Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Sopel_lodu***

Kto się odchudza od jutra czyli 1.03?

Polecane posty

czesc, dawo tu nie zaglądałam bo przestałam sie odchudzac a teraz widze zxe mam tą strone dodaną do ulubionych wiec sobie weszłam z ciekawosci widze ze jeszcze cos sie tu dzieje co mnie bardzo cieszy, ale mam nadzieje ze udało sie troche schudnąc?? pochwalcie sie wynikami :-) mam nadzieje ze mnie jeszcze pamietacie?? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) ważę 47 kg, ale jestem niska mam 156... wiem, że moja waga jest odpowiednia do mojego wzrostu, ale tak naprawdę nie widać tego... mam duży brzuch, wielki tyłek, szerokie biodra i grube uda :( nie wyglądam dobrze, źle się czuję ze swoim ciałem :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Konsultantko - czemu skonczylas sie odchudzac? Hej dziewczęta, piszcie, piszcie, jak dietki,jak cwiczenia, u mnie super, na wadzę 78.5, ale oficjalne ważenie w poniedziałek więc ćśśśśś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczęta dawno mnie tu nie bylo:( cos mis ie działo z laptopem i miałam go w naprwie, ale juz jestem :) u mnie raz lepiej raz gorzej ,czyli w święta sobie pofolgowałam STRASZNIE:( teraz mam wyrzuty sumienia:\ od jutra znowu biore sie za siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć laseczki:) ja też sobie pofolgowałam STRASZNIE przez święta i ostatni tydzień też.. efekt opłakany -> spodnie w które już się mieściłam, znów są za małe!! brzuchol wielki, cyckami wręcz zabijam bleeeeeeeeee tak więc biorę się za siebie od nowa:) miejmy nadzieję skutecznie! tym razem walczymy razem z siostrą, tak że co by tu wiele nie mówić motywacja jest:D koleżanki moje drogie WRACAĆ!! ps. ćwiczyć mi się pierońsko nie chce.. dziś idę na basen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej:) Mialam sie przeniesc do innego topiku, ale jakos nie mogłam sie tam odnalezc :( Tak cieplutko sie robi, niedlugo bedziemy biegac w strojach kąpielowych!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wreszcie odzedzwałyscie sie:) zaglądam tu codziennie ,ale sama nie bede robić wpisów:) a więc zaczynamy od NOWA wiosna puka do naszych drzwi i wreszcie bedzie trzeba pokazac sie światu :):):) droga fabetko czemu chciałaś nas opuscić??????? miłego wieczorku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bilans dnia dzisiejszego: 2kromki wassy z serem zołtym herbata, kawa, obiad: gołąbek, kawa, czerwona herbata, kolacja grachamka z wędlina i serem tyle:) dziewczynu ODZEDWIJCIE SIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, tak wiosnę czuć w powietrzu:) zgodnie z tym co wcześniej pisałam ostatnio dość przyszalałam niestety.. dlatego wczoraj zaczęłam szwedzką. jak dla mnie prawdziwy hardcor!! dziś dopiero drugi dzień a czuję się po prostu fatalnie - w ogóle nie mam enegii:/ no cóż, zobaczę jak będzie jutro..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki dawno mnie nie bylo Weszlam dzis w spodnie w ktore nie wchodzilam od .. dawna :P a nawet sa lekko luzne motywacja rosnie z kazdym dniem:) Ogolnie osoattnio dobrze sie czuje mam duzo energii zaczelam pic soki naturalne 100 procent owocw bo mama mnie nastraszyla ze po tej glodowce malo witamin jest w organizmie i zle to wplywa na wlosy skore itd. Dzis po pracy polece na solarium wiem ze to nie najlepsze dla skory, ale ,moze kilka razy nie zaszkodzi a opalonym wyglada sie smuklej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Chciałam uciec, bo już nikogo nie było,a wczesniej taki ruch był :) Zaczęłam ostatnio podjadac, niedużo,ale zawsze to dodatkowe kalorie, chyba zaczynam spoczywac na laurach, chociaz docelowo chce zrzucic jeszcze 11 kg :( Dzis na sniadanie 2 kromki z poledwica, 2 sniadanie pyitny kefir, obiad ryz z kurczakiem, no a chwile po obiedzie jeszcze troche zapiekanki makaronowej, bo tak pachniala :( Po 19 zjem chudy twarog i to bedzie koniec. Do tego godzina na siłowni i godzina cwiczen obwodowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny Niewiem co myslicie o takiej diecie trwa 10 dni i wyglada nastpeujaco 1I2 Dzien Kefir do oporu 3/4 ser bialy do oporu 5/6 jaja znowy dowolne ilosci 7/8 mieso gotowane dowolny rodzaj 9/10warzywa gotowane lub surowe Duzo wody, herbata bez cukru i kawka ewentualnie tez bez cukru:) Dziewczyny chwala sobie chudna roznie 5 10 kilo przez ten czas w diecie pisze ze niby od 7 do 12 powinno spasc , ale biore to z przymruzeniem oka:) Zamierzam to zrobic od jutra bo musze podgonic jak najszybciej z waga bo coraz cieplej sie robi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kusicielka kilogramow
laska nie rob tego toz to nie dieta tylko przepis na jojo!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i co Ewelka jesteś na tej diecie? pytam bo jeszcze przez tydzień jestem na szwedzkiej, a potem pasowałoby jeszcze na jakiejś innej przez chwilę pociągnąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też myślałam, żeby przejsc na jakas taką "okreslona" diete, bo zaczelam podjadac. Ale w sumie ciagle chudne, wolalabym wiecej,ale tak jest zdrowiej i mam nadzieje ze juz na stałe ;) Pisz Ewelinko jak Ci idzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny ja jak obiecalam chcialam zdac relacje z diety 10 dniwoej. Ktora zakonczylam szybciej niz sie spodziewalam juz wyjasniam dlaczego. Wczoraj wieczorem poszlam pobiegac pomimo braku energii po biegach czulam sie jak wrak czlowieka, a godzine pozniej zaczela leciec mi krew z nosa co bardzo mnie zaniepokoilo. Mysle ze to z oslabienia tak wiec zostawialm ta diete w pierony i od dzis wracam do swojej normalnej diety zdrowszej. Zjadlam na sniadanie jugort malinowy z musli Teraz pije goracy kubek Lunch wafle ryzowe I obiado kolacja salataka z tunczykiem. Nikomu nie polecam tej diety ja nawet pomimo przebytej kilka tygodni glodowce (ktora moj organizm bardzo dobrze przyjal i myslalm ze ta dieta to bedzie pikus) czulam sie fatalanie moze to przez nadmiar bialka w niej niewiem sama. To bylo moje drugie podejscie do tej diety pierwszym razem wytrwalam 3 dni czyli dwa kefirowe i jeden serowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie tragedia nie moge sie wogole zmotywowac do niczego:((((( nic mi sie nie chce i w dodatku podjadam, jak do tej pory serek danio z kromka wassy , drozdzowka:(((( obiad rosoł z makaronem cwiczyc mi sie nie chce jakas masakra normalnie. C odziennie sobie powtarzam ze od jutra.... a tu nic. Moja waga wyjsciowa to znow 75 kg blee. Miłego popłudnia. Ale u Ewelki prosze jakie postepy Super:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tala, ale waga niestety znow sie zatrzymala:( i mysle zeby zaczac jakies konkretniejsze cwiczenia conajmniej 4 razy w tygodniu nienawidze sama chodzic na silownie, ale mysle zeby kupic sobie jakas plyte np z cwiczeniami i cwiczyc z nia:) Macie jakies doswiadczenia z plytami polecacie ktore?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe a ja właśnie nie znoszę z kimś chodzić, bo wtedy nie mogę się skupic na cwiczeniach,a jak ide sama to sie wylaczam i robie to, co mam zrobic:) A moze zamiast siłowni jakies inne cwiczenia, aerobiki przerozne, tance itd., wtedy sie nie zuwaza ze jest sie samemu, bo wszytsko robisz w grupie. Beznadziejnie z tą dietą, dobrze, że ją przerwałaś. Ale tak w ogole to pięknie schudłas, moze daj ciału troche czasu, takie przestoje to przeciez normalne, ja sobie wmawiam ze wtedy waga sie "utrwala" i nie bedzie jojo:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fabetka masz racje:) nie lubie tych przestoi, ale moze sa potrzebne na wage wskocze dopiero za kilka dni moze cos drgnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i znów dopadła mnie.. irracjonalna chęć nażarcia się!! nie jestem głodna, nie byłam, a i tak pół słoika dżemu wmuciłam.. hehe nawet nie spostrzegłam kiedy wyszły te rymy częstochowskie:D pochłonę jeszcze ze 2 kromki z szynka i majonezem, poprawie tabliczką czekolady i cały poemat będzie gotów:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkim Moja glupota siegnela zenitu Mianowicie zaczelam po raz kolejny diete 10dniowa bo jestem sfrustrowana ze waga sie nie rusza Jak to mowia do trzech razy sztuka , robi sie coraz cieplej i musze podgonic troche z waga Kolejnym powodem jest taki ze wszytskie spodnie spadaja miz tylka a niechce kupowac kolejnej pary na miesiac i za miesiac znowu mam nadzieje bedzie za duza i tak wkolo wiec wstrzymam sie jeszcze z 2 tygodnie z zakupem. Trzymajcie z amnie kciucku zeby nmoje lakomstwo nie wzielo gory nad rozumem i zoladkiem, a przedewszytskim nad moja poranna depresja po wazeniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelko - hmm ja trzymam kciuki zeby rozum wziął górę nad tą bezsensowną dietą :/ Naprawde lepiej jesc co 3 godziny niz robic jakies bzdurne diety po ktorych bedzie za miesiac jojo, wypadna włosy, panokcie sie polamia,a cialo bedzie sflaczale. No ale jak wolisz... Ja jestem przed okresem i mam parcie na słodkie, folguje sobie i zjadłam 2 knoppersy i zjem jeszcze kawałek ciasta. Waga ciagle idzie w dol,ale oficjalne wazenie w poniedzialek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×