Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kaamii

DIETA DUKANA-PROTEINOWA ...start... ZAPRASZAM ZDETERMINOWANE GRUBASKI

Polecane posty

asmana, czyli te diete znasz dobrze,a co an 3 fazie jadlas? Wtedy tez robilas jeden dzien proteinowy? A jak zdrowko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaczelam 0601
uhmm. Ja chudlam przez 3 dni na uderzeniowej, potem juz nic przez nastepne 7. Grunt, zeby to byly jak najczystrze proteiny - a nie np. jogurt light z owocami. Ma ktos przepis na jakis sernik ?? bo juz nudza mi sie te placki, a ksiazeke z przepisami pozyczylam siostrze, i nie bardzo mam dostep.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sernik robie tak: 2 kostki twarogu chudego 4 jajka slodzik wg uznania aromat, ewentualnie kakao twarog rozdrobnic widelcem, dodac zoltka, slodzik , zmiksowac bialka ubic, wszystko razem polaczyc, wlasc do malego korytka, albo foremek na babeczki, do polowy mozna dac kakao piec w 180 stopnaiach, cza zalezy od piekarnika, bardzo zapycha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zusska ja robię 5/5 ale to dopiero początek, jak się będę bardzo męczyć to też przejdę 1/1, bo jak jestem na warzywkach to w ogóle nie czuję,że jestem na diecie, no z małym wyjątkiem, brak cukiereczków :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaczelam 0601
dzieki, przepisalam, ale jakiego slodzika uzywasz ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaczelam- Ty w sklepie tracisz kalorie, a ja aż wstyd się przyznać gdzie pracuje , przy moim zawodzie powinnam być sucha jak palec, a mój metabolizm strasznie sfiksował :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asmana masz race chyba przestanę się ważyć, raz w tyg starczy, to Ty laska jesteś 170 pozazdrościć daj z 5cm ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slodzik w proszku uzywam, kupuje w Kauflandzie, ale nie podam ci teraz nazwy bo wlasnei sie skonczyl, a smieci wyrzucilam ale patrze by nie byl z aspartamem, bo to swinstwo, najlepszy bylby ksylitol czy jakis zdrowszy, moze w koncu zamowie podam wam jeszcze przepis na mufinkiz innego topiku, sa pyszne Muffinki: MUFINKI--4 łyżki otrąb pszennych 8 łyżek otrąb owsianych 4 zółtka 4 łyżki serka (ja daję homo) 1 łyżeczka słodziku ( ja daję 1 łyżkę) 1 plaska lyzeczka proszku do pieczenia jakiś aromat (np migdałowy) czy kakao, ja dalam jeszcze cynamon wymieszać ubić pianę z pozostających białek wymieszac Nałożyć do foremek na muffinki i piec 30 min w 180 stopniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mimo, że jednak tyl kcl troche trace i tak mysle nad jakims fitnessem moze- jak czlowiek przytyje 16 kg a potem znowu chudnie w ciagu 3 lat, to wiadomo ze skóra nie jest super jędrna... szczególnie chodzi mi o uda, bo to moj problem od zawsze jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie nie bardzo potrafie znaleźć słodzików do pieczenia i używam fruktozy, ale przecież to też cukier i kcl ma sporo. W kauflandzie też szukałam i nie znalazlam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaczelam, fruktoza to chyba na razie zabroniona bo to cukier owocowy, maja slodziki w Kauflandzie na bank, dobrze zaopatrzone sa tez takie male markety a wogole ladnei schudlas, nic nie grzeszylas, wiesz alkohol itp? a ja cwicze w domu mam plyty, dzisiaj chce zobaczyc nowego Shapa podobo jest joga na brzuch, moze kupie u mnie wiekszosc w brzuch wlasnei wchodzi, amoje uda sa jakies tez nieciekawe, wiecie cellulit MaaLaa, ja ostatnio ialma tez kryzys bo sie rzucilam an slodycze, odmawialam sobie wszystkiego i tak sie konczylo, na wage bez sensu wchodzilam, a gdzie pracujesz ze tyle powinnas gubic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joanna666
Dziewczyny-przyłączam się do Was. Mam do zrzucenia ...17 kg. Przy wzroście 1,70 ważę...80 kg i KONIECZNIE muszę dojść do mojej optymalnej wagi 63 kg. Trzymajmy się i gubmy te okropne kilogramy POWODZENIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Joanno, powodzenia no ladnie nauczycielka wf moje nauczycielki tez szczuple nie byly, to sie nie przejmuj dobra spadam od kompa bo nic nie zrobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzeszylam, mowie , że grzeszylam - przez te 2 m-ce pare kieliszkow na tej imprezie, parówki ze 3, no i serki danio tez ze trzy razy. Wiem, ze fruktoza zabroniona, ale nie mam slodzika, wiec z dwojga zlego ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuska małe usprawiedliwienie mam takie,że 2 lata się leczyła bo nie mogłam zajść, później poroniłam, jak zaszłam ponownie leżałam plackiem całą ciążę (dużo nie przytyłam14kg ) jak na leżenie to i tak nieźle, a p oporodzie (miałam cesarkę) nie mogłam się szybko pozbierać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzka ja nie znam diety dobrze, trzy lata temu schudła, ale innym sposobem:) a w diecie dukana jestem jak Ty laikiem:) MaaLaa ja i laska?? ha ha dobre w sumie ja chcę te oponki zrzucić no i piersi mogłyby zmaleć;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem po serku wiejskim i plastrze szynki drobiowej i mineralna oczywiście Na obiad pierś z kurczaka - gulasz i kopytka z pieprzem mniami Mam dzisiaj nerwa że ho ho oby dzień już się skończył

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asmana nerwy w konserwy ;) nie warto,życie jest za krótkie, idź na spacer to Ci przejdzie jak jak jestem zła to robię porządki w szafie i sprzątam pomaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asmana dawaj namiar na NK to Cię luknę :) inne dziewczyny też mile widziane, ja chętnie się pokaże lepiej się wtedy gada i pamięta która to która :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MaaLaa już wszystko posprzątałam co jest możliwe, poleżałam w wannie..., na spacer?? samej mi się nie chcę córcie mam chorą.... za pół godzinki mąż wróci z pracy więc i nerw puści....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda :( a ja też mam mała chorą, w jakim wieku masz córeczkę? ja 14 miesięcy z 1.01.2009 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam dwie córcie starsza z września 2002 r a młodsza kwiecień 2006

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
świetna rodzinka, a Ty laska więc nie wiem z czego ty się odchudzasz, ja jak bym tak wyglądała to bym była hepi córunie śliczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MaaLaa dziękuje.., ale wiesz jak to jest kobiecie nigdy nie dogodzi, ciągle za dużo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×