Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Agra

czy taki zwiazek ma sens

Polecane posty

ona młoda niedoświadczona, po studiach, pracująca on starszy o dekadę ponad, wdowiec z dzieckiem, pracujacy czy taki zwiazek pomimo roznic ma sens?? ona bardzo zakochana on tez na takiego wyglada razem od miesiąca pytam sie bo kiedys znalazlam na formum ze zwiazki z wdowcem sie niesprawdzja nie wiem czemu moze wypowiadały się tam poprostu tylko zawiedzione kobiety!! Sprawa dotyczy mojej przyjaciółki wiec chciałabym żeby dobrze się skończyło i dlatego dobre słowa się przydadzą ! potwierdzenie ze takie związki mają racje bytu i dobrze sie kończą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prosiłabym o jakieś sensowne wypowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zależy od
cóz można pwiedziec po miesiacu?? zalezy jakim jest facetem i jaka jestes tY kobieta, zalezy od wielu rzeczy i nigdy nie wiesz puki sie nie przekonasz a ryzyko zawsze jest nawet z wolnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czy to ze szybko wchodzi w nowy zwiazek po stracie zony to nie jest dziwne... mi nie chodzi o to ze musi byc min roczna załoba ale czy zbyt wczesne wchodzenie w związek to leczenia ran tylko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ***Narzeczona ***
Miimo ze jest wdowcem pamietaj ze zona to bardzo wazna osoba. On jej przysiegal cos przed oltarzem zdecydowa sie spedzic z nia reszte zycia i zalozyc rodzine wiec pamiec o niej bedzie w nim tkwic. Na pewno bedzie odwiedzal jej grob. Jak sobie wyobrazasz wspolne swieto zmarlych??Ma z nia dziecko a ono jednak przypomina o matce. Nigdy dla tego dziecka nie bedziesz matka moze to dziecko tez nigdy cie nie zaakceptuje ale na pewno ono bedzie dla tego faceta wazniejsze od ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on25bdg
Jesli sie kochacie...nic nie jest wazniedjszego.aldemi osobiscie zwiazek o z 8 letnio starsza kobieta rozpadl sie niedsawno.i..jestem smutny:(Bo sie dalem zagonic w ta milosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ***Narzeczona ***
Pamietaj ze milosc to w zyciu za malo. Oprocz uczucia liczy sie doswiadczenie zyciowe i rozsadek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czy miał ktoś jakieś doświadczenie w związku z wdowcem może cos powiedzieć na podstawie własnych doświadczeń lub bliskich wam osób....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdfg456
wdowiec też potrafi kochac wyobraź sobie,sam fakt bycia wdowcem nie przekreśla człowieka ... www.tnij.org/randka2010

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przysięgał innej milość do końca życia.. No ok. Ale Jej już nie ma. I mężczyzna ma prawo szukać szczęścia. Nikt nie chce być samotny. Każdy chciałby być kochanym.. Ale jeśli szuka tej "miłości" po miesiącu czy dwóch to raczej szuka zapomnienia i kogoś kto zrobi mu obiad,bo sam sobie nie daje rady..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pół roku po śmierci żony,....... trochę szybko na nowy związek, być może gość ucieka od samotności... w jakim wieku to jego dziecko?? mój wujek owdowiał, został sam z dwójką dzieci dość szybko związał się z inną kobietą...w rocznicę śmierci ciotki, oni już byli parą, zaraz wzieli ślub i byli ze sobą dobrych kilka lat...potem się popieprzyło, ale to nie dlatego, ze on był wdowecem a ona panną, po prostu jak to między ludźmi.... W każdym razie mimo, że było to szybko po owdowieniu to wujek wszedł w poważny związek...i ten związek przez dobrych kilka lat miała sens (może to trwało z 10 lat??)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czemu dajesz 0/10?? przeciez jakby on nie chiał to nie wiązałby się z nia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz ja myślę,że nie można tego oceniać na podstawie tego co przydarzyło się innym. Każdy człowiek jest inny na swój sposób :) tak jak niektórzy faceci zdradzają tak i kobiety potrafią się puszczać za kasę.. Ale to nie oznacza przecież,że każdy taki jest :) Trzeba dać im trochę czasu.. muszą się poznać. Ona zobaczy czy umie żyć z kimś takim, czy nie przeszkadza jej wiek, dziecko które on ma.. Ale moim zdaniem pół roku to mało..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziecko ma jakies 6 lat... dla mnie tez szybko ... ale tlumacze to sobie ze kazdy jest inny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pół roku to faktycznie krótko.... ale mój mąż związał się ze mną po miesiącu czy dwóch od rozstania z byłą po 3 letnim związku, teraz jesteśmy szczęśliwym małżeństwem bez byłej w tle.....choć na początku miałam wątpliowści i obawy czy nie jestem jakimś tam lekarstwem i sposobem na zapomnienie ciężko ocenić czy czyjść związek ma sens....to zależy w dużej mierze od dwojga ludzi w tym związku. Ten wdowiec tak szybko kogoś chce mieć, bo może nie umie zyć w pojedynkę? Do tego musi dbać o dziecko....łatwiej jest jak kobieta jest obok niezależnie od pobudek nie powiedziane, ż eim się nie uda - Na dwoje babka wróżyła :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dokładnie jak w kazdym zwiazku:) tylko tak jak mowie na innym forum czytalm dosyc ostre wypowiedz w stylu zaluje ze z wdocem sie zwiazałam nigdy wiecej wiec chciałm usłyszec cos optymistycznego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wdowiec, rozwodnik, kawaler - każdy będzie miał wady i zalety, z każdym może się udać bądź nie zależy od tego kto jaki jest....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dokładnie... a wg mnie wdowie powinien tym bardziej docenic 2 szanse od losu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdf1223
zycie to nie film nie zawsze jest happy end

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez tak mam jak ty
zakochałam sie w 13 lat starszym mezczyznie z dzieckiem, mnie osobiscie przeraza to ze bedac z nim odrazu stalbym sie macocha bo nie jestem na togotowa nie z braku dojrzałosci a wlasnie z odpowiedzialnosci bo wiem ze łatwo sie mówi że miłość uskrzydla ale w zycie wszytko weryfikuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×