Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nadziejamyszki

termin GRUDZIEŃ 2008 - cz.2

Polecane posty

hej kessi szaluna rozpisała sie, tyle czasu cie nie było to teraz kafeteriujesz sie :) i oczywiscie kazdego musiała obskoczyc...kochana:) U nas sahara ale wiaterek i sie chmurzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to sa jakies jaja :p co tu takie puchy? weekendujcie sie kochane ja jutro nadrabiam dalszy ciag bo caly dzionek zlecial a teraz z mama na skypie gadalam wkurzylam sie ale co tam maz troche im utemperowal gadke bo az sie Anetka poryczala i nie chciala gadac (no bo ona chce do Polski bo babcia powiedziala zeby przyjechala bo jej smutno iu bedzie plakac) a teraz mi dziecko beczy ze nie moze bo ja nie pozwole 😠 spadam do mezyka na kolacyjke aaa no i dzis mi powiedziual ze skorzytamy z pobytu zwagierki i za tydzien idziemy do... kina (ło matko z 7 lat nie bylismy) na... ECLIPSE sage Zmierzch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siema U nas tez palma zle z wiaterkiem wiec fajnie. PIa pewnie jestes juz czekolada po paradowaniu w stroju caly dzien. Ja nie mam stroju.Serio:) ani jednego.Stare wywalilam.MIalam jeszcze jeden stary-nowy z metkami to dalam bratanicy bo na mnie kusawy a zreszta nie nosze teraz.Chodze w spodenkach i koszulkach. Kessi super ze u Ciebie lepiej.Juz widac po postach ze wracasz do formy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Kessi- ale strasznie sie ciesze, ze wszytsko dobrze i ze sie odezwalas:D i ze z pleckami dobrze i wszytsko wraca do normy, teraz tylko sie oszczedzaj i nic na sile. szkoda, ze wyjazd Wasz nie wypalil ale na pewno sobie odbijecie jeszcze, teraz najwazniejsze zdrowko. a tak mi przyszlo do glowy a moze jak Anetka tak chce leciec do Pl to moze by np ze szwagierka moglaby.... ? nie wiem tak tylko mi przez mysl przelecialo. a co do jedzenia piszesz, ze Martusia gorzej je, Kubus tez przez ost dni z obiadem na bakier, zje pare lyzek i koniec jedzenia. chyba na bank mamy jakis skok bo tak to nie wiem. a co do naszego wyjzadu troche nam sytuacja zmienila i musielismy przebukowac bilety na pozniej... ale juz niedlugo:D jeju a wiecie jakbym sobie zjadla takiego rosolu. Barylko- ja tez zadniuskiego stroju ( no jeden mam ale taki plywacki na basen) wlasnie ogladam sobie butki z new looka na weselicho i te mi sie podobaja tyllko ten obcas zabije sie w nim no:O http://www.newlook.com/shop/womens/shoes/peep-toe-patent-platform_196763201 http://www.newlook.com/shop/womens/shoes/cut-out-lace-up-heel_188607801

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kessi - a moze bys sie odwazyla i wyslala Anetke sama ? Duzo dzieci podrozuje samych. To sie zalatwia przez linie lotnicze, wezma ja do kabiny i beda strzegli jak oczka w glowie :-) Jaja, bo moja moze przyszla synowa jest niepelnoletnia i jej rodzice musieli napisac oswiadczenie, ze moj syn na nia bedzie w trakcie lotu uwazal :-P Barylko - w sumie sie chowam przed sloncem i wiecej czasu siedzimy w domu ( no ale w stroju :-P ) jak na zewnatrz bo upal nie do wytrzymania. Od jakiegos czasu wcale mi nie zalezy, zeby sie opalic , widze jaka skore maja dziewczyny, ktore lata cale wysiadywaly na sloncu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pia ja tez jakis czas temu przestalam sie opalac.Opalanie wysusza kolagen a latka leca:) Solarce kategorysznie mowie NIE :) AMorku te z 2 linku cudne.Wygladaja na wygodne i przewiewne.Powiem Ci ze juz zawiesilam kiedys na nich oko:) Te z pierwszego fajnie wygladaja ale obawiam sie ze w takie upaly odpadaja bo ciezko bedzie przetanczyc w nich noc.Poczekaj jeszcze bo moze jeszcze przecenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Kessi- ale strasznie sie ciesze, ze wszytsko dobrze i ze sie odezwalas:D i ze z pleckami dobrze i wszytsko wraca do normy, teraz tylko sie oszczedzaj i nic na sile. szkoda, ze wyjazd Wasz nie wypalil ale na pewno sobie odbijecie jeszcze, teraz najwazniejsze zdrowko. a tak mi przyszlo do glowy a moze jak Anetka tak chce leciec do Pl to moze by np ze szwagierka moglaby.... ? nie wiem tak tylko mi przez mysl przelecialo. a co do jedzenia piszesz, ze Martusia gorzej je, Kubus tez przez ost dni z obiadem na bakier, zje pare lyzek i koniec jedzenia. chyba na bank mamy jakis skok bo tak to nie wiem. a co do naszego wyjzadu troche nam sytuacja zmienila i musielismy przebukowac bilety na pozniej... ale juz niedlugo:D jeju a wiecie jakbym sobie zjadla takiego rosolu. Barylko- ja tez zadniuskiego stroju ( no jeden mam ale taki plywacki na basen) wlasnie ogladam sobie butki z new looka na weselicho i te mi sie podobaja tyllko ten obcas zabije sie w nim no:O http://www.newlook.com/shop/womens/shoes/peep-toe-patent-platform_196763201 http://www.newlook.com/shop/womens/shoes/cut-out-lace-up-heel_188607801

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakis lewy komp mam bo zrobilam odswiezenie i mi raz jeszcze wyslalo... Barylko- no bardzo mi sie podobaja tylko ten piorunski obcas. Pia- jestem pewna, ze Twoj syn swoja dziewczyna zaopiekuje sie jak nalezy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do opalania, ja lubie miec troche kolorku, od razu sie lepiej czuje i podoba mi sie jak skora ma kolorek, ale bez przesady, bo spalona skora tez nieladnie wyglada. a z tym kolagenem ehhhh wiem, wiem latka leca i tak czlwoiek jak wezmie sobie na myslenie to juz nie wie co lepsze, czy oszczedzic sobie skory czy tez troche wrzucic kolorku i miec lepsze samopoczucie. najwazniejszy to umiar tak mi wydaje:) a ja bledziocha ostatnio nie wiem jak ja te nogi wystawie w sukience, wysmaruje sie jakims balsamem chyba zeby efekt bylszybki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amorku a takie? http://www.newlook.com/shop/womens/shoes/lace-up-strappy-heel_197216801 a odnosnie wylotu Anetki to... nie ma szans bo 1. ona chce leciec ze mna i Marta bo powiedziala ze jak tak duzo pieniazkow to kosztuje to moze sie zgodzic bez taty ale ze mna 2. ona ich praktycznie nie zna ledwo pamieta jak tam spala rok temu wiec to jak obcy ludzie dla niej ktorych widuje na kompie i na fotkach i gada przez tel. wiec sama nie moze leciec bo co jak bedzie plakac po nocach ? nie wsiada w auto i nie przywioza jej (a bylo pare razy tak ze moja babcia w srodku nocy odwozila ze wsi kuzyna do domu zostawiajac nas pod opieka cioci) a jak bylismy ostatnio w Pl azem to owszem spala z babcia ale 3 dnia spytala mnie wieczorem kiedy wracamy do domku... a co dopiero na miesiac ja puscic Ona ma dopiero 5 lat (cały czas sobie to przypominam bo wyglada na 8) w życiu bym sobie nie darowała gdyby z powodu tego samotnego lotu miala jakas traume albo co gorsza cos jej sie przytrafilo a wiecie ze roznie bywa... mimo ze ciocie zna i kocha to sama z nia nie chce leciec (pytalismy wczoraj) bo ona chce z mama i koniec a wiecie ze ona jest bardzo wrazliwa dzis spi bardzo niespokojnie i nie wiem czy z powodu wczorajszych szlochow o wyjazd czy co innego no i w koncu ktos musialby po nia leciec a t dodatkowy koszt znowu bilety sa niemilosiernie drogie Pia - no jaja :D z ta Twoja moze-synowa ale w tanich liniach (ktorymi latamy) zlikwidowali samotne loty dzieci z reszta Anetka by im tam histerii dostala sama w samolocie bez kompletnie nikogo znajomego za mala jest a jeszcze Wam napisze coś (wiem nudze :P ) maz wczoraj miał juz dosyc i mówi do mojej mamy no opcja jest spakujcie sie i przyleccie a ona z tekstem to nie takie proste!! no to on : "fajnie sie mowi nie? a to dla nas niby tak hop siup..." no i sie uciszyla... zobaczymy moze jakis cud sie stanie? a mowilam Wam ze maz mi mowi ze mam zamknac to maja "firme"? ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niewychowana jestem nie przywitalam sie 🖐️ no i tak smutno mi od sameg rana przez to wszystko i na dworze leje wszystko sie gmatwa ehhh tyle dobrze ze zdrowi jestesmy jeszcze zeby Anetki alergia ucichla... mezyk juz w pracy to ja siadlam do nadrabiania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeczytalam 3 strony i wlasnie jestem na tym jak narzekacie na tesciow/rodzicow... bo u nas to samo co do jedzenia to jak Aneta musiala zostac u tescia mojego (gwiazdke z nieba by nam dal taki kochany) to zawsze opanowala paczke delicji i tez dziadek szedl z nia do sklepu i ona sobie wybierala ehhh no coz nic tlumaczenie nie pomagalo no bo ona chce pzeciez ale jak powiedzielismy ze jak juz to niech kupi serek danonek i chrupki kukurydziane to tak zrobil i mała nie protestowala :D za to moi rodzice.... temat rzeka jak wiecie jak zobaczylam Anetke przy stole z lyzeczka i sloikiem nutelli to myslalam ze zabije 😡 a najlepsze to jest to ze jak bylam w ciazy to mowili ze oni to ie beda rozpieszczac niezdrowymi rzeczami slodyczami itp jak miala roczek przyniesli jej czekolade i dziwili sie ze ja jej nie pozwalam jesc a zawsze mowilam ze jak juz przychodza to z serkiem albo chrupkami biszkoptami itp a nie czekolada ale po 3 wizycie z takim prezentem przestalam narzekac tylko dziekowalam wkladalam do szafy a Anetka i tak nie dostala oni juz o tym wiedziec nie musieli albo jak miala 5 miesiecy bylismy u nich na obiedzie a tata tlusto gotuje i do mnie z tekstem co ona z tego cycka sie napije daj jej rosół :o no comment normalnie moglabym tak wyliczac i wyliczac miala prawie dwa latka to juz nikt jej nie karmil bo wczesnie zaczela sama jesc ale... po 1 miesiacu u moich rodzicow (4 godziny dzienni) moja córcia nie umiala widelca do reki wziasc :o bo przeciez dziadzia nakarmi a najbardziej wkurzali mnie jak nie dokonczyla obiadu no bo nie glodna to jej nie zmuszali ale pare minut potem z ciastkiem albo batonikiem latala juz 😠 mozna by pisac i pisac... kiedys im powiedzialam ze nie chce zeby moje dzieci mialy kompleksy jakie ja mialam bo mnie utuczyli to tata z wyrzutem spytal to co mielismy lodowke na klucz zamkac jak sama chcialas jesc? to tez przemawia za tym ze nigdy dzieci u nich samych nie zostawie a tak poza tym to moj tata jest dobry ale do czasu ja sie i tak boje zawsze ze cos mu odwali bo sie wkurzy na brata (ktory mieszka z nimi i jest psychicznie chory moze nie bardzo ale do samodzielnego zycia sie nie nadaje) i zacznie pic znowu a raz slyszalam jak sie wydarl na Anetke jak miala 2 latka i pare miesiecy bo chodzila i chciala to i tamto i siamto zmeczona byla po prostu i sama nie wiedziala co chce to tata juz nie wytrzymal i krzyknal a ona nie wiedziala cos ie dzieje :o no i moj tata po zawale a zycia bezstresowego nie prowadzi to tyle zrzedzenia i marudzenia na tematy przeszlosciowe troszke mi lzej :) co do nerwow dzieci to Marta rzucala sie na podloge jak miala 15 m-cy walila glowa w kafle i tupala nogami itp grochy lecialy a ja ja szybko bralam z podlogi bo balam sie ze se leb rozwali albo wstrzasnienia mozgu dostanie ale to tak miesiac trwalo i samo przeszlo teraz robi mine nr 5 (Meaaa ;) ) dokladnie taka jak opisalas heheheh tez histeryzuje jak trzeba do domu wracac i tylko 2 razy zrobila scene w sklepie wzial ja maz za reke i wyprowadzil na zewnatrz :D sorki za taki klimat na niedziele a Wy pewno na wyborach wszystkie i glosujecie na Pana K. :D:D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cari - jak ja kocham kołduny!!! rzuc przepisem proooosze Pierwszy raz jadlam je u mojego bylego - jego mama robial zawsze i zjadla 1,5 bo to takie na cala szerokosc talerza byly a jakis rok temu znalazlam tu w polskim sklepie z paczuszce 6 sztuk mniejsze niz te co jadlam wczesniej bo polowa z tego ale jakie dobre... i teraz juz nigdzie ich nie ma nawet w litewskim sklepie :( oj smaka mi zrobilas :P Mamuniu - i złapali tego pedofila? ja pamietam taka akcje jak moja chrzesnica miala z 5 lat i u nas na podworku zjawiaj sie facet w plaszczu i dzieci zaczepial a wszytskie dzieci nagle na caly glos PEDOFIL!!! i palcem na niego w szoku bylam bo dzieci mialy po 4-7 lat ale to te czasy gdy juz w szkole uczyli jak w takim przypadku sie zachowac - facet uciekl a jak pokazal sie nast raz to go zlapali oby i u Was szybko bylo bezpiecznie zabic takiego... 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pia - nowe fotki wrzuc Meaaa - Nadia sie zmieniła strasznie no i z karolkiem malutkim fajnie wyglada a na policzku to przeciez faktycznie jak malinka pierwsza heheh oj wampirek :P Ciepla - nowe fotki prosze Amorku - tez o nowe prosze widzialam tez fotki na nk z Kubusia robi sie niezly kawaler heheh no no Babeczko - a co to Zuzia miesza w tej misce? heheh fajna fota na sianie ja to pamietam jak sie skakalo wujkowi po stogu siana a on nas potem gonil ze mu psujemy i rozwalamy wszedzie :P ale byl ubaw Barylko - Natalka zachwyca na kazdym zdjeciu i widac jak troszczy sie o lale hehe urocza z niej dziewczynka Musze przerwac bo Aneta wstala i nei moze otworzyc oczu bidula moja tyle ropy ze rzes nie widac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ucieło mi posta 😠 ma taka buzie jak kurcze nie wiem co swinka morska? podpuchniete posiniałe oczka podpuchniete wezly chlonne i policzki tak dziwnie masakra jakas no nic ide bo sie bidula i tak uplacze przy tym to kurna jak gips na rzesach :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka.... u nas dzisiaj nareszcie przyzwoita pogoda i od rana wietrze mieszkanie bo od kilku dni nie dalo sie zrobic przeciagu. W ogole to ostatnio Pascal najwiecej czasu spedzil w piwnicy bo tam najchlodniej i ojca skrzynki ze srubami i masa wtyczek :-P przy tej okazji tak opanowal chodzenie po schodach, ze juz w ogole na niego nie musze uwazac i chodzi jak chce bez mojej opieki. Barylkooo - mysle sobie o Tobie i dopiero teraz dociera do mnie co to znaczy byc w pojedynke z malym dzieckiem. W tyg. jakos mi czas expresowo minal ale dzisiaj niedziela i jak tylko otworzylam oczy to chcialam, zeby juz minela. Ciezko spedzac wolne dni bez partnera :-( Dobrze, ze masz chociaz rodzicow w domu to moze latwiej sobie radzic z takimi dniami. Mam nadzieje, ze wygra pan K. :-P Amorku - zanim syn wyjechal to -nacie razy powtorzylam " uwazaj " po polsku i tylko on wiedzial co mam na mysli :-P Sliczne te buty ! Zawsze mi sie wydaje, ze tylko modelki potrafia chodzic na takich obcasach :-) ( no i napewno nasza Barylka, ale ona to przeciez jak modelka :-) ) Kessi - skoro Anetka az tak wrazliwa, to faktycznie nie ma sensu ja puszczac sama choc z latami moze sie jeszcze jej odmieni. Moja kolezanka ma ex meza w PL i przez cale lata jej syn wlasnie tak latal. *** Dajesz cos jej do oczu , krople albo masc ? Podam Ci linka na nk z nowymi zdjeciami Pascala. Jak sie Pascal obudzic ( wstal znowu o 6.00 ) to moze zabiore dzieciaki i pojedziemy do Hyde Park, tylko ....wlasnie tak glupio samemu , bez faceta :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha a ja "dzieci" wysłałam na góre, w sesnie Dżordża z Wiki a sama siedze na dole w pokoju i miedzy pisaniem lookam na Miasteczko Twin Peaks:) jej uwielbiam ten soundtrack:) Cześć w ogóle :) Pia wrzuć fotki do galeryjki :) no i super niedziela w Hyde Parku ;) Kessi kochana milo Cie znowu widziec :) uwielbiam Twe wpisy, a z dziadkami faktycznie ciężko, no moze dadzą radę zorganizowac opieke i dla brata i babci i by przyjechali do Was.... Barylko dzieki za inspiracje :) dałaś mi pomysła z tymi rajstopami razem z wszytymi majtkami a'la koronka :) widzialam Gatta takie mają :) co do opalania ja nie lubię :) zresztą zawsze opala mi górę ramiona ręce plecy a nóg nie ma szans ale ja to olewam i tak zakładam spodenki :) uciekam do pisania bo jutro książki muszę oddać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaski Wam :) Nie pokazuje sie na forum bo mam wisielczy humor... i nie chce Wam zatrowac... Kessi wspolczuje Wam . Mam nadzieje, ze jakas kaska Wam wpadnie jednak, albo problemy sie jakos rozwiaza i bedziecie mogli poleciec do PL :) I Was calkowicie rozumiem z tym pechem. Zycze duzo szczescia w tej sytuacji :) Nie pamietam co mialam kazdej odpisac... Tak to jest jak sie tylko podczytuje a potem chce sie odpisac kazdej. Ciepla fajnie, ze masz teraz klientek troche i od razu bije od Ciebie taka optymistyczna Ty :) Amorku cos tam pytalas o garaz dla malego. Wiesz probuje Kubalka zabawiac tym, ale moj syncio to sie bawi raczej skrzynka z srubokretami niz zabawkami... Ale z tego co wiem to dzieci to lubia. W. Kasiu rozumiem Cie w zupelnosci. My nie chcemy drugiego przynajmniej narazie. Moj maz kategorycznie nie chyba za w totka wygra a ja sie wlasnie boje ze bedzie drugi chlopczyk a ja tak bardzo chcialabym corcie i wole nie probowac... Mam nadzieje jednak, ze sie przekonasz jak Pia do chlopca i znajdziesz pozytyw. Tak czy siak bedziesz go kochac :) Fajnie, ze wakacje sie udaly Wam :) A ja mam problem bo Kuba nagle przestal siku wolac i leje pod siebie jak wlezie;/ A juz wolal ladnie i siusial do kibelka a teraz wola ale po fakcie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Barylko meble super te co wkleilas :) Drogie ale do swojego domku tez takie bym kupowala :) Super masz gust tylko pozazdroscic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:) Barylko:) siemka:) Kessi:) jak to dobrze,ze juz Ci lepiej,dajesz czadu na kafe:),szkoda,tej Twojej firmy...całkiem dobrze Ci szło..może jednak jakos pociagniesz,bo bys miała prace i kasę bez wychodzenia z domu i bys mogła nadal zajmowac sie dziecmi,a tak to tylko na męza pensji:) Pia:) opalaj,opalaj sie,mąz więcej nie wyjedzie jak zobaczy,że Ty taka pięknie opalona i wypoczeta pod jego nieobecnosc sie robisz:P:P Kurcze zazdraszczam Ci (Wam tego urlopu w Tunezji) tez bym sobie tak odpoczęła:) Dzięki dziewczyny za troskę:) Mój Dzordz pojechał znów do szpitala i znów raczej jutro to zabiegu miec nie bedzie,bedzie we wtorek lub w środe ....zajebiscie...jak go ze stresu nie wykoncza(chociaz niezwykle wyluzowany jest,jakby pojechał na usuniecie kurzajki),to bedzie zyc i zyc do pierwszej smierci.... Za to, w cudowny sposób od 19.02 pojawił sie TATUS Bartka CUD!!! No i chce go wziac na 3 dni TRZY DNI ALLELUJA!!!!!! Wszystkie psy w okolicy pozdychaja chyba !!! Mam nadzieje,ze ta operacja w koncu bedzie w tym czasie to bym mogła juz bez wiekszego kombinowania jechac do Dzordza. Ja tez głosowałam na pana K:P:P:P Jeden i drugi to pan K i jeden i drugi to chyba taki sam jełop,ale co tam... Przemko od kilku dni nie chce wieczorem spac,normalnie takie cyrki robi ,ze szok,albo ryczy,ze potem pół nocy ika.Dzisiaj pogasiłam wszystko wyjełam go z łózeczka i kazałam mu sie bawic,chyba nic mu sie nie podobało,tak po ciemku,bo paluszkiem pokazał ,na łózeczko i poszedł spac :P:P a tak to ostatnio grasował do 23 .Ale z niego nerwus,normalnie szok,ostatnio dostałam od niego dwa razy piescia w głowe.Nie reagowałam i juz tak nie robi wiecej,ale mnie juz reka swedziała.... Ojciec lezy w szpitalu:( podejrzewali udar,ale chyba to udar nie jest,tylko juz ogólne osłabienie organizmu,a do tego ma biegunke straszna i dopiero chyba po 2 dniach właczyli mu antybiotyk,a sam na nogach nie stał,pierdolone konowały,jak juz ktos stary to juz sie nie nadaje do leczenia i takiego ,jutro chca oddac do domu...Ja lekarzowi powiedziałam,ze on moim zdaniem na zdrowego nie wyglada,ja nie znam sie na leczeniu i brac go do domu nie bede(tznBrat z bratowa) ,prosilam lekarza,niech on raczej pomysli gdzie go skierowac na dalsze leczenie skoro neurologicznie nic sie wiecej nie da sie zrobic,bo do domu to absolutnie sie taki człowiek sie nie nadaje,odwodni sie nam i kopnie w kalendarz,kuzwa,tyle mnie nerwów kosztowal,ale to człowiek i mój ojciec,ludzie psa załuja bezdomnego,a tu człowieka nikt nie szanuje ...ot! swiat bardak! Za kiepskie mam nerwy do tego wszystkiego. Dobra Laski Zbieram sie do spania.W miare swoich mozliwosci bede Was informowac:) Co z Szarotka? PS Dzordz mówił,ze w piatek pod koniec operacji sie pacjent wybudził,jak mu jeszcze gmerali w serduchu:):) I wszystko pamieta:) Ja pierdziu:) Nie ide na operacje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izu🖐️ mój orzeł jeszcze ani razu nie nasikał do nocnika,a wszystko rozumie i chyba na laski bedzie chodził w pampersie ,no i dobrze niech sie wstydzi.... Jak chce go posadzic na nocnik to woła ne,ne,ne i kreci głowa na ne. zreszta nocnik to mu słuzył jako nakycie głowy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak jak bylo do przewidzenia wygral p.K.....ski Holly - a moze facetowi sie tylko wydaje, ze sie przebudzil ? W glowie sie nie miesci ! Nie wiem gdzie ten szpital, ale skoro mowisz, ze 100 km to moze calkiem niedaleko jest do Bydgoszczy ? Tam jest szpital wojskowy z certyfikatem Nato , moze mialby Dzordz szanse sie tam leczyc ? Zmeczyla mnie ta niedziela.... Pascal gdyby byl kobieta to bym powiedziala, ze ma okres a tak musze sobie wmawiac, ze to skok, bo jak mu sie nie odmieni to nie do zlobka a do domu dziecka oddam ! :-P dobranoc wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej 🖐️ witam się i ja :) od rana zdążyłam napisać juz dwie strony rozdz., oddać książki z czytelni, zaliczyć godzinnną jazdę na rowerze super sprawa polecam wszystkim, ruch! tego mi było trzeba, chyba zacznę codzienne takie jazdy :D po drodze kupiłam buleczki z czekoladą wlasnie robię sobie i Wiki kakao i zaraz zaczynam dzień :) u nas chłodno z rana i chmurki, ale deszczu nie widać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejooo :) Ja też się witam :) dla odmiany przy szklance soku pomarańczowego. Za oknem pochmurno i rześko :) miła odmiana! Weekend jak najbardziej udany ;) W sobote skoczyłam na zakupki ciuchowe. Kupiłam sobie krótkie spodenki i kilka bluzeczek (od razu humor lepszy ;) ) no i kupiłam kostium ;) majteczki takie bardziej zabudowane (ala spodenki) i góra taka ala koszulka na ramiączkach siegająca do pępka ;) fajny! Chowa to i owo a przy tym ładny kolorystycznie ;) Pia kostium musiałam kupić nie dla tego, że tamten luźny ;) tylko to i owo mi zwiotczało i wyłaziło :P trudno, topless opalać się już w swoim życiu raczej nie będę :P jeszcze 3 dni i będziesz miała swoich facetów :) ale ci zazdroszcze tych pięknych zdjęć i opowieści!! Kessi fajnie, ze się odezwałaś :) biedna Anetka!! Na co jest uczulona? Wyobrażam sobie jak się czuje, bo ja też mam problem z oczami przez alergię. W zeszłym roku tez mi ropiały oczy ze ciezko było otworzyc ale nie tak jak Anetce :( w tym roku mam duzo lepiej. Dajesz jej cos na to? Nie wiem co dzieciom można. Mnie pomaga Amertil w tabletkach Kurde, reszta potem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Wita Was czekoladowa mamunia:)) Ale sie opaliłam!!hehe uwielbiam słonce i plaże:)0dwa dni nad woda i juz moge chodzic w krótkich spodenkach nie świecąc przy tym bielą:-O W nocy cos strasznie pogryzlo Wiki i Dżordża-są cali wm krostach!dziwne,bo ja nie mam nai jednej,a spie przeciez razem z mężem.Zosia tez nietknieta. Od rana upał na całegow,więc dzis znowu plaża pewnie. Izu nastrój ma związek z mężem? Holly ex sie zjawił??stado dzikow w lesie padlo chyba:-D Odpoczniesz sobie troszke i do męża spokojnie pojedziesz.Współczuje nocek. U nas dzis ok,Zosia dopiero przed 5 sie obudziła na picie i wstala o 8:45!!! Misty zaliczyłas tyle zadan jakby pó dnia minęło:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Holy co do taty,niech moze brat i bratowa pogadaja z lekarzami?skoro widzisz,ze nie jest wyleczony do konca to wypisanie go ze szpitala moze zle sie skonczyc:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z rana! Jestem zrehabilitowana ! teoretycznie - jeszcze wszystkiego nie doczytałam a roboty full .. Mimo ładnej pogody mój nastrój jest do bani do słownie - jestem wykończona psychicznie i fizycznie :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×