Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Thrall

Jako facet mówię Polki są piękne

Polecane posty

Gość ibjinkkjn kmn.knjm jm
suko zaloz binokle i zauwaz ze przy kazdym poscie wybita jest godzina i data paszczurzyco :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawa definicja
następny polski cwel, który nie wychylił swojej małomiasteczkowej mordki poza granice przejedź się do czech, francji albo ukrainy ćwoku to zobaczysz jakie przeciętne są polki Kamecha, pyszałku:P Cztery ortografy powyżej (wielkie litery), brak trzech przecinków. Takie to poprawne :p a z "Egyptu" to boki zrywasz, światowiec :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sucz już zaliczyła solarium i tapeciarnie więc chyżo zagłębiła się w swej ulubionej czynności czyli trollowaniu ogólnego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kameszko, a moze Ciebie boli fakt iz Tobie nawet solarium, tapeta i 10 operacji plastycznych nie pomoże ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooch, cóż za tragiczne uchybienie z mojej strony - małe litery w nazwie narodowości 😭 egypt przy tym to pikuś buahahahahah :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie sucz, boli mnie, że prezentujesz sobą dokładny obraz 90% polek - tapeta, solara, brak wykształcenia i zainteresowań oraz ogólny brak polotu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, to najlepiej świadczy o urodzie Polek - że muszą same sobie komplementy prawić na forach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"jestem naturalnej urody Polka - naturalny blond" buahahahahahaha :D dodaj jeszcze, że naturalne tipsy, naturalna opalenizna, naturalny makijaż i naturalna skłonność do puszczania między nogi czarnych tudzież ciapatych knag :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co Ty kamecha możesz wiedziec o mym wykształeniu hehe o mych zainteresowaniach ... Zresztą jak o wykształceniu rozmawiac z kims kto zapewne- poza ddefinicją - nie wie nawet o czym mowa :D Kamech to smutne kiedy brak Ci argumentów naprawde znizasz sie do niskiego poziomu korzystając z argumentow na pokrycie których nie masz dowodu... nie masz tez mozliwości weryfikacji ... a jedynym wyznacznikiem jest Twoj mały mózdzek i jego mozliwości analityczne ... reasumując ... nie masz warunków do racjonalnej, wiarygodnej oceny sytuacji, osoby czy zachowania :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sucz, twoje wykształcenie znakomicie obrazuje każdy twój post, stopka i nick :D inteligencja i dystyngowany styl bycia aż biją z twoich teksów :classic_cool: PS: "Kamecha vs Jarek" hahahahaha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"widze niektore naturalne Polki i twierdze ze to masakra normalnie typowa wies - bez french manicuru z naturlna glebia mysiej szarosci na glowie - bez grama tuszu do rzes" O właśnie - Polki sa piękne, jak się wytuszują, wyfarbują, i wyfrenchują. O to przecież chodzi w byciu piękną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam sie ze Polki sa bardzo ladne dzieki delikatnym rysom twarzy, jasnej karnacji ipieknym jasnym wlosom, czyli ogolnie mowiac dzieki slowianskej urodzie. Tak wiec dziewczyny czas ruszac na podboj meskiego swiata :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarus ... wybacz ale przeciwieństwo Twej opinii i to co Ciebie bic po oczętach bije ... jest tym co wskazane :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe, teraz kobieta bez tapety na paszczy to wiejski typ urody heheheh, trendy są zmienne jak widać :D muszę gruntownie zweryfikować swoje gusta bo okazuje się, że jestem wielbicielem myszy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jarek - przynajmniej się nie zdziwisz z rana, kiedy Ci się piękna kobieta' zmieni w zaniedbaną wieśniaczkę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uciekam ... a Tobie jarus zyczę ... MIŁEGO DNIA NA KAFE ... dzień jak co dzień :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie przesadzajcie :). Panienki po solarium, z tipsami i w plastikowych strojach, to niewielka grupa. Jest mnostwo przepieknych zadbanach, naturalnych i nie plastikowych kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wytłumaczycie mi, co to znaczy? "mimo ze to jak dla mnie wskazane - podsuszylabym sie trochu "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"jarus ... wybacz ale przeciwieństwo Twej opinii i to co Ciebie bic po oczętach bije .." eeeee to był język polski czy tipsiarski? przetłumacz " Zgadzam sie ze Polki sa bardzo ladne dzieki delikatnym rysom twarzy, jasnej karnacji ipieknym jasnym wlosom, czyli ogolnie mowiac dzieki slowianskej urodzie. Tak wiec dziewczyny czas ruszac na podboj meskiego swiata ." jak ktoś wcześniej napisał - polki są tak piękne, że muszą same się dowartościowywać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znowu stado spasionych
Jarus,piszesz jakby tutaj nikt Twojego zdjecia nie wiedzial i po ladnej dziewczynie pojezdzasz tapety Ty chyba nigdy nie widziales, dziewczyne ladna to Ty w ogole kiedykowliwek miales? w ogole dziewczyne jakas? czy chlopaka masz tylko, ktory sie nie maluje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znowu stado spasionych
a jaka to skora nietlusta w gatunku? jaka to skora tlusta w gatunku? moge miec zupe za slona w gatunku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja po niej jadę? aaaaa skąąąąd, nie znęcam się nad zakompleksionymi dziewuszkami szukającymi poklasku na forum :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znowu stado spasionych
w czym zakompleksiona dziewuszka jest gorsza od zakompleksionego chopczyka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deeena
do pana idealnego Kamecha . Jeżeli jesteśmy takie fee to wyprowadz się zagranicę lub zmień orientację i zajmij się polskimi mężczyznami ;] każdemu można dogodzić w tych czasach ;] nie żal się nam tu na forum jeśli jakas dziewczyna puściła Cię kantem ;D lub jeśli masz taki przykład w rodzinie to rzeczywiście masz problem... ja jestem kobietą i twierdzę że mamy wiele pięknych dziewczyn byłam w kilku państwach i tam dopiero szerzy sie tandeta ( Ukraina, Rosja, Słowacja, Węgry) niemki i angielki może nie są super piekne ale maja gust trzeba przyznać. Wole nie wspominać o facetach jak się puszczają z byle kim nie patrząc na twarz, zwłaszcza jak siedzą za granicą z angielkami lub irlandkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znowu stado spasionych
Na Egipcie sie nie konczy. Pozniej sie podniecaja z kolezankami, ile wielbladow za nie oferowali i jak czesto :D Polki lubia wmawiac sobie, ze sa piekne, bo sa Polkami. Nie wazne, czy maja twarz urody trzody chlewnej czy piekna, czy cialo jak beben betoniarki czy zgrabne. Dobre, bo polskie i basta. Polskie plaskie tylki sa najlpiekniejsze. Gruba polska palaczka to marzenie kazdego faceta http://facet.wp.pl/kat,70996,wid,11980882,wiadomosc.html?ticaid=19bc5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musztarda - Twój język jest faktycznie troszku złożony. Nie myślałam, że zadbana, piękna kobieta może myśleć, że solarium naprawdę pomaga na tłustą (w gatunku) cerę. Nie wiedziałam, że są jeszcze kobiety, które uważają, że solarium jest dobre z jakiegokolwiek punktu widzenia. Wybacz moją ignorancję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Pozniej sie podniecaja z kolezankami, ile wielbladow za nie oferowali i jak czesto" :D "Polki lubia wmawiac sobie, ze sa piekne, bo sa Polkami" z braku lepszych argumentów pozostają stare mity :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×