Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość port

Wyższa Szkoła Humanitas- opinie

Polecane posty

Gość gość
ja to kończyłem administracje w gdańsku gsw.gda.pl i nie miałem znalezieniem pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie świetna uczelnia. Jestem na psychologii i w zeszłym semestrze mieliśmy rewelacyjne zajęcia z psychologii sztuki. Genialny artysta pan Bartek je prowadził :) Pozdrowienia jeśli to będzie czytał!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej. Szukam informacji o kierunku elektroradiologia w WSH. Czy ktoś już studiuje i może napisać coś więcej? Bardzo mi zależy na takim kierunku a to z tego co widzę jedyna uczelnia na sląsku która to prowadzi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystkie informacje można znaleźć na stronie humanitas. Oni mają o tyle fajniej że mają mozliwość zrobienia tego w przyspieszonym trypie bodajże w 2 lata czy jakoś tak. Wejdź do nich na stronę i przeczytaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Super uczelnia, polecam. Jest możliwość kompleksowej opłaty, czyli akademik, czesne i wyżywienie. A także całość opłaty można rozdzielić na raty miesięczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blablabla765409676545
Obecnie jestem studentem na kierunku Zarządzanie. Moja ciocia odwiedza kilka warsztatów Uniwersytetu Trzeciego Wieku. Jesteśmy zadowoleni z kursu otrzymywanej wiedzy oraz częstotliwosci odbycia zajęć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rzeczywiście Humanitas zbiera coraz lepsze notowania i opinie. Poziom bardzo wysoki. Na niektórych kierunkach jak BHP czy Psychologia może aż momentami za wysoki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość MIrabelka
Zaczełam w tym roku na psychologii. Przeniosłam się z SWPS. I jestem zadowolona. Humanitas to przykład jak można profesjonalonie prowadzić taki kierunek, nie dość że w przyspieszonym trybie to jeszcze za rozsądną opłatą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Aneczka
Dziś w Onecie wyczytałam że humanitas otworzył swój wydział w Pradze. Muszę przyznać, że bylam sceptycznie dotąd nastwaiona ale taki rozwój międzynarodowy świadczy chyba sam za siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karojalna3256
Czy ktoś może mi wytłumaczyć o co chodzi z akcją 3 semestry w rok? Pojawiły się takie banery uczelni i brzmi to fajnie tylko może coś więcej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość stefan
A ja absolutnie nie polecam tej smiesznej uczelni. Zajęcia z ludźmi którzy nie mają pojęcia o czym mówią. Walnąć prezentacji je i do domu. Żenada. Albo znowu problemy z promotora ą, która co tydzień zmieniała zdanie w sprawie mojej pracy mgr. Porażka totalna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość z innej epoki
Uczelnia na której wykładowcy podaja z jakich zagadnien bedzie egzamin, a niektorzy nawet dyktuja odpowiedzi na egzaminie, lub pozwalaja pisac kolegom za osoby nieobecne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zastanawiam sie za co uczelnia zdobyła tyle wyroznien w rankingach. Chyba za ułatwianie studentom lawirowania na studiach trzeba przyznac podejscie wladz uczelnii do studentow bardzo sympatyczne, ale niczego nie ucza i nie wymagaja, uczelnia gdzie kazdy moze sobie kuupic dyplom. czy fakt, ze wielu stucentow pracuje studiuje jednoczesnie kilka fakultetow swiadczy,ze lgna tu sami geniusze czy raczej kiepsko swiadczy o poziomie. taniej i szybciej jest kupic sobie lewy dyplom na szberplacu( ponoc mozna nie probowalem) bo ten zdobyty na Humanitasie tez jest kupiony, wiem co mowie bo studiowalem amam porownanie ze studiami na panstwowych uzcelniach anwet tych najmniej znanych i prowincjonalnych,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Studiowalam na Hu(j)manitasie, egzaminy to formalnosc, wykladowca podaje pytania na ktore trzeba sie nauczyc a czasami nawet dyktuje odpowiedzi na egzaminie i pozwala pisac za nieobecnych.Czy to dobrze czy zle niech kazdy oceni sam, w zaleznosci zcego szuka. zajecia bardzo zcesto prowadza studenci, robiac prezentacje na zadany temat na zajeciach nie wrto bywac bo wykladowcy tez puszczaja prezentacje, ktore pozniej przesylaja na maila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość viki_74
A na jakim byles kierunku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Mam pytanie dla gosci z wypowiedzią z 08.2016. Na jakim kierunku studiowalas ?Czy mialas tryb przyspieszony czy normalny ?Wybieram sie ale tam ale samam nie wiem ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola_1997
No nie wiem. Taki ksiądz Kucharczyk wykłada prawo. Podobno skończył za granicą ale takie kościelne. Czy taki dyplom jest ważny w Polsce? Znam go z parafii ma gadane. Ale inni ksieza mówią, że się na tym nie zna ale ma tam znajomości. Boję sie inwestować pieniądze. Jak sprawdzić czy wykładowcy znają się na tym co uczą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość davee666
Przestrzegam przed tą szkołą. Zapisując się na "dofinansowane studia" i rezygnując z nich - niezależnie czy to na pierwszym roku czy na ostatnim - będziecie musieli ponieść koszty całego kształcenia. Na pierwszym roku było nas koło 30 osób, po pierwszym semestrze zostało już tylko kilka. Wszyscy bez wyjątku musieli zapłacić kilkanaście tysięcy złotych za całość kształcenia, bo taką umowę podpisali. A miało być po 200zł miesięcznie - dlatego tyle osób się skusi... Nie zapłaciłem i hujmanitas podał mnie do sądu. Nieważne były tłumaczenia, że zrezygnowałem bo jestem chory na SM i nie dam rady kontynuować nauki, nikogo nie obchodzi też czy masz pracę czy nie. Hujmanitas wygrał rozprawę sądową i dzisiaj straszyli mnie komornikiem. BARDZO ODRADZAM, a jeśli już to czytajcie umowę i nie wierzcie osobom z sekretariatu (bardzo niekompetentne). Liczcie się z tym, że niezaleznie od tego czy ukończycie studia czy nie - i tak będziecie musieli zapłacić tym złodziejom za 3 lata nauki. "Dofinansowanej". Z waszych kieszeni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gocha92
Z czystym sumieniem polecam Humanitas. Od jakiegoś czasu wprowadzili tzw. 3 semestry w rok. Studia licencjackie oraz magisterskie można skończyć dzięki temu dużo szybciej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wybrałem Humanitas z polecenia znajomych i jestem bardzo zadowolony. Studiuję właśnie skrócony tryb, co prawda będzie więcej nauki w krótszym czasie, ale myślę że warto. Słyszałem opinie, że na studiach państwowych się teraz mniej wymaga niż tutaj, bo jest coraz mniej studentów. Poza tym wiele zależy od samego studenta i jego podejścia do studiów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chciałem iść na bezpieczeństwo narodowe, miałem wybrać WSB, tam gdzie poszło większość moich znajomych, jednak po 2 semestrach każdy z nich przeniósł się do Humanitas i jak twierdzą była to dobra decyzja. WSB nie myśli w ogóle o studentach. Inaczej, myśli, ale tylko jak wydębić od nich kasę. W Humanitas ja i moi znajomi spotkaliśmy się z czymś zupełnie odwrotnym. O dziwo nawet pracownicy dziekanatu, którzy są tak demonizowani przez studentów na większości uczelni tutaj wydają się być bardzo ludzcy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Studiuję zaocznie na WSH i jestem bardzo zadowolona z organizacji studiów. Ciekawa siatka godzin, sympatyczni wykładowcy. Kierunek: zarządzanie. Fajna oferta cenowa. Jeśli ktoś się zastanawia nad wyborem tej uczelni, to spokojnie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uczelnia utrzymuje poziom, studiuję tutaj 3 semestr i jestem usatysfakcjonowana zarówno podejściem do studentów jak i samą meteorytyką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Psychologia sztuki? o_O Jestem zaskoczona. Szukałam czegoś podobnego, rozumiem, że to tylko przedmiot? Czy może specjalizacja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pozdrawiam studentów WSH :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam, dobra organizacja studiów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam wybrać skróconą organizację studiów, dobrze ułożony plan zajęć, ciekawe wykłady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktoś może mi coś powiedzieć o psychologii transportu? Czytałam, że kierunek ten jest otwarty przy współpracy grupy Cargo. Na zajęciach rzeczywiście jest możliwość skorzystania z symulatorów dachowania, płyty poślizgowej, itd.? Bardzo zależy mi na opinii osób które już studiują ten kierunek. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też polecam prawo, zgadzam się z przedmówcą, tryb skrócony - dla ambitnych. Ciężkom jest, ale.. JA NIE DAM RADY? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama z będzina
Ja mam pytanie z zupełnie innej beczki. Od niedawna pracuję zawodowo w Sosnowcu i mam problem z moim dwuletnim synem. Nie znalazłam miejsca w żłobku państwowym, a podobno w WSH działa klubik dziecięcy dla najmłodszych. Czy któraś z mam zostawiała tam swoją pociechę? Jak wyglądają płatności i poziom opieki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×