Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nadziejamyszki

termin GRUDZIEŃ 2008 - cz.2

Polecane posty

Mamuniu imprezka sie zaczenie po południu wiec sie pakuj :D no i fajnie, że Zosia juz sobie tak dobrze radzi z bieganiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mea wyciagam walizkę:-D Okna umyte-padam na twarz,ale upał😭 Juz nic mi sie nie chce,a jeszcze obiad itp:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amorku ten jeden link nadal sie nie otwiera:((,ale drugi garaz z autkami na magnes bardzo fajny:)) Ja oatatnio nie kupuje zabawek dla Zosi,bo ma dośc duzo i niektorymi sie jeszcze nie bawiła wcale.Teraz na topie Miś-Eduś:))A gdy go dostała nie kumała wcale o co chodzi,teraz bardzo lubi z nim"gadac":)),czasem nawet uda się jej nacisnąc nóżke,gdy mis o to prosi lub oko,tak więc pomału zaczyna rozumiec:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamuniu to witaj w klubie - tez mi sie nic nie chce ;) ale ja nic jeszcze nie zrobiłam. nooo troszke papierków ;) a okna w domu tez by mi sie przydało umyć :( musze dzis kupic parasol ogrodowy, bo jak jutro nad wode pojedziemy to trzeba bedzie małej jakos cien zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mea tez mielismy jutro jechac nad wodę,ale teraz u męża sezon urlopow i jego zastepczyni ma 3 tyg.wolnego,wiec on teraz soboty musi pracowac:((do bani:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to do bani bo piekny weekend sie szykuje mój chociaz odbiera setki telefonów w weekend to jest z nami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej.... tak długo mnie nie było, nie wiem od czego zacząć. nie czytałam was. milion spraw na głowie. rozpoczęliśmy dwie inwestycje więc papierów cała masa. moje warsztaty.formlaności magisterskie. i szpital. byłam z olkiem tydzień w szpitalu. gorączka biegunka...itp. walczylsmy 3 doby sami. nastawiałm budzik co 20 min w noct by go dopajać. w pierwszym rzucie myślałam, że to zatrucie i minie na w drugiej dobie poszliśmy do lekarz.a w trzeciej do szpitala. było ciężko. wyszła bakateria. nie wiedzą jaka w 70% przypadkach nie są wstanie określić, tyle nowych się natworzyło. jesteśmy już w domu. całej historii nie przytoczę bo ani nikt nie przeczyta ani to ciekawe. kto raz doświadczył będzie wiedział. generlanie bardzo ciężko. zwłaszcza , że musieliśmy z mężem radzić sobe we dwójkę. moja mam wyjechała za granice nic nie wiedziała. a jak już pisałam,jesteśm sami. zazdroszcze wam szwagierek, teściowych itp. koleżanka zrobiła nam obiady. jadłam jak popadło. obstawiałam szpital po 18-20 godzin, zmieniał mnie T. po pracy. ja jechałam zjeść wziąć prysznic poprać itp. wracałam. fizycznie padam.psychicznie jestem wyczerpana. emocjonalnie jestem obojętna. obrone przełożyłam na 09.07. bo 30 .06 nie miała jak. absolutorium mnie ominęło. i 3 warsztaty. to małao ważne. życie. załamać się nie załamałam itp. przyjmuję to jako zadanie i już nie pierweze i nie ostatnie. doświadczyłam granicy swojej możliwości wytrzmymania fizcznego. a brak snu...... to...eee. przede mną kolejny pracowity tydzień obrona, warsztaty... olek ma się już lepiej. normuje się. wyjeżdzamy w sobote nad morze. wszystkim się przyda. od połowy maja schudłam 7 kg. ostatni tydzień dwa następne... mam nadzieje, że u was dobrze dzieciaczki zdrowe. jeśli uda mi się to was poczytam! pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Mamaolka kurcze wspołczuje Wam tego ganiania po lekarzasz, szkoda Olusia:( własnie jak sie wdepnie w te bakterie to lipa:( My jak wdepnelismy to juz rok sie bujamy, a jak miała te 7 miesiecy i miała robione 3 razy posiew i za kazdym razem inna bakteria i inny antybiotyk, ,.szok!!! i zastrzyki i cuda na kółkach ...:( życze zdrówka i oby jak najszybciej wszystko doktorki rozpoznali i wyleczyli:( Mamuniu ja machnełam 2 dni tem okno w kochni, pokojowe przecieram co drugi dzien bo dzieci wisza gl na tych balkonowych i tylko znac łapki i śline:) ze czsem to nic nie widac:) tak tak u nas tez pieski i kotki i jeszcze ptaki roznego rodzaju i rasy:) motywuja do biegania.... Meaa obiboku:) :D naprawde nie dziwie sie ze w tak fajna pogode nie mozesz sie zmotywowac do pracy...polezałby w wodzie albo na dzordzu:) a nie na papierach:) w biurze:) Przyjmij sie na prace np przy zakladaniu dachow albo na kominiarke to sie opalisz:) i zarobisz:) Głupia jestem wiem!!! Kimizi...pojawia sie i znika i znika, wychodz tu i pokazuj sie bo łoooomot!!! Musze sobie jakis plecak kupic, bo wygodniej bedzie mi na rowerze smigac kiedy z dziecmi na wyprawe ruszymy czy to tylko na przejazdzke czy na drobne zakupki:) dzis sie nie wywaliłam hihiee Zaliczylismy sklepy w całym moim miasteczku i na koniec oczyyyyywiscie plac zabaw:) Posiedzielismy....ta POSIEDZIelismy hahaha polatałam sobie za córcia:) czarek juz duzy to z synem szwagierki cudował:) i wrocilismy sobie. Zuzu spi i citce ma :) Cos mi nie chce jesc i jakas ciepla dziwnie, ma 37,2 i nie wiem czy to dlatego ze goraco czyze cos ja bierze podejzewam zęby bo nie ma zadnej 3:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamaolka współczuję i życze zdrówka Olkowi Babeczko - :D mea kominiarka :P to by było nawet ciekawe :P tylko, że ja sie boje wysokości :P :D ja też okno balkonowe przecieram co kilka dni dokąd mała sięgnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i jestem 3 dzien na tej diecie protal dzis juz duzo lepiej i nie czuje tak głodu jak wczoraj i przed wczoraj....:) Musze spac.....a na jajka gotowne ma obrzydzenie no normalnie sie zmuszm:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamaolka współczuję i życze zdrówka Olkowi Babeczko - :D mea kominiarka :P to by było nawet ciekawe :P tylko, że ja sie boje wysokości :P :D ja też okno balkonowe przecieram co kilka dni dokąd mała sięgnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamaolka współczuję i życze zdrówka Olkowi Babeczko - :D mea kominiarka :P to by było nawet ciekawe :P tylko, że ja sie boje wysokości :P :D ja też okno balkonowe przecieram co kilka dni dokąd mała sięgnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babeczko na trojki za wczesnie. Mamaolka współczuje-swego czasu przeszłam to samo w szpitalu oddalonym od domu o ponad 100km,wiec sama jak palec.Dobrze,ze juz Olus w domu,na pewno schudł i osłabiony,teraz uważajcie,bo jest bardziej narazony na infejce(katar,kaszel) po tym wirusie.Moze podawaj mu witaminy? Jak juz sie ogarniesz ze wszystkim napisz do nas🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlaczego za wczesnie na trójki? Nadia juz oa od kwietnia czy początku maja jakos tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meaa e tam kominarze to tylko teraz chodza i kalendarze sprzedaja. Musze spać...miało byc musze spaść( znaczy sie schudnąc)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tego co pamietam to u Wiki były dosc pozno,u chrzesnicy mojej tez i u chrzesnicy męża-pamietam jak miał 2.5 roku i dolnych trojek nie było. Zosia wstala,zjadła obiad,szykujemy sie na spacer,pewnie na plac zabaw,bo tam cień:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka po urlopie. Nie doczytałam was oczywiscie bo nawet mozliwosci nie było. Tyle tylko, co na tej stronie. Kajtek też ma już wszystkie trójeczki ale to z tym róznie może być wiadomo Mamoolka - Wiem co przeżyłaś. My mieliśmy takie coś jak mały nie skończył jeszcze 4 miesięcy. Myślałam, że osiwieję. Bo pić nie chciał... i widmo odwodnienia wisiało w powietrzu. Poza tym nie byliśmy w Polsce tylo w Wlk Brytanii i tu w takim przypadku nie biora dzieci do szpital tylko się je obserwuje w domu.... samemu.... Wakcje w Hiszpanii były jak najbrdziej udane ale nie będę się rozpisywała. W Polsce miałam 2 usg i dziś już w UK też jedno. Chłopak jak nic. Gdy się o tym dowiedziałam to byłam wniebowzięta, ze jest zdrowy i wszystko ok. Ale po 3 dniach przyszedł dół bo naprawdę chciałam dziewczynkę, co ja mówię... ja byłam przekonana że to dziewczynka. Teraz już jest ok ale czuję, że nie cieszę się tak bardzo jakbym się cieszyła z dziewczynki. A najgorsze jest to, że wstydzę się z kimkolwiek o tych uczuciach pogadać. Bo to naprawdę źle brzmi. No i mamy problem z imieniem. Na początku było jasne, że będzie Mikołaj ale jakoś nam tak nie pasowało jak do brzuszka tk mówiliśmy, więc myślimy nad czymś innym. Ja chcę Kubusia (ale dżordż coś kręci nosem). Naa raazie na tapecie jest Leon ale już mi się przestaje podobać.... z Kajtkiem nie miałam takich problemów....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka po urlopie. Nie doczytałam was oczywiscie bo nawet mozliwosci nie było. Tyle tylko, co na tej stronie. Kajtek też ma już wszystkie trójeczki ale to z tym róznie może być wiadomo Mamoolka - Wiem co przeżyłaś. My mieliśmy takie coś jak mały nie skończył jeszcze 4 miesięcy. Myślałam, że osiwieję. Bo pić nie chciał... i widmo odwodnienia wisiało w powietrzu. Poza tym nie byliśmy w Polsce tylo w Wlk Brytanii i tu w takim przypadku nie biora dzieci do szpital tylko się je obserwuje w domu.... samemu.... Wakcje w Hiszpanii były jak najbrdziej udane ale nie będę się rozpisywała. W Polsce miałam 2 usg i dziś już w UK też jedno. Chłopak jak nic. Gdy się o tym dowiedziałam to byłam wniebowzięta, ze jest zdrowy i wszystko ok. Ale po 3 dniach przyszedł dół bo naprawdę chciałam dziewczynkę, co ja mówię... ja byłam przekonana że to dziewczynka. Teraz już jest ok ale czuję, że nie cieszę się tak bardzo jakbym się cieszyła z dziewczynki. A najgorsze jest to, że wstydzę się z kimkolwiek o tych uczuciach pogadać. Bo to naprawdę źle brzmi. No i mamy problem z imieniem. Na początku było jasne, że będzie Mikołaj ale jakoś nam tak nie pasowało jak do brzuszka tk mówiliśmy, więc myślimy nad czymś innym. Ja chcę Kubusia (ale dżordż coś kręci nosem). Naa raazie na tapecie jest Leon ale już mi się przestaje podobać.... z Kajtkiem nie miałam takich problemów....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka popoludniowo-wieczornie :) Mała dzis potaplała się w baseniku i padłą na szczęśącie o normalnej porze :P ja wlasnie zjadlam śledzia i zagryzam kitkatami karmelowymi :D Dżordż zameldowal ze jutro bedzie więc mam spokój sese :P mam knigi z biblio wiec zaraz pewnie za pisanie sie biore buuu.... Mamuniu to nie tak, po prostu właściciele chcieli sprzedac mieszkanie i kupic dom i tam sie wprowadzic, wszystko bylo juz nagrane mieli dać znac co i jak ale ktoś ich ubiegł... bedziemy czekac az cos znajdą lub na odwrót... Mamaolka tak przypuszczalam ze nie bez powodu zamilkłaś, napewno jestes dużo silniejsza,bo przeszłaś samą siebie, oby wszystko wyszło juz na prostą... Wredna Kasiu dobrze Cię rozumię, ja jak bylam w ciąży po prostu nie wyobrażałam sobie chlopca, no i nadal sobie nie wyobrazam miec syna choć to brzmi dumnie :) ale wiesz, zawsze moze byc do 3 razy sztuka :D a i z czasem myśle ze zaakceptujesz tą myśl, pomyśl przeciez Ty to dziecko i tak juz kochasz....a chlopcy na rękach Cię będą nosić... a w ogole dzis przyszla mi ta kiecka koronka super i wsio, tylko fakt. króciutka :D i jest opcja albo nie bede gibać sie za bardzo w tańcowaniu albo b) legginsy pod spód lub c) majty a'la spodenki z krótką koronką... Baryllko co myślisz, help;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i zeżarłam z 2 kitkaty teraz mnie muli :( a od siostry wyciągnelam spodenki niemozliwe ze r.26 z tych rozciągliwych nie pękły na mojej pani d. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e Babeczko napewno ściemniasz ze z wagi musisz spaść... kurcze nie zobacze nk a nasz albumik juz nie dziala?? wiec nie mam porównania ale gratki za wytrwalosc, no jajka na twardo są twarde sztuki :D Mea a TY kiedy wkleisz foty w czarnym lateksie/skórze na motorze?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha Wr. Kasiu mnie tez sie Kubus podoba :) mielismy jeszcze opcje Wilhelm zdrobniale Willi jak Vile Valo noo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka.... jestem caly dzien w stroju kapielowym, bo we wszystkim innym byloby za cieplo. Pascal sie robi marudny i ciezko bylo z nim dzisiaj wytrzymac ale moze go juz mecza upaly. Wstal dzisiaj o 5.30 i byl wyspany ale o 9.00 juz znowu zasnal. Zasnal dokladnie wtedy jak wstala Jula i wyszlo na to, ze robil juz poobiednia drzemke :-) No i od 11.00 byl na nogach i do wieczora mnie wykonczyl :-( Od dzisiaj potrafi sie wdrapac po szufladach w kuchni na blat i piec :-( . Drapnal z patelni Julki kotleta ! Mamaolka - szkoda wielka, ze tak sie wszystko naszlo i pokomplikowalo :-( , najbardziej szkoda Olka, bo sie duzo wycierpial a i dla Was to zupelnie nowe doswiadczenie. Teraz juz bedzie tylko lepiej, niech Urlop Was wzmocni i pomoze zapomniec o ciezkich momentach. meaaa - jak czytam Samadama to mam przed oczami zdecydowana, mocna kobiete, ktora doskonale wie czego chce a jednoczesnie jest pelna kobiecosci i wdzieku. A wyciszam sie przy naszej Carii :-) ( to SE teraz poplotkowalam :-P ) Jeszcze tylko troche i sie rozwiaze problem z zakupami. Uwielbiam w polskich Galeriach te przechowalnie / bawialnie dla dzieci bo tutaj spotkalam taka tylko w Ikei i ogromnie mi tego brakuje. Przypuszczam, ze musisz koniecznie kupic nowy stroj bo zeszloroczny wisi Ci na tylku :-P mamuniu - slicznie, ze Zosia tak sobie juz odwaznie biega i to zupelnie normalne, ze w piasku ja zanosi na boki, ja tez mam do dzisiaj na plazy problemy :-P Za mycie okien w taka pogode powinni rozdawac ordery ! :-) W. Kaska - zawsze mi sie wydawalo, ze dla dziewczynek jest cala masa pieknych imion i trudno wybrac to najfajniejsze za to dla chlopakow trudno wybrac, bo wybor mizerny....Rozumie o czym mowisz i wierze, ze nie wypada na glos mowic , ze wolaloby sie corke. Ja sama dopiero calkiem niedawno zaczelam sie cieszyc z tego , ze Pascal jest chlopakiem. Nawet przed mezem nie wypadalo glosno powiedziec , bo zaraz patrzyl z wyrzutem i czulam sie jak wyrodna matka. Ale teraz naprawde sie ciesze, tak bardzo, ze widze same plusy i nie chcialabym inaczej. Jedno jest pewne, ze jak bede miala kiedys wnuczki to mnie synowe beda Jaszczura nazywac - rozpieszcze i obkupie w najpiekniejsze sukieneczki i kapelusiki :-P Kimizi - nie daje mi spokoju Twoj wczorajszy wpis .... Barylkooo - a kukuk....:-P Maz zaczyna wysylac sexowne sms i to znaczy, ze czas najwyzszy na powrot do domu :-) Zlecialo mi i szybko i milo ale ta koncowka jest ciezka i nie moge sie juz srody doczekac ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jade, za niecale dwa tygodnie z Julka lece do Tunezji :-) nie mam pojecia dlaczego nie mozesz sie dostac do albumu, ja wchodze jak zawsze.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Macie ta laske w neglizu na monitorze ? A raczej jej kosci powleczone skora ? Nie moge sie na nia patrzyc :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wejść do albumu wchodze tyle ze dziewczyny wiekszość zdjęć zamieszczają na nk :( wiec sesja NaDII mnie np. ominęła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a kuku hehe U nas tez palma:) Natalka biega kolo domu wiekszosc dnia.Ale daje mi popalic.Moze to skok? Mamaolka strasznie mi przykto z powodu choroby Olka bo i on sie wymeczyl no i wy razem z nim.Oby wszystko wrocilo do normy. PIa ale beda teraz gorace powitania:) Meaa obiboku:) Babeczko ale z Ciebie wesola mamuska:) Misty mi najbardziej pasja do takiej sukienki kryjace rajstopy.Do tego bycik najlepiej odznaczajacy sie wtedy np. srebrny i dodatki srebrne (kolczyki,torebka albo cos do wlosow) albo takie cwiekowe buty jak kiedys wklejalas.Modnene sa teraz tez koronowe rajstopy (jak daniej tureckie) ale sukienka juz jest koronowa wiec odpadaja.Z leginsow bym zrezygnowala bo chyba optycznie skroca Ci nogi.Jedyny problem widze w pogodzie.BO jak bedzie taka palma jak dzis to hmmm http://polki.pl/moda_stylgwiazd_galeria.html?galg_id=10003265&ph_center_01_page_no=1 moze jakies ciensze wtedy? http://polki.pl/moda_stylgwiazd_galeria.html?galg_id=10003265&ph_center_01_page_no=2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×