Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość jasiapijka

tabletki na odchudzanie i suplementy diety

Polecane posty

Gość gość
Jeżeli ćwiczysz to warto się wspomóc. w http://www.aptekacodzienna.pl/ znajdziesz ogromny wybór twego typu produktów, farmaceuta zapewne Ci doradzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miłosci435
Ja korzystam z suplementu diety Afrykańskie Mango http://szczupla-kobieta.pl i dzięki niemu w końcu udało mi się ruszyć z wagą;) chudnę i czuję się świetnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-Numer jeden wśród preparatów wspomagających trawienie, przyspieszających metabolizm oraz ułatwiających odchudzanie i dbanie o szczupłą sylwetkę. - Produkt jest chętnie wybierany przez osoby chcące świadomie dbać o swój wygląd, bez żadnych skutków ubocznych i przykrych symptomów towarzyszących gubieniu zbędnych kilogramów. WEJDZ NA STRONE I DOWIEDZ SIE WIECEJ ROWNIEZ NA TEJ STRONIE ZROBISZ ZAMÓWIENIE: http://nplink.net/cTKrr3xa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie jestem specjalnie za takimi tabletkami ponieważ uważam że najważniejsza jest dieta i ćwiczenia ale możesz wejść np. na www.aptekawarszawa.pl. Tam widziałam dużo suplementów w dobrych cenach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sporo oryginalnych suplementów z USA mają w www.swiatsupli.pl Mega jakość, szczególnie polecam przedtreningówki. Dają niezłego kopa i nie nabrałem tłuszczu. Fajnie doradzają w tym sklepie, ceny absolutnie mistrzostwo świata :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
idz do http://www.aptekacodzienna.pl/ i porozmawiaj z apteakrzem. dowiesz sie jakie aktualnie sa najlepsz ei co mozesz brac na odchudzanie, zeby nie zrobic sobie krzywdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz to jest dużo różnych suplementów w obiegu. Ja stawiam tylko na te naturalne. Colostrum jest na przykład duża dawka w Alpha Human -stario.pl. Na mnie działa to bardzo dobrze, mogę robić większe i lepsze treningi, a tym samym efekty są dużo szybsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeden z najskuteczniejszych sposobów na schudnięcie to suplementacja. Program 28 dniowy Cellreset . Schudłem na nim 18 przez miesiąc. Do tej pory trzymam wagę i czuję się rewelacyjnie.Program przechodziłem rok temu.Więcej informacji na priv. Cellreset28dni@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten preparat mogę śmiało polecić -> http://nplink.net/X5diwbrb ma w swoim składzie 6 aktywnych składników spalających tkankę tłuszczową w tym jagody Acai,guaranę ,zieloną herbatę.Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kilka suplementów w swoim życiu próbowałam i najbardziej przekonałam się do pokrzywy indyjskiej. Reguluje przemianę materii i mniej się tłuszcz w niepotrzebnych miejscach odkłada. W tabletkach Forskolin Optima jest czysta pokrzywa, bez żadnych chemicznych szkodliwych dodatków, więc to najbezpieczniej stosować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprawdz na stronie http://aptekalubelska.pl a na pewno znajdziesz mase dobrych suplementów diety które będą Ci odpowiadac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piterss
Suplementy jak sama nazwa wskazuje, mają tylko wspierać, a nie zastępować wszystko. Tak samo jest z preparatami na odchudzanie. Sam suplement cudu nie zdziała. Mi na pewno pomógł Regenerum Vitae, bo dobrze oczyścił wątrobę, ale gdyby nie to, że ograniczyłam kawę i słodycze to na pewno nie było takiego efektu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dietetyk VITAGENUM
Ważnym elementem odchudzania jest dieta oraz ćwiczenia fizyczne. Wsparciem mogą być również badania genetyczne. To w naszym DNA jest zapisane, m.in. czy mamy wrodzoną skłonność do otyłości oraz jakie geny odpowiadają za nasz apetyt. Wyniki badań pokażą, m.in. jak skomponować właściwą dietę, ile powinieneś jeść białek, tłuszczów i węglowodanów, z jakich produktów zrezygnować, a które są dla Ciebie wskazane, jaki rodzaj aktywności fizycznej ułatwi Ci zrzucenie kilogramów. Zalecam skorzystanie z badania „Otyłość” laboratorium Vitagenum. Zachęcam również do przeprowadzenia badania „Fit On” lub „Fit Ona”. Dzięki nim dowiesz się jak maksymalnie wykorzystać tkwiący w organizmie potencjał oraz jakie czynniki w największym stopniu wpływają na zachowanie prawidłowej masy ciała, jaki rodzaj diety i aktywności fizycznej jest wskazany właśnie dla Ciebie. Przeprowadzenie badań jest bardzo proste. Zestawy zamawia się przez internet do domu, pobiera próbkę materiału genetycznego, a następnie odsyła się do laboratorium, gdzie analizują je specjaliści. Wyniki otrzymuje się drogą elektroniczną. Dietetyk Vitagenum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo dobrze działa Propolis z lnem mielonym. Koleżanka poleciła mi Aptekę pod Smokiem i stamtąd go zamawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Świetnie wspomaga odchudzanie błonnik i produkty pochodzenia naturalnego np. Miód. Szeroki wybór takich produktów znalazłam na stronie Apteki pod Smokiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Warto spróbować jak na Was zadziała Piperine max. Środek ten stworzony został na bazie piperyny przez co poprawia metabolizm i ułatwia zrzucenie zbędnych kilogramów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zosia radosna
Na nasz wygląd (tuszę) ma wpływ wiele czynników. Ważna jest dieta. Mało (ja - wcale) mięsa, wiele warzyw i owoców, kasze bez glutenu zamiast pieczywa i w ogóle białej mąki. Dobre napoje. Koniecznie probiotyki (właściwa flora bakteryjna to podstawa. Nasze jelita są naszym drugim mózgiem). Do tego praca nad własnym myśleniem. (w szczegóły tu nie wchodzę a temat jest b. ważny). Ważny, bardzo ważny jest stan naszej tarczycy. Są różne suplementy (ja tam na lekach się nie znam. Z leków to stosuję co ok. rok Coca Colę - jak się struję. Słyszałam o czerwonej koniczynie... Warto się jej przypatrzyć, poszukać. Sama jeszcze nie wiem, gdzie sobie kupię ale z pewnością coś wypatrzę. Ale do tego ******* świeżym powietrzu (bez smogu). Nasz wygląd - nasza sprawa. Jak ładne ciuszki, to każdy fajnie wygląda :P. E tam... nawet nie ciuszki... UŚMIECH (śmiech) ozdobi każdego. I TO JAK!!!!! Chodzi tylko o to, że jak więcej kilogramów, to serce ma większy wysiłek, kości, mięśnie, stawy, i co tam jeszcze zostało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zosia radosna
A jeśli chodzi o dodatki do żywności, które mają niemały wpływ na wygląd i samopoczucie to już napiszę/powiem gdzie indziej i kiedy indziej bo tu to rozumiem, że tak sobie tylko rozmawiamy... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paranka
Ja zaczynałam odchudzanie bez suplementów - tylko dieta i ćwiczenia tak aby wdrożyć się w ten rytm. Z czasem dokupiłam sobie do tego therm line forte aby przyspieszyć już działający proces spalania tkanki tłuszczowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelina303
Suplementy mają bardzo duży wpływ, natomiast dobrze dobrać sobie odpowiednie. Osobiście mogę polecić IQacai, który dobrze wpływa na metabolizm i przede wszystkim wzbogacony jest w witaminy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Super suplementy a do tego nie drogie i wydajne znalazłam dopiero u nich, zerknij sobie www.sklep-otc.pl znajoma poleciła bo długo cierpiałam na bezsenność i nic nie pomagało, okazało się że to efekt stresu, tam znalazłam złoty środek i teraz śpię spokojnie;) Polecam bardzo stronkę, wiele różnych suplementów diety, witamin a nawet plastry!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja uważam, że warto zainwestować w suplementy wspomagające stworzenie idealnych mięśni, osobiście polecam Largomass.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mieliście już styczność z suplementem Biogal? Wpływa bardzo dobrze na uelastycznienie skóry, podczas odchudzania idealnie sprawdza się. Dostępny w Aptece pod Smokiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też stosowałam iqacai i jestem zadowolona z efetów! Przede wszystkim przekonało mnie to, że jest to produkt naturalny, świetnie wspomaga metabolizm i waga leci w dół :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja i moi znajomi stosowaliśmy suplement diety IQacai i naprawdę pomagał,np.: ja w kilka tygodni zrzuciłem 7 kg,bez ciężkich treningów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja się wzięłam ostro za trening i schudłam z iqacai 10 kg, także tez dasz radę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
B Shape działa super, suplement diety na odchudzanie, dziala troche inaczej niz wszyskie, jes na bazie ekstraktu z nasion fasoli, pobudza metabolizm przyspiesza trawienie ale nei chce sie po nim jesc bo ma cos w sobie że hamuje apetyt wiec to idealne rozwiazanie na odchudza, dwie rzeczy ktore najbardziej potrzebowalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×