa fajne przeceny podobno.Moja kolezanka jedzila do NIemiec po ciuszki po sezonie.Ale przywozila cudenka za grosze. A tak z innej beki.NIemcy chca wrocic do swojej waluty. Podobaja mi sie buty ale kombinuje czy bedzie jakas okazja w nich wyskoczyc? No i wtedy cos bym musiala sobie jeszcze do nich wyszperach:) http://www.dorothyperkins.com/webapp/wcs/stores/servlet/ProductDisplay?beginIndex=0&viewAllFlag=&catalogId=20552&storeId=12552&productId=1640838&langId=-1&categoryId=&parent_category_rn= Jest kilka fajnych bluzek ale kurde akurat te w moim guscie juz malpy wykupily 12 rozmiar:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejoo :) alee dzień! tyle roboty w pracy że szok!! potem skoczylismy z mężem kupić małej prezent na dzień dziecka. kupilismy pelikana z fisher price bo oczywiście ma w dziobie piłeczki a to motyw przewodni zabaw naszego dziecka ;) od dziadków dostała zestaw małego majsterkowicza :P bo uwielbia odkręcać śrubki ;) jutro przyjdą chrzestni i drugi dziadek (od niego wiem, ze ma dostać rowerek :) ) wrzuciłam fotki z weekendu do galeryjki :) Mamuniu - u mnie się mówi "na dwór" ;) Pia, szlachcianką nie jestem :P ale chodze na dwór :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, U nas już troszkę lepiej:) Bardzo Wam dziękuje za słowa otuchy:) Jutro dzień dziecka a my nadal w kwarantannie:( Na szczęście ostatni dzień. No ale przepadły nam imprezy z okazji dnia dziecka. Jedna w klubie sosnowym w Warszawie gdzie bardzo chciałam jechać bo obiekt naprawdę imponujący a i impreza zapowiadała się bajeczna. Asik gratulację dla Krzysia. Mój Dawidek rozpoznaje 3 literki, 3 cyfry i 3 figury geometryczne. Tylko że ta pamięć mojego Dawidka jest dziurawa i wystarczy tydzień aby zapomniał. Wredna Kasiu oj jak ja Wam zazdroszczę wakacji tak blisko czasowo i w tak ciepłych klimatach:) W Polsce pogoda nigdy niepewna a niestety mój mąż nigdy nie zgodzi się na wyjazd w ciepłe kraje z Dawidkiem ( on ma manie na punkcie rożnego rodzaju zagrożeń, w sumie to on we wszystkim je widzi)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kessi ja miałam wszy jak miałam jakieś 5-6 lat :o mój brat przyniósł z podstawówki bo mieli uczennicę z patologicznej rodziny, miała 14 rodzeństwa, rodzice upośledzeni umysłowo, bieda aż piszczała. wszystkie dzieciaki z tego domu przyniosły do szkoły te paskudztwa. no a mój brat do domu... pamietam jak dziś wielogodzinne siedzenie w kuchni na podłodze a mama nade mną z grzebieniem wyczesywała gnidy :o włosy miałam do pasa! ale udało się :) Asik - gratulacje za literki ;) i gratuluje wytrwałości - gdzie by mi sie chciało Nadie co 15 minut sadzać na kibelek.... aaa babcia sie dzisiaj chwaliła, że Nadia cały dzień dzisiaj w jednej pieluszce - suchej!!! tylko rano schowała sie za fotelem i zrobiła puu :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samadamo no przeżyliscie kosmos :( ciesze sie ze powoli wychodzicie z tego :) nie przejmuj sie imprezami na dzień dziecka, jeszcze ich będzie wiele i bardziej świadome będą bardziej cieszyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meaaa ja myśląc o imprezach myślę o sobie:) Lubię się bawić z dziećmi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meaaa Twoja Nadia mobilizuje mnie do nauki nocnikowania. Kessi ja wszy miałam kilka razy. U nas w szkole to była plaga, zresztą nie tylko w szkole, ale na koloniach, zielonych szkołach itd. Kiedyś to był standard bo ludzie słabo dbali o higienę, dziś w szkołach też się zdarzają ale o wiele rzadziej. Z wszy się roznoszą i to że teraz je zwalczysz to i tak nic nie zdziałasz do póki nie rozwiąże się problemu wszów w szkole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×