Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kaamii

DIETA DUKANA-PROTEINOWA ...start... ZAPRASZAM ZDETERMINOWANE GRUBASKI

Polecane posty

to troszke dalej ode mnie ale mimo wszystko ten sam region hehe jak tam Wam dietka idzie,ja bez wpadek nie pociagne wiec na pewno dluzej bede zmagac sie z kilogramami ech...jakies przyjemnosci trzeba miec nie? :)ja tak 5kg jak schudne to bede happy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MaaLaa19 to jak Ty w Radomiu teraz jestes to pewnie latem nad jezioro Biale smigasz co?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MaaLaa19 , dzieki za kompelment:D O jakich ty swoich zmarszczkach piszesz? Daj spokoj, a dzidzia twoja przepiekna, fajnie zdjecia, widac ze sie wszyscy kochacie ja po serniczku, za chwile lece na zakupy, zamierzam sobie dzisiaj drinki ze dwa wypic a co tam, raz sie zyje, zoladkowa gorzka z napojem co w stylu Spraita z cytrynka, ale bez cukru napoj, i tak schudne wiec prosze na mnie nie krzyczec:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuusska nikt nie bedzie krzyczal,w koncu weekend nam tez cos sie od zycia nalezy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha, mam do was pytanko, bo zastanawim sie powaznie nad pojsciem an vacu vell, czy ktoras z was byla kiedys na tym, na 10 zabiegach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie kusi winko wytrawne ale nie chcialabym go ruszyc bo juz pare wpadek mam za soba ale bedzie ciezko wytrwac,poza tym nic poza siedzeniem przed tv :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie korzystalam z zadnych zabiegow wiec Ci nie pomoge ale pewnie to tez troche kosztuje cio?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no u mnie kosztuje 199 to jest 10 zabiegow slyszalam ze fajnei w cm spada od pasa w dol no sama nei wiem czy warto ok ide na spacer i po zakupy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuussska wiesz ja jestem tego zdania ze jesli nie zmienisz nawykow zywieniowych to te cm jak zginely tak bardzo szyko moga wrocic wiec mysle ze dietka ruch i ewentualnie masaze pod prysznicem i duzo wody a zobaczysz ze skora bedzie jedrniejsza ale to oczywiscie tylko taka moja sugestia:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chodziłam na masaże bańską chińską 10 zabiegów. przy diecie polecam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asmana a Ty jakim systemem stosujesz dietke 5/5 czy 1/1,ja na razie mam system 3/3 ale kurcze nie mieszkam w Polsce i tu ciezko znalezc nabial beztluszczowy,jest ale maly wybor niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Wy jakie plany na weekendzik bo u mnie wieje nuda pogoda do bani,tylko siedzenie i przed kompem pozostaje ech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bez planów niestety... mąż, łóżeczko , kocyk i telewizja;) kąpiel dzieci itd....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joanna666
Olensja - WITAMY na pokładzie i razem gubimy...oponki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co tak tu cicho,nikt sie nie chwali jak kg leca, ja jutro znow same proteiny uff bedzie ciezko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mala , nie mam sie czym chwalic , jutro warzywa i se zastanawiam jak to ugryzc, nie schudlam za duzo czuje po ciuchach no ale naprawde u mnie ciezko idzie, za to przytyc latwo, moze przez to ze za bardzo kombinuje z dietami, moj maz mowi ze jak wreszcie przestane o odchudzaniu myslec to schudne wiem ze gdybym miala duzo ruchu, to bym schudla, ale nie stac mnie na karnety wszedzie a jesli o wieczor chodzi to planuje wypic sobie przed tv ze dwa drinki i pojsc spac, teraz pisze maile z mezem, maz za granica ale niedlugo przyjedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nareszcie cos sie ozywilo na topiku:)ja raczej siadam tu wieczorami-dziecko,praca szkola.....brakuje mi czasu:(cos widze ze jestem rekordzistka w nadwadze-masakra.nawet nie ustalam sobie posrednich celow bo moja nadwaga siegnela zenitu:( widze ze robicie pyszny serniczek jutro tez zrobie sobie uczte dla podniebienia. a tak apropos ja jestem z aleksandrowa lodzkiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maalaa19 wlasnie jem jogurt kawowy twojego pomyslu-pychotka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis konczy sie 1 dzien fazy naprzemiennej.zrobilam sobie pyszny dietetyczny bigosik..mniam,zreszta po samych bialkach wszystko jest pysze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja we wtorek dopiero pojem coś dobrego, teraz pro....ale waga się ruszyła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy któras z was wie gdzie kupic serki homogenizowane 0% bo ja nigdzie niewidzialam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyu7
sluchajcie, obok dziewczyny maja temat o diecie turbo, co myslicie o tym? ja sie zastanawiam czy sie nie przeniesc z proteiny na turbo....ale boje sie joja, choc one sie zaperzaja ze nie ma... i drugie pytanie: czy cwiczycie cos? bo tak sie zastanawiamz e przy zwiekszonej ilsoci bialka fajnie byloby pocwiczyc to sie wyrobia mesnie ladnie..co myslicie o tym wszystkim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dzewczyny zwazylam sie dzis rano , poniewaz dzis przechodze na warzywka, 4 dni protein wystarczy, tym bardziej ze rewelacyjnie nie chudne, zmienilam stopke to same sprawdzcie, chudne wolno, no ale dobrze ze sie waga wogole ruszyla, mozecie doradzic, bo myslalam robic 1/1 , ale moze inaczej ? Jednak 5/5 to nie bardzo mi odpowiada, moze 2/2? To by sie dalo przezyc przypomnicie mi jaki wy macie schemat? I jakie efekty to daje? wyu7, ta dieta turbo to nie jest glupia to tak jak tutaj 3 faza, a ja uwazam ze cwiczyc trzeba bez tego skora nie taka i lepiej sie wyglada, znalazlam stara plyte Pilates i kupilam wczoraj Vite z plyta , za 9, 99, w kotrej byla plyta zcwiczeniami na szczupla talie i biodra a w olowie marca bedzie nastepne wydanie i cwiczenia na jedrne posladki i uda , to tez kupie i ostro bede cwiczyc juz od jutra Kaamii, ja kupuje serki w Carrefour

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×