Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nadziejamyszki

termin GRUDZIEŃ 2008 - cz.2

Polecane posty

Gość Holl_36
zarejestrowałam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej.. Asik - świetny pomysł :) ja też się zarejestrowałam i czekam:) u nas po weekendzie tak: po pierwsze dostaliśmy skierowanie na wycięcie 3-go migdała. dzowniłam wczoraj do szpitala i termin na 20.08. i to nie ze względu na kolejkę, tylko na wiek Tomka. podobno nie operuję dzieci poniżej 3-go roku życia, w drodze wyjatku zrobią mu to 3 m-ce przed urodzinami. no to czekamy... w sprawie stulejki - nie było odklejania, bo jeszcze za wczesnie. mamy powtarzac smarowanie maścią sterydową jeszcze 2 razy po 2 tygodnie i mocniej naciągać, bo póki co jest za duże zwężenie skórki. odklejenie polega na nasmarowaniu siusiaka maścią przeciwbólową i po godzinie podważeniu i odklejeniu przyklejonego napletka ... oj.. boli mnie to czego nie mam na samą myśl:) weekend poza tym pełen wrażeń dla Tomka - w sobotę z dziadkami centrum wodne w Gryfinie i szał pał - zjeżdzalnie fale, wodospady.... w niedzielę z Tatusiem sparing żużlowy... Tomek zachwycony, pyta kiedy znowu pojedzie "na pana Golloba" :) poza tym bez zmian, praca mnie goni, ale po świętach biorę kilka dni urlopu i odpocznę sobie. poza tym będę robiła zęby, tzn. korony i muszę na to trochę czasu wygospodarować. Mamuniu - Ty wiesz, że moj Tomek też ma takie czerwone plamki z tyłu głowy? on miał kiedyś rezonans i inne badania i potwierdzili niedotlenienie poporodowe, ale nigdy nikt nic nie mówił na te plamki... Pia - dziewczyny mają rację Twój post już taki trochę bardziej wesoły.... mam nadzieję że wkrótce wrócisz do nas... Kessi - kochane Twoje dzieciaki :) Amorku - zdrówka Kochana.... nie ma co pisać... bierzemy się za formalności związane z budową domu... papierologia póki co.... przeraża mnie to wszystko, nie tylko finansowo,ale organizacyjnie. no i jestm taka ciemna masa jeśli chodzi o budownictwo, co barć, czego nie, że nie wiem, jak to ogarniemy. dobrze że kilka z Was ma to świeżo za sobą, także na pewno będę korzystać z waszych rad:) szkoda tylko, że każda tak daleko i nie możecie podrzucić poleconej elipy:) buźka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko na chwilkę. U mnie mniej więcej tak: u Mikołaja nasiliły sie kolki - bidulek mały, zwija sie i popłakuje, a ja nie wiem jak mu pomóc:( Lena wkręciła się na nowo w przedszkole - ufff:D Ja chodzę niewyspana, ale to normalne przy niemowlaku:p I najważniejsze - POPROSZĘ NAMIARY NA NASZEGO MAILA, bo już tak dawno tam nie zaglądałam, że zapomniałam login i hasło:o A przecież nie może mnie nie byc na prywatnym:D josta81@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, to też się zarejestrowałam. wiecie, że za chwilę będą 4 lata k=jak powstało nasze forum/ Meaaa- strasznie się cieszę, że Dusi się podobało:) radość Dziecka - bezcenne. Mąż wysyłał to w środę przed godz. 20 i myślałam, że dopiero w piątek dostaniecie. a tu i poczta zrobiła niespodziankę i już w czwartek było. powiedz nie pomyliłam się i Dusia lubi mcqueena? Lenke to musiałam pilnować, bo ona całą kartke najchętniej pokryła by magicznymi kreskami:) Amorku - mam nadzieję , że szybko się wyleczysz i zacziecie starania:) no i już nie wiem co komu miałam. Kimizi- wysłałam Ci namiary. a próbowałaś z suszarką? szkoda, że musi się Mikołaj męczyć. Baryłko- a jak u Was? Mamuniu- super zdjęcia, Wasz pies to taka mniejsza wersja mojego:) i nowa fryzura Zosiu śliczna. Meaa- zdjęcie Dusi też cudowne! Kessi- u mnie to tak jak u Ciebie. Tylko mnie już to strasznie denerwuje. przy pakowaniu jest tyle syfu: tu kartony tu ściniki... a tu jeszcze między tym zabawki Dziewczyn , o i Jul;ka i Lenka. jak sie ogarnie to zachwilę znowu to samo:( przez weekend było pięknie. w sobotę byliśmy na 2,5 godzinym spacerze. Lenka też większość przedreptała, tylko zazwyczaj chciała iść w przeciwnym kierunku niż my:) zapisy do przedszkola trawają. Mam nadzieję, że Jula dostanie się tu gdzie teraz chodzi. Straszą że jak 6 latki nie pójdą do szkoły to u nas braknie 1500 miejsc dla 3 i 4 latków. Pia- Tobie życze udanego wyjazdu. Na mnie morze zawsze dobrze działa, szum fal jest uspokajający. Mam nadzieję, że chociaż troszkę lepiej u Ciebie. buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszko :) tak jest! uwielbia mcqueena :) dzieki raz jeszcze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamotomka- chyba miało być , że ie robią przed skończeniem 4 urodzin? bo z tego co mi wiadomo to Tomek już 3 lata skończył:P zazdroszczę zaliczonego sparingu. Nie wiem czy w tym roku będzie mi dane pojawić się na zawodach żużlowych, bo to co u nas się dzieje w klubie to masakra:( jakiś czas temu oglądaliśmy skoki i przed skokiem Stocha mówię Julce, że ma wołać" leć Kamil" i wołała. W sobotę biegi narciarskie, biegnie justyna- a ona leć Kamil. leć... oczywiście z dziecięcym przejęciem. w niedzielę - formuła 1 - i tez leć Kamil , leć...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo A. to sie mnie pytał czy nie było innych rysunków. a ja mówię, że specjalnie takie wybrałam. Nie ma za co:) rozpisałąm się i bym zapomniała po Julę do przedszkola. a lena śpi, poczekam jeszcze 5 min, może się obudzi a jak nie będzie trzeba ją obudzić/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe :) no ona specyficzna jest ;) Mamunia mi załatwiła dla niej szlafrok z mcqueenem to najchetniej by non stop w nim chodziła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Holly, ja Ciebie potwierdziłam od razu jak się rejestrowałaś, wczoraj wieczorem - masz już dostęp do forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ alez jestem zla 😠 wrocilam tyle co z kontroli. nie dosc, ze naczekalam sie ponad godzina opoznienia. to jeszcze nie przedluzyla mi antybiotyku!! mowie, jej , ze nadal czuje sie chora, nie umiem gkeboko oddychac jakby powietrze mi dalej nie docieralo, do tego ten bol pod lopatka ( juz myslalam, ze moze to serce), a do tego ja nie umiejaca porzadnie oddychac i od zawsze niskocisnieniowiec to sobie wyobrazcie. wczoraj mialam cisnienie 98/70 puls ok 80. masakra, wypilam mocno herbate i troche sie podniolo. no ale do rzeczy : lekarka mowi: " wydaje sie ze juz nic nie slychac pod lopatka, tydzien temu bylo slychac wyraznie szmery" to ja ja pytam, a z przodu tez nic " a nieraz mam wrazenie ze cos slysze tez z przodu" ona " ze WYDAJE sie, ze juz nic nie ma ale zeby to stwierdzic trzeba by bylo zrobic rtg" i nic nie kwapi sie, zeby dac skierowanie. wiec sama prosze czy moze wobec tego dac mi skierowanie na rtg w koncu dala, na ekg juz nie bo boje sie czy cos nie z sercem nie halo mam:O "ze wydaje sie jej, ze teraz ten brak glebokiego oddechu to jej wyglada na alergiczne sprawy, czy kiedys mialam" - nigdy nie mialam. suma sumarum mam zapisny wziewny ventolin na tydzien czasu i oprcz tego Singulair tabl dla alergikow ??? jutro ide na to przeswietlenie. brak mi slow. a pytam ja jeszcze, o upewnienie sie czy ost razem to zapalenie pluc bylo? a ona, " ze tak jej sie wydaje ale jednoznacznie nie moze tego pwoiedziec, zeby miec pewnosc trzeba rtg" no i masz gadaj. no jestem taka zla ze nie wiem.... powiedzice mi moze wy sie orientujecie, cokolowiek byloby na plucach to wyjdzie w rtg?? tak na 100%? chce miec pewnosc, ze tam nic mi nie zalega....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa , ze te bole pod lopatka to ze, jej wyglada na bole miesniowo piersiowe cos tam.... nie wiem moze ten antybiotyk tak wplynal i na te cisnienie itd bo tez w ulotce jest jakos niepozadany skutek i moze teraz sie to wszystko wyrowna, sama juz nie wiem . tak czy siak szukam gdzie mozna zrobic ekg. tylko prosze nie straszcie mnie zadnymi sercowymi historiami bo ja panikara i juz bez tego mi zle:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asik mnie już też mogłabyś zaakaceptowac:D mam nick J.....M.... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amorku kochana zaloguj sie u nas:))tu juz nas chyba nie bedzie. Nie wiem nic o tych płucach -tylko co to pisalysmy na fb... Kimizi dam Ci namiary na fb na maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amorku - zatwierdziłam :) Będziesz miała sporo do czytania, jest już 100 postów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na chwile Kimizi u nas tez kolki buuuuuu wczoraj caly dzien niespokojy i poplakiwal.Zdecydowalam od wczoraj odstawic od cyca.I tak mam malo pokarmu wiec sie nie najadal a mysle ze to moze byc przez to dokarmianie.W szpitalu slyszalam opinie ze mieszane kamienie wzmaga kolki wiec zdecydowalam sie karmic juz tylko butelka.Zaczelam przepajac herbatka rumiankowa.A Ty przepajasz i ile Mikolaj wypija mleka modyfikowanego i jakie podajesz? Ja bebilon/ Wybaczcie ze tylko temat malego ale na szybko pisze bo zaraz flasie musze robic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to i ja musze sie zarejestrowac tylko jak znajde czas.mi sie tu dobrze pisalo ale ide za reszta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smutna to przedstaw sie i dolanczaj do nas. Kupilam Natalce buty wczoraj sportowe nike bo takie mi sie najlepiej sprawdzaja.Bo az wstyd ze w niedziele takie cieplo a ona w kozakach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amorku ja miewaj taki bole jak szpile w klatce i nie moge wtedy zlapac glebokiego oddechu.Kiedys bylo tak zle ze pojechalam do szpitala bo myslalam ze mam zawal.Porobili mi badania i nic nie wyszlo a do rana w szptalu przeszly objawy.I to bylo cyba na tle nerwowym.Moze i u Ciebie tak jest.Fajnie ze myslicie o dziecku i juz czekam na wiesci ze nosisz nowa fasolke. Pia do malego mowimy narazie maly.Mi sie podoba Gabriel bez zdrobnej np Gabrys itp. po prostu bedziemy wolac Gabriel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baryłko, Kimizi, dołączcie do nas na prywatnym, czekamy już tylko na Was!!! Żegnamy Kafeterię, będziemy ją zawsze miło wspominać :) I pozdrawiamy czytaczki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to chyba sama tu zostane:( nie moge sie zarejestowac.Wymyslam sobie niki i hasla i nie wchodza mi:( a moze jakies umowione mamy haslo czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmmm...ciekawa jestem czy tu ktoras zagladnie ? Nie moge wejsc na forum, dostaje meldunek, ze wpisalam zle haslo choc jest to praktycznie nie mozliwe. Haslo mam wpisane w pamiec, wiec jest wybierane automatycznie. Ma ktoras podobnie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pia - ;) ja zaglądam. w razie jakby jakas zbłąkana owieczka sie pojawiła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meaaa------> "...dodam również, ze najbliższa mi osobę poznałam na... kafeterii 5 lat temu i nie jest to moj mąż" No wiesz.... zatkało mnie! Wiedziałem że potrafisz być miła ale żeby AŻ TAK ???!!!! ;) Czuję się dumny i wzruszony.... 😍 do łez... 😭 Ja też o Tobie myślę bardzo ciepło i jestem szczęśliwy że kafeteryjny los zetknął nas ze sobą na dobre 😘 i na złe 😠 A co do przenosin - żałuję że jedno z najstarszych "miesiecznych" TWA z macierzyńskiego opuszcza kafeterię ale rozumiem Waszą decyzję. Życzę wielu ciekawych rozmów w sosie własnym (bez przypraw :P ) 🖐️ 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meaaa------> "...dodam również, ze najbliższa mi osobę poznałam na... kafeterii 5 lat temu i nie jest to moj mąż" No wiesz.... zatkało mnie! Wiedziałem że potrafisz być miła ale żeby AŻ TAK ???!!!! ;) Czuję się dumny i wzruszony.... 😍 do łez... 😭 Ja też o Tobie myślę bardzo ciepło i jestem szczęśliwy że kafeteryjny los zetknął nas ze sobą na dobre 😘 i na złe 😠 A co do przenosin - żałuję że jedno z najstarszych "miesiecznych" TWA z macierzyńskiego opuszcza kafeterię ale rozumiem Waszą decyzję. Życzę wielu ciekawych rozmów w sosie własnym (bez przypraw :P ) 🖐️ 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheheheh Bywalec :D miałam tu na myśli moją przyjaciółkę :) ale spoko ehhehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×