Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Thrall

Jako facet mówię Polki są piękne

Polecane posty

A co do ogólnego wyglądu Polek,muszę się zgodzić że wiele dziewczyn na ulicach wygląda właśnie tak: farbowane(blond/czarne)natapirowane włosy,solarium,bardzo mocny makijaż i sztuczne paznokcie.Do tego strój typu mini,albo legginsy i długie kozaki na szpilce,plus króciótka kurteczka,co niestety wygląda...tanio,nie oszukujmy się :) Ale jest też wiele kobiet ubranych ze smakiem i klasą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
śmiać mi się chce z rzuconego hasła- polski są najpiękniejsze i szeregu wypowiedzi rozanielonych polek...prawda jest zupełnie inna i niestety trzeba się wykazać odrobiną obiektywizmu." Piękno dla każdego może oznaczac co innego - więc trudno o obiektywizm :) Jeśli chodzi o wygląd jedni wolą blondynki, inni brunetki, drudzy azjatki a jeszcze inni gustują w murzynkach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak ogólnie słowiański typ urody jest dla kobiety korzystny i wiele Polek wygląda dobrze i bardzo dobrze. Ale takich idealnych jest naprawdę mało. W USA np. większość młodych kobiet ma idealną cerę, zęby i włosy. Minimum połowa ma dobrą figurę. Wiele bardzo delikatne rysy twarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martynkoska___23
i tak jest lepiej niż kilka lat temu gdy przeważał styl bazarkowy :) do Polski trafiły takie marki jak Reserved, Vila, Zara, Bershka, Tally Weijl, Primark, H&M i wiele innych gdzie nie ma cen z kosmosu a ubrania i dodatki są klasyczne i piękne :) No dobra, uciekam pisać pracę mag, trzymajcie się ciepło rodaczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"A nawet powiem więcej, najpiękniejsze. Ale zaznaczam, że wiem że piękne kobiety są też na Ukrainie w Rosji czy Czechach." Cos Ci sie pomieszalo :O🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszedzie są piękne kobiety
:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okorgin
martynoska ale kobiety o których ty piszesz są koszmarnie niezgrabne słowianki-ze szczególnym uwzględnieniem rosjanek i ukrainek-mają o niebo lepszą figurę W GENACH.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Men1
Oceniam jak obcokrajowiec-nigdy ,a byłem już w wielu krajach światu,nie słyszałem o polkach nic ciekawego,przyjechałem tu i mogę stwierdzić -są przeciętne,albo nu...żeby nie powiedzieć brzydkie-nieładne .Nawet na estradzie i w kinie rzadkością są piękności(wyróżniam Annę Przybylską i Edytę Herbuś ,no i Dodę,a więcej????.....)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zgodzę się z tym, że polki są najpiękniejsze :o Będąc ostatnio w niemczech zwróciłam uwagę na blondi w jeansowym kombinezoniw Lol! I nie zdziwiłam się gdy zaczęła się drzeć do kolegi po polsku :). Większość polek nie ma za grosz gustu i tyle. A słowiańska uroda wcale nie jest taka wspaniała, mi się nie podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okorgin
jednakże cokolwiek o polkach i innych słowiankach nie mówić to mają w genach to że starzeją się ładniej a jak są naprawdę zadbane to żadna orientalna uroda im nie dorówna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehehehehehehe
najpiekniejsze sa Rosjanki i Ukrainki, Polki sa bardzo przecietne. Panie ze wschodu maja piekne rysy twarzy i sa bardzo seksowne w przeciwienstwie do Polek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×