Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Thrall

Jako facet mówię Polki są piękne

Polecane posty

A nawet powiem więcej, najpiękniejsze. Ale zaznaczam, że wiem że piękne kobiety są też na Ukrainie w Rosji czy Czechach. Tak obiektywnie patrząc to ogólny poziom urody kobiet w Polsce jest nieporównywalnie większy niż ogólny poziom urody mężczyzn (też tych z Polski).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdfg456
najładniejsze w Niemczech są Niemki polskiego pochodzenia ... www.tnij.org/randka2010

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angielki to dopiero maszkary :D Choć faktem jest, że Niemkom też wiele brakuje... Nie ma to jak słowiańska uroda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze niektóre są ładne
ale niestety zaniedbane... Większość spalona od solarium, tandetnie ubrana, tona tapety na twarzy, tipsy i właśnie to mnie zniechęca do dziewczyn. Rzadko mozna spotkac ladna naturalna Polke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Większość spalona od solarium, tandetnie ubrana, tona tapety na twarzy, tipsy i właśnie to mnie zniechęca do dziewczyn" zmień towarzystwo i przestań chodzić na wiejskie potańcówki to zmienisz zdanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najwiecej witaminy
mają polskie dziewczyny !!!! :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pan Jeremiasz
Bo ilekreć przyjeżdżają Polki, od razu wiedzą że sobie dużo poruchają :classic_cool: :o 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najwiecej witaminy
ja tak wygladam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polacy moga byc dumni z Polek " ale nie tak bardzo jak polki powinny byc dumne z polaków :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najwiecej witaminy
ja mam obecnie kolor jasny blond oczywiscie farbowane ale kolor jest swietny :) lubie dlugie wlosy,za ramiona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dodatkowo, po swoich kilkunastoletnich obserwacjach dodać mogę, że polki całkowicie pozbawione są klasy to zakompleksione kurewki, które robią z dupy lotnisko jak tylko wychylą swoją picze poza granice (nie czuję, że rymuję, oł jeeee) cała europa lubi tanie dziwki a takowymi są polki... stąd popularność naszych rodaczek w burdelach tudzież kręgach lubiących szybki, tani seks :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polka aby być piękna musi spędzić około godziny nakładając tapetę, kilka razy w tygodniu uczęszczać na solarium i wydawać 1/2 pensji na odzież i obuwie w zasadzie to zrozumiałe - brak naturalnej urody i figury nadrabiają kamuflażem... w zasadzie w żadnym innym kraju nie widzi się na ulicach tylu wypindrzonych, wytipsowanych pip na wysokim obcasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"w zasadzie w żadnym innym kraju nie widzi się na ulicach tylu wypindrzonych, wytipsowanych pip na wysokim obcasie" W niewielu krajach byłam w sumie, ale Ty, kurczę, możesz mieć rację :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj kamecha to iz zadna polka nie jest , nie była i nie będzie nigdy Tobąa zaintresowna naprawde nie wymaga przypisywania ideologii :D To jest stosunkowo proste do wytłumaczenia heh Jstes zwyczajnie brzydki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawa definicja
Kamecha - akurat Ty z błędów się lepiej nie smiej, bo ja ja nie wiedziałam jeszcze żadnego Twojego posta bez błędu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sucz jak zwykle trzyma całodobową wartę na kafe :D smutne, gdy kobieta nie ma zajęć poza kafe... cóż :classic_cool: cześć Brum 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RZeczywiście sądzisz, że Polki to wyjątkowe pasztety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" Kamecha - akurat Ty z błędów się lepiej nie smiej, bo ja ja nie wiedziałam jeszcze żadnego Twojego posta bez błędu" w takim razie nie widziałaś chyba ani jednego bo w przeciwieństwie do 90% kretynów udzielających się tutaj, ja piszę poprawnie stylistycznie i ort... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Regres :) Przepraszam za zwlokę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe kamecha zauwaz pewną smutną prawidłowośc ... mowiąc, że spedzam całe doby na kafe ... sam musialbys to robić chcąc to dostrzec :D więc nietrafionym "pojazdem" po mnie ... uwłaczasz sam sobie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×