Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kaamii

DIETA DUKANA-PROTEINOWA ...start... ZAPRASZAM ZDETERMINOWANE GRUBASKI

Polecane posty

asmana wiem wiem daj maila to dam namiar na mnie zainteresowanym też :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dar dar
WitaM Was wszystkie! Trafiłam przypadkiem, ale na proteinowej jestem juz albo i dopiero od zeszłej środy tylko ze pierwszy etap u mnie trwał 5 dni teraz jestem na drugim etapie ale dzisaj mam imprezke urodzinowa wiec pewnie nie wytrzymam bez jakiegos ciasta i lampki wina. Mam troche inny schemat niz ktoras z Was podawała wczesniej u mnie to wyglada tak, a dala mi to znbajoma: ETAP I faza ataku" Trwa 5 dni i zakłada spożywanie produktów z wysoką zawartością białka. Co należy wtedy jeść? Najważniejsze są jogurty z niską zawartością tłuszczu. Mogą to być jogurty owocowe tj. jogobella light (zawiera ok 1.2g tłuszczu), albo kefiry owocowe (0,1 g tłuszczu). Ważne jest żeby zawartość tłuszczu nie przekraczała 1.2-1.3 g (zwykły jogurt zawiera ok. 2,5g). Kolejny posiłek to kurczak w każdej postaci gotowany, przysmażony (bez panierki), z piekarnika, przygotowany w rękawie, itp. W tym etapie można pić rosół z kostki i przede wszystkim trzeba pamiętać o wypijaniu 1,5 litra wody dziennie. ETAP II faza naprzemienna" Polega on na urozmaiceniu etapu I o warzywa - pomidory, ogórki, paprykę, szpinak, szparagi i inne., a także o cielęcinę, wołowinę. Można także spożywać chuda szynkę, owoce morza, ryby oraz jajka. Najważniejsze, by pamiętać o naprzemiennym jedzeniu. Chodzi o to, by jednego dnia jeść potrawy bez warzyw, a następnego z warzywami. Etap II trwa aż do osiągnięcia ustalonej (wymarzonej) wagi. ETAP III utrwalenie zdobytej wagi" Podczas trwania trzeciego etapu należy być szczególnie ostrożnym. W tym okresie dążymy do stabilizacji wagi oraz do uniknięcia efektu jo-jo. Czas trwania etapu III zależy od utraconej wagi - na zgubiony 1 kg przypada 10 dni. Należy wtedy pamiętać, by raz w tygodniu odżywiać się zgodnie ze wskazówkami zawartymi w etapie I. W tym okresie powinnyśmy wzbogacić nasze menu o owoce (z wyjątkiem bananów, winogron i czereśni) oraz żółty ser. Etap IV definitywne ustabilizowanie wagi" Ostatni etap polega na powróceniu do nawyków żywieniowych sprzed rozpoczęcia diety. Powinno się to odbyć w przeciągu sześciu tygodni. Należy także pamiętać, by raz w tygodniu stosować dietę wysokobiałkową (z etapu I) oraz jeść 3 łyżki otrąb owsianych dziennie. Taki sposób odżywiania zagwarantuje utrzymanie zgarbnej sylwetki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dar dar
Aha staciłam nieiwile ponad 3kg , przez pierwsze 5 dni niecałe dwa a na drugim etapie jak na razie 1 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pytanie ile masz lat, ile wazysz, ile masz wzrostu. Im wieksza waga wyjsciowa - tym wiecej sie chudnie... Jesli chodzi o te jogurty owocowe - Dukan zabrania, choc w zasadzie sama nie wiem dlaczego - ja uzywam fruktozy ( cukier owocowy ) i chudne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asmana wysłałam , wcześniej nie mogłam bo mąż zawinął mi laptopa :( mała jeszcze śpi więc chwilkę popiszę, a później jedzonko, sprzątanko itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kupuije jogurty 0% owocowe z cerfura (nie pamietam jak to się pisze) i tez chudnę ale nie jem ich za dużo, pół dużego raz góra 2 x dziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MaaLaa, a jakie to jogurty z Carrefour, bo mam blisko, ja zjadlam te jogobelli light ciezko mialas dziewczyo, z ciaza, to nei masz dzieciatka jeszcze? Ja mam az trojke, corka 17 , synowie 13 i 9 Asmana, bardzao ladnei wygladasz:D a jak suie kopytka robi daj przepis przed chwila zjadlam rybe, ipieklam ja w piekarniku, to byla sola, ale nie dosc ze droga to niedobra, bleee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuska mam córeczkę 14 mesięczną i jestem najszczęśliwszym człowiekiem na świecie dlatego nadwago mi nawet nie przeszkadzała do tej pory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie najbardziej smakuja te naturalne z bakomy, ale maja az 3% , wiec nie pozwalam sobie, za często. Owocowe jadlam w pierwszej fazie, ale dopiero po jakims czasie doczytalam ze nie mozna... Ja robie tak - jesli zjem np. danio czy cos zakazanego - nastepnym razem zjem jogurt 0% a nie 3% :) i sie wyrówna. Nie ma sensu az tak sie przejmowac, bo przy tak dlugim odchudzaniu , nie robi to az takiej szkody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zusska wysłałam Ci namiary na NK :) to TY doświadczona mamuśka jesteś :) ja też zawsze chciałam mieć trójkę , zobaczymy jak to się uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jogurty robione dla Carrefour o% ale owocowe z cukrem w lidlu kupuje 0,1% też owocowe ale bez cukru natomiast z dodatkiem zbóż ,jem je raz na jakiś czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez uwazam ze nie, mozna sie az tak zadreczac , sa jogurty 0 procent w Carrefour MaaLaa, gratulje coreczki:D moje dzieciaki juz duze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostatnio wymyśliłam swój jogurt :) więc się podzielę, jogurt naturalny mały 2 tabletki słodzika i trochę kawy rozpuszczalnej mniam mniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobre tez sa serki homogenizowane z Carrefour ze slodzikiem i aromatem waniliowym, cos jak Danio smakuja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak mnie naleci na coś słodkiego, to szybko biorę twaróg, ze słodzikem do tego mleko albo jogurt naturalny i na zamianę dodaje aromat pomarańczowy, waniliowy i migdałowy, z migdałowym najlepsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak używacie mąki kukurydzianej (ja to rzadko) dzisiaj jadłam kluski rzucane z rosołem, kluski maka kukurydziana, jajko sól musi być gęstę i rzucałam na gotujący rosół pychotka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no w Carrefour sa takie niebieskie przykrywki maja znak Carrefour, no nie wiem moze u was jest nieduzy sklep ze wszystkiego malo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
duży sklep mam, może nie zauważyłam spadam bo mała wstała później zajrzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki MaaLaa19 , odpisalam na NK dziewczyny a czemu mozna make kukurydziana uzywac? Czym to jest uzasadnione?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam,widze ze coraz wiecej osob sie przylacza :) zuusska-make kukurydziana mozna uzywac ale w malych ilosciach i najwyzej raz dziennie bo zawiera weglowodany jako zageszczacz do potraw .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam,widze ze coraz wiecej osob sie przylacza :) zuusska-make kukurydziana mozna uzywac ale w malych ilosciach i najwyzej raz dziennie bo zawiera weglowodany jako zageszczacz do potraw .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczęta!!! Przeczytałam wasz topic i widze ze u was jest bardzo milutko... Do diety Dukana dopiero się przygotowuje :) mam przed soba jeszcze szkolenia i konferencje a nie chce zeby mi cos przeszkodziło od samego początku.. czytam też ksiązke bo chce być dobrze przygotowana, z doświadczenia wiem ze potem sie lepiej dietuje :) Mam do was pytanko, moge sie tu od czasu do czasu pojawiać ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MaaLaa no tak wiadomośc dostałam, ale jak wcześniej wspomniałam nie mam konta na Nk, więc jak mam Cię odszukać??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×