Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kaamii

DIETA DUKANA-PROTEINOWA ...start... ZAPRASZAM ZDETERMINOWANE GRUBASKI

Polecane posty

hej zyciula,chyba musze zmienic pseudo bo ja nie pytalam Cie o NK tylko chyba MaaLa19 :( czasem nie wiem czy do mnie piszecie czy do niej ech... no to widze ze zadna z czterech osob nie zrezygnowala z cwiczen super :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki! Mala04 nie zmieniaj pseudo :( mi się bardzo podoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MaaLaa19 skoro tak "mowisz"-no dobra :) tylko mam prosbe do dziewczynek jesli Wam sie myla nasze nicki to napiszcie a jak nie to prosze o precyzyjniejsze pisanie naszych nickow bo czasem sie gubie i nie wiem do ktorej z nas sie zwracacie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MaaLaa19 jak tam waga Ci spada bo nie widze tu daty ostatniego wazenia sie :O ja moze jutro sie zwaze bo dzisiaj sie balam,wydluzam sobie proteinki no i cwiczenia od wczoraj koniecznie!!! az dziwne ze nie mam zakwasow :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mala04 ja to się ważę codziennie a nawet 2 razy dziennie, 22 zmienię stopkę , waga spada, waha się 67-68kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalinka11
Wiatm! Mam pytanie czy podaczas tej diety mozna pic maslanke? Bede wdzieczna za odpowiedz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ladnie chudniesz a ja przez moje grzeszne weekendy bede tkwic tu jak ta czarna owca :O mysle ze jedyna opcja jest ruch bo inaczej bede stala w miejscu o zgrozo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mala04 ajaki Twój cel? no z tymi ćwiczeniami to nie wolno ponoć przesadzać tak doktorek pisała ale ja jestem za ruchem jak najbardziej na tak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcialabym tak 52-53 kg,wczoraj robilam sobie test Dukana i wyliczyl mi ze powinnam wazyc 55,2 kg i potwierdzilo sie ze mam grube kosci wiec waze wiecej niz wygladam pewnie dlatego tak mi wyliczyl,a cwiczenia raczej nie zaszkodza ja jezdze na najnizszym obciazeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tem test wylicza wagę która bez problemów powinnaś utrzymać po zakończeniu diety, mi wyliczył 58kg przy moim 158 i nie jestem grubej kości ale to pewnie ze starości wynika ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) moge sie przyłączyc do Was ?? uslyszalam o tej diecie tydzien temu i nabralam chęci na schudnięcie . Jakie efekty u Was?? zamierzam zacząc od jutra Wage wyjsciową mam 61,5 kg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz z tym utrzymaniem wagi bez problemu po zakonczeniu diety nie wierze, jesli ktos ma tendencje do tycia to niestety zawsze musi sie kontrolowac znam to z wlasnego doswiadczenia :) dlatego po tym jak schudlam to dalej sie kontrolowalam a jeden max 2 dni w tygodniu pozwalalam sobie na slodkosci zeby nie zwariowac i te weekendowe slodkosci tak mi zostaly,wiem ze cale zycie bede musiala uwazac na to co jem i nie lamie sie tym tylko staram sie cieszyc ze jakos nad tym panuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatek73 zapraszamy,wklejaj stopke i do dziela :D u mnie jak widzisz zastoj bo ja straszna grzesznica jestem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mala masz racje trzeba uważać tylko ja miałam na myśli jaka wg niego waga do utrzymania jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje :) mam nadzieje ze wreszcie dotrzymam postanowien , cienko z tym u mnie ;) buziaki dla Was🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MaaLaa19 zrozumialam Cie :D tak tylko napisalam cos od siebie na temat przekonania ze po zakonczenou diety utrzymamy wage ale to chyba tylko Dukan tak twierdzi bo kazda z nas wie jak to dziala :) na pewno dieta uczy nas wybierac odpowiednie produkty,ja kiedys tez nie sprawdzalam ile ma tluszczu i cukru jogurt a teraz ogladam jak glupia kazdy produkt w sklepie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatek73 bedzie dobrze jak sobie postanowilas to sie tego trzymaj i nie odkladaj na potem :) powodzonka 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mala ja też jak ten głupek stoję przed lodówą i czytam ,przeglądam jeszcze pomyślą że chcę coś ukraść :) spadam później się odezwę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe...no i tak nam juz zostanie z tym sprawdzaniem zawartosci :P ok to ja tez spadam,buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samantah co sie dzieje przeciez na tej diecie nie gloduje sie jak nie masz motywacji to ustal sobie jakis dzien w tygodniu najlepiej weekendowy na jakies grzeszki to latwiej bedzie Ci wytrwac i o wiele bardziej bedzie Ci smakowac ten grzeszek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:( ach... przed chwila wrocilam ze sklepu i zaopatrzylam sie w chudy serek, jajka, jogurt naturalnych, szczypiorek - moze cos z tego jutro sobie wymysle :) no wlasnie cos ta moja motywacja - jest tragiczna - nie chce mi sie tego wszystkiego przyrzadzac - wiem, ze to nie wymaga wielkiego wysilku, ale mimo to mi sie sie nie chce :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to juz sama musisz zdecydowac czy dasz rade czy sie poddajesz najwazniejsze sa pierwsze dni bo jak zobaczysz spadek wagi to da ci to duzzzaaa motywacje,a zrobienie jajecznicy lub upieczenie piersi w folii to doslownie chwilka tyle co zrobienie kanapki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mow mi tak jeszcze :) kurcze, w Twoich slowach to sie takie latwe wydaje :) ale sprobuje..bo musze kurde ;d a np jak bede sobie piekla piers z kurczaka to moge jakos doprawic sobie na ostro?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MaaLaa19 ja jestem troszke sie spoznilam :O Samantah ziola sa jak najbardziej wskazane,oby tylko sol byla ograniczona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×