Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kaamii

DIETA DUKANA-PROTEINOWA ...start... ZAPRASZAM ZDETERMINOWANE GRUBASKI

Polecane posty

Dominika1980-ja biore hormony i stosuje dietke wiec mysle ze minusem moze byc slabszy spadek wagi ale nie koniecznie,pij tylko duzo wody nawet 2l dziennie i bedzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis 10 dzien fazy uderzeniowej.uff:):)i -6kg i o dziwo 100%przestrzeganych zasad.jestem z siebie dumna i to bardzo :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny co tu taka cisza chwalcie sie swoimi malymi sukcesami.trzymam za was kciuki;0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj. chcialam powiedziec ze dopinguje ci i podgladam wyniki bo za tydzien tez chce zacząć tą diete, tylko boje sie monotoni w niej, kucharka ze mnie kiepska wiec ewnie ciaglę beda rzeczy na zimno... jak sobie radzisz? co jesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dzewczyny przylacze sie do was zaczelam od srody, ale juz w niedziele wprowadze warzywa, z dwoch powodow, boje sie ze to neizdrowo a poza tym mam zaparcia mimo ze otrzeby uzywam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylvinka27
Cześć dziewczyny! Muszę się do Was przyłączyć, ważę 83 kg i tak jak kamii chcę ważyć 60. Od jutra pierwszy dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylvinka27
A oprócz diety co polecacie? Jakie macie sposoby na zmotywowanie siebie do trzymania diety. Jakieś ćwiczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja duzo spaceruje i cwicze , u mnie zawsze waga spada powoli , moge sie ograniczac i tak wolno spada, wiec ja sie musze naprawde zaprzec, bo moge szybko zrezygnowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki ! dołączam do Was moze tu będzie milej bo na innym forum troszkę mnie olano :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejo, to może i ja sie wkupię;) dzisiaj 15 dzień, własnie zjadłam jajecznice - a raczej ją wcisnęłam w siebie, popijam kawkę i się relaksuje:)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuusska u mnie też te kilogramy lacą jak krew z nosa... ale damy rade.. mi czasami brakuje juz motywacji i mam ochotę rzucić się na jedzonko..., ale jakoś jeszcze sie nie rzuciłam;0)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mój 13 dzień ale waga ruszyła i motywacja wróciła, przejrzałam zdjęcia z dobrych czasów i upewniłam się ,ze dam radę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MaaLaa a ja zważyłam się na początku diety i zważę dopiero po miesiącu..., teraz jestem przed @, więc lepiej unikac wagi:) Mamy prawie tyle samo do zrzucenia, chociaz mi wy wystarczyło do 63 kg nie mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spadam oglądać mieszkania bo chcemy kupić większe, odezwę się później

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaczelam 0601
dziewczyny - dacie rade- tez tak mowilam - nie dam rady, to nie dla mnie a i poczatek ciezki byl - kuszace zapachy czy z narzeczonym kolacja w restauracji- pare grzeszkow mam na koncie - impreza rodzinna i wypilam pare kieliszkow, a mimo to jest mnie 11 kg mniej. Teraz mam okres, jakos wczesnie w tym miesiacu, dlatego waga wskazuje duzo, ale widze po starych ciuchach ze juz blizko 38

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaczela0601 a powiedz mi kochana też Ci waga tak powoli spadała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaczelam 0601
blisko*. Wlasnie placki pieke, troche za slodkie - no i moj dzisiejszy grzech- parowka bbobasek- musialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asmana ja ma 158 :( więc muszę minimum 58kg, a ważę się często żeby wyczuć co mogę zjeść a czego niebardzo, no i mnie kusi bardzo, chyba ze ją schowam gdzieś do szafy głeboko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaczelam 0601
ciezko mi okreslic - pamietam ze po pierwszej fazie schudlam 2,5k, a ja taka zachlanna oczywiscie , wiec trzymalam ja 10 dni, po trzech dniach sie zatrzymala, i ani nie drgnela. Potem ciezko bylo mi dojsc do 65 kg , wazylam tyle ok 10 tego lutego. Stanelam wczoraj i 63 - przez miesiac w zasadzie bez super wynikow. Aha, pracuje w sklepie wiec mimo ze nie cwicze (oprocz hula hop 5 min dziennie) troche tych kalori trace. Zostalo jeszcze 5 , uparte jakies

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MaaLaa dasz radę, ja mam 170. A ja własnie nie chce się ważyć codziienie by sie nie zniechęcić..., ale oponki mi zmalały:)))kilogram tygodniowo mi wystarczy akurat do połowy maja będę laska;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaczelam 0601
dziewczyny , pozatym nie zdawalam sobie sprawy, ze az tyle przytylam w ciagu 3 lat - jak zrzucilam 10 kg to jakos latwiej czlowiekowi sie rusza, ma wiecej energii , i w ogole lzej sie czuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaczełam jak ja córciom robio poarówki to aż w żołądku mi sie przewraca, dostaje slinotoku na sam widok... Mój jedyny grzech to jeden chips

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaczelam 0601
Zdecydowalam sie schudnac 16 kg - wiadomo ze troche czasu mi to zajmie - d latego choc staram sie popelniac takich grzeszkow jak najmniej - nie mam wyrzutow sumienia, bo przy takim okresie mysle ze nie ma to az tak duzego znaczenia - tymbardziej , ze tak jak powiedzialam , pracuje fizycznie. Pozatym, czytalam gdzies , ze powinno sie zjesc od czasu do czasu gorzka czekolade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaczełam ja trzy lata temu schudłam 11 kilo - przybyło mi w ciagu tych trzech lat 4 kg, ale wtedy boziu wszystko wydaje się takie proste, chce się wychodzić tu , tam a jak człowiek jak kuleczka to tylko dom, kocyk, łóżeczko i orzeszki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaczelam 0601
asmana - dokladnie. Mnie sie nawet wyjsc do sklepu nie chcialo, bo rozm 42 za maly , ciagle tylam - nie moglam nic dostac w sklepie ladnego na moje gabaryty . A teraz ,uhmmm czekam do lata :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaczęłam- w przymierzalni tylko grymasy, złość , że znowu coś za małe:) a teraz... a za 2 miesiące?:):):) trzymaj za mnie kciuki a ja za Ciebie.., chociaż Ty już masz daleką drogę za sobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wlasnie przy drugiej kawce, upieklam babeczki otrzebowe z innego foorum przepis, super wyszly, a proste w wykonaniu, dzis zjadlam 2 sztuki, zrobilam bo mam zaparcie na sniadanko zjadlam kawalek rybki w galarecie i serek wiejski na obiad mma tez rybe , upieke w folii, zrobie do neij sosik czosnkowy a na podwieczorek babeczki ale sernikowe dziewczyny czytalam ze nei powinno sie przedluzac tej 1 fazy, ja wrobie 4 dni to wystarczy, a potem 1/1 bo nei dam rady znowu 5 dni byc np na samym bialku, poza tym chce jak najszybciej wejsc na te 3 faze bo wydaje mi sie ze spozywaniej takiej ilosci bialka za zdrowe nie jest a wy na jakich fazach jestescie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×