Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kaamii

DIETA DUKANA-PROTEINOWA ...start... ZAPRASZAM ZDETERMINOWANE GRUBASKI

Polecane posty

Cześć Dziewczynki! zusska ja robię 5/5 idzie przeżyć , ale jak będzie mnie to męczyło to przerzucę się na 1/1 lub 3/3 słyszałam gdzieś że dziewczyny robią 3/3, narazie zostanę 5/5 bo chudnę na proteinkach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w poniedziałek kończę proteinki to zmienię stopkę a dla waszej wiadomości to 5 dni na warzywach waga stała jak zaklęta a później na pro...ruszyła 2kg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej MaaLaa:D co taki ranny ptaszek z ciebie? Dzidzia cie obudzila? Mnie kot ktory myszkowal w smietniku w kuchni kurcze ale te 5/5 to nie jest dla mnie, bo juz dzisi nie mam sily jesc samych bialek, albo 2/2 albo 3/3 zrobie trudno nie chce sie rzucic na slodycze na razie do kawy mam serniczek i mufinki otrebowe, jutro chce zrobic chlebek proteinowy, to bedzie calkiem fajnie na tej dietce najgorsze tylko bedzie jak pojade w goscine na przyszly weekend, juz to widze, tesciowa bedzie miala panierowane kotlety, surowki z cukrem itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nie mam płyt i nie kupuje bo teorie to mam w paluszku gorzej z praktyką ;) w końcu pracuje z tym na co dzień a w klasach średnich słabo młodzież chce ćwiczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MaaLaa, no tak ty o cwiczenaich wiesz wszystko, powiem ci ze ja tez sporo cwiczen pamietam ze szkoly sredniej, ze studiow, z innych plyt, ale kupilam te platy bo jak sie cwiczy z plyta to to u mnie jest wieksza motywacja moja corka chodzi do liceum i bardzo lubi wf, ostatnio cwiczyla callanetiks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zusska dużo przepisów jest na proteinkach więc luz a ja zastanawiam sie co jutro mam pic bo ide do lokalu a tam raczj nie maja coli 0% piszr jedna reka bo mała siedzi na kolanach ,tak zusska mała wstała o 6 to jej godzina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozdrwienia dla córki :) ja tez mam zaczac chodzi na aerobic do kolezanki bo w grupie sie mobilizuje sama ni cholery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki za pozdrowienia a winko wytrawne? Slyszalam ze mozna od czasu do czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asmana a Ty co się wylegujesz, wstawaj wstawaj :) ja mam okazję popisać bo na tygodniu to mam codziennie na 7 dziewczynki wstawać nie wylegiwać się , ładna pogoda świecie słońce, szkoda dnia, przesyłam wszystkim dobre fluidu bo mi jakoś fajnie od rana :) :) :) 😘 😘 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem nic o winku, czekam na książkę bo jeszcze nie przeczytałam a tej komputerowej nie chce mi się drukować a na kompie nie mogę czytać zusska ale gdzieś mi się obiło o uszy ,że można lampeczkę ja napiłam się likierku jak kowalczykowa medal zdobyła bo byłam taka podniecona ,ze musiałam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jutro planuje coś wypić w końcu nasze święto, wychodzę z dziewczynami i co mam siedzieć tak o suchym ry...:) tylko zastanawiam się co mam pić , chyba zwyką cole z wódka zamówię bo 0% pewnie nie mają :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jak dasz rade sama wodke wypic to ok, ja nie dam, a moze mja cole zero ale ci powiem ze winko to chyba jest ok , ja nigdzie nie wychodze jutro bo mam imieninki i tu kilka osob wpadnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asmana jak wpadniesz napisz czy ta banka chinska droga? I wogole co ci to dalo, mnie ten vacu vell pociaga a ty co o tym myslisz MaaLaa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra spadam, mam zawody dzisiaj, uliczne biegi, tylko jak ta młodzież będzie biegać po śniegu?:) może im narty biegowe rozdadzą :) odezwę się po południu, MIŁEJ NIEDZIELKI DLA WSZYSTKICH PROTEINEK 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MaaLaaa i reszta załogi witam wszystkich:):):)): Nie wyleguje się tylko śniadanie dziewczynom, mycie naczyń, obiadek i już mam z głowy. Od dzisiaj warzywka i proteiny, na śniadanko serek wiejski pomidor i 1,4 papryki i nie mogłam wcisnąć,,, Tera placuszek otrębowy, kawka w Waszym towarzystwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślę,że to ok ale ile to kosztuje? ja pomyślę, o czymś jak już schudnę do tych swoich 58kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuussska nie wiem czy bańska chińska droga - jeśli pytasz o sprzęt... za jeden masaż płaciłam 40 zł.., ja brałam na brzuch i boczki...ciałko fajnie się ujędrniło i boczki mniejsze-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to kosztuje 200 zl ale podobno cellulit likwiduje i obwody zmiejsza ile dni na warzywach bedziesz asmana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde a mój metabolizm zszedł na psy..... przedtem nie miałam z tym problemów a teraz- zgroza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no nie dam rady 5 dni , ok to ja juz wiem co i jak, a z przyzwyczajenia sniadanie zjadlam tylko bialkowe, moj tez metabolizm kuleje, ale najwazniejsze ze wogole mi waga spada, dodam jeszcze sporo ruchu i mam nadzieje bedzie ok asmana a ile schudlas bo w stopce nie widze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuussska nie mam pojęcie ile schudła, nie ważyłam się.. kurna taka pokręcona jestem bo się boję, że stanę i tam będzie tylko - 1 i się poddam bo jak każda chciałabym od razu 5;) teraz tym bardziej się nie ważę, bo w środę mam dostać@ zważę się 20 marca po miesiącu diety jeśli będzie 4 będę happy jeśli nie to się wkurzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zussska a jak jesz jaja to całe czy tylko białka? serek wiejski wcinasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mogę się doczekać obiadu kebaba robię-mniam mniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grubaabeznadziejnaa
Dziewczyny, czy ćwiczyłyście bądz ćwiczycie w II fazie? i czy też macie zapracia :( i co robicie, żeby ich nie mieć. Bardzo dziękuję za odpowiedzi, trzymam za was kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja cwicze i zamierzam wiecej cwiczyc a zaparcia mam i mam nadzieje ze warzywa to ureguluja w razie czego to mam senes, ale wole nie uzywac asana, jem serek wiejski jak najbardziej, jajka jem cale bo uwazam ze sa zdrowe, poza tym zoltko mi najbardziej smakuje a jak kebaba robisz? Przypomnialo mi sie ze salatke gyros by mozna zrobic na fazie przemiennej, mniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zusska zamiast pity robię ciasto naleśnikowe - w naszej sytuacji mąka kukurydziana, mleko chude z tego będzie "bułka" pierś kurczaka kroje na paseczki obsypuje przyprawa do kebaba shorma i do piekarnika na grilla sos jogurtowy czosnkowy bądź chili jakie kto lubi a dodatki do wolo, pomidor, cebula, ogórek, pekinka, papryka itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie wcinak surowego kalafiora w sosie jogurtowo czosnkowycm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze zrobie zrobie ale bez bulki, wiesz co o ile do otrebow mma przekonanie to do maki kukurydzienej bnie bardzo, nie wiem czym to jest uzasadnione ale ta maka jest tuczaca wg mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wg mnie też, ale nie jesz tej mąki codziennie i to garściami.. na taki jeden naleśnik to ileż tej mąki weźmiesz... Ja za słodzikiem tez nie bardzo jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×