Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kaamii

DIETA DUKANA-PROTEINOWA ...start... ZAPRASZAM ZDETERMINOWANE GRUBASKI

Polecane posty

mi też wyliczył jedyne 58kg a bmi powinnam mieć 48-53kg no ale w tym wieku metabolizm zwalnia i chyba dlatego tak wyliczył :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak osobiscie zobacze 69,9 to juz oszaleje z radosci ale to moze na koniec maja.fajnie sie chudnie bo mnmo roznych zakazanych produktow nie chodze glodna a to duzy plus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w innych dietach zawsze wygrywalo ze mna nieustajace ssanie w zoladku, a teraz nie ma:0 poza tym bialka naprawde zapychaja.chociaz mam juz lekka awersje na nabial

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no a dzisiaj o dziwo zobaczyłam 66,5 szok ale to pewnie chwilowe bo u mnie są duże wahania i mam słabą wagę, raz wchodzę mam 67 a za chwile 68kg albo odwrotnie też się zdarzało, chyba muszę zainwestować w wagę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez czsem swoja rzucilabym o sciane bo to zwykla lazienkowa wiec ma rozne odbicia.ale najwazniejsze ze na 80 nie wskakuje juz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mala 19 wynik imponujacy- 6kg w miesiac.a przeciez nie jestes jakims maxi grubasem to z reguly spadek jest mniejszy. ponoc czym wieksza nadwaga tym wiecej sie chudnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakos nie chcialo mi sie wczesniej siadac do kompa,u mnie dietka jakos leci,zupka warzywna ugotowana mniam,,,spadek wagi -200g czyli zaden musze przeczekac ten zastoj ech..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mala04 daje radę ale na samych pp to już mi się nudzi, jutro p-w :) cale szczęście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrzucam kosci z kurczaka kostki rosolowe i wszystkie warzywka jakie mam-dzis to jest marchew seler rzodkiew cebula czosnek a pozniej dodaje jeszcze biala kapuste i seler naciowy,doprawiam tymiankim i np przyprawa 5 smakow i majerankiem i nawet nie wiedzialam ze taka zupka moze mi tak smakowac wczesniej to tylko kanapki byly dla mnie jedzeniem a tu prosze zmiany na lepsze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mala04 no widzisz ,teraz to będziemy mądre jeżeli chodzi o zdrowe ,żywienie ,nikt nas nie zagnie :) muszę spadać bo mala mi się budzi, nadal chora :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wspolczuje,zycze szybkiego powrotu do zdrowka Twojemu skarbowi,dobrej i spokojnej nocki 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze ze mamy epidemie na topiku moja corka tez chora :( w sumie moglabym powiedziec -jak zwykle,mozna oszalec .3 dni w przedszkolu 2 tyg w domu i tak w kolko:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli chodzi o diete ok,chociaz waga stoi lub waha sie ok 0,5 kg w gore lub w dol.a tobie jak idzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doczytalam:)widze ze u ciebie tez zastoj,fatalnie ale musimy jakos przetrzymac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja tez mam zastoj wagowy dlatego stopka ciagle taka sama,juz sie gubie kiedy mam P akiedy P+W bo przedluzylam sobie proteinkowe dni ale chyba jeszcze jutro warzywka i znow proteinki-moze to troszke ruszy wage ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja czasem troche za malo pije-dzis to w ogole malo wypilam-musze nadrobic i noc bedzie zglowki :P musze sie ostro wziac za cwiczenia bo jedno z drugim musi dac lepszy efekt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej witam :) Ja trzeci dzien na warzywach waga stoi, ale nie mam do niej pretensji . Dobrze ze w gore nie idzie . Wczoraj zjadłam dwa ogromne talerze zupy jarzynowej , myslalam ze pękne. Napewno na proteinach znowu zacznie spadac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewcyzny a co ze świetami?? macie jakies pomysly jak je przetrwac? moze jakies przepisy . Kurde babcia mi nie przepusci jak nie zjem jej ciast światecznych ;-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny. dodry pomysl z przepisami swiatecznymi!to co wrzucajcie przepisy i moze jakos je smacznie przetrwamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×