Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Thrall

Jako facet mówię Polki są piękne

Polecane posty

Gość znowu stado spasionych
mustszarda, wychwytywaczko szyderstwa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uroda rzecz względna,jedni wolą brunetki,inni blondynki,jedni chude,inni mocniej zaokrąglone. I nie ma co generalizować,że jak Polka to piękna,jak Angielka to brzydka itp,bo są zarówno nieciekawe Polki jak i ładne Angielki i tak jest chyba w każdej nacji. A ładne jest to,co się komu podoba i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stado spasionych - a ja rozumiem, o co chodzi ze skórą tłustą w gatunku. Ona ma taki typ skóry, tłustą, wiesz już, co to znaczy, bo wyjaśniła. A napisała 'w gatunku' specjalnie dla mnie, żebym nie pomyślała, że sobie posmarowała skórę olejem słonecznikowym. Bo mnie przecież trzeba tłumaczyć jej wypowiedzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie nie. Niemki to akurat gustu za grosz nie maja. A'propos Niemek. jak wiadomo w Germanii jest wielu Turkow i Niemki wcale nimi nie gardza. Mozna spotkac bardzo wiele mieszanych par Niemka - Turek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"z klinicznego pktu widzenia solarium jest zabronione" Bardzo wykwintnie żeś to napisała 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tioneehilson
jako rodowita wloszka, zgadzam się z autorem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tioneehilson
Ale w Polsce nikogo tak pieknego jak monica Bellucci nie macie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deeena
Kamecha jeśli siedzisz na forum kafeteria , forum dla kobiet , dziwi mnie więc tutaj twa obecność jeszcze tytuł działu życie uczuciowe czyżby Pan czuł sie w Austrii samotnie i niedowartościowany ??? i wyładowywuje swoje złe flustracje w internecie anonimowo hmmm.....bardzo mądre Polecam wyjście z domu a nie Internet i otwartość na innych ludzi a nie życie stereotypami od bajkopisarzy , kolegi w Polsce który nie umie się pogodzić z olewką ze strony kobiety i dlatego muszą podbudować swą wartość najlepszą obroną jest obraza kogos bo tak jest łatwiej. Dziwić się że nas kraj się nie rozwija ....może się to kiedyś zmieni Jesteś bardzo ograniczony umysłowo skoro nie znając indywidualnie osób wrzucasz je do jednego wora i żyjesz stereotypami. No ale nic życze powodzenia w życiu w Austrii i znalezienia tej 2 połowy:) gdybyśmy zrobiły temat o polskich mężczyznach to dopiero by było..... ale nie robimy czyli nie jestesmy aż tak zdesperowane żeby żalić się w tego typu miejscach i oceniać kogoś nie znając osobiście( ludzie są rózni na całym świecie) i zawsze będzie trwała kłótnia miedzy zwolenników i przeciwników

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deeena
Szkoda że nasz naród jest taki zakompelsiony przez takie osoby ... i wszędzie się śmieją z tego. Gratuluje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trochę się spóźniłam, ale co tam: autorze, a ile nacji obejrzałeś, że uważasz, iż Polski są najpiękniejsze? Bo widzisz, to nieprawda. Zapytaj jakiegoś Polaka, który od wielu lat mieszka w Ameryce Płn. - każdy Ci powie, ze właśnie tam spotkasz najpiękniejsze kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martynkoska___23
a ja sie zgadzam z tym, że polki do najpiękniejszym i najbardziej zadbanych zdecydowanie nie należa...oprócz tego, że ich typ urody jest dla mnie mdły i pozbawiony jakiejkolwiek wyrazistości absolutnie o siebie nie dbają, większośc po ciąży niemiłosiernie tyje, włosy wiąże w kitkę, makijażu zero nie mówiąc o bardziej "wyrafinowanych" kosmetykach. Użyją takie mydła, kremu nivea, wskoczą w dres i heja. owszem zdarzają się i ładne, zadbane, subtelne kobiety jednak nie jest ich wiele. Mnie osobiści (choć jestem kobietą, zaznaczam hetero) podobają się kobiety ogniste, ciemnowłose, ciemnookie o smagłej skórze czyli takie jakie można spotkać w Ameryce Półudniowej. Gdzie nam biednym polkom do nich.....u nas jeśli kobieta ma włosy blond lub czarne to na bank sa farbowane czyli sztuczne. Piszecie że Niemki i Angielki ble i fu, faktycznie może i brzydsze jednak o wiele bardziej zadbane, używają dobrych kosmetyków i porządnych (nie bazarowych) ciuszków, wiem bo mieszkałam i tu i tuy, także podsumowaując Polski wcale nie są takie piękne. Głupi stereotyp wymyślony, smutne, przez same Polki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy ładniejsze? rzecz gustu, w każdym razie na pewno ani austriaczki ani niemki nie są bardziej paskudne niż polki... zdarzają się pasztety ale tak samo zdarzają się pasztety w polsce za to czeszki.... mmmmm :)❤️ pora wracać do pracy, bywajcie pasztety podlaskie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie osobiści (choć jestem kobietą, zaznaczam hetero) podobają się kobiety ogniste, ciemnowłose, ciemnookie o smagłej skórze czyli takie jakie można spotkać w Ameryce Półudniowej. Gdzie nam biednym polkom do nich..... " piszesz o peruwiańskich zapaśniczkach ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martynkoska___23
raczej o wenezuelskich pięknościach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość animowanka
hah wiadomo - słowianki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"raczej o wenezuelskich pięknościach " W Wenezueli panuje jeszcze większy kult urody niż normalnie na świecie, podobno tradycją jest fundowanie córce operacji plastycznej na 18 urodziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też_polka
martynkoska___23 o wenezuelskich pieknosciach prosto spod skalpela?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martynkoska___23
a i bawi mnie jeszcze mit że Włosi, Hiszpanie bla bla bla szaleją za nami heh może i szaleją racja le tylko i wyłącznie dlatego że co druga polka ma wygląd dyskotekówy z mończyka ;) a taki wygląd dla mężczyzn to zielone światło i myśl- z tą pójdzie gładko, proste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Brazylii podobnie,nigdzie na świecie nie przeprowadza się tylu operacji plastycznych co tam. A nietrudno być piękną,jak jest się całą"zrobioną"przez chirurga... Dyskusja natomiast dotyczy raczej piękna bez tego typu ingerencji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martynkoska___23
tak tak, tak sobie tłumaczcie że każda Wenezuelka przeszła szereg operacji :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też_polka
Niemki i Angielki ble i fu, faktycznie może i brzydsze jednak o wiele bardziej zadbane, używają dobrych kosmetyków i porządnych (nie bazarowych) ciuszków, wiem bo mieszkałam i tu i tuy, także podsumowaując Polski wcale nie są takie piękne. Głupi stereotyp wymyślony, smutne, przez same Polki moze dlatego uzywamy tanich kosmetykow i ciuchow bo po prostu nas nie stac?nie przyszlo ci to do glowy? jakbys nie wiedziala to w polsce jest duzo nizszy standard zycia niz w krajach europy zachodniej, nie kazdy moze sobie pozwolic na luksus:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahhaaaahhaaa
Kamecha (jarek_84@notowany.pl) sucz, twoje wykształcenie znakomicie obrazuje każdy twój post, stopka i nick inteligencja i dystyngowany styl bycia aż biją z twoich teksów :D Dokładnie Kamecha dobrze gada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może nie każda,ale na pewno spora część z nich. Ale nie powiem,mnie samej jako kobiecie podoba się taki"południowy"typ urody.Z drugiej strony,właśnie w krajach gdzie przeważają brunetki,dużym zainteresowaniem cieszą się kobiety o jaśniejszych włosach i cerze i nie wynika to tylko z tego,że jak tu niektórzy piszą,są łatwe. Niedawno znajomy po powrocie ze Sri Lanki,opowiadał,iż tam najbardziej pożądanym i podobającym się typem urody jest jasna cera,ale o dziwo ciemne a nie jasne włosy.Także każdy lubi co innego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martynkoska___23
nie kochana, można się ubrać niedrogo ale z klasą...a nam polkom niestety jej brak...nie piszę absolutnie że jesteśmy najgorsze i fe jednak śmiać mi się chce z rzuconego hasła- polski są najpiękniejsze i szeregu wypowiedzi rozanielonych polek...prawda jest zupełnie inna i niestety trzeba się wykazać odrobiną obiektywizmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martynkoska___23
zgadzam się, tak już bywa, cudze chwalicie, swojego nie znacie...tu jestem skłonna przyznać rację mimow szystko uroda polek a zatytułowanych Spaniszek różni się diametralnie, poza tym u nas ciężko o prawdziwy piękny blondzik na włosach, przeważają niestety szatynki ate kolorowe" są farbowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×