Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nadziejamyszki

termin GRUDZIEŃ 2008 - cz.2

Polecane posty

Babeczko ten Karolek wydaje mi sie wyjątkowo mały. ale jego mama jest o połowe mniejsza ode mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meaa u nas ''pyta'' to inaczej hmm nooo...narzad duzego zwierzecia:) :D no ale brara chyba o gwiadke z nieba moglabys poprosic i tez by ja zdobył!!! Ciocia kilerka 1klasa, ja pamietam koguty bez głow co lataly po podworku:) przed tym jak zaraz poszły na rosół:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super sesja,tyle fotek-nie ma takiej ilości z calego mojego zycia:-P Jestem zachwycona:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamuniu :) dzieki Babeczko też pamietam kure bez głowy :P i pamietam jak szarik mnie podrapał i sie darłam, ze mnie morduie :P i pamietam jak mój brat jezdził na koniu po podwórku i zahaczył głową o sznurek do prania :P i spadł :D na szczescie nic mu sie nie stało pamietam jak chodzilismy z bratem po krowy na pole jedna miała na imie Myja (?) a druga Kaśka (co oni z tymi Kaskami??) no i odpinalismy łańcuchy i z okrzykami indiańskimi gonilismy te krowy a one biegły z tymi wymionami pełnymi i wujek nas okrzyczął :P i pamietam, ze wujek nie miał ręki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja namachałam takieeego długiego posta ale net mi się wyłączył i pupa :) Baryłko kiecka yuo are beautiful jest piękna ale skuszę się najpier na te 70 % obniżki i lece dziś na miasto :) Babeczko bardzo mnie rozsmieszyły te zbuki :) :) ja miałam taką przygodę: Moja bacia uprawiała ziemiaki i wiadomo jak była praca to kto żyw szedł na pole. W związku z tym ja także poszłam iz zbierałam łęty (czyli górną częśc ziemiaka) pózniej je się podpalało. Po pewnym czasie zaczęło mi być zimno w nogi to pomysłam ogrzeje sobie je w ognisku. Jak pomysłalam tak zrobiłam no i wylądowała z poparzeniem na stope :) teraz to jest smieszne ale wtedy wcale nie było mi do śmiechu. My zamiast w sianie tarzaliśmy się ziarnie zbórz :) i chodziliśmy a raczej ganialiśmy się po rżysku potem każy miał strupy do połowy łydek :) ale fajne były tamte czasy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
meaa no własnie pewnie poszedł w slady swoich rodzców i bedzie szczypiorek, Ania o własnie i latanie po rżysku i po ziarnach....eh fajnie nawet bylo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Już któryś raz zaczynam pisać i ciągle nie mogę skończyć a potem to co napisałam wydaje mi się głupie i kasuje. Powoli wszystko wychodzi na prostą. Moja bratowa już w domu ze swoimi szkrabami. Wczoraj dzwoniła do mnie bo wybrała mnie na swoją prasowaczkę. Mówi że dawno się tyle nie na prasowała, a to dopiero początek hiiii... Szkraby spokojne i albo śpią albo jedzą. Wiec luzik:) Moja teściowa czuje się już o wiele lepiej a analiza guza wykazała że to nic złośliwego. Jeszcze tylko dotrwać do piątku i będę miała z powrotem męża i dopiero wtedy wyjdzie słońce. Barylko skoro Natalka czuje się już lepiej pomyśl o sobie. Przebadaj się a jako przestrogę masz Holly, biedaczkę której plecki odbierają dużo uroków życia. Nie doprowadź się do stanu kiedy nic już nie będzie pomagało. A i ja też głosuję na pana K :P Cari jestem pod ogromnym wrażeniem "produkcji" Chylę czoła:) A co zachowania mojego maluszka to niestety podobnie jak z Twoim. Ogólnie jest grzeczny problem zaczyna się jak się na coś uprze. Ale u mnie nie ma zmiłuj się mamo, chce leżeć niech leży. Misty jak tam kiecka??? Nie wiem co Tobie poradzić na niedowagę małej. Moja mama miała ze mną podobny problem i jedyne co pomagało to podawanie tego co lubiłam, teraz robię podobnie u Dawidka, jak czegoś nie chce jeść to daje mu jaką alternatywę z jego ulubionych potraw. A co do mieszkania na swoim to wydaje mi się że zawsze to lepsze niż mieszkanie z rodzicami, którzy nie zawsze są obiektywni i patrzą trzeźwym okiem na to co się dookoła nich dzieje. Co nie oznacza że Twój mąż nagle zacznie sprzątać, ale za to częściej przytulać:P Holly trzymam kciuki. A co do szpitali to ja myślałam że dzieciom nie wolno wchodzić na oddziały dla dorosłych, chyba że w wyjątkowych okolicznościach. Meaaa nie wiem czy tego posta wysłałam ale sesja zajebista. Świetna pamiątka. Mąż przewiózł cię już nową zabawką? Pia świetne rozwiązanie z tym żłobkiem. Pożar był parę kilometrów ode mnie, ale jak rano się obudziłam to z okna salonowego miałam widok na czarną chmurę i nic po za tym. Julka mnie zachwyca swoją energią i możliwościami. Powinnaś być z niej bardzo dumna i może bierze na siebie zbyt dużo to ta chęć poznania wszystkiego jest zdumiewająca i mobilizująca innych do zrobienia choćby jednej rzeczy. Jestem ciekawa co takiego będzie robiła w swoim dorosłym życiu, co sprosta jej wymaganiom? Mamuniu kiedyś dawno temu jak byłam malutka bawiłam się z innymi dziewczynkami na podwórku i podszedł do nas face i chciał dać nam cukierki i pytał czy pójdziemy z nim. Pamiętam w jakiej furii dobiegli do nas starsi koledzy i jak go bili. Aż policja interweniowała. Jaja bym pedofilom urywała. Babeczko dieta proteinowa jest chyba najlepsza, przynosi rezultaty a nie jest dietą głodową. Amorku aż mnie ciarki przeszły jak czytałam o wypadku. Dawidek ostatnio uderzył się o huśtawkę walą bużką i wyłożył się na ziemię. Płacz, krzyk po czym za 5 minut pokazuje że chce iść się bujać. Pozwoliłam bo wtedy przynajmniej mogłam go sobie bez przeszkód pooglądać. Zero obrażeń. Uciekłam z placu zabaw a w drodze powrotnej się popłakałam że nie udało mi się tego wypadku uniknąć i co mogłoby się stać....Jestem straszny strachodupek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meaa - ślad po Karolku to prawie jak pierwsza malinka;) szukam stroju kąpielowego na necie... baryłko pomożesz? :) push up koniecznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo Baryłko a może byś mi podpowiedziała w jakim sklepie kupic ładną sukienkę i nie dorgą. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki Samadamo ;) brakowało CIę tutaj. pisz nawet jak ci sie wydaje dziwne to co napisałaś ;) noo Baryłko tez szukam stroju ;) sztywne miseczki koniecznie i spodenki ;) :P a tak na serio to mamy z Dżordżem plan zatrudnić szwagierke na 2-3 godziny w sobote do Nadii i polatać po sklepach bo sie zaczeły wyprzedaże ;) troche ciuszków na lato by sie przydało ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meaa - TY chociaż masz co w ten stanik włożyć, a ja muszę szukać takiego, w którym nie widać, że nic pod nim nie ma:P niestety najbardziej podobają mi się takie zupełnie nie dla mnie:) ale jeszcze sobie kiedyś fundnę nieduże C;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamatomka jakby moje były fajne to bym nie szukała sztywnego stanika ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dżordż sie buja na motorze już drugą godzinę. a my z Dusią leżymy na kanapie ;) ona gryzie stope lali a ja jej ;) mojej nikt nie gryzie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehehe nie gryzie ;) może potem :P chociaż wolałabym żeby wymasował :D aktualnie wykąpalismy małą i sobie śpi :) ide robić pyszności a'la Pia - pewnie zmodyfikowane ;) ciasto francuskie, serek do smarowania i salami ;) do tego mamy winko czerwone półwytrawne ;) hiehie paaa wam też stosunkowo udanego wieczora życzę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meaa http://sklep.novella.pl/pokaz,275.html Mamatomka http://sklep.novella.pl/pokaz,19.html Tania ta firma.Tak mi przypadowo wpadla. Ania L.Z ja ostatnio mniej kupuje w naszych sklepach bo mam okazje przez Dzordza cos upolowac w UK a do tego jestem z mniejszej miesciny.ALe jak juz sie wybiore na zakupy do Krakowa lub KIelc to fajne rzeczy mozna kupic w Zara.Teraz wszedzie przeceny to wystacz wpasc do Galeri i pobuszowac po firmach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cos linki zepsulam:) ta firma to www.novella jest w czym wybierac. AMorku ja tez mam problem z drzwiami (nadal hehe).Ja raczej zdecyduje sie na biale.Tez chce miec w domku jasno.Moj adres to spin777@o2.pl to podeslij zdjecia kuchni:) A wiesz co? fajne kiecki sa nowe w Georgu.Takie w Twoim stylku za niewielkie pieniadze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AMoru mi sie te podobaja i sa po 15f tylko http://direct.asda.com/george/women-s-clothing/dresses/g21-lace-detail-knife-pleat-dress/GEM40794,default,pd.html http://direct.asda.com/george/women-s-clothing/dresses/g21-lace-detail-knife-pleat-dress/GEM40792,default,pd.html http://direct.asda.com/george/women-s-clothing/dresses/g21-lace-corset-dress/GEM40790,default,pd.html http://direct.asda.com/george/women-s-clothing/g21/dresses/g21-limited-edition-pleated-dress/GEM44705,default,pd.html http://direct.asda.com/george/women-s-clothing/g21/dresses/g21-limited-edition-lace-corset-dress/GEM44697,default,pd.html http://direct.asda.com/george/women-s-clothing/g21/dresses/g21-limited-edition-beaded-strap-dress/GEM44701,default,pd.html JAk linki nie wejda trzeba sobie wkleic:) Ale fajna ta nowa kolekcja G21 i ceny naprawde fajowe.Ja lubie sukienki z Georga.Te modelki czasami kaszaniasto wygladaja ale sukienki sa fajne.Do tego jakis bucik fajny na obcasie z NewLooka (teraz sa super przeceny) i mozna obskoczyc jakas imprezke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W New Looku juz za 10-szke buty:) http://www.newlook.com/shop/womens/shoes/stud-cage-heel_192413601 jest w czym wybrac http://www.newlook.com/shop/special-offers/shoes-and-boots?trail=1002%3Acat620006%3A14002%3Acat30011&icCategory=cat620006&bfh_gp=1&bfh_so=3&bfh_ps=100 Nie no wystarczy tych linkow.Bo zalinkuje nas cala strone hehhe Ogladalam dzis debate.Ehhh nadal glosuje na pana K. :) Samadama dziekuje za troske kochana jestes. Holly cos czyje ze dzis Dzordz mial zabieg.Oby przeszedl wszystko pomyslnie. Babeczko fajny mialiscie dzien.Ale jaja z tymi schodami:) My dzis wiekszosc czasu na polku.Natalka nadal nieznoscna i czyje sie wykonczona pod koniec dnia.Ale fajnie bo mowi coraz wiecej i chetniej.Przepada za moim bratem ale tez sie go troche wstydzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde zalinkowalam strone i ide spac.Papa do jutra kobietki. Meaa ale bedziesz szalowa laska w takich motorowych skorzanych ciuszkach no-no-no:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo porannie :) ale jestem niewyspana :o nie umiałam sie zwlec z łóżka. ale tak to jest jak sie spać chodzi o 2 w nocy :o a pogoda przepiękna!! aż chce się żyć!!! zaraz wypije kawke ;) znów zaczełam :o ale ostatnio ciężko mi sie rozkręcic w ciągu dnia Baryłko dziekuje za linka! kurcze jest taki jak bym chciała i juz chciałam kupic a tu sie okaząło, ze mają tylko S i M... a to pewnie dla mnie za mało ;) szkoda :( ale mamy plan na sobote do Silesii skoczyc to polatam po sklepach i coś znajde :) jeju jak pieknie!! nie moge sie napatrzeć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miśka i dzieki bardzo ;) fajnie, ze masz robotke bo i łatwiej wam będzie finansowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemanko!!! Meaa mogła bym prosić tekże o tą sesję na maila bo mnie też ciekawość zrzera :) anka_lorenc@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Błon dżorno:-D Mea o 2 poszłas spac??wnioskuję,ze noc stosunkowo udana:-P Ciepla fajnie,ze masz klientki,zawsze sovbie dorobisz na najpotrzebniejsze rzeczy.Zoska tez na plazy krzyczy:)) Twoja mama jest chyba całkiem inna niz Ty...jestes młoda mama,ale bardzo odpowiedzialną,a Twoja mama jako juz babcia chyba woli sie odmładzac;-)) Barylko zaszalalas z linkami:))Kiedy otwierasz butik??:-D Wiki meczy z plażą,wiec robie rosół i spadamy,choc dzis chetnie bym ją wysłała z kims innym:-O Zabieramy zawsze jej koleżankę,ale jej rodzice są po nocnej zmianie,wiec lipa:((Moze w nast.tyg.zmienię sie z nimi i oni będa zabierac dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amorek81[czesc]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ hejo wczoraj juz nie mialam sily padnieta jakas bylam. Kubus wczoraj byl bardzo absorbujacy. wszedzie za reke. przyszla koleznka do nas z coreczka i pozno siedzielismy, fajnie bylo. jak Kubus zawsze ladnie sam nam zasypia tym razem nie. nie podobalo mu sie, ze w tym samym pokoju w lozku lezy kolezanka:P bo mala tez zasypiala. a Kubus nauczony, ze jak zasypia to sam w pokoju jest i lipa ze spania. od rana wialo i lalo ale teraz slonko wycodzi:) Samodamo- mnie tez nieraz wydaje sie, ze bez sensu popisalam i jakos bez skladu i ladu i nie tak jak chcialam.... ale pisz ja bardzo lubie Cie czytac:) i strasznie sie ciesze, ze wszytsko wychodzi na prosta, a widzisz po burzy zawsze wychodzi slonko:D ciesze sie, ze i bratowa juz w domu z maluszkami i ze z tesciowa wsio ok i na pewno reszta tez sie ulozy, trzymam za to mocno kciuki. a co do upadkow ja tez taka straszka jestem.... jak wtedy Kubus mi upadl byl taki huk, ze ja juz mialam nogi jak z waty, brakuje mi zimnej krwi w takich sytuacjach bo az slabo mi sie robi. Barylko- no jestes niesamowita z tymi linkami:D dzieki:D buty z New Looka mi sie bardzo podobaja, maja naparwde super wybor i mam pare na oku gdyby.... nie za wysoki obcas:O te co mi sie podobaja maja tak wysoki ten obcas ze chodzilabym w nich jak na szczudlach albo w najlpeszym wypadku nogi polamala;) a sukienka bardzo mi ta czerwona sie podoba. jestes mistrzynia w wyszukiwaniu linkow:D a fotki juz wyslalam, wiem, ze Holly tez chciala ale nie mam jej maila... zwroc uwage na ten zlew wpuszczany. na poczatku nie podobalo mi sie takie rozwiazanie a mezowi od samego poczatku b. sie spodobalo i, ze chcialby tak w naszym domu. a teraz tez chce, super sprawa, nic nie zachodzi bo wode czy cokolwiek zgraniasz i nic nie wchodzi pod blat:) Mamotomka- dziekuje, bardzo mi milo:) ahhh te nocki masz naparwde ciezkie. pocieszajce to, ze niedlugo Tomeczek moze sam powie czemu to takie pobudki:) Ciepla- fajnie, ze interes sie kreci zarobisz troche grosza. Mamuniu- alez masz fajnie z ta plaza:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja pamietam jak babcia robila nam kogel mogel. hodowala kury i paimetam jak chodzilam z dziadkiem po jajka wieczorem do kurnika a na kolacje babcia robila nam mogla z cukrem albo kakao mniam jaki to byl rarytas:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×