Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie mo偶na dodawa膰 nowych odpowiedzi.

Sopel_lodu***

Kto si臋 odchudza od jutra czyli 1.03?

Polecane posty

witam serdecznie 馃尲 spowied藕 z dnia wczorajszego: 艣niadanie kromka chleba z serkiem topionym, 3 og贸rki konserwowe, 膰wiartka papryki, potem jab艂ko, potem jajko gotowane z 3 og贸rkami konserwowymi, na obiad kasza z piersi膮 z kurczaka w sosie koperkowym :D i sur贸wka 膰wiczy艂am rano 20 minut a potem p贸艂 godziny spaceru musz臋 sobie kupi膰 p艂atki owsiane, jako艣 mnie tak nasz艂a ochota jak czytam Wasze posty sopel lodu - nie wiem czy u Ciebie jest lidl ale widzia艂am 偶e jest w nim waga za 29z艂 chyba, mo偶e tam spr贸buj

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
jaki tu dzi艣 spok贸j.. zauwa偶y艂am, 偶e w tym tygodniu ju偶 jako艣 lepiej mi idzie, 偶o艂膮dek przyzwyczai艂 si臋 chyba do godzin posi艂k贸w i mi nie dokucza burczeniem, z 膰wiczeniami te偶 jako艣 lepiej, l偶ej, codzienny bicz pod prysznicem zimna/gor膮ca woda ju偶 nie taki straszny i zako艅czony krzykiem :P a pogoda dzi艣 u mnie cudowna, wi臋c po pracy planuj臋 d艂uuugi spacer z kijkami :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Ja po troszk臋 p贸藕nym drugim 艣niadanku :) 2 kanapeczki z emmentalerem i banan. Na obiadek chyba placki z dyni (ala ziemniaczane) przyrz膮dz臋 :D Cichutko faktycznie tutaj dziewczynki, co tam u Was :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
to i ja sie odezwe s艂oneczko dzis pieknie swieci, az sie prosi wyjsc na spacerek :-D w艂asnie sobie szukam jakichs fajnych cwiczen ktore moge wykonywac w domu na rozci膮ganie mi臋sni tzw. stretching przed sniadaniem 2 szklanki wody z cytryn膮 dzis , i pozwoli艂am sobie na sniadanie zjesc jajecznice z szyneczk膮 :-) usmarzy艂am na oliwie :-) podobno lepiej :-) i oczywiscie bez chlebka :-) i lece teraz robic zielon膮 herbate :-)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
hej dziewczyny... ja mam dzi艣 za艂amanie... s艂abo mi... czuje si臋 zm臋czona... mia艂am i艣膰 na si艂ownie i odpu艣ci艂am...

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Zosia witaj :) Ja dzi艣 jestem zalatana,. wlasnie wrocilam z praktyki, zaraz lece opiekowa膰 si臋 ma艂膮 Marysi膮 (jestem niania hihihi). Niestety moj M. musi zostac dluzej w pracy, co mnie wkurza bo mielismy isc razem na zakupy.. trudno, pojde jutro sama. A dzis na razie zjadlam: 2 kromki (1 z salatka z makreli, druga z serem i salami), kawe z mlekiem i slodzikiem, jogurt pitny 400g, kawe bez mleka i cukru i sa艂atke owocowa zrobiona przez uczni贸w :D mniam :) zaraz wci膮gne kotleta i zmykam :) pa pa

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
A do ma艂ej ide na pieszo, wiec w 2 strony wyjdzie mi jakies 40 minut spaceru :) piekna pogoda, wiec trzeba korzystac :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
malinowa - moze jakies witaminki kup? Czasem zdarza sie takie os艂abienie przed wiosn膮, sama tak mam, tylko mnie jeszcze nie dopad艂o, wrecz przeciwnie, mam mnostwo energii i ciagle macam si臋 po coraz bardziej plaskim brzuchu :D

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Zosia witamy serdecznie i zapraszamy do nas :) Malinowa - a mo偶e niedob贸r magnezu? Ja mia艂am jaki艣 czas temu, teraz 艂ykam magnez i staram si臋 je艣膰 1-2xw tygodniu pasek gorzkiej czekolady.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Witam ponownie, Ja mam sporo do rzucenia. Niestety ale mam te偶 pewne osi膮gni臋cia. Jeszcze rok temu wa偶y艂am przesz艂o 90kg. Obecnie ok. 70kg. Docelowo chc臋 wa偶y膰 ok. 55kg. (moje marzenie) Wi臋c przede mn膮 d艂uga droga. Wracam do restrykcyjnej diety i 膰wicze艅. Cieszy mnie fakt, 偶e przez zim臋 uda艂o mi si臋 utrzyma膰 wag臋. Ale pora powalczy膰 dalej. Mo偶e si臋 uda?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Czesc Zosiu, zapraszamy :) M贸j wczorajszy bilans dnia byl ok, wieczorem by艂am w kinie i zamiast popcornu zjad艂am 100 gramow orzechow wloskich ... No i wlasnie, nie wiem czy to nimi sie zatrulam ,czy mam grype zoladkowa, ale od rana mam rozwolnienie i wymioty :( Pojechalam na silownie, weszlam, usiadlam i stwierdzilam ze nie, musze do domu, i dobrze bo najblizsze 2 godziny spedzilam na kibelku i na kl臋czkach przed nim :( 艢niadanie jajecznica z 2 kromkami,ale sie nie liczy, bo..ekhem wysz艂o :P potem mialam pusty zoladek i jedyne na co moglam spojrzec to ser, wiec zjad艂am 5 plasterkow. Na obiad puree bo chcialam zjesc cos typu kaszka, kleik, ale ze nie mialam, to ubilam ziemniaki z przyprawami:P Z艂a jestem, ale nie pojade na cwiczenia dzis,odpoczne. A taka 艂膮dna pogoda,mialam i艣膰 na spacer z przyjaci贸艂k膮:( Korzystajcie dziewczyny, idzcie na s艂oneczko!! :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Fabetka a mo偶e spr贸buj sobie zrobi膰 roso艂u (bulinu) i dodaj pierzu? Mo偶e to Ci pomo偶e? W ka偶dym razie na mnie w podobnych sytuacjach dzia艂a. Wsp贸艂czuj臋 Ci.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
pierzu? jakiego pierzu? z kury??:D Ju偶 jest okej, ja to taka jestem, 偶e nie lubie brac tabletek itp,wiec teraz mog艂abym wziac niby stoperan czy cos takiego,ale wyszlam z zalozenia ze organizm wie lepiej i jesli chce cos wywalic z organizmu to dam mu woln膮 r臋k臋:) No i jest ok ju偶 :) Napisz Zosiu cos wiecej o sobie i jak rozplanujesz diete i co cwiczysz?:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Jaki艣 mam dzisiaj wisielczy nastroj.. grzesze wiec i wypilam 1 szklanke coli i zjadlam plaster rolady czekoladowej z wisniami i kremem.. Tak wiec dzis: -2 kromki -kawa ze slodzikiem i mlekiem -jogurt pitny 400g -kawa czarna bez niczego (bleeee) -2 kotlety -plaster rolady -1 mala aktivia do picia

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Hej Chodzi艂o mi o PIEPRZ! a z rozp臋du napisa艂am co艣 innego... Sorki :O gapa ze mnie. Ale ros贸艂 z PIEPRZEM dzia艂a.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
ufff naprawde myslalam, ze chodzi ci o pierze, od razu zobaczy艂am wizje jak wyszarpuje je z poduszki :D Zamykam m贸j bilans dnia: na podwieczorek nalesnik z d偶emem, na kolacje 2 kanapki z serem. Musze isc na zakupy bo dietetyczne 偶are艂ko mi sie skonczy艂o. Jutro rano tez sobie odpuszcze cwiczenia, dopiero po poludniu jesli sie bede dobrze czuc, to pojade na silownie. Sopel lodu - i tak wydaje mi sie ze ma艂o zjad艂as, widocznie twoj organizm potrzebowal czegos slodkiego, m贸j te偶 chcial, dlatego zjad艂am nalesnika z dzemem :D

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Jeszcze raz przepraszam za pomy艂k臋 ;) Jakie diety stosujecie? Liczycie kalorie?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
zosia - ja nie licze kalorii, po prostu mniej jem. ustalilam sobie pory na jedzenie. przyzwyczailam sie tez do tego ze jem na sniadanie zawsze 2 kromki chleba obojetnie z czym i do tego pije kawe z mlekiem i obowiazkowo slodzikiem. ok. 12 wypijam jogurt, potem o 15-16 jem obiad i o 18 kolacje. Nie jem slodyczy (tylko jak mnie cos najdzie,czyli dzis), nie pije gazowanego, nie jem czipsow.. czasem pocwicze jak mi sie chce (rzadko,bo nie mam czasu).

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
chyba nikt tu nie ma zadnej konkretnej dety - diety, prawda?? ja tez poprostu mniej jem, tylko niestety ja nie potrafie sobie ustalic konkretnych godzin bo ja poprostu roznie funkcjonuje raz wstaje o 5-6 rano i jestem na nogach do 23 innymi dniami niestety musze odespac zmeczenie i spje do 10-11 staram sie jesc mniej , wszystko ale w mniejszych ilosciach i niektorych zeczy nie 艂膮czy np mi臋so bez sosu i ziemniak贸w lub jajecznica bez chleba czasami mi sie wydaje ze jem az zbyt ma艂o :-(

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
dziewczyny.. jestem OLBRZYMIM mi臋czakiem!!!!!! a偶 wstyd si臋 przyzna膰.. Wy si臋 tak 艂adnie 3macie, a ja.. szkoda gada膰 - od poniedzia艂ku tragedia:/ a wszystko zacz臋艂o si臋 od jednego kawa艂ka placuszka z okazji dnia kobiet.. no trudno nie ma co p艂aka膰 nad rozlanym mlekiem -> bior臋 si臋 za siebie od jutra!!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
witajcie kochane! bilans wczorajszego dnia: 艣niadanie jogurt naturalny i 2 wafle ry偶owe, potem sa艂atka z gotowanego ziemniaka, 艣wie偶ego og贸rka, koperku i jogurtu naturalnego, potem jab艂ko, na obiad ry偶 z warzywami i pier艣 z kurczaka, 3 og贸rki korniszone, mandarynka, p贸艂 grapefruita i pra偶ony s艂onecznik 膰wiczy艂am 45 minut rano a po pracy spacerowa艂am godzin臋 z kijkami, tak偶e wykorzysta艂am pi臋kn膮 pogod臋 :D ja te偶 nie mam konkretnej diety, staram si臋 je艣膰 regularnie co 4 godziny, unikam t艂uszczu, bia艂ego pieczywa, s艂odyczy, s艂onych przek膮sek, jem du偶o owoc贸w i warzyw i staram si臋 du偶o rusza膰, to wszystko upgo - nic si臋 nie martw! najwa偶niejsze to umie膰 si臋 podnie艣膰 :) nie poddawaj si臋!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
upgo - nie martw sie Kochana, ja tez wczoraj zgrzeszylam - zjadlam kotleta o 21 :/ Teraz standardowe sniadanko, potem jogurt. Ide dzis kupic dzinsy, ciekawe jaki rozmiar.. :) przez to moje wczorajsze podjadanie mam wyrzuty sumienia.. ale nic, trzeba sie brac za siebie i nie marudzic :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Witajcie, Ja w艂a艣nie sobie kawk臋 pij臋, bo jako艣 sennie :-) Dzisiaj mam zamiar zje艣膰 na obiad warzywka z patelni lub zup臋 jarzynow膮. Zobaczymy? Ostatnio dziewczyny na innym topiku wyliczy艂y mi, 偶e warzywaka z patelni to jakie艣 500kcal. A jak dzisiaj popatrzy艂am na info na torebce, to wysz艂o, 偶e w 100gr ma ok. 30 kcal. Wi臋c nawet gdybym zjad艂a ca艂e opakowanie (450gr) to wysz艂oby jakie艣 135 kcal... I tu wida膰, 偶e trzeba si臋 kierowa膰 swoim zdrowym rozs膮dkiem ;) bo inaczej mo偶na sfixowa膰 ;) Wczoraj niestety nie 膰wiczy艂am. Nosi艂am si臋 z tym zamiarem, ale po powrocie do domu, jako艣 nie mia艂am chwili, bo ci膮gle by艂o co艣 do zrobienia. Mo偶e dzisiaj si臋 uda?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Mi sie ostatnio nic nie chce.. musze sie znowu zmobilizowac, bo czuje ze niedlugo diete szlag trafi.. musze ta wage dzis kupic..

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Dziewczynki kochane, i ja wczoraj prawie zmi臋k艂am, gdyby nie m贸j T呕 to chyba bym wykupi艂a ca艂y dzia艂 w tesco ze s艂odkimi rzeczami. Byli艣my na zakupach, ja jaki艣 taki艣 humorek nie dobry, m贸wi臋 偶e mam to gdzie艣, kupuj臋 czekolad臋 i j膮 zjem. Na szcz臋艣cie nie pozwoli艂 mi i jestem mu wdzi臋czna :) Ja te偶 nie mam konkretnej diety, ograniczam si臋 do 1200-1300 kalorii i troszk臋 ruchu :D

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
malinowa, fabetka - jak si臋 dzi艣 czujecie? mam nadzieje, 偶e troszk臋 lepiej! sopel lodu - spodnie numer mniejsze kupisz :) zobaczysz siedz臋 w艂a艣nie i pij臋 przepyszn膮 (ale jak偶e kaloryczn膮) herbat臋 z sokiem malinowym i lip膮, tylko jedn膮, obiecuj臋 :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
dziewcz臋ta dzi臋ki za wsparcie:* cz艂owiek to strasznie s艂aba istota.. Sopelek - rozbawi艂 mnie ten Tw贸j kotlet:D oj nie jest 艂atwo i pokusy wsz臋dzie czyhaj膮! tak sobie my艣l臋, 偶e chyba jednak musz臋 znale藕膰 jak膮艣 konkretn膮 diet臋 - jak mam jasne regu艂y to zdecydowanie lepiej si臋 3mam, a przede wszystkim s艂odko艣ci mijam szerokim 艂ukiem oboj臋tnie!! teraz chodzi za mn膮 dro偶d偶贸wka.. ehh powstrzymam si臋:D sprawozdania z przedpo艂udnia: wsta艂am dzi艣 nadzwyczaj wcze艣nie rano i jak na razie mam za sob膮 艣niadanie i obiad: jab艂ko, grejpfrut, 6 pierog贸w ruskich z keczupem, herbata zielona, 2 kawy z mlekiem - chyba nie jest 藕le, zw艂aszcza, 偶e za godzin臋 jad臋 na stok zamkn膮膰 sezon narciarski:D hura!!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

×